Перейти до змісту

Захист вашого велосипеда від злодіїв


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

норм, але, зазвичай, перекушують трос :-(

Ще б тести цього замка на пошкодження + цепура, яку практично по собiвартостi продае http://board.lutsk.ua/user/5408-ukrainec/ на форумi:

http://board.lutsk.ua/topic/156311-prodam-protiugonnii-zahist-velosipeda/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А смисл купляти навісний замок до троса??? :_07: Цеп давно куплений ,зараз проблема в виборі замка. Знайшов дешевше ,але це я думаю ще ціни на сайті не змінили. http://vozok.od.ua/p...vstroennoj.html Тест на пошкодження зроблю без проблем ,з вас 285 грн )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позорище!!!

От що бувае з людьми, якi (я) на форум заходять 1 раз в 3 днi :-) Я не прочитав попереднi повiдомлення. П'ять мiнусiв менi.

зазвичай перегляд форума починаю з " Просмотр новых публикаций", а тут бачу - тема про захист вела.

P.S. "Що я знаю про велосипеди? Те, що iх крадуть. Здаеться, iх Shkoder робить?" (С) "Сп$-3дили"

А ще колись прийшлось цеп калений пиляти (ще радянський, давно, з своеi "Еврiка").

Мабуть, на цьому моi знання i закiнчуються.

Тест на пошкодження зроблю без проблем ,з вас 285 грн )))

Без проблем 285грн за вiдео теста, як ви розколошматите замок :-) Just for fun

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока в Луцке не уворовали ни одного вела с защитой лучше китайского тросика. Замков тоже пока не открывали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с защитой лучше китайского тросика

Я не велосипедист, влiз в тему (вибачте), тому що змучився вiд тем "вкрали вел" - вже, як серiал: практично щотижня пару шт. Колеса по 20000+, а на захист жмуть 300. I ще на пошуки плюс пiв-цiни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пока в Луцке не уворовали ни одного вела с защитой лучше китайского тросика. Замков тоже пока не открывали.

Наскільки пам"ятаю, крали і з сушарок і з підвалів, які замикались на замкаки, а найбільш мене вразило, те що вкрали ровери з авто біля підїзду, яке було під сигналізацією.

Думаю не варто лишати ровер без нагляду більше 10 хв., навіть якщо він прикутий цепом і дорогим замком. І то навіть у такому випадку, я не буду відчувати себе застрахованим від крадіжки велосипеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це якийсь ппц. Читаю борду, то в тиждень пару велів крадуть...Співчуваю. Але це вже якийсь безпредєл. Думаю, щоб знайти таких вилупків, треба спочатку знайти куда їх продають. Це явно не Луцьк. Скоріше за все Рівне, може Львів. Пошаритися в неті, пошукати якихось оптовиків в таких містах. Більше думок не виникає. Є і відео в деяких темах з викрадачами. Бачив фото (від опера) якогось хлопця років 20-ти, зроблене з відеокамери, яка була в під*їзді.

Раніше була в когось думка зловити на живця. Думаю ця ідея і є вірна, оскільки мЄнти нічього не роблять (це факт). Замітив що тирять на 40-му в основному, тому десь в цьому районі і треба покататись пару днів.

Удачі в охоті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайомі розповіли, що вчора вкрали ще один велосипед по Конякіна 21.

Велосипед був пристебнутий замком у під'їзді, двері кодові, фото уточнюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до слова. Менти роблять. Роблять, що можуть, при своїх обмеженнях - професійних, технічних і фізичних. Навіть, якщо дуже хотять, не можуть, їм потрібна наша допомога. Це ненормально, але зараз норомальним в нас бути не може нічого.

Наша допомога полягає у простих речах, але як доходить до діла, вони стають складними з суб'єктивних причин.

Перша, очевидна, не купляти крадене. Складно? Дуже складно.

Друга - не замовчувати, коли знаєте причасних особисто, навіть якщо це ваш колишній однокласник, друг, чи родич. Складно? Взагалі, неможливо.

Третя - не "кормити" і не "плодити" крадіїв. Не лишати ровера. Здається, це найпростіше, але теж для де кого дуже важка річ.

Колись міліція з цим буде справлятись, але до тих часів треба дожити, щось роблячи, або пасивно чекаючи, що вам це зробить хтось, бо це його робота. Живіть і далі в ілюзії, що ви живете в цивілізованій розвинутій державі. Яку ви не будували, вона вам так звалилась, з нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за флуд, але хто Тетяну мінуснув? Правда очі коле чи що? Різко, але цілком влучно.

Якщо ви хочете купувати крадене, то чому обурюєтесь, коли у вас крадуть? Ви чимось кращі за того, хто купить вкраденого у вас ровера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я мінуснув, але тільки за останній абзац. сприйняв трохи особисто. просто не згідний категорично з деякими тезами.

не флужу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до слова. Менти роблять. Роблять, що можуть, при своїх обмеженнях - професійних, технічних і фізичних. Навіть, якщо дуже хотять, не можуть, їм потрібна наша допомога. Це ненормально, але зараз норомальним в нас бути не може нічого.

Ти Тань звісно вибач, але знаю на особистому прикладі, НІФІГА вони не роблять, а лише створюють вигляд, допоки через знайомих, вищих за рангом, не нажмеш - млин не закрутиться :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І до слова. Менти роблять. Роблять, що можуть, при своїх обмеженнях - професійних, технічних і фізичних. Навіть, якщо дуже хотять, не можуть, їм потрібна наша допомога. Це ненормально, але зараз норомальним в нас бути не може нічого.

Ти Тань звісно вибач, але знаю на особистому прикладі, НІФІГА вони не роблять, а лише створюють вигляд, допоки через знайомих, вищих за рангом, не нажмеш - млин не закрутиться :_06:

Не знала б на 100% не казала б. Спілкуюсь, бачу. Не вибачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знала б на 100% не казала б. Спілкуюсь, бачу. Не вибачу.

А я особисто знаю багатьох слідчих+ один з них колега по захопленню. І "Історії" ці знаю з перших вуст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знала б на 100% не казала б. Спілкуюсь, бачу. Не вибачу.

А я особисто знаю багатьох слідчих+ один з них колега по захопленню. І "Історії" ці знаю з перших вуст!

Ви стверджуєте, що НІХТО і НІЧОГО не робить? А якщо я бачу, що дехто і щось намагається робити? Як так виходить? Хтось з нас бреше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви стверджуєте, що НІХТО і НІЧОГО не робить? А якщо я бачу, що дехто і щось намагається робити? Як так виходить? Хтось з нас бреше?

Може роль відіграє людський фактор? Одні зустрічаються з чесними і порядними людьми в міліції, які праюють, а інші бачили і зустрічались з бездіяльними або хабарниками. Але саме по собі міліція себе дискредетувала. Потрібно реформа, однозначно. Принаймі, як мінімум скоро буде поліція, замісь міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви стверджуєте, що НІХТО і НІЧОГО не робить? А якщо я бачу, що дехто і щось намагається робити? Як так виходить? Хтось з нас бреше?

Виходить, що так. Але є ще інший варіант, що хтось живе у світі ілюзій, і вірить в чесність і непорочність міліції... Або що ви приходите як представники самооборони і то лише гра на публіку перед вами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви стверджуєте, що НІХТО і НІЧОГО не робить? А якщо я бачу, що дехто і щось намагається робити? Як так виходить? Хтось з нас бреше?

Виходить, що так. Але є ще інший варіант, що хтось живе у світі ілюзій, і вірить в чесність і непорочність міліції...

Шкода. Бо завжди вважала ваз за чесного ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, купіть хтось ланцюг, бо заврта мій 968 Veyron не буде чим заправити!

Вчора можна сказати був визначний день: був проданий ПЕРШИЙ ланцюг у Луцьку в цьому сезоні і 4-й за весь період! Не знаю хто той щасливець?

то був я :)

Справді дивно, що немає попиту на такі ланцюги, адже це справді на порядок надійніше. Зрештою, час покаже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

CompService, Замовив замок на розтерзаніє і оскільки ви погодились спонсорувати його смерть запрошую вас по його приїзду на екзекуцію ,також я думаю підтянуться інші бажаючі Ukrainec може взяти болторіз заодно протестуємо кілька замків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Ukrainec може взяти болторіз заодно протестуємо кілька замків.

Тобі здалося, що пан Українець ним вдома нігті стреже? Це робочий інструмент, при тому ж не мій, якого ні яким чином не можна взяти до дому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі здалося, що пан Українець ним вдома нігті стреже? Це робочий інструмент, при тому ж не мій, якого ні яким чином не можна взяти до дому.

їду ото позавчора, назустріч Українець на Кубі з Лефті.... і такий дивний звук "шкряб-шкряб, шкряб-шкряб". аж тепер зрозумів, що то Українцю болторіза не дали ногті обстригти ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхав замок ,треба якось домовитись і провести вскритіє.В кого є болторіз гукайте. Звук це канечно нечто в закритій кімнаті вуха закладає ))) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...