Перейти до змісту

Ціна на бензин / дизель / газ


kmd

Рекомендовані повідомлення

Я от не можу зрозуміти чому так мляво падає ціна на газ, при такій ціні на 92 бензин, газ має коштувати принаймі 10 грн. за літр?

Ціна на газ впала всього на 2-1,50 грн. Хоча кожного дня скидають по 20 коп. майже, але чомусь дуже повільно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да, ну да - ціна на ВОГ була 8,50 грн/л. 5% від цієї суми = 0,44 грн. грубо 9 грн/л. ціна ж виросла за 3 дні до 15 грн. і після незначного зміцнення гривні не спішить падати (сьогодні 13,7 грн/л, або здешевлення на 8,7 % порівняно з максимумом, в той же час, бензин А-95 подешевшав на 21,7 % - з 30 грн/л до 23,5 грн/л).

1. я не кажу що це основна причина (це лише одна з причин :))

2. не порівнюйте 2 різних податка (5% митного збору (з загальної вартості партії яка прийшла по невідомому для нас курсу) і 5% акцизного податку з реалізації кінцевому споживачу в гривнях)

3. ну і ми не знаємо яка частка імпортного газу в загальній реалізації на наших АЗС

P.S. звичайно ціна як на дизель так і на газ завищена ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на який бензин?

Прийшла СМС від ОККО, пропонують знижку 1 Грн. на літрі при заправці від 10-ти літрів. Колись менше пропонували і від 20-ти літрів. Маржа дозволяє, а попит мабуть сильно впав.

Чергова СМС мінус 1,50 Грн. при заправці від 8 л. Є куди падати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені, наприклад, сьогодні смс прийшла про знижку на 1 грн при заправці від 10 л на А-95.

Та всеодно, на АНП дешевше зараз, а бензин не гірший, то точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже є літня солярка на ОККО?

і завжди була :_07:

бо вони звичайну літню яка допускається до -10 С називають і зимовою через наші теплі зими

а зимову євро та що до -28 називають арктикою і продають на 2 гривні дорожче :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво газ впаде, чи вже так буде?

Газ - це повна срака. Бензин вже э по 17.49 ( спиртовий) а газ 13.20.

Коли вони вже нажеруться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нажеруться нажеруться, АЛЕ БЕНЗИНУ СКОРО НЕ БУДЕ!( АБО БУДЕ ВЕЛИЧЕЗНА ЦІНА!!!

все ведуть до того, бо надіяться на кредит МВФ, а не на НАСЕЛЕННЯ, щоб ДАТИ населенню економічні права!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще кілька днів і можна замість газу заправляти бензин спиртовий, майже те масе вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав по рівненській і побачив ось таку картину. Згадалися часи....

post-7779-0-21442100-1426441762_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав по рівненській і побачив ось таку картину. Згадалися часи....

post-7779-0-21442100-1426441762_thumb.jp

А головне, що розхід мало кого хвилював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Внимание властей к аукционам по сжиженному газу повышает их прозрачность

...благодаря слаженной работе аукционного комитета, возглавляемо министром МЭРТ Айваросом Абромовичусом, и его принципиальной позиции в борьбе с коррупцией совместно с министром энергетики и угольной промышленности Украины Владимиром Демчишиным, удалось наладить прозрачную схему торговли сырьем на одном из стратегических для Украины рынков

...

прозрачность торгов способствует формированию реальных рыночных цен на сжиженный газ на внутреннем рынке и сокращает до нуля неофициальные платежи. «Мы готовы честно работать по правилам, но правила торговли должны быть для всех одинаковыми»

Стоимость автогаза в сетях WOG, ОККО, Shell, SOCAR и SUN OIL опустилась ниже 10,80 грн/л. Снижение коснулось большинства операторов рынка. http://oilnews.com.u...kompaniy/217183

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, а з нафтою щось не зрозуміло... Куча інфи що в США рекордні запаси, в світі нові технології з видобування і т.д. і т.п. - може падати ще, не падає тому що Китай активно нарощує запаси (ага :), от хто реально впливає на рівень світових цін), і тут якісь не хороші прогнози...

К концу года нефть будет стоить $70/барр., – министр нефти Ирака

Нефть растет на ожидании трейдерами проблем с поставками «черного золота» танкерами через Суэцкий канал, а также с возможными терактами на нефтяных месторождениях стран зоны Персидского залива.
Говоря о предстоящем в июне заседании ОПЕК, иракский министр высказал мнение, что от него не стоит ожидать решения о сокращении добычи, потому что этого не хочет Саудовская Аравия. «Я не думаю, что они [саудовцы] намерены сделать это. Я думаю, что они защищают свою долю рынка».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, а з нафтою щось не зрозуміло... Куча інфи що в США рекордні запаси, в світі нові технології з видобування і т.д. і т.п. - може падати ще, не падає тому що Китай активно нарощує запаси (ага :), от хто реально впливає на рівень світових цін), і тут якісь не хороші прогнози...

К концу года нефть будет стоить $70/барр., – министр нефти Ирака

Нефть растет на ожидании трейдерами проблем с поставками «черного золота» танкерами через Суэцкий канал, а также с возможными терактами на нефтяных месторождениях стран зоны Персидского залива.

є така симпатично викладена версія причин:

Только начали падать цены на нефть и специально обученным людям наверняка поручили что-то сделать с этим безобразием. Стандартным методом борьбы с этим несчастием всегда была заварушка на Ближнем Востоке, желательно в какой-нибудь стране, которой Аллах дал много нефти в земле. И на этой неделе все случилось. Правда, не совсем в классическом варианте. Ведь войнушка началась в Йемене, которому меньше всего повезло с распределением места на Аравийском полуострове. В результате, страна производит больше наркотиков, чем нефти, и имеет долю в мировом производстве черного золота порядка 0,2%. Так что спекулянты испугались, но скорее того факта, что в войну вступила Саудовская Аравия. С кем она там воюет, сказать трудно, ибо как давно известно, если идет война на Ближнем Востоке и вы поняли, кто с кем и против кого, то вам неправильно объяснили. Тем не менее, пока есть испуг, что подталкивает цены вверх. При этом из хранилищ нефть уже разве что не выливается, так что короткая эмоция рано или поздно вступит в противостояние с фундаментальной характеристикой рынка.

(с) С.Фурса
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені ОККО присилає смс кожного тижня - починали зі знижки 50 коп/л, потім стало 1 грн/л, а вчора прислали 1,5грн/л знижку.

буду ігнорити їх далі - поки знижка не буде ще більша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буду ігнорити їх далі - поки знижка не буде ще більша)

мабуть в мене ігнор довший, бо мені позавчора смс на знижку 2 грн/л на 92 прийшла) to be continued ...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ходу в окко серйозно продажі впали раз готові вже й 50 копійок заробляти на літрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продажі впали у всіх, але коли раніше ринок був об"ємніший, то і частиною клієнтів можна було знехтувати. Зараз йде бородьба за кожного покупця, тому і витягують бази старих клієнтів, а знижки дають скоріше всього в залежності від об"ємів, які раніше закупали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть в мене ігнор довший, бо мені позавчора смс на знижку 2 грн/л на 92 прийшла) to be continued ...?

Аналогічно до 1-го квітня -2 Грн. при заправці до повного.

досить хвалитися, а то зараз буду просити фішку позичити :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мому куму прийшла знижка 2грн при заправці від 15л! Мені 1,20грн при заправці від 60л! Вони перещупують базу клієнтів,ті котрі мало заправлялись їм дають більшу знижку і при меншій кількості заправленого пального! Я зазвичай заправляю до повного того в мене менше 60л знижка не працює(((

Змінено користувачем bosuy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене -2 грн при заправці від 8 літрів і діє до 2 квітня :_07:

на ОККО останній раз заправлявся перед Новим Роком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене -2 грн при заправці від 8 літрів і діє до 2 квітня :_07:

так, ще один в списочку, :0043: я всіх записую в кого по 2 ;)

Підглянула "рецепти" дешевого бензину...

Смотрю все больше появляется "камышовых АЗС" на территории всяких промзаброшенок. Торгуют в основном бодягой и очень дешево.
У нас тоже резко увеличилось кол-во таких АЗС (не только в городе, но и по области)....А по поводу территориального размещения - пример - одни бочку прямо возле налоговой разместили и торговали себе понятно каким образом. А потом к ним приехали с налоговой, они полюбовно все и решили. smile.png
А шо поделать... прямогон (газик) стоит 8 грн литр, пилюльки 15-17 грн литр. 30-35% пилюлек и вот он А-95 с исходником 11-12 грн литр. И правду по нему скажет только хроматограф или не дешевый прибор. Для покупашки оно красивое и прозрачно с хорошим запахом и главное авто на этом таки едет.

Одна из фракций нефти примитивно выкипающая от начала нагрева и до 160 (у жадных и до 180) градусов... бензин прямогонный (самая примитивная переработка... самовар из ж/д цистерны) имеющая октана 51-55. А пилюльки покупаются в России и имеют абривиатуры мало чего говорящие. Состав ароматика + оксигенаты (спирты). И аналоги метилтретбутилового эфира или этилтретбутилового эфира. Октан от 100 и до 130+.

Если не жадничать то с двигателем особо ничего с шатунно-поршневой точно. А вот с РТИ не все хорошо т.к. метанол резина "любит".

http://forum.kurs.co...-40#entry140760

Нервують мене такі повідомлення, ми ж типу живемо по-новому, без корупції, контрабанди і т.д...

І взагалі, чого в нас немає лабораторій де можна якісно і дешево зробити аналіз бензину з АЗС? Хотіла порівняти бензин ОККО з ANP, побачила прайс на послуги https://www.dropbox....6OTVk_jTQa?dl=0 (ще й в Луцьку немає де зробити) і перехотіла )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю також знижку на 92 бензін на 2грн але машину продав давно зара на дизелі катаюсь а смс з бензіна іде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...