Перейти до змісту

Ціна на бензин / дизель / газ


kmd

Рекомендовані повідомлення

...

Цей податок, 5% від обороту, платить фірма в бюджет по місцю реєстрації чи по місцю торгової точки?

по місцю торгової точки, це суто місцевий податок. Гроші йдуть безпосередньо в місцевий бюджет. Доречі, платимо МИ, а фірма тільки перераховує гроші ;).

Це все наслідки "децентралізації". Місцевим радам на місцях мали надати біільше повноважень, відповідно треба було вділити їм і грошей трохи - але так "вділити" щоб і Києву залишилось ;).

Тому уряд наш (дуже розумний) вирішив "а чому ми маємо ділитися надходженнями від загальнодержавних податків?, ... давайте краще НОВІ місцеві податки введемо - за них і будуть фінансуватися на місцях" . Ну так і зробили - маємо тепер місцевий податок на нежитлову нерухомість і додатковий акцизний збір ))) Цікаво, що буде наступним об'єктом оподаткування? - робим ставки :)

Доречі, zaHARE дійсно нагадав, що в акцизі на паливо ще ж є "забутий" всіма дорожній збір (а він виходить тоже в євро рахується) ))), який мав на ремонт доріг витрачатись...

А звідки цифра 5-6 млн. грн., є дані по кількості реалізованого пального?

сікрєт :), треба людям вміти правильно питання ставити під час розмови - тоді вони ненароком можуть багато чого розказати ))). Даних по кі-ті немає...

Закон прийняли про публічність витрат?

Мені тільки зараз "дійшло" про що це ) ВРУ прийняла Закон про відкритість використання публічних коштів http://www.vobu.com....news/view/40729 . Згідно статті 2 Закону буде створено Єдиний веб-портал використання публічних коштів. Кожен зможе зайти на портал і отримати всю інформацію про кожну державну копійку і її використання. От тільки чогось він чинності набере тільки через 6 місяців, і відповідальність якась маленька (((

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки українці переплачують за бензин...

free.gif

почитала це повідомлення - якась фігня. І по-цифрах щось не дуже сходиться і щось я не зрозуміла яким боком АМК до міністра інфраструктури?

Підтримую коментар від представника КОКО :)

все логічно. Потрібно стабілізувати курс гривні, сподіватися що ціни на нафту на світовому ринку будуть тільки зменшуватись ))) і потрібно все-таки якось вимагати в нардепів внести зміни до ПКУ щодо перегляду ставок акцизів - і однозначно вони мають бути в гривнях! Або хай нам мінімальну ЗП в євро тоже ставлять ).

Тільки вдумайтесь в цифри 202 євро за тонну. Це, якщо євро 28 (зараз) - то 202*28*0,75/1000= 4,24 грн. в ціні 1-го літра пального...

Нафтопродукти - це взагалі "стратегічний" продукт - на ньому все зав'язано (всі ціни). А для "стратегічних" продуктів має бути пільгове оподаткування.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь майже ніхто не згадав, що, практично, всі нафтопереробні заводи не належать Україні, а заправляємось на АЗС імпортним паливом, ціна на яке напряму залежить від вартості валюти.

Хоча питання ціноутворення при цьому не знімається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Індії для стимулювання розвитку економіки ціну на дизпаливо встановили на 30-40% нижчою за ціну бензину.Зараз у них різниця між дизпаливом і бензином 18-20%.Тобто маржа на дизель і бензин була однаковою.Оскільки собівартість дизпалива значно нижча собівартості бензину.В нас дизпаливо дорожче бензину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для "стратегічних" продуктів має бути пільгове оподаткування.

І державне регулювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А для "стратегічних" продуктів має бути пільгове оподаткування.

І державне регулювання

І прозорість ціноутворення та розкриті всі фізичні власники компаній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

...

А звідки цифра 5-6 млн. грн., є дані по кількості реалізованого пального?

сікрєт :), треба людям вміти правильно питання ставити під час розмови - тоді вони ненароком можуть багато чого розказати ))). Даних по кі-ті немає...

О як, шапка горить ...

Підрахунку піддається багато чого. З уже названих джерел було озвучено про 1.5 млрд грн реалізованого пального у Волинській області за 13 рік. Простою математикою 1.5млрд./120АЗС/12, ділимо на середню вартість літра пального 10-11 грн, отримуємо середній місячний об'єм пального, що реалізується на АЗС - це 90-100тон. (нижче середнього і по деяким міркам на межі "наливайки", - занижують дані?)

В 14 році гадаю, що об'єми реалізованого пального були на тому ж рівні а то і більшими, тому ці ж 100 тон переводимо у гривні по нинішній вартості пального, беремо 5% і отримуємо приблизно 6 млн грн. на всі 40 АЗС що в Луцьку і районі.

В мене получилось, і не треба ніяких "сікрєтів" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підрахунку піддається багато чого. З уже названих джерел було озвучено про 1.5 млрд грн реалізованого пального у Волинській області за 13 рік. Простою математикою 1.5млрд./120АЗС/12, ділимо на середню вартість літра пального 10-11 грн, отримуємо середній місячний об'єм пального, що реалізується на АЗС - це 90-100тон. (нижче середнього і по деяким міркам на межі "наливайки", - занижують дані?)

В 14 році гадаю, що об'єми реалізованого пального були на тому ж рівні а то і більшими, тому ці ж 100 тон переводимо у гривні по нинішній вартості пального, беремо 5% і отримуємо приблизно 6 млн грн. на всі 40 АЗС що в Луцьку і районі.

В мене получилось, і не треба ніяких "сікрєтів" :)

не правильно це все...

Лікбез:

"Об'єкти оподаткування:

213.1.9. операції з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів

Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - продаж пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, тютюну та промислових замінників тютюну, товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 (нафтопродукти) пункту 215.3 статті 215 цього Кодексу, безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб’єктах господарювання громадського харчування"

Ось це все вищеперелічене, реалізоване через роздрібну мережу кінцевим споживачам (звернули увагу? - оптові поставки підприємствам не оподатковуються, всі податки для "любімого" народу) оподатковується 5%. Бутилка водкі в магазинчику на зупинці, алкогольний коктель в барі, ресторані, сигарети і "нафтопродукти для людей" - ось це оподатковується, ось за це ми платимо в місцевий бюджет 5%.

І коли я кажу про 5-6 млн.грн. - це зі всього (алкоголь, тютюн, нафтопродукти). Так що перевірити це все - дуже не просто.

Аааа, забула сказати - вся ця інфа тоже інсайдерська - мій улюблений ПКУ мені "нашептав"!

Дістали блін :0156: , то "фірма", то "інсайдер", хто ще як мене назве? Все, обідилась я - ігнор :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дістали блін :0156: , то "фірма", то "інсайдер", хто ще як мене назве? Все, обідилась я - ігнор :angry:

Не сердіться, залишайтесь. Ви важливу інформацію людям доносите.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ай, вже так відразу ображатись.

Мова ж про пальне, а тут така обізнаність, от я і зачепився :)

Хоча я порахував якраз роздріб по пальному, грубо але я в ці цифри вірю і також вірю в їх заниження, щоб продавці менше платити цього податку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що тепер скажете про монополістів ринку ? Ціна на WOG 22.50 а враховующи що від 300 грн. 15 грн дають бонусами то ціна як мін 22 грн за літр 92. Так що коли адекватний долар тоді і ціна на пальне відповідна. При тому що Укр-Петроль - 23.30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

загальне падіння роздрібного ринку в Україні у порівнянні з аналогічним періодом минулого року вже становить близько 35%. Люди пересідають на громадський транспорт, велосипеди, ходять пішки, менше подорожують. Що завгодно, аби менше заправлятись. В таких умовах АЗК стоять порожні

Зараз все лишнє стоїть порожнє.І торгові , і офісні центри.Все , що непотрібне в таких кількостях.Навколо Юванта 5 заправок, їх стільки сьогодні непотрібно., про що думали, перш ніж будувати?

Жадібність давила, хоч би конкуренти не захопили ділянку.

А краще би на вбухані кошти яке виробництво побудували, все би більше толку та людям роботи було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жадібність давила, хоч би конкуренти не захопили ділянку.

Думаю не жадность, а спрос. Был спрос появляется предложение, только вот на цены он не влияет почемуто в нашей стране :)

А краще би на вбухані кошти яке виробництво побудували, все би більше толку та людям роботи було б.

Ага чтобы его потом отобрали товарисчи Януковича. Чтобы у нас запустить производство, надо было просто столько пройти этапов ада чиновнических, что лучше сказать "Да пошло оно на х...", лучше открою завод в Польше с большими налогами, но не будут е...ть мозг. А большой бизнес мог открыть только приблеженый, и то с большими откатами и т.д. Пример грубый, но примерно так.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь не можу зрозуміти як може ДП буди дорожче за 95 бензин ? ДП роблять ніби з всього чого попало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь не можу зрозуміти як може ДП буди дорожче за 95 бензин ? ДП роблять ніби з всього чого попало.

Тому що на ДП, здається чи то новий акциз чи то він більший..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сердіться, залишайтесь. Ви важливу інформацію людям доносите.

Я нікуди і не збиралась :_08:

Я чомусь не можу зрозуміти як може ДП буди дорожче за 95 бензин ? ДП роблять ніби з всього чого попало.

Тому що на ДП, здається чи то новий акциз чи то він більший..

не правда.

...сегодня он взимается в евро: бензины — €202/т, ДТ — €100–130/т, LPG — €50/т)...

все правильно,

Так що ціна на дизель явно завищена (і акциз тому не причина)

І закупівельна ціна (в валюті) в дизеля менша... і навіть... якщо переводити з тонни в літри - то дизеля вийде більше

Змінено користувачем natalka)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікава інформація http://www.nefteryno...html?art_id=281

Ось ці фрази викликали найбільше емоцій... навіть не знаю чи сміятися чи плакати...

Большую часть времени занял откровенный ликбез министров, которые, как выяснилось, очень далеки от реалий рынка
Однако Денис Фудашкин из Минфина не замечал очевидного: «Мы не видим рисков для бюджета, план по акцизному сбору мы выполняем». В качестве примера он добавил, что в Европе налоги на топливо составляют около 70%, а в Украине всего лишь 40%.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь не можу зрозуміти як може ДП буди дорожче за 95 бензин ? ДП роблять ніби з всього чого попало.

Дизель здається технологічний залишок при виробництві бензину (крім бітуму звісно - це найважча фракція).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забули що зараз посівна починається. Дизель на початку весни вже років з 10-15 завжди дорожчає, як і мінеральні добрива.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чомусь не можу зрозуміти як може ДП буди дорожче за 95 бензин ? ДП роблять ніби з всього чого попало.

прийшов час обсаджувати городи.

так як вся с/г техніка на дизелі, ціну заліпили вверх. так сказати все для людей...

а потім і хліб не дешевий буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу зрозуміти чому так мляво падає ціна на газ, при такій ціні на 92 бензин, газ має коштувати принаймі 10 грн. за літр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу зрозуміти чому так мляво падає ціна на газ, при такій ціні на 92 бензин, газ має коштувати принаймі 10 грн. за літр?

в нас влада така, що газ прирівняє до ціни бензину коли всі скопом гбо поставлять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу зрозуміти чому так мляво падає ціна на газ, при такій ціні на 92 бензин, газ має коштувати принаймі 10 грн. за літр?

Кроме того, топливному министру разъяснили, что Украина на 50% зависит от импорта сжиженного газа, на который ошибочно распространилась 5%-ная пошлина (вступила в силу на прошлой неделе).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кроме того, топливному министру разъяснили, что Украина на 50% зависит от импорта сжиженного газа, на который ошибочно (?) распространилась 5%-ная пошлина (вступила в силу на прошлой неделе).

ну да, ну да - ціна на ВОГ була 8,50 грн/л. 5% від цієї суми = 0,44 грн. грубо 9 грн/л. ціна ж виросла за 3 дні до 15 грн. і після незначного зміцнення гривні не спішить падати (сьогодні 13,7 грн/л, або здешевлення на 8,7 % порівняно з максимумом, в той же час, бензин А-95 подешевшав на 21,7 % - з 30 грн/л до 23,5 грн/л).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...