Перейти до змісту

Ціна на бензин / дизель / газ


kmd

Рекомендовані повідомлення

Питання втому що економіка в не найкращому стані.. І війна..

По вашому високі ціни на паливо будуть стимулювати економіку? У всьому світі навпаки. А війна яким боком до нафтотрейдерів? Паливо дають безкоштовно?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все блRдство твориться тому, що одна структура, назва якій - Антимонопольний комітет України, сцикливо і прикормлено мовчить.

По факту маємо змову учасників ринку, спрямовану на підвищення цін. Пряма підстава для втручання АМКУ.

цей факт дійсно є (на ТОП АЗС), алеж інші (маленькі) також підвищують - тому це не основна причина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюта по 30-40грн. - бензин відповідно...

Це чорний ринок. На міжбанку були такі котирування?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюта по 30-40грн. - бензин відповідно...

Це чорний ринок. На міжбанку були такі котирування?

а Ви її купіть там )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все блRдство твориться тому, що одна структура, назва якій - Антимонопольний комітет України, сцикливо і прикормлено мовчить.

По факту маємо змову учасників ринку, спрямовану на підвищення цін. Пряма підстава для втручання АМКУ.

цей факт дійсно є (на ТОП АЗС), алеж інші (маленькі) також підвищують - тому це не основна причина...

А чому маленькі мають втрачати прибуток, якщо великі підняли ціни? Значить, теж треба підняти!

А такі випадки якраз і є компетенцією АМКУ, який може перевірити як закупівельні ціни, так і порівняти з реалізацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Валюта по 30-40грн. - бензин відповідно...

Це чорний ринок. На міжбанку були такі котирування?

а Ви її купіть там )

Вся валюта розписана правильним банкам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,

я в іншій темі наводила розрахунок, десь приблизно ціна на 95 це 0,9 від ціни долара. Долар 29 - ціна 26,1. Не забувайте що з нас зараз в місцевий бюджет ще беруть 5% за покупку бензина. Теоретично мають трохи знизити ціну на АЗС, але не дуже сильно.

Я також маю авто (яке дофіга по-місту жере), і я тільки "за" обома руками і ногами за зменшення ціни. Але я і нафтотрейдерів в принципі розумію... Ви читали статтю яку наводив shvezigor, я раніше також давала посилання на схожу статтю - сума податків в літрі бензину - 10-11 грн., а раніше було 3 грн.!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання втому що економіка в не найкращому стані.. І війна..

По вашому високі ціни на паливо будуть стимулювати економіку? У всьому світі навпаки. А війна яким боком до нафтотрейдерів? Паливо дають безкоштовно?

Як на мене не було б війни, ціна долара була б максимум 16. А оскільки війна, як не крути але експорт зі сходу йшов і притік валюти впав. А наразі виплавка одного

металу впала на 25% відопвідно і притік валюти зменшився... Високі ціни стимулювати не будуть. Але причина високих цін не втому що комусь захотілось більше заробити, це навряд зараз вийде. Причина в курсі, а курс відображає стан економіки плюс спекулянти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots,

я в іншій темі наводила розрахунок, десь приблизно ціна на 95 це 0,9 від ціни долара. Долар 29 - ціна 26,1. Не забувайте що з нас зараз в місцевий бюджет ще беруть 5% за покупку бензина. Теоретично мають трохи знизити ціну на АЗС, але не дуже сильно.

Я також маю авто (яке дофіга по-місту жере), і я тільки "за" обома руками і ногами за зменшення ціни. Але я і нафтотрейдерів в принципі розумію... Ви читали статтю яку наводив shvezigor, я раніше також давала посилання на схожу статтю - сума податків в літрі бензину - 10-11 грн., а раніше було 3 грн.!!!

Мейбі газ?)

Що за авто ? :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу додати що нам ще повезло що ціна на нафту не 110 у.е а 55 у.е. Бо як бакс був по 8 то бензин коштував 11 а це приблизно 1.5 у.е . Уявляєте як б була ціна при нафті в 110 ? не менше 30...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому маленькі мають втрачати прибуток, якщо великі підняли ціни? Значить, теж треба підняти!

А такі випадки якраз і є компетенцією АМКУ, який може перевірити як закупівельні ціни, так і порівняти з реалізацією.

А чому Ви так впевнені що маленькі не хочуть втрачати прибуток?

Не читали ніде останнім часом заяви АМКУ? - мені здається (спробую знайти) що я читала що саме вони і писали що така ціна є обгрунтованою. От тільки добре було б якби вони ще результати перевірок і складові ціни в вільному доступі в інтернет викладали - щоб ми могли це також перевірити...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мейбі газ?)

Що за авто ? :_08:

неа, краще якийсь дизель економний, щоб хоча би 5 по-місту (денєг ще не вистачає).

Не признаю я в авто ГБО ))).

А ціни на установки зараз навєрно тоже космос, да і ціни на газ також ростуть ну і спеціалістів нормальних ще треба пошукати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз треба просто не купувати, таке дороге паливо, якщо нема нагальної потреби.

І гроші економите і в них дохід буде нижчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мейбі газ?)

Що за авто ? :_08:

неа, краще якийсь дизель економний, щоб хоча би 5 по-місту (денєг ще не вистачає).

Не признаю я в авто ГБО ))).

А ціни на установки зараз навєрно тоже космос, да і ціни на газ також ростуть ну і спеціалістів нормальних ще треба пошукати )))

Цілком з Вами згядний.

Я питав яке у Вас авто не просто так. На деякі можна поставити газ 2го покоління який окупиться за 4-8 тик км дивлячись який озхід бензину на данний час.

4го покоління ставити лише за умови дуже дальніх і частих поїздок.

а якщо ще з іншого боку, то - )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз треба просто не купувати, таке дороге паливо, якщо нема нагальної потреби.

І гроші економите і в них дохід буде нижчий.

Воно то так, але є одне але. Припустим що більше 60% не будуть купувати паливо. А це значить що працівники цих компаній будуть скорочені, вони вже не зможуть купувати товар у вас як власника фірми або у вашого підприємства, а це у свою чергу відобразиться на вас. Так як у вас теж зменшиться попит на вашу продукцію чи послуги. І так далі... Всі ми повязані) Суть економіки в тому що гроші повинні рухатись а не лежати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз треба просто не купувати, таке дороге паливо, якщо нема нагальної потреби.

І гроші економите і в них дохід буде нижчий.

Воно то так, але є одне але. Припустим що більше 60% не будуть купувати паливо. А це значить що працівники цих компаній будуть скорочені, вони вже не зможуть купувати товар у вас як власника фірми або у вашого підприємства, а це у свою чергу відобразиться на вас. Так як у вас теж зменшиться попит на вашу продукцію чи послуги. І так далі... Всі ми повязані) Суть економіки в тому що гроші повинні рухатись а не лежати....

Я з вами згідний, що гроші повинні рухатись, але з такими цінами, вони можуть зроблити тільки один крок.

І питанння не тільки в паливі, а й в інших товарах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько сейчас газ на ровенской возле фокстрота?

Зранку бачив було 14 з копійками (точну суму не помню)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком з Вами згядний. Я питав яке у Вас авто не просто так. На деякі можна поставити газ 2го покоління який окупиться за 4-8 тик км дивлячись який озхід бензину на данний час. 4го покоління ставити лише за умови дуже дальніх і частих поїздок.

Ти в ще порадив толкового майстра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сколько сейчас газ на ровенской возле фокстрота?

Зранку бачив було 14 з копійками (точну суму не помню)...

Він і в суботу був 14....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть економіки в тому що гроші повинні рухатись а не лежати

Є ще крива залежності ціни і попиту ;)

Знайомі, які раніше за день додому 2-3 рази їздили (живуть за містом), зараз 1 раз. Ну і витрачають пального відповідно меньше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де розкладені числа по полицях? Чому нам як кінцевим споживачам показують максимум кінцеву оптову ціну? І ця ціна у кого? Чи ви гадаєте єремеєв, коломойський та інші не займаються оптовою торгівлею нафтопродуктами? Яка оптова ціна у панчука (Панхім на Мамсурова) хто знає? Яка вартість пального на заводі в Мозирі (та що на експорт)? Згадайте всі моменти коли піднімали вартість палива - коли вартість нафти падала бензин назад вже не вертався.

Люди ми маємо повне право знати як формується ціна на паливо. Від нафти до бензину-дизпалива-бітуму. Прозорість ціноутворення ось що повинні вимагати від влади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де розкладені числа по полицях? Чому нам як кінцевим споживачам показують максимум кінцеву оптову ціну? І ця ціна у кого? Чи ви гадаєте єремеєв, коломойський та інші не займаються оптовою торгівлею нафтопродуктами? Яка оптова ціна у панчука (Панхім на Мамсурова) хто знає? Яка вартість пального на заводі в Мозирі (та що на експорт)? Згадайте всі моменти коли піднімали вартість палива - коли вартість нафти падала бензин назад вже не вертався.

Люди ми маємо повне право знати як формується ціна на паливо. Від нафти до бензину-дизпалива-бітуму. Прозорість ціноутворення ось що повинні вимагати від влади.

Я теж за прозоре ціноутворення, але якщо нам не можуть показати елментарного ціноутворення проїзду в маршрутках то про що говорити... Чому не викладати в інеті (сайт) де буде показно всі витрати власників маршрутного бізнесу.. і пасажиро потік. Де ми зможемо підрахувати реальну ціну послуги... Чомусь всі тільки розказують.. а такий елементарний крок ніхто не може зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Яка вартість пального на заводі в Мозирі (та що на експорт)?

Люди ми маємо повне право знати як формується ціна на паливо. Від нафти до бензину-дизпалива-бітуму. Прозорість ціноутворення ось що повинні вимагати від влади.

на оф.сайті завода в Мозирі не знайшла ціни, зате знайшла ORLEN Lietuva (ОККО імпортує звідти також). Станом на 03.03.2015 року ціна за тонну А-95 - від 662 до 671 $ (в залежності від місця доставки по умовах CPT). http://orlen.com.ua/prices/

А от формула зі слів Коломойського http://business-tv.c...chayut-104.html:

Губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський (структурам якого приписують контроль над близько 25% українських АЗС) виявився більш говірким і відкрив формулу тарифоутворення. «Беремо котирування Platts European Marketscan, додаємо до них акциз $ 260 і множимо це на 1,2 - це ПДВ. Потім додаємо $ 15 за перевалку і $ 20 за ж / д доставку. Далі множимо на поточний курс долара і додаємо 1000 грн - доставку до пістолета. Отриманий результат множимо на 0,75 і отримуємо собівартість літра бензину », - пояснив він.

Якщо спробувати підставити цифри:

котирування Platts European Marketscan http://russia.platts.com/ - це наверно біржа нафтопродуктів, там я нічого не поняла :) тому беру ціну ORLEN

(662$+260$ (акциз по кодексу 202 євро, а 260$ це напевно переведено євро в долари))*1.2 (ПДВ) + 15$ +20$ = 1141,4$ це ціна за 1 тонну. Якщо долар взяти по 26 (хоча сьогодні це замало), то виходить 1141,4*26=29676,4 грн. +1000 грн. = 30676,4 грн. Тепер переведемо тонни в літри - 30674,4*0,75= 23007,3 грн за 1000 літрів.

23,0 грн. за 1 літру по формулі Коломойського :) - в мене вийшло (я так розумію це вже повна собівартість). А ще є податок на прибуток і 5% акциз які в 23 грн. не враховані.

Хто знає щось більше в цих розрахунках, перевірте і поправте

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...