Перейти до змісту

Вбито Нємцова


fedot

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь

ff96b02aedb23919b40a4726d0cd13a3_normal.jpegMustafa Nayyem @mefimus

Если они и после этого не проснутся, грош цена этому народу. Это адъ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну тут вже зі 100% впевненістю можна казати який курс обрано.

Если они и после этого не проснутся, грош цена этому народу. Это адъ.

а в очах вати він був ворог. не здивуюсь якщо будут радіти на ватних форумах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думав, що зараз рашка практично, морально, на дні. А ні... Там до дна - як до Марса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тепер реально (моя власна думка, але й моє глибоке переконання), нашу Надю Савченко може врятувати (крім Бога, звичайно, в сенсі чуда) смерть ху@ла або 100500% загроза його баблу (як обмін) чи його (чому ще досі цього не сталося) дочці. Все, інших реальних варіантів я не бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пездец ................

Ніхто не проснеться , поки над кремлем не буде прапор добрих сил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось не,не сподівано...Царство Небесне.

ЗЮ.Хто на черзі? Каспаров?Шендеровіч?Макаревич...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я теж в першу чергу подумав про Каспарова.

Думайте краще про хуйла, думки матеріальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без коментарів. R.I.P. Най це буде кінець режиму пуйла і йому подібних (яка ж це все таки мерзота і наволоч)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Каспаров, більш знакова фігура - талановитий шахматист, оратор. Кас"янов реальний конкурент, він знає всю внутрішню будову системи влади, оскільки частково сам її будував і знає як діяти.

А взагалі, дуже шкода Немцова, одна з адекватніших фігур в рос.політикумі. Але моя думка, якщо росіяни ковтнули розп'ятого мальчіка, то ковтнуть і це. Ця смерть, може розбудити лише еліти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думайте краще про хуйла, думки матеріальні.

Рашка зараз в такий ватній ейфорії, що смерть путлера, мені здається, до кінця питання не вирішить. Вирішить тільки як в Японії після ІІ Світової - зовнішнє управління.

Рашкіни ЗМІ пишуть, працює "следственно-оперативная группа" - ловлять самі себе. Зрозуміло, що таку операцію під силу провернути ФСБ. Але суть мої думки, гадаю, що зрозуміла.

Це вбивство зайвий раз доводить, що путлер не зупиниться ні перед чим. Нехай західний світ це побачить і вже нарешті зрозуміє. А то вони своєю "азабоченостью" дістали всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хуй#ла зливають??

Новодворська...

тепер Нємцов...

дуже сумніваюсь, що ху#ло так його боявся. Просто їх вбили, як основних і найвідоміших. А це його дуже підставляє, особливо Нємцов і особливо зараз. Мається на увазі в очах "демократичного" світу. Зайвий доказ його кончєності, безпринципності, диктату...Ще один доказ того, що домовлятися з ху#лом неможливо - в нього "0" адекватності. Можливо, ще остання крапля для вводу жорстких економічних санкцій...Можливо - для остаточного рішення надати Україні летальну зброю...Ну от десь такі думки.

П.С. В такому разі, Надю мусово рятувати - її не випустять.

Хоча - знову ж таки...Якщо мені не зраджує пам'ять - після Новодворської випустили Ходорковського. Якщо помиляюсь - виправте..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо це міг бути хто завгодно.

З однієї сторони путіну було невигідно було його валити тому, що реальної для нього загрози він не мав.

З іншої - для введення ще жорстокіших санкції щодо росії могло стати приводом вбивство "видного" опозиціонера.

Не вірю я що просто так знайшли, вийшли і розстріляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтерв'ю виданню "Собеседник" 10 лютого Борис Нємцов висловив побоювання, що Пуйло може його вбити:

А вы после таких вот разговоров с мамой стали опасаться, что Путин может вас в ближайшее время убить лично или через посредников?

— Вы знаете, да... Немного. Не так сильно, как мама, но все же... Но все же я не так сильно его боюсь. Если бы я боялся очень сильно, то вряд ли возглавлял бы оппозиционную партию, вряд ли бы занимался тем, чем занимаюсь.

Нємцов був одним з останніх дійсно опозиційних лідерів, тепер і його прибрали. Вічна пам'ять!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже опублікували фото з місця злочину:

pbstwimgco_3972214_16245554.jpg

pbstwimgco_3192056_16245559.jpg

А от і перша реакція рунета:

pbstwimgco_8573396_16245570.jpg

Павло Шеремета написав твіт з подробицями вбивства:

Немцова убили четырьмя выстрелами в спину на Большом Каменном Мосту напротив Кремля, сообщает МВД. У Немцова уже давно не было охраны
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шок від їхніх коментарів. Таке враження, що вата в головах вкорінилась навічно. Масова тупість і обмеженість на межі з колективним маразмом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вбивство не просте, загадкове. Але я навіть б гривні не дав, що то не Ху@ло. Вічна пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В рашке все как всегда, либо сидит, либо убит!

В память Навального и Немцова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...