Перейти до змісту

От цікаво, чи змогли б ми...


odna

Рекомендовані повідомлення

На "Сіті-Байку" був велосипед (гібрид) за 1500грн. Був ще два тижні тому. Єдине, що манетки були дуже вже дешеві (нефіксовані).

Варто попитати Віталіка чи Купера.

Дякую, Миро, але ще раз уточню, потрібен гибрид, як максимум, на бійця ростом не вище 175 см, поламаного. Тобто, коли він був цілий, то ще б забрався б на корч з 56-тою ростовкою, шосер. А тепер йому буде об'єктивно складніше. Обшем, тема актуальна, маємо трошки трансмісії. Саме насущне і визначальне, то фреймсет. Від нього будем плясати конретніше.

не заходив на сайт, теми не бачив, тому і не зрозумів що ти дивилась в магазі...

там поряд синя дамка стоїть, можливо (дамка) йому буде зручніше?

якщо ні, з мене колеса. 26 або 28", нові...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Я думаю, що він буде радий будь чому. Якщо вже нічого не вийде, то піде і дамка на 26-х. Він всеодно ще у гипсі, час є пошукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 26" у мене є одненьке заднє, під трещітку....

на суботу знайомий має затаритись велами б/у... попитаю, може щось на 28" колесах буде по адекватній ціні в нормальній якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай буде не находу, але годний для ремонта. Нормальну якість ми йому зробим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв, що кошти які зберу, передам на вел, на сьогодні є рівно 100 грн які передам в суботу Тані, разом з запчастинами, які потрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент, до попередньго додалось ще 100 грн, дякуючи Паджеро .Можемо придбати на них трохи розхідників, тросів-рубашек, або почекаєм ще вкладень і щось суттєвіше візьмем - систему, або навіть вилку, якщо нам підгонять стальну раму. Є в мене на такий випадок варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось, взяла під чесне слово на свій ризик цього красеня. Якраз згодяться тариккові манетки. Осталась должна за нього 1700 грн. Троси, рубашки беру на себе. А решту мені поки шо важко покрити. Так що, скинемось? Номер карти буду давати в приват, щоб контролювати перебор. Чужого мені не треба.

Ще б незавадило сідло поміняти і ві-брейки поставити, але може і потерпіти, поки що.

А поки приступаю до пошуків солдата. Я вам не казала, що номер його не взяла? Сумнівалась, що получиться. Дарма щоб не чекав. Але впевнена, що то не проблема. З розмови запам'ятала, що на фб шариться. З нього і почну.

Дякую всім, хто відгукнувся і поміг, чим міг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки тестдрайв не пройдеш, важко сказати напевне, але, поки що, враження дуже приємні від роботи з ним. На диво, технічний стан і оборудка радують.

І все ще чекаю пропозицій у ПП. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докладую. Дякуючи любим друзям, Шкодеру, Паджеро і Тарасу (відповідно - 500+50+20), залишається заплатити продавцю 1130 грн. Крім того, поміняла тросів і кожухів на 200 з плюсом грн. Як обіцяла, то мій вклад.

Дякую, друзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Докладую. Дякуючи любим друзям, Шкодеру, Паджеро і Тарасу (відповідно - 500+50+20), залишається заплатити продавцю 1130 грн. Крім того, поміняла тросів і кожухів на 200 з плюсом грн. Як обіцяла, то мій вклад.

Дякую, друзі.

Можна пробувати тестити! Ніби все готово

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тестили. Все працює, катить добре. Трохи потім переклюки налаштувати, як троси розтянуться. Ще подумала, що не заважало б багажніка поставити. Велосипед для села все ж таки. Може в кого є лишній, крепкий багажнічок?

Дякуємо, vital.! Тепер у нас +500, тобто, -500 від суми. Ітого - 630 грн треба дозбирати.

Молодці ми! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kooper +100. Ще 530 грн. Сємачки )

Пошук триває. Звя'залась з його однополчанином. Він поранений у Штатах на лікуванні, то спілкування трохи загальмоване, бо різниця у часі. Але всеодно простіше з ним, ніж з тими, що в Щасті зараз. На крайній випадок у мене є вірний спосіб, поїхати у Буяни. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора на похороні побратима зустріла ще одного однополчанина нашого "клієнта". На тиждень на побивку приїхав. Вони вже не в Щасті, оказується. Відбуваються якісні зміни нашого війська. Обіцяв пошукати номера. Ще трошки і найду бійця. Буде фотозвіт.

Нам ще залишилось зібрати 530 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NMA, дякую. +100. Каса закривається. Решту докине Паджеро. )) Дякую всім.

Актуальною лишається потреба у сідушці та багажніку.

пс: Коля +50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шпіон + Навігатор = 100 грн.

Важко відмовити людям, якщо вони бажають бути благодіниками. Але, думаю, Паджеро нежадний, поділиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке сидіння потрібно? Маю Ардіс, на вигляд м'єгке, але після 100км було незручно ходити. таке підійде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ціле, то підійде.

Діма-Шпіон підігнав ще класного багажнічка.

Одна людина добра, не знаю ніка, прийшов в кінці дня і дав 200 грн. Потім ще від Unknown прилетіло 150. Якщо ви таки вредні, кину я до вела ще пару запасок, колодок, ще може якихось розхідників.

Дякую всім ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на далі так піде, роторну косілку прифігачим, в селі теж пригодиться таке.

ПС. То жарт якшо шо))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...