Перейти до змісту

От цікаво, чи змогли б ми...


odna

Рекомендовані повідомлення

...зібрати велосипед одному бійцю.

Зашов сьогодні боєць на костилях, нога поламана, каже, що мабуть вже відвоювася. Поцікавився цінами на велосипеди, зажурився. В нього вкрали велосипеда. Хотів щось підібрати. Я теж зажурилася, бо нічим не змогла втішити. Але задумалась. Що я поки що можу, так це зібрати, або відремонтувати. Було б з чого.

Якщо народ пориється по гаражах, може щось і вдасться миром назбирати. Може щось вийде. А ні, то ні.

Все що я поки знаю про бійця, що звуть Олег Корінь, живе в Буянах. На фронт поїхав 27 травня. Воював спочатку у другій, після у першій роті батальйону Айдар. Виявилось багато спільних знайомих і друзів. В тому числі, і полеглих героїв. Поговорили. Трохи розгублений, трохи випивший. Хочеться хоч якось підтримати.

В темі пишіть, хто що має. Безглузді коменти буду чистити.

В ідеалі, потрібний гібрид, 28" колеса, невисокий, приблизно 18" рама. Трансміссія не більше сімки, щоб не влітав потім по розхідніках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

А може в кого деталей нема, то просто скине тобі гроші на картку на детальки? Тут же не у кожного є велосипед чи деталі запасні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа хороша допомогти такій людині, шкода, я не маю ні велосипеда ні деталей до нього, але з*ясую у знайомих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З грошима зв'язуватись не хочеться. Хіба прийдете і самі купите запчастинку )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З грошима зв'язуватись не хочеться. Хіба прийдете і самі купите запчастинку )

Ніц,не розумію.Не велосипедист.

Доєднаюся з купівлею.Запчастинки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро сучасний Al велосипед буде надбанням роскоші, який буде не так просто утримувати :(:_09:

До сьогодні я ніколи не цікавився цінами деталей на Українському ринку, але якщо чесно то був шокований: простенькі 8ка касета+ланцюг+система 2000грн по мінімуму. Навіть якщо таритись з форумів :(

Краще в неділю не автобазар сходити, поцікавитись по чім Б/В? :_21:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є старенькі, але в робочому стані манетки-моноблоки і передня перекидка. підвезу на днях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене є старенькі, але в робочому стані манетки-моноблоки і передня перекидка. підвезу на днях

Швидко в тебе дні спливають. ))

З почином нас. Маємо частину трансмісії. Сімка. Вже в мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо ви все ж вирішите не заганятись на рахунок семерика, а встановити систему на 9 швидкостей, то можу дати касету Shimano XT та цепа кампа C9 в гарному стані. ресурс використаний на третину, поїздить ще дуже довго. також є покриха Schwalbe Big Apple 28x2.0, добре стане на гібрид, якщо вирішите саме такі колеса ставити. ще був корисний дріб'язок, гляну в майстерні та підвезу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за перший. Візьмешся?

Візмусь, завтра зв"яжусь з продавцем, розпитяю, що до чого і тоді дам знати; певно це ира якось через рахунок тра робити? чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Сіті-Байку" був велосипед (гібрид) за 1500грн. Був ще два тижні тому. Єдине, що манетки були дуже вже дешеві (нефіксовані).

Варто попитати Віталіка чи Купера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, подивись будь ласка що не вистачає? І список сюди. Є касети 8-ки, сідуха, правда жостка трохи, цепи 8ки і 9ки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На "Сіті-Байку" був велосипед (гібрид) за 1500грн. Був ще два тижні тому. Єдине, що манетки були дуже вже дешеві (нефіксовані).

Варто попитати Віталіка чи Купера.

Дякую, Миро, але ще раз уточню, потрібен гибрид, як максимум, на бійця ростом не вище 175 см, поламаного. Тобто, коли він був цілий, то ще б забрався б на корч з 56-тою ростовкою, шосер. А тепер йому буде об'єктивно складніше. Обшем, тема актуальна, маємо трошки трансмісії. Саме насущне і визначальне, то фреймсет. Від нього будем плясати конкретніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...