Перейти до змісту

STOP перехід


romaxa11

  

172 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А ніхто не чув, що у нас переповнені садочки, школи? Ні? Може перенаправити обіцянку "ПортСіті" побудувати підземку на побудувати садок в 33 мікрорайоні? Може зобов'язати будівельні компанії виконувати проекти по інфраструктурі мікрорайону за умов збільшення жителів в побудованих ними будинках?

Мені, як частіше водію, рідше пішоходу, не потрібні підземки. Треба з боку правоохороних органів контроль за виконанням громадянами (водіями, пішоходами) існуючих правил руху і знаків. Хоч це і утопія, але необхідно, щоб у кожного в голові не виникало навіть думки порушити. От тоді пробки щезнуть, смертей поменшає і без підземки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 145
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто справді вважає, що мамі з коляскою по пандусу буде зручніше рухатись, ніж по дорозі?

Я вважаю. Бо сам з коляскою гуляв не один раз. Батько 2-х дітей. Ти, судячи зі всього, їх не маєш, і тому не вправі розказувати як легше і безпечніше перейти дорогу. По зебрі, чи у підземці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стаття по темі. Якщо уникнути подібних помилок - то можна все організувати правильно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто справді вважає, що мамі з коляскою по пандусу буде зручніше рухатись, ніж по дорозі?

Я вважаю. Бо сам з коляскою гуляв не один раз. Батько 2-х дітей. Ти, судячи зі всього, їх не маєш, і тому не вправі розказувати як легше і безпечніше перейти дорогу. По зебрі, чи у підземці.

І я батько 2-х дітей, але вважаю, що коляскою краще перейти по зебрі, навіть "перескочивши" через 2 бордюри, ніж спускатися, тим паче підніматися, по крутому, слизькому пандусі (благо, щоб він був тієї ширини що й колеса в колясці і був вільним) в дирку зі сквозняком, нерідко пахнущу фекаліями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в дирку зі сквозняком, нерідко пахнущу фекаліями.

Тобто сквозняк і фекалії - це основна причина?

Я краще буду нюхати фекалії, аніж буду збитий (упаси Боже) з коляскою і дитиною, якимось/якоюсь чмом п'яним, бо воно вже настільки осоловіле, що ні кольору світлофора не бачить і нічого навкруги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки тут кіпішу :)

Площа біля драмтеатру велика, що мішає там зробити підземне місто?

Переходи оснастити ескалаторами, а гроші за оренду, витрачати на підтримання в працездатному стані ескалатори та переходи.

Зробити на дві половини, одну половину зі східцями (для не хворих), іншу половику спуск по ескалатору і підйом по ескалатору (для інших пенсіонерів і так далі). Щоб не робити широкий вхід, можна розділити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затори штучні - їх створюють маршруткі які чекають клієнтів 3-5 хв.

Перехід не потрібний:

1) Заторів нема.

2) Просування бізнесу

3) Відмивання коштів і т.д.

Додам - якщо від переходу "+" більше, то реалізація буде вельми паскудною.... "Цум", "Буратіно"...перехід ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь Хрещатик живе із підземними переходами зовсім нефігово!

А ви були в них після опівночі?

цікаво, а ви там часто буваєте?

чим перехід після опівночі відрізняється від темної арки після опівночі?

як правило переходи частіше освітлюються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затори штучні - їх створюють маршруткі які чекають клієнтів 3-5 хв.

Перехід не потрібний:

1) Заторів нема.

2) Просування бізнесу

3) Відмивання коштів і т.д.

Перехід біля Проміня, там одна навпроти одної дві зупинки для маршруток\тролейбусів. Коли зупиняється 3-4 маршуртки, з кожної вийде 20-30 чоловік та почне переходити по переходу "ланцюжком" по 1-2 людини, то приходиться відносно довго чекати. В час пік, там, бувало, 3-5 хв на кільці, або перед переходом приходилось стояти. Також можемо згадати скільки аварій було на тому куску дороги. То в кільце хтось вїде, то бухий киянин на пасаті перевернеться. Там набагато зручніше та безпечніше було б зробити підземний перехід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким чином наблизилися до наступної проблеми, переходи-зебри-світлофори по всьому місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Затори штучні - їх створюють маршруткі які чекають клієнтів 3-5 хв.

Перехід не потрібний:

1) Заторів нема.

2) Просування бізнесу

3) Відмивання коштів і т.д.

Перехід біля Проміня, там одна навпроти одної дві зупинки для маршруток\тролейбусів. Коли зупиняється 3-4 маршуртки, з кожної вийде 20-30 чоловік та почне переходити по переходу "ланцюжком" по 1-2 людини, то приходиться відносно довго чекати. В час пік, там, бувало, 3-5 хв на кільці, або перед переходом приходилось стояти.

Це легко вирішується встановленням світлофору

в дирку зі сквозняком, нерідко пахнущу фекаліями.

Тобто сквозняк і фекалії - це основна причина?

Ні, це, так би мовити, для "красного словца".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таким чином наблизилися до наступної проблеми, переходи-зебри-світлофори по всьому місту.

це і є інфраструктура, а унас із нею трабли. її не варто розглядати в контексті одного підземного переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я батько 2-х дітей, але вважаю, що коляскою краще перейти по зебрі, навіть "перескочивши" через 2 бордюри, ніж спускатися, тим паче підніматися, по крутому, слизькому пандусі (благо, щоб він був тієї ширини що й колеса в колясці і був вільним) в дирку зі сквозняком, нерідко пахнущу фекаліями.

Блін, народ, я в шоці - ви такі всі тут знаючі про підземні переходи, але практично їх не бачили. судячи по текстам.

те що ви бачили - то дебільні розробки СССР, зараз будують нормальні спуски сходи і паралельно похилий спуск дял калясок. по ним хлопці на велосипедах с"їзжають і піднімаються на злязалячи з байку.

так що шановна публіка -перш ніж кричаті ні - подумайте чи знаєте ви дану тему достатньо, щоб мати аргументи проти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це легко вирішується встановленням світлофору

Світлофор не вирішить проблему "телят", які лізуть на проїжжу частину, не зважаючи на червоний сигнал світлофора, або, поза пішоходним переходом(який доречі знаходиться метрів за 10-20), а особливо, не вирішить проблему нетверезих\неадекватних водіїв, які теж можуть проскочити на червоний чи жовтий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра зранку сфотографую вам переходи, по яким хожу щодня - щоб не виникало у вас питань про правильніть і потрібність їх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої 5 коп.

1. Ініциатива будівництва підземних переходів йде від бізнесу,а не від громади.Відповідно бізнес буде робити все,щоб вкласти мінімум,а взяьти максимум.Тобто головне в проекті це будівництво торгівельних центрів,а перехід,це просто,як додаток.І не буде бізнес звертати увагу на потреби громади.Хоча задля досягнення мети,буде обіцяти громаді будь-що.Приклади:обіцяний паркінг біля ЦУМу,власником навіть не планувався; проект переходу зал.вокзал-ринок,передбачав прохід аж до автовокзалу,а ліфти для багажу та інвалідів в роботі я не бачив ні разу,при чому вони заплановані тільки з однієї сторони,а на рейки для возиків і багажу з колесами не стає нічого,все приходиться сунути на горбі.Так що в обіцянки типу:"зробимо зручні пандуси,буде чергувати міліціонер і 10 прибиральниць",я не вірю.

2. На власній шкурі знаю,наскільки в нашій країні важко пересуватись неповносправним(після аварії більше пів-року ходив на милицях).Повірте,кожна сходинка-це пекло.Особливо,коли слизько,мокро.Падав неодноразово.А додайте сюди ще,батьків з дитячими возиками і людей похилого віку,а в районі там-таму щше й базарники з сумками і пасажири автостанції з валізами.

3. Світові тенденції зараз змінились.Навіть в африканських країнах в пріорітеті ПІШОХІД і велосипедист,я не кажу вже про штати,Європу,Австралію.Для розвантаження перетинів пішоходи-машини,під землю пускають машини,що природньо і логічно(на власні очі бачив це в Прибалтиці,Турції,Єгипті,Тунісі,Польщі).Скажете це дорого,так,це не дешево.Але в нормальних країнах для цього спочатку робиться проект громадою(державою),а потім підтягують зацікавлених інвесторів,щоб зменьшити витрати.А в нас навпаки.Якщо громада не може собі цього дозволити,то краще не робити.Краще ніяк,ніж як-небудь.Бо це буде,як розвиток наших ринків-Спочатку ставили розкладачки,потім прилавки,потім ракушки і аж потім нормальні контейнери-магазинчики.Коли ставили в нас прилавки,то в Польщі вже ставили контейнери-магазини.

4. Якщо місто має потребу розвантажити центр,то це робиться дуже просто і витрати при цьому 0грн.Заборонити проїзд легкового транспорту через центр з 6.00 до 22.00.Так зробили в Рівному при тому,що мають підземні переходи,які рівненчани матюжать постійно.

Наше місто має тисячолітню історію,ми пробуємо зробити ставку на туризм,але туристам середньовічне місто не цікаве,бо стає містом несмаку та хаосу.

З.І.на мою думку,якщо мер хоче покращити життя пішоходам,то хай краще розробить і реалізує проект підсвітлення пішохідних переходів і акцентацію знаків "пішохідний перехід"(як на привокзальній).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо вже так хаяти розробки СССР метро досі паше і все гуд

може ще за космічні станціїї загадаємо? - ми тут про переходи підземні говоримо, якщо не вкурсі

хлопці, що ви вцепились у ті пандуси - пандуси роблять поверх вже давно збудованих сходів, на стадії будувництва легко робиться пологий спуск. все, крапка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

єдине що може зробити громада – обрати нормальне керівництво

але то не про українську громаду

тому або чекаємо що хтось нормально побудує так як він то бачить, або і далі дивимось як руйнується те що є

а, так, доречі за 7 сторінок, здається, ніхто ще не кричав що у нас війна і взагалі не про те думаємо, який нах благоустрій :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мадкот, спостерігай за будівництвом зоопарку. В Польші вже ведуться роботи, у нас договора вже заключені, забили провірочних декілька свай.

Зараз проджект з переходом тормознутий, цікавить громадська думка. Чого вона цікавить? Якщо все супер то кому вона потрібна. Є варіант при якому чиновники з міськради хочуть прикритись думккою громадкості, щоб потім за місцеві кошти допомагати добудовувати цей проект.

Одне діло ЦУМ з чіткою формою власності і унікальним місцем розташування. І при цьому в ньому є вільні площі. Вільні площі є в всюди і їх деякий час тільки збільшуватиметься. ЦУМ, Гранад Волинь, Буратіно, Варшавський Імідж вже ніхто не спішить добудовувати, а тут ще підземне місто. Інвестор дуже добре розуміє окупність цього проекту і своїми коштами будувати його не захоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

короче, я би підсумував своє ІМХО так (вірніше, конкретизував свою позицію) - якщо реалізація проекту планується за рахунок міста (навіть частково) - НАФІГ!

Якщо ж забудовник (чи інвестор, як не назви) ПОВНІСТЮ фінансує цей проект, хай би будував це підземне торгово-розважальне містечко. Але при умовах:

1. Проект, кошторис, план будівництва - повністю прозорі і відкриті для громадськості і доступні в будь-який час на спеціально створеному сайті.

2. Для громади і для міста виділяється (чи виокремлюється, як там юридично правильно) конкретно обумовлена площа (відсоток повинні обрахувати і обґрунтувати спеціалісти по інфраструктурі, для, наприклад, чергового пункту міліції, медпункту, і т.ін. )

3. В подальшому вся інфраструктура (влючно з підземним переходом) підтримується в належному стані за рахунок інвестора-забудовника (чи власника, чи акціонерів, чи хто він/вони там буде). В разі непідтримання передбачити механізм штрафних санкцій у вигляді вилучення площ на користь міста.

Далі, в разі реалізації проекту підземного ТЦ з підземним переходом НАДземний теж лишити, світлофор переробити "на кнопку" (на вимогу), а на самому перехресті зробити "кільце".

Як кажуть, в сирому вигляді "якось так"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, купа емоцій, нуль фактів. Те, що ти вважаєш по-одному, не значить, що так насправді і є. Світ такий.

1. Спустись із караванівського мосту, або піднімись на нього з коляскою. Зручно? Безпечно? Справді віриш, що у тих переходах будуть кращі пандуси? Я — ні.

2. madkot, а тепер в умі порахуй на скільки збільшиться відстань, яку треба подолати, щоб перейти дорогу з такою конструкцією. Кому треба ці віражі? Ну і див. перший пункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рейки для возиків і багажу з колесами не стає нічого

Стає. Я з малим гуляв колись на вокзалі і вирішив з коляскою виїхати наверх. Це **опа. З таким кутом тих рейок, їх треба засунути в анальний отвір проектанту. Ще вихати - пів біди, а спуститись - по повна - звичайна каляска масою 18 кг мене 100-кг тяне до низу ого як. Щей ноги нема як переставляти.

Тест на зручність: Дати інвалідного візка проектанту і попросити виїхати. Даю 100% гарантіїї, що всреться.

На мою думку ніхто в центрі не буде нічого будувати:

1 - бруківка не горить; так що така схема не канає

2 - жоден єврей не укладає площу бруківкою, біля цму бруківкою, так сказать "облагораживаніє", що потім все розбирати. Нє ну звичайно можна, але все робиться одразу.

3 - куди подіти весь транспорт? Це яка так в нас є розвязка щоб змінити потоки транспорту?Всіх на паркову? А зупинки? а як людям підніматися наверх на пр.Волі. Так, там є декілька місць, але в основному то горби, корчі і прватні території.

4 - якщо я не помиляюсь, то колись давно біля собору були могилки, тут ще буде купа граблів, в смислі костомах.

5. Нафіг кому треба ТЦ, ЦУМ, всякі підземні бутікі і т.д, якщо немає де поставити машину? - Значить біля цуму можна зробити платну парковку.

В цивілізованих країнах парковки біля ТЦ більші, а якщо не більші то такі ж по площі, як і ТЦ. А в нас в Луцьку в межах міської зони вже таких місць немає. А за містами вже всі поля подеребанили. От тобі генплан. Луцьк- "мегаполіс".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...