Перейти до змісту

Загинув Кузьма Скрябін


Skorpio76

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 283
  • Створено
  • Остання відповідь

Слова безсилі описати,

Всю біль і гіркоту утрати....

Бо не цінуєш,коли маєш,

А зрозумієш,як втрачаєш......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз накинуться мінусатори...

Але чомусь всі забули, як він 10 років тому він разом з Завалій і Могилою їздив по Україні і агітував за януковича. Так, його могли звільнити з "Інтера", але ж ніхто йому пістолєт до скроні не приставляв. В Україні, крім "Інтера" кілька десятків каналів. Гонорари від концертів ніхто не відбирав, але він вибрав там, де більші гроші.

До його творчості завжди ставився нейтрально. Музика? Ніяка. Тексти - атлічні.

Нехай спочиває з миром.

а це для себе ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше деталей і декілька фото з місця аварії - http://dp.vgorode.ua/news/sobytyia/250161-v-dtp-razbylsia-kuzma-skriabyn-podrobnosty-y-fotohrafyy

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто вбила новина. Пару місяців назад скачав всю його творчість, (давно хотів, все часу не було). Просто відкрились очі на багато що - кохання, зрада, українці, ми (західняки), люди, щастя.

Кузьма завжди дивував своєю плодовитістю, видно десь відчував. Таки встиг сказати найголовніше. Або... знав щось таке, що людям не варто ще знати. Покійся з миром, Андрію :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз накинуться мінусатори...

Але чомусь всі забули, як він 10 років тому він разом з Завалій і Могилою їздив по Україні і агітував за януковича. Так, його могли звільнити з "Інтера", але ж ніхто йому пістолєт до скроні не приставляв. В Україні, крім "Інтера" кілька десятків каналів. Гонорари від концертів ніхто не відбирав, але він вибрав там, де більші гроші.

До його творчості завжди ставився нейтрально. Музика? Ніяка. Тексти - атлічні.

Нехай спочиває з миром.

Ніхто нічого не забув.... Кожний помиляється, і головне, як людина прожила подальше життя після помилки. А в загалі, дарма Ви написали те, що написали. Про мертвих або добре або нічого. Без образ.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в загалі, дарма Ви написали те, що написали. Про мертвих або добре або нічого

Підтримую!!! +100500!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз накинуться мінусатори...

Але чомусь всі забули, як він 10 років тому він разом з Завалій і Могилою їздив по Україні і агітував за януковича.

мабуть всі забули як колись кричали ющенко так - але тепер то ми всі знаємо що ющенко, що янукович - однакова какашка, так що тут не все однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше деталей і декілька фото з місця аварії - http://dp.vgorode.ua...ty-y-fotohrafyy

це ж з якою швидкістю він *летів*, що так молоковоз розвалив, при тому, що Секвойя сама доволі крепка машина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пусти мене"

Відповів мені мудрий Бог

Вічним небом і золотом зірок:

Ти не спіши, слухай, тільки не спіши,

Піднятися до мене встигнеш ти завжди.

Поки ти ще серед людей -

Навчися цінувати кожен новий день,

Навчи людей любити цей світ

Та не тільки себе,

Навчи людей радіти завжди,

Коли сонце встає.

Навчи мене! Навчи мене!

Навчи!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже шкода, він був хорошою і щирою людиною, але як завжди гинуть найкращі..

R.I.P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...