Перейти до змісту

Що Борда для вас? Опитування ветеранів. 10 років Борді


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім! Є тут ідейка, яку обговорили поки що лише з Командором.

І для втілення потрібна ваша допомога, бордівчани.

Сядьте з чашечкою чаю та пригадайте й напишіть тут свої спогади-асоціації-побажання, пов*язане з Луцькою Бордою.

Що для вас Борда?

Наскільки ця тусовка змінила Вас, Ваше життя, на що вплинула?

Ну можете у віршованій формі признатися Борді в любві вєчной, але це необов*язкова опція.

Буду ДУЖЕ вдячна.

мі-мі-мі-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Відносно слів любові :_08: я не є красномовним, (аби що жінці на вушко). А як що серйозно... Слова подяки. Подяки тим, хто заснував Борду, хто підтримує, вкладає свою душу. Подяка бордівчанкам і бордівчанам, за те, що допомогли мені змінити світогляд відносно українців, людяності, самопожертви. Слова подяки за людей, з якими я мав честь познайомитись особисто. Дякую тобі Борда за те, що ти є! :0050:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Борда стала якимось продовженням lutsk.talks. По крайній мірі звідти практично усі активні учасники прийшли на перших порах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Борда - це джерело інформації та можливість відносно анонімно висловити свої думки та емоції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барахолка, новини, гумор, срачі :_07: , з недавна велорозділ .... напевно із-за цього я тут з 2007 року

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що для вас Борда?

Нагадало цю тему.

Ще: ветерани питають, чи ветеранів питають?

Якщо друге, то з якого часу реєстрації Бордівець вважається ветераном?

Для мене Борда - це джерело інформації та можливість висловити свої думки та емоції.
+1

Також відносно спрощеніше вирішення багатьох питань, бо ж тут купа спеціалістів різних сфер життя та й просто хороших людей)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оооо, борда - це як вийти в місто на зустріч зі старими (і не дуже) знайомими/друзями, але при цьому можна сидіти з кружкою кави/чаю, в трусах, перед монітором, і за це ніхто не зробить зауваження! :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене Борда - універсальний помічник на всі випадки життя.

Це і найсвіжіші новини, і живе спілкування, і поради, і можливість швидко та вигідно щось купити чи продати, і т.д, і т.п.

Коротше кажучи, без Борди і ні туди, і ні сюди :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте усі ветерани,бордівчани, при всій повазі,але я влізу, до Вас! і напишу.Якби ви ставилися до нових(користувачів)молодих,зелених,як правило не до кінця читаючих правила. Як старший брат до меншого з трішки більшою повагою.А не так як ви, дємбєль до салагі! Борда була б в разів 20!!!!! популярнішою.

Хочете "-" хочете ні,але так, ресурс найкращий в Луцьку! тільки троха зі своїми приколами,(за надто крутими"тіпа"користувачами)

Як хочете так і розумійте.

PS:поважаю усіх!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мабуть, найкраща соціальна мережа Луцька! :ok:

знайшов тут багато друзів і однодумців ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый лучший - для Лучан, и это мое мнение!

Здесь есть все ... огромное спасибо всем тем кто поддерживает данный сайт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене це сайт останніх новин і замінник телевізора :)

А ще я тут шукаю цікаві для перегляду фільми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місце де можна пофлудити) задати парочку дурних питаннь) знайти когось чи щось швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто для мене- новини.

Цікаво читати розумних людей,які є фаховцями в своїй галузі

Рідко щось купую,ще рідше щось продаю. Все саме цікаве тут.Постійно "завантажена" ,в тєлєпоні. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажання? Є одне.. Але воно не стільки до борди, а до всесвіту чи що...

Щоб рєпа на борді росла не в темах про війну, а в темах про картинки і анекдоти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і знав. Прочитав цю тему майже відразу після створення, можна було багато написати, але, думаю: прийду на роботу, то відпишу. А тепер, що не напиши - усе баян.

Борда - це місцеві і не тільки новини. Не читаю новин на різних порталах (місцевих і немісцевих), хіба по лінку з Борди або коли Борда ляже. Тут усе по темах розбито і свіженьке. Інколи складається враження, що декому за це платять: з такою ретельністю вишукувати свіжі новини і постити сюди першим можна хіба за гроші або з дурості. Мені не платять, а за тими шустриками не встигаю, що не викладу - баян, тому нових тем від мене тепер мало.

Борда - це розважальний портал. Хош картінки, хош анєгдоти, хош відео, усьо є.. І через це вона ще й - вбивця часу. Добре якщо це робочий час вбивається (в мене робота дозволяє шаритися на Борді), але ж блін, вона ще й, цуко, мій приватний, особистий час вбиває.

Борда - це палочка-виручалочка. Тут можна і попросити про допомогу і допомогти комусь. І зазвичай за це грошей не беруть, навіть якщо це не просто порада в темі, а взяв-і-зробив. На Борді і телефон можна взнати, і адресу, і людину знайти. Калєктівний разум, йопта. Мене тут знайшла моя теперішня робота. Зараз пора вже іншу шукати, но бля сцикотно тему створювати - підсадив на Борду половину фірми, так можна і цю втратити і нову не знайти. Сюди ж доплету рубрику "віддам даром". Я там рідко щось беру, але стільки халяви навіть на сландо немає, хоча там і є така рубрика.

Борда - це місцева соцмережа. Усі місцеві, і це набагато краще якихось вконтактів. Для кожного є свої рубрики по інтересах, а якщо немає, то можна і самому створити. Можна і покалякати і посратися і по морді не дадуть, хоча бажаючим телефон давав, не дзвонять.

Окремо виділю барахолку. Бо це дійсно барахолка, я тут можу спихнути усе своє барахло, яке мені не потрібно. Не тому що воно барахло, а тому що воно специфічне і нікому не потрібне, а на Борді завжди знайдеться хтось, хто купить. От кому треба дистилятор? Нікому. А тут продав. І так само можна знайти специфічне барахло, яке ніде не купиш. В куплю-продам дуже хороші ціни на б/у, бо налітають "проффесіонали" і не дадуть переплатити недосвіченому. Борда допомагає моніторити місцеві ціни, не в барахолці, але завжди можна спитати шо-пачьом-і-де. Так що ще й економія.

Ну але й добавлю ложку дьогтю. Сам по собі форум стандартний, нічого в ньому особливого немає, просто це місцевий найвідвідуваніший сайт. Якщо Борда ляже більше як на місяць, більшість почне переміщуватися на будь-який інший місцевий ресурс, який буде функціонувати на той момент і стане замінником Борди. Коли шукаю якусь інформацію по інших містах, також шукаю найпопулярніший місцевий ресурс і там питаю. Так я і Борду знайшов - вбив в Гуглі, подивився, що живіше, там і зарегався.

Хтось скаже, що вже були спроби створити "убійцу Борди", але я ж написав, поки Борда є, то мігрувати народ не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажання? Є одне.. Але воно не стільки до борди, а до всесвіту чи що...

Щоб рєпа на борді росла не в темах про війну, а в темах про картинки і анекдоти...

Тут тему про тебе створили. Тобі туди. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побажання? Є одне.. Але воно не стільки до борди, а до всесвіту чи що...

Щоб рєпа на борді росла не в темах про війну, а в темах про картинки і анекдоти...

Тут тему про тебе створили. Тобі туди. :)

Я вже чуть не обідився - думав тролиш )) А тут - "вот оно чьо, міхаличь" )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін .. глянув на дату реєстрації .. не думав що я тут так давно ... це вже стало звичкою заходити на сайт, як "піти на каву з хорошим другом" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...