Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

А LTSB версією хтось користується? Вона є на укр/рос. мовах? Де качнути? Бо на офсайті немає укр/рос версії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
21 хвилин тому, nickel сказано:

А LTSB версією хтось користується? Вона є на укр/рос. мовах? Де качнути? Бо на офсайті немає укр/рос версії.

 

https://toloka.to/t84362

https://toloka.to/t84252

Цю качав і ставив, працює добре, все зайве вирізане, українська мова і ліки присутні, оновлення ставляться. Але хіба що мінус, в першій збірці кажуть, що автор вирізав Windows defender, в другій не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, nickel сказано:

А LTSB версією хтось користується? Вона є на укр/рос. мовах? Де качнути? Бо на офсайті немає укр/рос версії.

Я користуюсь вже 2-3роки, ніби все нормально. Лише оновлення не можна вимкнути, лише черз редагування реєстру, а так все супер ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, fenmix сказал:

https://toloka.to/t84362

https://toloka.to/t84252

Цю качав і ставив, працює добре, все зайве вирізане, українська мова і ліки присутні, оновлення ставляться. Але хіба що мінус, в першій збірці кажуть, що автор вирізав Windows defender, в другій не знаю.

Щойно зрозумів/згадав, що українська не підходить, лише російська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Я користуюсь вже 2-3роки, ніби все нормально. Лише оновлення не можна вимкнути, лише черз редагування реєстру, а так все супер ;) 

А нащо їх вимикати, вони ж не просто так виходять, а дірки закривають.

Де б то її качнути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Щойно зрозумів/згадав, що українська не підходить, лише російська.

На ордло працюєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

На ордло працюєте?

Крім ордло, російською ще багато де розмовляють. :) Можна на "ти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

А нащо їх вимикати, вони ж не просто так виходять, а дірки закривають.

Де б то її качнути?

Тине повіриш, але вони не всі стабільні :) Принаймі на 2х домашніх компутерах якесь оновлення працювало не стабільно, конфліктувало з дровами відеокарти і ріватюнером. Деколи само замінювало нові дрова на пристрої старими. Ще щось було, тому й вимкнув. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Принаймі на 2х домашніх компутерах

на фермі так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, alexvvv сказано:

на фермі так?

Ні. 

ПК це ноут , на ньому особливо не намайниш :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Назарка сказано:

https://toloka.to/t84252

На ось цій, драйвери автоматично встановлюються, не в курсі?

почитайте коментарі по цьому посиланню, яке ви надаєте - знайдете відповідь. Можливо й на деякі ще гіпотетичні запитання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Назарка сказано:

Читав, але нічого не зрозумів.

 

"За необхідністю"

 

Якась дивна відповідь. Вінда ж або автоматично ставить при встановленні, або не ставить взагалі.

Чи "сімка" чи "десятка" мають вбудовані в інсталяційному образі збірки стандартних драйвер-паків для найпоширеніших системних пристроїв. І чим новіша збірка Windows тим більша ймовірність, що необхідні драйвера будуть встановлені автоматично.

Правда, не завжди стандартні драйвера, які Windows самостійно встановила, коректно працюють.

В мене на ноутбуці (шестирічне "залізо"), наприклад, драйвер WiFi-адаптера примусово знижує швидкість інтернет-з'єднання до 7 Мбіт/с. Тому змушений встановлювати не таку "свіжу" версію драйвера.

На звуковій карті гучність звуку менша, ніж на драйвері завантаженому з сайту-виробника.

 

Я встановлював дану LTSB-редакцію (32-розрядну версію), на комп'ютер (вік десь 10-12 років), драйвера встановились автоматично, але були проблеми з мережевою картою (з'єднання розривалось через декілька секунд). Довелось встановлювати якийсь інший Windows (не пам'ятаю який)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Назарка сказано:

Читав, але нічого не зрозумів.

 

Так, як вже писали, при інсталяції вінди ставляться базові драйвера для стандартизованого заліза (драйвера графіки інтел, VGA і т.д і т.п). Далі Windows Update підтягує усі необхідні драйвера. В коментарях до релізу наприклад таке писали:

 

Цитувати

Так от , що я можу сказати після трьох днів використання - працює система стабільно, підлаштовується під залізо сама, знаходить драйвери, все таке.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Назарка сказано:

Гуд, подякував, а то вперше 10 довелося ставити, поставив офіційну, повирізував весь хлам, і тільки після цього побачив що є LTSB версія :(

 

Насправді звичайна Home версія теж нічим не гірша. Ставиться classic shell і все норм працює, телеметрія не сильно парить. Питання в тому, що я нещодавно пробував ставити 10 на Lenovo V570c і вона зламалась при оновленні драйверів на відеокарту GeForce 410m, бо чіпсет або відяха конфліктує з цією віндою, а на 8.1 все чудово працює. Тому вважайте, коли ставите на старе залізо, перевіряйте на форумах відгуки про сумісність з вашим залізом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.02.2018 at 23:24, Назарка сказано:

Для мене гірша будь яка, тому що як прочитав, LTSB це для тих хто хоче Win7 у вигляді Win10, те що треба, без різних квадратиків і схожої єрунди :)

LTSB виглядає точно так же як і Хоум і про, різниця лише у відсутності різних стандартних програмулінок типу погоди, еджа і механізмів оновлення, решту відмінностей для простих користувачів не видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Є ноут Lenovo ThinkPad R500 (2716 WCQ), після якогось оновлення вінди відпав тачпад, він то є в диспечері пристроїв, але визначається як невідомий пристрій. В сапорті дрова знайти не можу, типу чи то я сліпий, чи їх дісно таких немає?! Хтось стикався з такою проблемою?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DRP з чим чим, а з тачпадами і вайфай модулями промахується ой як часто, не факт що рішить проблему.

Бажано найти офіційний драйвер під W8.1 і запхнути руками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Deemon сказано:

DRP з чим чим, а з тачпадами і вайфай модулями промахується ой як часто

Звичайно "промахувався" і буде "промахуватись": оскільки ID декількох пристроїв може бути однаковим. Відповідно треба дивитись на марку чіпа (тип пристрою). Але спробувати варто. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Помітив позитивні зрушення в перекладі української локалізації Windows 10 April Update. Для прикладу: в диспетчері пристроїв перекладено вже все, а в редакції x64 обидві папки Program Files названі одинаково.

Приємно, що працюють над українською!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MaestroA сказал:

Помітив позитивні зрушення в перекладі української локалізації Windows 10 April Update. Для прикладу: в диспетчері пристроїв перекладено вже все, а в редакції x64 обидві папки Program Files названі одинаково.

Приємно, що працюють над українською!

мова тепер винесена в Маркет і буде оновлюватись як звичайна програма ... тому зміни будуть більш помітніші ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MaestroA сказано:

Помітив позитивні зрушення в перекладі української локалізації Windows 10 April Update. Для прикладу: в диспетчері пристроїв перекладено вже все, а в редакції x64 обидві папки Program Files названі одинаково.

Приємно, що працюють над українською!

Ще б помилок при написанні нею рідненькою не робив би то певно у двічі приємніше було?  :rolleyes:

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Сьогодні об"єднав два логічні розділи (80 система і 31) в один на одному SSD то після цього система на 30% швидше почала стартувати :sm142:. Вмисно 5 разів вимикав і вмикав систему, щоб пересвідчитись. 

Що це могло бути?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, dj_design сказано:

мова тепер винесена в Маркет і буде оновлюватись як звичайна програма ... тому зміни будуть більш помітніші ;)

Доповню інфу:

"Разработчики «Microsoft» также начали использовать Искусственный Интеллект (AI) и, основанное на нейронных сетях, «Глубокое машинное обучение»(Machine Learning, ML) для улучшения процесса локализации операционной системы. Получая и анализируя «Пакеты локального опыта» (Local Experience Packs) через «Магазин Windows» (Microsoft Store), то есть отзывы пользователей через приложение «Language Community», Искусственный Интеллект (AI) призван чаще предлагать пользователям лучшие переводы. Эта система поможет ОС Windows выйти на новый уровень общения и понимания с клиентами со всего мира."

 

1 година тому, Ukrainec сказано:

Ще б помилок при написанні нею рідненькою не робив би то певно у двічі приємніше було?

Ти свою пунктуацію бачиш, розумник? Скільки ком загубив в одному реченні, порахувати зможеш?

P.S. У двічі приємніше мені було б, якби ти не цитував мої повідомлення і не флудив.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як відключити оновлення?Якщо через відключення "Служби,Центр оновлення" не допомагає,все рівно оновлюється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, spqr сказано:

Як відключити оновлення?Якщо через відключення "Служби,Центр оновлення" не допомагає,все рівно оновлюється.

Я відключав за допомогою DWS - https://github.com/Nummer/Destroy-Windows-10-Spying/releases/download/2.2.2.2/DWS.exe

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...