Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, Назарка сказано:

Якесь замкнуте коло, на 1151 не міг 7 віндовс поставити, вшив драйвера на USB 3.0 прямо в сборку з віндовсом, поставилось все ок, але після завантаження системи всі порти USB не працювали, драйверів на lan немає, як завантажити їх без інтернету і можливості вставити флешку - хз. Поставив 10ку а тут проблем купа, хоча ставив повністю чисту збірку з оф сайту...

з новими платформами і старими осями, досить просто можна вирішити - попередньо закинути всі дрова на флешку з Live віндою, загрузитись, перенести на носій з жорсткий\ssd з встановленою віндою, тоді вже з під вінди - все почергово поставити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Назарка сказано:

Тобто якщо вручну після встановлення вінди поставити дрова на юсб, то вони повинні запрацювати?

І ще, читав що влаштоване  графічне ядро не буде працювати, також правда ?

зроби точно як написав, і все буде люкс, навіть з відео 

після скажімо 7 вінди, без дров, не працюватиме ніц, в т.ч. USB, і це нормально, бо осі 8 років, а залізякі свіжі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь темка була, про встановлення 7-ки на нові мамки з USB3 .. у виробника мамки є утиліта з допомогою якої інтегруєм драйвер в дистрибутив .. на рахунок драйверів на лан - так стянули з офф сайта, на флешку і поставили після установки вінди .. головне приготувати флешку зі всім одразу :) або як варінт - Драйвер пак https://drp.su/ru

є повна версія а є мережева, з драйверами тільки на Лан ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Назарка сказано:

Якби ж то було все так просто)  Утиліту від Asus юзав, ASUS EZ Installer начебто, інтегрував дрова, установка пройшла успішно без помилок, але в системі юсб взагалі ніяких не бачило, хоча мишка по юсб і працювала)

А якщо юсб не працюють як я флешку вставлю з драйверами :(

в мене були такі граблі з тільки сімкою. Поставив лише з ДВД привода. флешку не бачив комп і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Назарка сказал:

Юзаю тільки хром із за синхронізації всього(

Ти юзай шо хош. Я тобі перевірити рекомендую. Я от в Хромі фейсбук без мата не можу переглядати, бо зі скролом стрічки він починає безбожно тупити. А от Едж - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.11.2017 at 18:15, igorgame сказано:

Все ж хто б і що не казав, а Mac OS рулить!!!

 

Для персонального пк, забули деталізувати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, LSD сказал:

 

Для персонального пк, забули деталізувати

?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну маю на увазі коли технічна робота виходить за рамки офісного і графічного пакетів, якось МАС  не дуже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, LSD сказал:

коли технічна робота виходить за рамки офісного і графічного пакетів, якось МАС  не дуже

Да ну? Самі пробували чи хтось сказав? :) Ну хіба що з іграми напряжно, під МаcOS мало ломаного :) але то таке..., а в усьому іншому, ну звісно як кому, а для мене (після знайомства і роботи в MacOS) до вінди і підходити не хоцца!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Назарка сказал:

Що на рахунок софту, платного багато? Зі звичайних програм для щоденного користування

Платний є, але дивлячись що, дуже багато вже всього є адаптованого під Мас

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, igorgame сказано:

Да ну? Самі пробували чи хтось сказав? :) 

Та довелося.  

Ну правда набір софта яким я користувався досить обмежений. 

Багато нюансів звичайно можна спиисати на "звичку".  Просто всі кажуть шо МАС такий понятний з пів слова.

Но вже довгий час маючи справу з MAC мені чомусь важко  звикнути до "Finder" ... 

Окрема тема "Ключар",  без 100 грам ледь розібрався:0085:

З конфігуратором  теж набавилися .... 

Іграми не цікавився. Знайомий ігровий граф. дизайнер то на МАС наче не нарікав значить все підходить :) 

 

Гірше коли тобі дають обладнання з COM інтерфейсом і нада потикать протокол, чи на бистру руку тре розвернути SQL сервер з WEB інтерфейсиком .... Тут з МАСом начинаються танци з бубном ...  І ряд речей як виявляєтьсяз графічного інтерфейсу не зробиш ... 

 

Не ну я варіант що в мене руки не з яблучного місця виросли, я  невідкидаю, справа звички.  Моя думка: МАС це чудовий персональний ПК, але не більше того. 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

igorgameLSDНазарка 

Народ! Тут все ж тема про Windows 10! Створіть собі темку про Мас і балабольте, ніхто ж нічого проти не має :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Де качнути оригінальний образ 10 і чим активувати щоб не набратися вірусяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Де качнути оригінальний образ 10 і чим активувати щоб не набратися вірусяк?

На сайті мікрософту, працює і без активації.

https://www.microsoft.com/uk-ua/software-download/windows10ISO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Только что, alexvvv сказал:

На сайті мікрософту, працює і без активації.

https://www.microsoft.com/uk-ua/software-download/windows10ISO

Так там тільки MediaCreationTool.exe, а він, наскільки я зрозумів, ключа буде просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Так там тільки MediaCreationTool.exe, а він, наскільки я зрозумів, ключа буде просити.

Ні, не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

 

Так там тільки MediaCreationTool.exe, а він, наскільки я зрозумів, ключа буде просити.

Ні, нічого не просить, так само закачає iso, а в кого лінукс відразу дає iso качати. Мабуть у вас windows 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Як довго?

Не знаю, в мене більше пів року працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel Якщо встановлювати вінду без підключення до інтернету, активацію не просить, тоді можна кастомізувати її, після підключення до інтернету заблокується частина налаштувань робочого столу і буде в кутку писати про потребу активації, але мене і так все влаштовує, тому крякі не ставлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, alexvvv сказал:

тоді можна кастомізувати її

Можна детальніше описати процес?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Можна детальніше описати процес?

Це не процес,  мав на увазі стандартні піктограми, теми, налаштування панелі завдань, якщо увімкнути інтернет, то неактивована вінда не дозволить це змінити. Просто будуть дефолтні налаштування без активації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, alexvvv сказал:

Це не процес,  мав на увазі стандартні піктограми, теми, налаштування панелі завдань, якщо увімкнути інтернет, то неактивована вінда не дозволить це змінити. Просто будуть дефолтні налаштування без активації.

Тобто в тебе комп не підключений до інтернету взагалі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Тобто в тебе комп не підключений до інтернету взагалі?

Підключений, після підключення до інтернету не виконую налаштування тем і тд., бо вони блокуються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...