Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Тестова вінда стоїть в віртуалбоксі, який запущений на робочій вінді. Робочий комп на I7-4770, тобто не такий вже і старий. Може зіграло роль шо тестова вінда корпоративної редакції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
3 часа назад, Lisovic сказал:

Тестова вінда стоїть в віртуалбоксі, який запущений на робочій вінді. Робочий комп на I7-4770, тобто не такий вже і старий. Може зіграло роль шо тестова вінда корпоративної редакції.

"нове залізо" не значить нові комплектуючі ... коли ви ставите вінду і активуєте її, система отримує свій ідентифікатор, під яким конфіг заліза попадає в MS (не важливо ліцензія чи ні) .. тому спочатку оновлення буде на "нових ідентифікаторах" а потім поступово дійде до інших ;) ... там ще "регіони" мають значення і локалізація самої ОС, але відносно "нового заліза" малось на увазі саме "ідентифікатор" ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, vaz75 сказано:

А в мене є, і що? може я сепаратист?

І що? Може ви й сепаратист, а може й не сепаратист - наявність чи відсутність російської розкладки, це не ознака, по якій можна визначити причетність до сепаратизму.

 

11 годин тому, vaz75 сказано:

І  в ноуті початково стояла ліцензійна для однієї мови, російської, то що, поставити піратську українську?

Це ваша справа, ставити вам замість ліцензійної піратську чи не ставити. Я вас ні до чого не спонукаю і ні в чому не засуджую. Наприклад, я, якщо мені потрібно, можу поставити мовний пакет навіть на редакцію Single language

 

11 годин тому, vaz75 сказано:

Чим ви хизуєтеся?

Чому ви щось вигадуєте? Ви почитали тему, де це дійсно засуджувалось й запинились на моїй цитаті. Нічим я не хизуюсь. Мені зручніше користуватись двома мовами й перемикати мови введення клавіатурним сполученням один раз, а не двічі.

І якщо на те пішло, то можу проінформувати, що в мене смартфон з російським Android'ом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як швидкість роботи? Мені то 8.1 здається трошки швидшою на не дуже нових системах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, snouden сказано:

Ну і як швидкість роботи? Мені то 8.1 здається трошки швидшою на не дуже нових системах...

Сусідку з Dell Vostro 1000 (Athlon 64 x2 TK57 / 1,5GB / ATI X1150) декілька років тому пересадив на 8.1, а півроку тому - на 10. Як мінімум, не гірше. Повідключав все зайве і можна працювати. Не летить, але й не падає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-ка в мене чомусь постійно забиває "диск С"хатя онови відключів.Якісь бред...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, Oli сказано:

@D.GryWeB в тебе 64?  

ск. виділив під диск С?

64бітка ,30 гб, із яких 17 вінда , і 7 програми, .а ну да і якісь тимчасові файли на 4 ГБ які стерти неможу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

а ну да і якісь тимчасові файли на 4 ГБ які стерти неможу

Мабуть гібернація. Відрубив нафіг = -6гб з вінта. Все рівно ніколи не юзав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 GB під системний диск Windows 10 - це дуже мало. Звісно, залежить від того, як використовуєш ПК, але раджу xоча б в 2 рази більше місця під ОС виділити.

В мене на робочій машині наразі файли hiberfil.sys, pagefile.sys, swapfile.sys займають біля 10GB на диску C:. Гібернацією користуюсь постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.04.2017 at 11:23, MaestroA сказано:

Питання до тих, хто уже з Творчим оновленням: у вас Хром не кульгає? Бо я проблему з гуглівським браузером так і не вирішив. Старішу версію ставити не хочу, чекаю нову. За якийсь тиждень повинна з'явитися 58-ма. Якщо і з нею будуть проблеми - доведеться все перевстановлювати.

Скинув налаштування до заводських. Першим ділом ставлю Хром - те саме.

Скачав оф. образ (український!) uk_windows_10_multiple_editions_version_1703_updated_march_2017_x64_dvd_10195584.iso. Записав на флешку, як завжди, через Windows 7 USB DVD Download Tool. Встановив з форматуванням системного диску редакцію про. Знову зразу інсталюю Хром (з оф. сайту) - фак, аналогічно! Пороблено?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сумісне програмне забезпечення поспіхом розроблене індусами різних корпорацій добра))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Саня сказал:

30 GB під системний диск Windows 10 - це дуже мало. Звісно, залежить від того, як використовуєш ПК, але раджу xоча б в 2 рази більше місця під ОС виділити.

В мене на робочій машині наразі файли hiberfil.sys, pagefile.sys, swapfile.sys займають біля 10GB на диску C:. Гібернацією користуюсь постійно.

Певно SSD стоїть і немає можливостей збільшити системний диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОБНОВЛЯЙТЕСЬ

Microsoft через месяц прекратит поддержку оригинальной Windows 10

 
14 АПРЕЛЯ 2017 Г.   21:08    КАТЕГОРИЯ: ТЕХНОЛОГИИ
  •  
  • 6
  •  
  •  

521

 

После того как выйдет релиз Creators Update для Windows 10 компания Microsoft прекратит поддержку оригинальной версии операционной системы, выпущенной в июле 2015 года.

После 9 мая 2017 года, данная операционная система не будет обновляться, обновления по безопасности также не будут предоставляться. Тут есть небольшое исключение: корпоративные компьютеры с версией Enterprise 2015 LTSB продолжат получать обновление.

В компании Microsoft посчитали, что выпуск двух обновлений для Windows 10 достаточен чтобы свернуть поддержку устаревшей версии. Те пользователи, которые по каким-то причинам не обновляли систему, теперь имеют в запасе всего месяц чтобы установить новую версию операционной системы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MaestroA сказал:

Скинув налаштування до заводських. Першим ділом ставлю Хром - те саме.

Скачав оф. образ (український!) uk_windows_10_multiple_editions_version_1703_updated_march_2017_x64_dvd_10195584.iso. Записав на флешку, як завжди, через Windows 7 USB DVD Download Tool. Встановив з форматуванням системного диску редакцію про. Знову зразу інсталюю Хром (з оф. сайту) - фак, аналогічно! Пороблено?

спробуйте зробити нового користувача в вінді (локального з адмін правами) і поставити під ним .. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на вдається оновитись.

MaxthonSnap20170415124925.thumb.jpg.aba6eedae450490e8e3c3e874bfeabd3.jpg

Помилка 0xc1900200Ні через Центр оновлень, ні через утиліту Windows 10 Asistant. На сайті Довідки Microsoft є порада збільшити резервний розділ до 500 Мб. (зараз він в мене становить 100 Мб.). Треба буде спробувати, але щось не надто віриться в це.

Хоча до Anniversary в свій час вдалось оновитись без проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Яка збірка на разі є крайньою, 10240?

Це мені запитання?

В мене зараз Anniversary версія 1607 (збірка системи 14393.1066).

А загалом Creators Update має індекс версії 1703 (збірка 15063)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та власне всім. Бо скачав вчора крайню збірку, а вона ставитись не захотіла (((

Поставив старий білд 10ки (валявся диск дома) і оновив систему. Тому і цікаво що winver має показувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно 500МБ розділу... Коли встановлюєте начисто Win10, видаляєте (саме видаляєте) системний диск та (якщо є) резервний розділ меншого об'єму, що був створений попередніми версіями ОС. Далі при спробі створити розділ на утвореному пустому просторі буде запропоновано необхідний резервний на 500МБ.

 

Можливо, це більшість з вас знають, але хтось з постояльців форуму десь (мабуть в цій темі) писав, що необхідно форматувати весь диск. Це не так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, Ha3aP сказал:

Яка збірка на разі є крайньою, 10240?

це перша версія Windows 10, підтримка якої скоро закінчиться ...

 

- Windows 10

      білд - 10240.17319 (версія з останнім оновленням)

Windows 10 1511 (перший апдейт)

      білд  - 10586.839 (версія з останнім оновленням)

Windows 10 1607 (другий апдейт)

      білд  - 14393.970 (версія з останнім оновленням)

Windows 10 1703 (сама нова версія оновлення до якої зараз проходить)

      білд  - 15063.138 (версія з останнім оновленням)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і як без багів:

 білд 15063.138   - не працює з'єднання з USB модемами. Проблема поширена, поки рішення немає. В коментах тільки пишуть робити відкат до попередньої. Тому в кого інет через USB модем не спішіть оновлюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...