Перейти до змісту

Windows 10 (все про нову ОС)


Plum

Рекомендовані повідомлення

Зараз в мене стоїть ентерпрайс  активована KMS-ом., типу оригінальна, але глючить безбожно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 859
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, vaz75 сказано:

Хвилин 10 як другу скачав звідти х64 укр., при встановленні вибрав Pro

Можливо. Але я Pro не бачу.

Безымянный.jpg

 

А на рахунок KMS, якщо мається на увазі KMSAuto, то ця приблуда частенько злітає. Перевірено неодноразово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, MaestroA сказал:

Можливо. Але я Pro не бачу.

 

 

А на рахунок KMS, якщо мається на увазі KMSAuto, то ця приблуда частенько злітає. Перевірено неодноразово.

"Видишь суслика, и я нет, а он есть". Видно, що ти давно (чи взагалі) не ставив оригінал. Скачуєш Windows10  і при встановленні на вибір буде про, хоум, і ще якісь дві, не пам'ятаю.

А KMS злітає, бо, по-перше, треба погодитися зі змінами в планувальнику завдань, в якому кожні 10 днів KMS оновлює сервера, а по-друге, в Захиснику Віндовс поставити виключення на KMS. У друзів вже роками стоїть такий і нічого не злітає 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Ukrainec сказал:

Зараз в мене стоїть ентерпрайс  активована KMS-ом., типу оригінальна, але глючить безбожно

як проявляється?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, vaz75 сказано:

Видно, що ти не ставив оригінал.

"...через MediaCreationTool" ти хотів сказати? Ставив один раз більше року тому. І як у ньому зрозуміти виріб випуску, що на скріншоті вище?

 

16 хвилин тому, vaz75 сказано:

KMS злітає, бо по-перше, треба погодитися зі змінами в планувальнику завдань, в якому кожні 10 днів KMS оновлює сервера, а по-друге в Захиснику віндовс поставити виключення на KMS.

Я знаю. Воно й логічно, бо програми (Планувальник та Захисник) просять про це самі. Злітає! Не завжди, але у кожного третього злітає. Не знаю, що люди (в основному, нуби) роблять у системі, але факт.

 

23 хвилин тому, vaz75 сказано:

У друзів вже роками стоїть такий і нічого не злітає 

Роками? На Windows 10, якому лише півтора роки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, MaestroA сказал:

Роками? На Windows 10, якому лише півтора роки?

Ну добре, півтора роки. Так влаштує?

9 минут назад, MaestroA сказал:

"...через MediaCreationTool" ти хотів сказати? Ставив один раз більше року тому. І як у ньому зрозуміти виріб випуску, що на скріншоті вище?

Ні, в мому контексті креатор - це засіб скачування чи створення ІSO образу чи флешки з ОРИГІНАЛЬНИМ Windows, а не встановлення. Потім робиться завантажувальна флешка (чи олдскульний диск :) ), напиклад? утилітою WinToFlash. А вже з неї встановлюється вінда, де й вибирається зі списку версії (але не розрядність) Вінди.

Я прпоную тобі припинити безглуздий спір, бо ти не правий, і чомусь спориш і ловиш мене на смішних помилках з датами - я ж тут не трактат пишу, намагаюсь допомогти (зокрема Українцю). Особисто я користуюсь легальними 10-ми з ключами, прописаними в Біосі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду вдячний за пряме посилання на скачування на якомусь з торентів. Певно х64 версію ентерпрайс, або на худий кінець ПРО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Буду вдячний за пряме посилання на скачування на якомусь з торентів. Певно х64 версію ентерпрайс, або на худий кінець ПРО

ось наприклад

укр

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5344853

рус

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=5344455

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, alexvvv сказано:

Хто які проги використовує для відключення непотрібних сервісів?

 

Ніяких програм, виключно вручну, щоб знати, де накосячить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! Щойно замінив мамку і проц, з інтела на амд. Система постояла, подумала трішки: "підготовка обладнання до роботи" і далі без перезавантажень далі пішла. Я вражений! Нарешті моя мрія здійснилася! Ще жодного разу до цього такого я не бачив

А то я вже у всі озброєння підготувався перевстановлювати вінду.

Правда на ній є дрібні косячки. Якщо не працюватиме нормально то приб"ю нафіг! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec навіщо тобі ентепрайз? Різниця між про лише в деяких функціях які потрібні лише в великих корпораціях, і то в основному заточені на безпеку. Це в він7 була значна різниця між про і ультімайт, в 8,1 і 10, крім корпоративних фітч різниці нема. Зато можеш потім отримати геморой у вигляді неможливості обновитись до нової версії, як біло з корпоративними 8,1 з оновленням до 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, case_l сказано:

@Ukrainec  який проц тепер стоїть?

6600 to 6350

 

12 годин тому, Lisovic сказано:

@Ukrainec навіщо тобі ентепрайз? Різниця між про лише в деяких функціях які потрібні лише в великих корпораціях, і то в основному заточені на безпеку. Це в він7 була значна різниця між про і ультімайт, в 8,1 і 10, крім корпоративних фітч різниці нема. Зато можеш потім отримати геморой у вигляді неможливості обновитись до нової версії, як біло з корпоративними 8,1 з оновленням до 10

 Хз :blink: Думав ентерпрайс ltsb буде найстабільнішою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс ltsb тільки в тому що нема частини стандартних приложух, які зазвичай нікому не треба, ну і більші можливості по тонкій настройці. Для дому, в плані стабільності, особливої різниці не буде. Ті всі фітчі в енетпрайз і ltsb треба для адмінів, щоб простіше було конфігуровати і управляти системами в мережі, і не перегружувати корпоративних користувачів непотрібним софтом, яким їм все одно не можна користуватись.

Якщо працювати під адміном, то шанси "заглючити" вінду шо home шо енетпрайз, однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задовбався, глюки бувають різні: при переході з гри на робочий стіл, часто пропадає картинка; або коли завантажується робочий стіл, можуть не клікатись додатки. Попередня 10ка, предрелізна, була стабільна, але я випадково її прибив покопавшись в реєстрі. :)

Перевстановлювати, чи відновлювати використовуючи функції лаунчера-встановлювача?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лаунчер не відремонтує реєстра. Я б ставив з нуля. Що там ставити (окрім прог, драйверів, і ін.) :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

смисл "ставити з нуля" якщо можна "відновити до заводских установок" ?.. результат один і той самий - чиста вінда, тільки при відновленні не потрібно шукати дистрибутив, грузитись з флешки/диска ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.02.2017 at 16:20, dj_design сказано:

 

смисл "ставити з нуля" якщо можна "відновити до заводских установок" ?.. результат один і той самий - чиста вінда, тільки при відновленні не потрібно шукати дистрибутив, грузитись з флешки/диска ... 

 

Два рази на різних машинах пробував відновлення до заводських. Процес проходив довго. Установка "начисто" значно швидше. Але обидва рази це було на HDD. Можливо на твердотілому по-іншому.

 

Кому цікавий розвиток десятки рекомендую канал на YouTube MSReview. Коротко та інформаційно.

В Creators Update має бути багато цікавих дрібних і не дуже змін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RTM-версия Windows 10 Creators Update будет подписана с 7 по 14 марта

http://www.wincore.ru/windows-news/5276-sluhi-rtm-versiya-windows-10-creators-update-budet-podpisana-s-7-po-14-marta.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В блозі MS є лінк на Update Assistant до Creators Update.

Показати фото  

58e8c5fc874ad_1.thumb.JPG.4df636ccc9bf3e1c5ab640c59974d150.JPG

58e8c60aa123d_2.thumb.JPG.9fa3c2c7f1ad73c8147ea6b12dcbf574.JPG

58e8c617247b0_3.thumb.JPG.fde6142e18c1624b82f71098ae5bf20d.JPG

Hide  

 

Оновив сіжовстановлену десятку. Процес пройшов рівно і близько години по часу. Активовано було ключем, тому з активацією проблем виникнути не могло.

Показати фото  

58e8c6babba0a_4.thumb.JPG.f08e2ba2c984ca1e2e5291146e073fe4.JPG

Hide  

 

Після оновлення не забудьте "винести сміття" на 11,0 ГБ.

Показати фото  

58e8ce9d726d7_7.thumb.JPG.c2aec8ccbd00d0aa25dfa344f7e1e60f.JPG

Hide  

 

Офіційні рітейл образи, в тому числі й українські, можна потягнути тут (для особливо недовірливих присутні лінки на msdn).

 

Media Creation Tool (1703)

 

P.S. Хто оновить/встановить українську версію Творчого Оновлення - відпишіться, чи хоч трохи пофіксили переклад.

 

Додано. Судячи з вбудованих додатків - все з українською, на жаль, без змін.

Показати фото  

58e8cbfed7fb9_5.thumb.JPG.48bdaaa929702dbbffe09a783b6bc66d.JPG

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

Ну і як враження?

Глобально нічого не змінилося. Але багато дрібних покращень. Ну от наприклад з тих, про які особисто я ніде раніше не чув:

У випливаючому вікні мереж з'явилася кнопка "Мобільний хот-спот", а також нагадування, що для підключення можна задати значення "лімітне" (я й раніше користувався, але опція була добре прихована).

58e8eedb2d623_1.thumb.JPG.f1c8952787a3f872b9cdba8442377dca.JPG

 

З негативного... Зламався Chrome. Після оновлення ОС, я відключив в Chrome обліковий запис та ввів новий. І тут він завис. Видалити нормально не вдається. Після перевстановлення з чисткою реєстру і прихованих папок, все одно те саме: висне при спробі встановити будь-який додаток (AdBlock, uBlock, ...), кнопка профілю біля "згорнути" не працює. Короче, якась фігня. Мучусь зараз з цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Короче, якась фігня. Мучусь зараз з цим.

Edge не подобається? Розширення там вже є. Я для повсякденного користування, тільки його б юзав, але нажаль немає такої можливості в 8.1

Хоча, і IE11 норм. Хейтери, фас :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, snouden сказано:

Edge не подобається? Розширення там вже є. Я для повсякденного користування, тільки його б юзав, але нажаль немає такої можливості в 8.1

Хоча, і IE11 норм. Хейтери, фас :) 

Edge - цікавий швидкий браузер. До речі, в Creators Update його знову серйозно допиляли. З'явилася цікава фіча - відкладені вкладки. Але не перейду на постійній основі в Edge з трьох причин:

1. Без синхронізації даних (паролі, закладки, історія, вкладки) на різних платформах (як мінімум, Windows та Android) особисто я - ніяк.

2. Chrome мені подобається (на SSD швидкий, все функціонально і в той же час мінімалістично і зрозуміло).

3. Я великий поціновувач продуктів Google. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...