Перейти до змісту

TV online


Rock

Рекомендовані повідомлення

може хто цікавится інтернет телебаченням .,тоді сюди

но потрібно ,широкий канал.

є архів на деякі програми.

post-533-1199708301.jpgцікаво що он лайн, затримка приблизно одна хвилина. ;)

Інтернет телебачення

Україна

1 діловий,24 News,5 канал,ENTER Film,M1,O-TV Music,Інтер,Інтер + К1,К2,КГРТРК,Київська Русь,Культура,Мегаспорт,НТН,Новий канал ,РАДА,ТЕТ,ТРК "Київ",ТРК Україна,Тоніс,УТ-1 / Eра,УТР

Росія

2х2,A-One,Disco 80,Eurosport Russia,RTVI Music,Rambler TV Альянс Медиа,Вісті,ДТВ,Мір ТБ,Перший канал бізнесу,Перший канал Європа РБК-ТБ,РТР Спорт

,РТР-Планета,СТС,Телеклуб

Інші

9Live,Animal Planet,BBC World,BFM TV France,Bloomberg Television,CNN,Del-tv,Deutsche Welle,Discovery,France 24 Giga-TV,Israel Plus International

LIFE TV,Ministry of sound,N-TV,OCKO TV,RAIUTILE,RTP - Португалия,RTP1 Португалия,RTVE STV Music,Solo Musica Italiana,TV5 Латвия,The Voice,World Fashion Channel,deejay,rustavi 2,telemadrid,zdf,Беларусь ТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 166
  • Створено
  • Остання відповідь

Воно то звичайно класна річ, але прикінь скільки трафіку буде хавати це задоволення. На даному етапі це можуть дозволити собі тільки безлімітчики. А взагалі, для такої послуши як ІР-телебачення, повинно бути передбачено окрему процедуру оплати, наприклад місячна абонплата і дивись собі на здоров'я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то звичайно класна річ, але прикінь скільки трафіку буде хавати це задоволення. На даному етапі це можуть дозволити собі тільки безлімітчики. А взагалі, для такої послуши як ІР-телебачення, повинно бути передбачено окрему процедуру оплати, наприклад місячна абонплата і дивись собі на здоров'я.

В Телекома тільки безлімітні тарифи(ОГО),кристувачам ОГО, і мені,в тому числі якось фіолетова ,який там трафік. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оооо, точно, ти як думки читаеш. Сьогодні цілий день шукав саме цей сайт, забув адресу.

Хотів там найти архів з Галкіним, де він з наших політиків прикалуеться, а вроде нема, може знайде хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, мне интересно, какая пропускная способность должна быть у канала для более-менее комфортного просмотра? Сам пока на ФК, мне анлим нужен не особо, но если фотакомовцы где-то до весны не пересмотрят тарифов/трафика, возможно, буду думать о переходе на ОГО...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Rock, мне интересно, какая пропускная способность должна быть у канала для более-менее комфортного просмотра? Сам пока на ФК, мне анлим нужен не особо, но если фотакомовцы где-то до весны не пересмотрят тарифов/трафика, возможно, буду думать о переходе на ОГО...

На 512 кілобітах було більш менш нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене так і не пішло ні під Оперою, ні під ІЕ. (Плагіни встановлені, 512кб/с) ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є прога PC2TV

Яка "захватує" відеопотік із переліку каналів ..

можу викласти із таблеткою.

На скільки пробував сам - багато каналів не працю.. зате серед них є кілька працюючих каналів HDTV, якість картинки дійсно вражає. (на весь екран каналу в 1Мбіт, не вистачає ;) )

виклав прямо тут. бо нема доступу до ФТП

PC2TV_2007_Pro_Edition_Retail.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, проверь закрытые порты на файрволле.

Може і ідея, але файрвол би матюкнувся б у такому випадку, але все було тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половина каналів що є в списку не працює. перевіряв ще місяць тому.

Вкажіть, який працює, а то я вже починаю переживати, чи то з компом щось не так чи то з руками....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті, про Домашні мережі на листочку ще досі пише, що планується інтернет телебачення. Думаю воно було б або безплатним зовсім, або жерло внутрішній трафік. Але щось такого не намічається... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
На скільки пробував сам - багато каналів не працю.. зате серед них є кілька працюючих каналів HDTV, якість картинки дійсно вражає. (на весь екран каналу в 1Мбіт, не вистачає ;) )

Звичайний mpeg2 десь біля 6 мегабіт в сек, що вже говорити про hdtv ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті, про Домашні мережі на листочку ще досі пише, що планується інтернет телебачення. Думаю воно було б або безплатним зовсім, або жерло внутрішній трафік. Але щось такого не намічається... :huh:

Дивлячись який в кого пакет, але внутрішнього б теж надовго для перегляду каналів не вистачило, адже ще треба врахувати і трафік на файлообмін. Скоріше б за все це була якась абонплата, так мені здається, хоча був би зовсім не проти безкоштовного ІР-телебачення.

Доречі, на Візорі здається така послуга давно надається. Ніхто не знає як там в них з цим справа, на рахунок оплати і якості послуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІР телебачення на Візорі - то Фількіна грамота!

Зняте із ТВ-тюнера зображення транслюється в мережу на конкретний порт.. воно далеко не ІР!!

краще вже ТВ-тюнера собі купити ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Половина каналів що є в списку не працює. перевіряв ще місяць тому.

Там же написано post-533-1199781577.jpgтестова версія.

PS.Про якість.наприклад TET 112 KBit/s,а так на різних каналах по різному від YT 1 112 KBit/s до ENTER Film 343 KBit/s.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті, про Домашні мережі...

А дійсно, а що думає Фотаком аля Датагруп про все? Я вже рік як користуюсь домашніми мережами, і рік до того був користувачем dial-up від Фотакома, так от протягом всього цього часу на сайті висить "в перспективі IP-TV". І все... Вже й інвестор прийшов новий, могли б хоч якось привернути увагу, новими послугами чи... Єдине що помітив, так за грудень місяць змінилися принципи обліку трафіку, і скажу не в кращу сторону...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
  • 11 місяців потому...

Ось ресурс не поганий можна дивитись Комеди тв,NBA(rus),NATIONAL GEOGRAPHIK(rus),ТНТ і тд.

http://tv-here.ru/?gclid=COjSr9if050CFc4WzAodHUFcFA

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

ше один сайтік http://www.corbina.tv/

там і онлайн, і ролики, і функція відеомагнітофон (не розбирався, незнаю, тільки догадки)

А на рахунок цього сайта http://www.intv-inter.net/tv/channels/?action=online

то давно з ним знайомий, деякі пропущені програми продивляюсь, н-д, постійно дивлюсь по одеському каналі ОК програму Киноподробности (вона виходить кожноі неділі, в 16-10) http://tv.intv.ua/tv/channel/ok/ , та й новини пропущені деколи переглядаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...