Перейти до змісту

Создание "IT-кластера"


Raniel-Atero

Рекомендовані повідомлення

Дуже хороший стимул, коли старшокласники бачитимуть,як заробляють в айті. Бачитимуть це наочно, то і старатимуться вчитись.

Взагалі ще треба впроваджувати принцип змагальності, завжди є ті, хто хоче бути першим і найкращим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

але жаль я не маю стільки бабла як в деяких буржуїв які тільки й вміють як вимучувати гроші.

заздриш?

чи просто шукаєш виправдання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так. Зі славною волинською жабою (обісрати навколо себе абсолютно все, що робиться А.К.А. закидати порадами у формулюванні "а зробіть так-то! // а чого це ви ніфіга не робите // та це хтось робить заради нужноєподчєркнуть "піару/політики/бабла/бізнесу іт.п." я давно знайома, як і з особливістю деяких бордівчан і їх талантами в цій сфері. Не хочу ставати у ці ряди й робити поспішні судження про досвід цих людей у тому, про що вони так гарно кнопають по клавіатурках. Тому це питання ми гарненько оминемо.

Далі по тему щодо кластеру та його проектів. Нас поки що небагато, проте люди доєднуються. Скажу відверто, зробити один проект - це насправді не так просто і легко, як може видатися на перший погляд. Хто колись у своєму житті таке робив - той знає. У добі, на жаль, ще немає 72 години, та й машинку для клонування ще ніхто не винайшов (є прецедент, ага? :))).

Проекти є, деякі реалізовуються, є багато таких, які ще будуть. Проте не все відразу. Львівський кластер починався з трьох фірм взагалі, які вирішили просто собі зібратися задля обміну досвідом більше 5-ти років тому. Піраміди у Єгипті не один день будували, тому терпіння-терпіння)))).

А ще ми запрошуємо вступити у кластер. Юридичні особи, фізичні особи (в тому числі й ГО). Для початку - актив, ті люди, які хочуть щось двіжнячити, міняти. Можливо, у когось є свій проект, якісь ідеї, проте не вистачає команди, рук, чи потрібно щось додумати до вашої ідеї - пишіть/дзвоніть, будемо зустрічатися, говорити й рухатися у тому напрямку.

Ми поки що лише у соцмережах, бо сайт ще докручують, проте контактна інфа там є. Цьомки-бомки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Головне не підпускати до себе 1с-ників :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не підпускати до себе 1с-ників :)

А що 1С-ники до ІТ-ників не відносяться? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головне не півдпускати до себе 1с-ників :)

А що 1С-ники до ІТ-ників не відносяться? :)

ну як тобі заказати :)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні луцькі спеціалісти ІТ-сфери! Дайте про себе знати. Аби ви і ми знали, хто є хто,й могли делегувати роботу чи знаходити виконавців для замовлень. Ми створюємо закритий онлайн-каталог ІТ-шників міста.

УВАГА! Вся інформація є конфіденційною й не розголошується поза учасниками ІТ-кластеру. Доступ до бази даних мають виключно діючі учасники LITaC.

Дані, які необхідно буде вказати, містять переважно детальну інформацію про професійні навички. http://goo.gl/EQNuJi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Шановні луцькі спеціалісти ІТ-сфери! Дайте про себе знати. Аби ви і ми знали, хто є хто

Для каво інтєрєсуєтєсь :)?

... делегувати роботу чи знаходити виконавців для замовлень.
Для цього достатньо зробити біржу замовлень та пропозицій.
УВАГА! Вся інформація є конфіденційною й не розголошується поза учасниками ІТ-кластеру. Доступ до бази даних мають виключно діючі учасники LITaC.

Які гарантії забезпечення конфіденційності і як це можна контролювати?

ps: бо там, де журналюги і депутати, гарантій не може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До цих пір не розумію, який смисл в цьому "кластері", коли є тематичні форуми/конференції/портали/сайти вузькоспеціалізовані, де не витрачаючи багато часу можна знайти або спитати потрібну інформацію. А тут - який смисл йти, якщо брак з часом? Пива попити? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, та сенс в тому, щоб спільно працювати над: законодавством, навіть в межах області (створення робочої групи), підготовка наукової бази для навчання кадрів, пошук спеціалістів (це обмін зв'язками, рекомендації), розробка концепту, наприклад області для створення інноваційних центрів. Це моє ІМХО (я не маю відношення до жодної з організацій, котрі займається луцьким кластером) і це той мінімум, над яким варто спільно працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для каво інтєрєсуєтєсь :)?

Ну судячі з зацікавленості в проекті мабуть це цікаво Ідейлам і Девелсам, + по неофіційній інформації фінансування є від пана Мартиняка.

До організаторів:

Ну але в цілому поки що Ваш "кластер" в очах людей щось дуже міфічне. І викладати приватну інформація в такого плану ресурси мабуть не надто доцільно :)

Якщо Ви потребуєте допомоги інших ІТшніків для допомоги в реалізації задач кластера, вже неодноразово пропонувалося "Сайт+форум". Я думаю трудозатрати по створенню подібного ресурсу цілком посильні для тих організацій які виступили публічними ініціаторами проекту.

Формат старту проектів по кластеру повинен був би бути: Озвучення ідеї - Громадське обговорення - Пошук ініціативних виконавців - Реалізація.

Починати ІМХО потрібно з відкритих проектів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Починали з якимись добрими намірами а стартанути вирішили з якоїсь незрозумілої "недо"біржі праці

звучатиме заїзджено :) але я казав :) що збирати потрібно тих хто зацікавлений саме в розвитку а не фрілансерів і інших "кого попало" (практично не хотів нікого образити)

фрілансер не зрозуміє навіщо когось вчити, навіщо розвиватись і тим більше нафіга в то гроші вкладати – йому тра "сіюмінутна" нажива

то от і зробили шото мутне, не то для фрілансерів не то для податкової... хйз, зразу даж не поймеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, в будь-якому випадку засновники кластера не робитимуть його без користі для себе, тільки вони явно, як ти підмітив, починають з кінця. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це правда що Мартиняк фінансує, то він або його команда взагалі далека від айті технологій, тому для них айтішніки - це лодирі, які не заробляють грошей фірмі, тому що їхні економісти не рахують простої серверів та іншої техніки.

А збір інфи зараз підозрілий, може потім всім торжественно вручать повістки на АТО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо це правда що Мартиняк фінансує,

ого, місцеві регіонали шукають нові "ринки"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я туплю, але я так і не зрозумів головної суті цього утворення ... ви говорите - навчання і обмін досвідом ... добре .. якщо я, наприклад, займаюсь тим, що налаштовую ОС за гроші, то для чого мені когось вчити ? робити самому собі конкуренцію, таким чином зменшувати свої доходи ? я можу зрозуміти, коли я працюю на фірму і підбираю собі напарника або помічника, тоді все зрозуміло .. тоді мені його краще навчити і тим самим зменшити собі "головного болю" ... але от таки "обмін досвідом" як хочуть організатори, прикриваючись тим що в нас брак досвідченних кадрів, більше схожий на те, що - ви навчіть а ми їх візьмем собі .. а вам, можливо скажем "дякую" ... мені не важко ділитись досвідом, і я ніколи не відмовляв у допомозі якщо у когось виникали питання ... але вибачте, давайте будемо чесні - яка мені особисто з того користь, якщо я буду "ділитись досвідом з вами" ? просто зустрітись, поговорити і попити кави я мозу з друзями ... на мою думку, ви трошки не правильно пробуєте адаптувати сучасну модну тенденцію "тренінгів про те як правильно жити і заробляти" до сфери ІТ ... ну і відносно реєстрації (або форми яку "просите" заповнити) .. для чого вам ці дані ви так і не відповіли ... якщо планується щось типу "біржі праці" або "спільних проектів", то ви забагато просити інфи .. достатньо просто зробити сайт, ввести просту реєстрацію як на форумі і там давати завдання (платні або безкоштовні, це вже інше питання), ставити когось відповідальним і контролбвати хід роботи ... а та анкета яка є зараз, дійсно більш схожа на "базу данних" для якоїсь служби ...

p/s я висловив свою думку відносно того, що написано .. без образ, але от таке моє бачення ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які ж ви... бордівчани все ж таки бордівчани :))) По порядочку.

1. Сайт у розробці. Оскільки в людей є замовники й поточна термінова робота, робиться він не на вчора, а на завтра. тому ВСЬО БУДЄТ)))).

2. Прозорість. Чіткість. Ясність. Просила адмінів зробити тут міні-гілочку про кластер, де б я гарненько писала про всі проекти, аби все лежало на своїх поличках. А то ви нафлудили тут вже кілометри сторінок, інфа не прослідковується, а потім ще й претензії щодо "нєпрозрачності" і "сірості" і "мутності" і "непонятності" :)))

3. Навіщо громадські слухання, поясніть будь ласка?

4. База даних створюється не для повісток (сцикотно, да?) і не для розголошення інфи направо й наліво всякими журналюгами, як нєкоториє ізволілі висловитися.

5. Наразі здійснюємо всього лише три проекти ІТ-кластеру: два з них освітні (школи та університети) -- якщо буде цікаво, напишу тут, або ж можете бдіть поки що у наших соцмережах ФБ та ВК.

6. Мартиняк не фінансує Луцький ІТ-кластер. Пазвольтє паінтєрєсовацца, звідки ноги ростуть?:)))))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я туплю, але я так і не зрозумів головної суті цього утворення ... ви говорите - навчання і обмін досвідом ... добре .. якщо я, наприклад, займаюсь тим, що налаштовую ОС за гроші, то для чого мені когось вчити ? робити самому собі конкуренцію, таким чином зменшувати свої доходи ? я можу зрозуміти, коли я працюю на фірму і підбираю собі напарника або помічника, тоді все зрозуміло .. тоді мені його краще навчити і тим самим зменшити собі "головного болю" ... але от таки "обмін досвідом" як хочуть організатори, прикриваючись тим що в нас брак досвідченних кадрів, більше схожий на те, що - ви навчіть а ми їх візьмем собі .. а вам, можливо скажем "дякую" ... мені не важко ділитись досвідом, і я ніколи не відмовляв у допомозі якщо у когось виникали питання ... але вибачте, давайте будемо чесні - яка мені особисто з того користь, якщо я буду "ділитись досвідом з вами" ? просто зустрітись, поговорити і попити кави я мозу з друзями ... на мою думку, ви трошки не правильно пробуєте адаптувати сучасну модну тенденцію "тренінгів про те як правильно жити і заробляти" до сфери ІТ ... ну і відносно реєстрації (або форми яку "просите" заповнити) .. для чого вам ці дані ви так і не відповіли ... якщо планується щось типу "біржі праці" або "спільних проектів", то ви забагато просити інфи .. достатньо просто зробити сайт, ввести просту реєстрацію як на форумі і там давати завдання (платні або безкоштовні, це вже інше питання), ставити когось відповідальним і контролбвати хід роботи ... а та анкета яка є зараз, дійсно більш схожа на "базу данних" для якоїсь служби ...

p/s я висловив свою думку відносно того, що написано .. без образ, але от таке моє бачення ....

Сформулюйте питання будь ласка чітко і по пунктах. Я абсолютно не можу зрозуміти, про що мова: чи то отримати відповідь на питання.. чи то повозмущатися :) п.с. тільки не варто мене потім звинувачувати в агресії та хамстві - це я так, про всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Навіщо громадські слухання, поясніть будь ласка?

4. База даних створюється не для повісток (сцикотно, да?) і не для розголошення інфи направо й наліво всякими журналюгами, як нєкоториє ізволілі висловитися.

3 - Тут, як на мене, варто розуміти, яка мета кластеру. Якщо кластер не буде закритий, то відповідно мають бути обговорення, щоб люди розуміли, що це і з чим його "їсти". З іншого боку це стимул для залучення до столу переговорів усіх хто сумнівається, щоб виробляти спільні програми.

4 - А як Ви можете це гарантувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сформулюйте питання будь ласка чітко і по пунктах. Я абсолютно не можу зрозуміти, про що мова: чи то отримати відповідь на питання.. чи то повозмущатися :) п.с. тільки не варто мене потім звинувачувати в агресії та хамстві - це я так, про всяк випадок.

питання ? чітке питання - реальна причина формування? по простому - нафіга воно треба і кому від цього безпосередня вигода ?

от ніби багато написали, гарно і по пунктах, а .... конкретики ніякої .. таке враження, що всі навчились говорити як політики - багато і без толку ... (без образ ;) ) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Сайт у розробці. Оскільки в людей є замовники й поточна термінова робота, робиться він не на вчора, а на завтра. тому ВСЬО БУДЄТ)))).

ждемс

3. Навіщо громадські слухання, поясніть будь ласка?

*Обговорення.

Для того щоб зрозуміти думки людей які складають ІТ спільноту Луцька. Кластер в першу чергу як на мене придуманий для них.

5. Наразі здійснюємо всього лише три проекти ІТ-кластеру: два з них освітні (школи та університети) -- якщо буде цікаво, напишу тут, або ж можете бдіть поки що у наших соцмережах ФБ та ВК.

Цікаво.

6. Мартиняк не фінансує Луцький ІТ-кластер. Пазвольтє паінтєрєсовацца, звідки ноги ростуть? :)))))))))))))))))))

Неофіційні чутки. А як відомо в чутках є доля чуток :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Навіщо громадські слухання, поясніть будь ласка?

4. База даних створюється не для повісток (сцикотно, да?) і не для розголошення інфи направо й наліво всякими журналюгами, як нєкоториє ізволілі висловитися.

3 - Тут, як на мене, варто розуміти, яка мета кластеру. Якщо кластер не буде закритий, то відповідно мають бути обговорення, щоб люди розуміли, що це і з чим його "їсти". З іншого боку це стимул для залучення до столу переговорів усіх хто сумнівається, щоб виробляти спільні програми.

4 - А як Ви можете це гарантувати?

3. Зрозуміло. Дякую.

4. А які особисті дані крім імені й телефону там просять? Немає ані адресу проживання, ані номера паспорту чи ІПН. Почитайте питання в анкеті.

3. Навіщо громадські слухання, поясніть будь ласка?

*Обговорення.

Для того щоб зрозуміти думки людей які складають ІТ спільноту Луцька. Кластер в першу чергу як на мене придуманий для них.

Для спілкування/вирішення/обговорення питань, проектів і т.п. для людей з ІТ-сфери міста проводяться мітапи кластеру, куди можуть прийти всі охочі, хто пов*язаний з галуззю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6. Мартиняк не фінансує Луцький ІТ-кластер. Пазвольтє паінтєрєсовацца, звідки ноги ростуть? :)))))))))))))))))))

Неофіційні чутки. А як відомо в чутках є доля чуток :)

Де ж мій бляха-муха Міні купер!!!!!???????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання ? чітке питання - реальна причина формування? по простому - нафіга воно треба і кому від цього безпосередня вигода ?

от ніби багато написали, гарно і по пунктах, а .... конкретики ніякої .. таке враження, що всі навчились говорити як політики - багато і без толку ... (без образ ;) ) ...

Як на мене основними задачами новоствореного кластеру мали б стати:

- Формування чіткого розуміння потреб ІТ інфраструктури Волині

- Імплементація даних потреб в освітній процес профільних кафедр і факультетів.

- Створення ГО типу регіональної "профспілки ІТшників" для представлення інтересів галузі(в т.ч і законодавчо), участь в громадських проектах.

- Формування в майбутньому проекту типу "біржа стартапів". Із залученням зацікавлених інвесторів

тощо ...

Якщо на Вашу думку це не варто зусиль, тоді мабуть і кластеру доведеться прожити без Ваших вмінь налаштовувати операційні системи та інших(без образ ;) ) .

Так наразі "Кластер" як "Чорний ящик": незрозуміло що і як за ним стоїть. Але я думаю можна допомогти людям зі стартом ... Я думаю кожен має якесь своє бачення в цьому питанні але спробуємо ... надалі побачимо . Ніхто ж людям які проявили громадську ініціативу не дарує авторське право на кластер ІТшників Луцька. Не сподобається або прорахуються, некоректно спрацюють завтра обєктивна дійсність випхає кластер на смітник а зявиться нове Гр.Об. з врахуванням помилок минулого.

Особисто вважаю що потреба в подібному регіональному професійному обєднанні є!

Де ж мій бляха-муха Міні купер!!!!!???????

Просто змушуєте жартувати в нетактовному напрямку.... "ненапрацювали?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...