Перейти до змісту

Создание "IT-кластера"


Raniel-Atero

Рекомендовані повідомлення

http://arip.com.ua/

то є.. ааа... Rest In Peace ?

перспективні організатори кластеру :)

та вони просто в розпочі… повна безнадьога :smile3:

SdXL8.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 130
  • Створено
  • Остання відповідь

По суті щось буде? Чи ви будете далі упражняццо в своїй замєчательності? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дик по суті запиталися ж :) чьо там вчора нарішали окромя кави ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій темі по суті було добрий десяток постів тому назад.

Так от же ж відповіли собсно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

гарне питання, у моєму випадку це була шкільна цікавість чогось нового, відмінного від футболу, туризму, картингів і т.д. - всіх наявних у той час розваг для учнівської молоді. правда було це у кінці 80-их, але тим не менше. А професією це стало вже коли закінчив ВУЗ, знав що буду займатись комп"ютерами, не знав що і як буде і де, з досвідом і роками коло інтересів та знань лише розширювалось, але в певний час звузилось у сегмент адміністрування та ІТ інженерінгу.

десь так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ІТ, для тих, хто в той час тримав у руках паяльник, стало логічним продовженням.

ps: Я не про спосіб дізнання конфіденційної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІТ, для тих, хто в той час тримав у руках паяльник, стало логічним продовженням.

ps: Я не про спосіб дізнання конфіденційної інформації.

теж варіант, правда особисто я до паяльника ставлюсь дещо відсторонено - не маю достатньо досвіду, та й бажання не мав ним займатись. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІТ, для тих, хто в той час тримав у руках паяльник, стало логічним продовженням.

ps: Я не про спосіб дізнання конфіденційної інформації.

+100500 в свій час навіть луцькі турніри з "паяння" вигравав =))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

спочатку все банально просто - ігри ... ігри які "не мали графіки" але затягували самим процесом ... хоча про яку графіку можна говорити коли це була ера і286 - і386 ... потім програмування, а потім ... якось "завис" на адмініструванні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

У мене все за планом.

Ще у школі дуже подобалось програмування, тому й не роздумуючи пішов вчитись в ВДУ на інформатику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

спочатку все банально просто - ігри ... ігри які "не мали графіки" але затягували самим процесом ... хоча про яку графіку можна говорити коли це була ера і286 - і386 ... потім програмування, а потім ... якось "завис" на адмініструванні :)

це ви друже ще не грали у "КЛАД" на БК-00-10-1, от там графіки точно не було, )))

а 286 -386 - знамениті танчики - це вже буо щось )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ви друже ще не грали у "КЛАД" на БК-00-10-1, от там графіки точно не було, ))) а 286 -386 - знамениті танчики - це вже буо щось )))

Ностальгія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZX Spectrum, и ВАСИК - язык програмирования для девайса Ириша:)

Но программером не стал. Получилось страшнее:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZX Spectrum, и ВАСИК - язык програмирования для девайса Ириша :)

Но программером не стал. Получилось страшнее :)

О да! Ти ацки страшний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

Коли вчився у школі поставили одні із перших 286 (фірмовий IBM, школа виграла якийсь конкурс). Це було значно цікавіше фізики, технічного гуртка та автосправи. Щоб зацікавити сучасну молодь певно потрібно щоб вони не лише алгоритми писали - а створювали маленький готовий продукт. Елементарна гра, програмулька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любов до техніки і компів з дитинства формувалась :) в 1991 підігнали ПЕОМ "Мікроша"

Зараз зустрічаю багацько людей, які захотіли змінити напрямок розвитку. Це кльово, але вимагає повного занурення в галузь і серйозної роботи над собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що хочу спитати у вас, панове представники сфери.

Згадайте, коли ви були у школі чи у виші.

Що вас вмотивувало вибрати ІТ-галузь? Це був метод наукового тику чи все сталося за планом?

скажем так коли тобі 4 і біля тебе батя шось постійно паяє і ремонтує все стає ясно правда :)

перше шо я взнав так шо значить слово дефіцит коли взяв резистор даби глянути шо це таке,

дальше без баті було важкувато, гурток радіоконструювання де я шось мав би навчитись але не вчив, дальше в школі предложив інформатик програмування і всьо панєслась, це я тоді так думав поки не пішов на роботу не навчився всього шо звязано із електронікою( ше й по досі вчусь) а ж поки не підсів на мікроконтроллери, з того моменту точно панєслась...

тепер пришов покодив, розкурив пішов спати, прям спосіб життя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає інгліш та любить вчитися - сюди

55 безплатних онлайн курсів з ІТ, інформатики, математики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вітаю, панове. :)

Ніколи не міг зрозуміти цього волинського (можливо притаманне і інших областям України, але невпевнений) бажання зафукати УСІ ініціативи, котрі час від часу з'являються в області. Не важливо, кластер, не кластер, але знайдеться мільйон "ні" від людей, яким це байдуже. Часто думається, що варто було зберегти колгоспи до сьогодні, щоб люди мали де пліткувати. Перепрошую, відхилився від теми.

Кластер річ корисна і дуже потрібна області. Але з її розвитком, як на мене буде чимало проблем. Як мотивувати студентів? І це одна з найбільших проблем. Бо у нас усі від народження все знають. Можливо кращим студентам виплачувати стипендії? Але тут варто врахувати досвід Фонду Палиці (не маю до нього відношення!), коли стипендії не завжди отримувалися за досягнення, а за симпатію. Також викликає дискусію ця теза з новини: "співробітники ІТ-компанії будуть навчати викладачів, а ті, своєю чергою, студентів. Це дозволить актуалізувати навчальну програму та адаптувати її до вимог ІТ-ринку праці." Це, як на мене, неправильний підхід. Варто без викладача, як посередника. Все ж людина з досвідом зможе дати більше прикладів і поділитися власним досвідом. І варто це робити у формі відкритих лекцій без обов'язковості відвідування. Це допоможе відсіяти тих, кому це не треба. А ще краще, хоч це і практично фантастика: фірмі підготувати кадрів, котрі були б дипломованими спеціалістами для викладання у вишах. З дипломом немісцевого вишу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю скоро Лєвандовський піде в депутати, а цевсе піар продуманий.

Я б простіше робив, ходив би по школам і збирав би толкових школярів, загнав би в місце тіпа юного техніка, де є супер база і грузив би їх всілякими задачками, нехай шукають рішення, брав би від 1 класу до 8 поки ще мозг їм ніхто не "засрав", зібрав би крутих викладачів, практиків.

Запрошував бм успішних людей нехай читають лекції як вони стали такими і що треба робити.

Стимулював би їх як грошима так і всілякими благами, по типу там путівок кудись і так далі, головне зацікавити правильно, думаю це все можна було б поставити на самоокупність, тому що цісучасні школярі можуть такого цікавого напридумувати та реалізувати…

Думаю ідея ясна, але жаль я не маю стільки бабла як в деяких буржуїв які тільки й вміють як вимучувати гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б простіше робив, ходив би по школам і збирав би толкових школярів

До речі, він так і робить. У Вас застаріла інформація. :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...