Перейти до змісту

Натяжні стелі в ЛУЦЬКУ


Рекомендовані повідомлення

Натяжна стеля - це найшвидший, раціональний і економічний спосіб зробити вашу стелю ідеальною.

Переваги:

1. Якість - виключно німецький і французький матеріал.

2. Надійність - не провисає, не вигорає, не тріскається.

3. Безпека - нешкідливий, не виділяє токсичних речовин.

4. Захист - вологостійкий, стійкий до виникнення грибка і корозії.

Гарантія від виробника 15 років!!!

Безкоштовні консультації та доставка...

Швидко, якісно, професійно. Діють АКЦІЇ!

Ціни з монтуванням 125 грн/м.кв

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сертифікати на плівку у вас є??

Тут дуже КЛАСНО роблять "Гарна хата"

http://board.lutsk.ua/topic/146630-skarga-na-garna-hata/page__st__15__hl__натяжні#entry1052951242 тут багато цікавого про гарну хату

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовні консультації

Скажіть будь ласка:

1) Як монтується натяжний потолок у кімнаті мансардного типу - є коса частина близько 1м. Зашивати гіпоскартоном чи якось там натягується плівка?

2)Як кріпляться люстри та інші елементи на стелю, наприклад датчики диму, точкове освітлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так звісно! сертифікати є на сам матеріал.

1.Приміщення під самою покрівлею більше інших піддається впливу сезонних температурних змін. Будь-який будинок дає усадку, геометрія конструкцій його нехай і незначно, але змінюється(це помітно коли лопають шви ...)

Натяжні стелі для мансарди ніколи не потріскаються, вони довговічні (до 25 років без ремонту), вимагають мінімального догляду (їх можна просто протирати вологою ганчіркою із застосуванням миючих засобів в міру необхідності.). Оздоблення гіпсокартоном дозволяє створювати поверхні складної форми, але чим складніше конструкція - тим більше її вагу і навантаження на кроквяну систему, стіни (і фундамент) будинку.!

Натяжной стеля в мансарді - найлегший варіант з усіх існуючих і відповідь проста: можна і навіть потрібно.

Натяжние стелі в мансарді (якщо використовується ПВХ плівка) здатні утримувати воду, якщо вона потрапила всередину будинку при пошкодженні покрівлі, вони не бояться вогкості, не гниють, на них не заводитися грибок.

Для того, щоб оцінити складність вашого потолка ,треба безпосередньо дивитись на місці, без проблем можна зробити плавні вигини, хвилі або навіть кола."

2.Як кріпляться люстри та інші елементи на стелю?-за допомогою "закладних" ,які можні зробити з матаріалу ДСП або замовити, цілу готову закладну з ПВХ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викладіть фото ваших сертифікатів.

і що це за контора?

є якісь контактні дані

Змінено користувачем PPArhangel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без проблем можна зробити плавні вигини, хвилі або навіть кола."

Трохи мабуть не це я запитував. Дивіться картинку - цікавить як робиться слеля, зображена червоним кольором

3afb537a796e.jpg

По другому питанню - більш-менш зрозуміло. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вашому схематичному зображенні, можна обходити плівкою всі ваші угли .Просто там де буде примикання площин буде шов .Для цього використовується "Алюминиевый профиль"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сертифікати надаєм, на замірах в заказчика ,на місці ...

Контактні дані ,звичайно є.

Якщо Ви думаєте встановити натяжні стелі ,напишіть в ЛС свій телефон і ми зателефонуєм.

Завжди раді Вам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поважайте правила

2. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

2.4. Оголошення обов’язково повинне містити ціну, а також інші важливі характеристики, як то фізичний стан, кількість, причини продажу, несправності, властивості, характеристики, фото і т.д. Допускається розміщення зовнішнього посилання на ресурс, який містить характеристики, фото, контактні дані і т.п. інформацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут на форумі піднімалося вже питання натяжних стель для невеликих площ ~2-4 м.кв..

Питання наступне - вартість, вказана вами, підійде і для малих площ, тобто якщо мені потрібно приміром 1 м.кв., то це коштуватиме 1х125=125грн..?

Чи у вас діють ціни на площі від, наприклад, 5 м.кв., тобто потрібно менше - плати як за 5 м.кв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LANser, певно це питання вони не хочуть висвітлювати. Є якась мін сума і вона не маленька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вашому схематичному зображенні, можна обходити плівкою всі ваші угли .Просто там де буде примикання площин буде шов .Для цього використовується "Алюминиевый профиль"

Шановний, Ви білорус?Може хоч писати правильно чи Ви берете інформацію з інших ресурсів і не докінця пееркладаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... тобто якщо мені потрібно приміром 1 м.кв., то це коштуватиме 1х125=125грн..?

Чи у вас діють ціни на площі від, наприклад, 5 м.кв., тобто потрібно менше - плати як за 5 м.кв.

LANser, певно це питання вони не хочуть висвітлювати. Є якась мін сума і вона не маленька.

Ти прикінь скільки та кантора на 1м_2 заробить ??? Ну гривень 50 максимум...

А тебер представ скільки роботи: приїхати поміряти, замовити плівку, поїхати забрати плівку, приїхати змонтувати стелю...

Я думаю, що ніхто меше ніж 500.1000 грн чистого заробітку гемороїтися з вашою стелею небуде...

Змінено користувачем BARAKUDA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... тобто якщо мені потрібно приміром 1 м.кв., то це коштуватиме 1х125=125грн..?

Чи у вас діють ціни на площі від, наприклад, 5 м.кв., тобто потрібно менше - плати як за 5 м.кв.

LANser, певно це питання вони не хочуть висвітлювати. Є якась мін сума і вона не маленька.

Ти прикінь скільки та кантора на 1м_2 заробить ??? Ну гривень 50 максимум...

А тебер представ скільки роботи: приїхати поміряти, замовити плівку, поїхати забрати плівку, приїхати змонтувати стелю...

Я думаю, що ніхто меше ніж 500.1000 грн чистого заробітку гемороїтися з вашою стелею небуде...

постараюсь дати відповідь. наприклад вартість стелі з монтуванням вартує 125 грн, щоб вам натягнули потолок його потрібно замовити з завода ( наприклад завод в харкові) мінімальна вартість доставки 50 грн, вартість 1 квадрата 80грн потрібно ще купити дюбеля і самонарізи це ще 20 грн, профіль на який кріпиться стеля довжина 2.50м вартість 20грн треба 4метри тобто ще 40 грн ще потрібно витратити трохи газу на 5 грн і на кінець потрібно загрузити інструмент в машину поїхати на нову пошту за плівкою забрати доставити до клієнта натянути стелю і завести машину в гараж це ще як мінімум гривень 40. виходить повна сума 235 гривень коли 1 метер вартує 125гривень, стелю монтують мінімум 2 людини і це замає часу мінімум 2-3 години, а якщо це в ванній кімнаті то довше бо потрібно сверлити плитку акуратно. кожен з цих майстрів хоче заробити мінімум як 50-70 грн з обєкта, це вже орієнтовно 350 грн. ці розрахунки можуть відрізнятись від дійсних бо їх я робив на свій хлопський росуд наблюдаючи за майстрами які роблять натяжні стелі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стеля прямокутної форми. По всьому периметру г/к, а в центрі овал. Площа овалу 7м2 (звісно рахую площу не самого овалу, а з кутами, по типу прямокутник).

Натяжним, має бути відповідно - сам овал.

Питання: Скільки буде коштувати той "овал" з самого модного і сучасного матеріалу?

P.S. В центрі овалу має бути отвір під майбутню люстру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стеля прямокутної форми. По всьому периметру г/к, а в центрі овал. Площа овалу 7м2 (звісно рахую площу не самого овалу, а з кутами, по типу прямокутник).

Натяжним, має бути відповідно - сам овал.

Питання: Скільки буде коштувати той "овал" з самого модного і сучасного матеріалу?

P.S. В центрі овалу має бути отвір під майбутню люстру.

додам зображення:

post-16291-0-75198100-1422115899_thumb.j

Змінено користувачем kushmiruk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене стеля прямокутної форми. По всьому периметру г/к, а в центрі овал. Площа овалу 7м2 (звісно рахую площу не самого овалу, а з кутами, по типу прямокутник).

Натяжним, має бути відповідно - сам овал.

Питання: Скільки буде коштувати той "овал" з самого модного і сучасного матеріалу?

P.S. В центрі овалу має бути отвір під майбутню люстру.

додам зображення:

самий модний вартує 100$ зі квадрат

ви оприділіться мат чи глянець колір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Тобто, звичайна прямокутна глянцева стеля в дитячу (в мене десь 8,5 кв. м) -- біля 1060 грн? З кольором поки не визначились, мабуть, біла, але може й з відтінком. І ще. Скажіть, чи даєте ви гарантію і чи можна десь побачити ваші роботи? Може, десь в Луцьку ставили, в магазинах, там, в кафе...

PS: чисто цікаво... а який то "самий модний", що коштує 100 бакінських за квадрат, а? З позолотою, чи що? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

написав в приват

Змінено користувачем online
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви озвучите назву вашої фірми?

чи це звичайні шабашники "равшан і джамшут"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...