Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

6 годин тому, Basil сказано:

не верзи дурниць... як мінімум мав проходити дві комісії,

Це ключове слово.

Коли там недобор - то гребуть і мох і болото. А потім питання, а чого помер? А чого повісився / застрілився? А чого в полон здалися / переметнулися?

Але ж воякам похєр, все одно б на передовій міг загинути, раніше-пізніше - питання часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 годин тому, Hemingue сказано:

ЩО це за комісії які це обстеження друже?  Аналіз крові на глюкозу і флюрографія ось і все обстеження а всім іншим головне виконати план, ніхто нікого не перевіряє ретельно, знаю неодного випадка коли потім все це виливалося у проблеми і скандали.  Скажіть чому просто незробити замість строкової, відносини як між роботодавцем і найманим працівником, треба поремонтувати техніку, підтримувати територію, чому просто не найняти людей на роботу в зсу? чому треба армія рабів? якщо всерівно дійсно військові професії здобуваються в академіях і артилеристи і сухопутні війська, срочна служба зараз це просто бесплатна робоча сила і потенційний контрактник, бо нормальна людина  доросла уже не зможе по 12-18 місяців сидіти як ідіот. Я знаю троє людей які це пройшли  з 15 року. А і в будьякому цивілізованому світі така практика відсутня там де цінують права людини, а приїзжати, забирати, лякати, не вписується в картинку євроінтеграції а росії. Є у Київі такий деснянський рвк так він взагалі придумав ідею писати в повістках від імені прокурора про відкриття кримінальної справи в повістках, щоб той хто злякався прийшов в військомат, знаєте скільки там було випадків вияснення відносин і вияснялося що просто такі в них методи а прокуратура навіть про таке незнала, забирати людей пачками по селах там де незнають закону,  це по вашому європа? Не розказуйте ви самі дурниць мені.

 

 

може тому, що на зарплату строковика ніхто не піде на контракт. а платити зарплату рівня контрактника всім держава немає можливості

 

п.с. то Горохівський рвк, то Деснянський у Києві - то твої куча випадків, які ти знаєш рівня БіБіСі, і то пересказані через треті вуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

Коли там недобор - то гребуть і мох і болото.

@Zheny@ , фігню пишеш. ти ті граблі бачив? просто в декого при слові "військомат" починається когніти́вний дисона́нс, то це правда... а в страху очі великі, як відомо...

ніхто нікого не гребе. і якщо є законні підстави для відстрочки, то вона надається.. .

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Hemingue сказано:

Аналіз крові на глюкозу і флюрографія ось і все обстеження

Неправда, ще є загальний аналіз крові та сечі, а цього достатньо для визначення стану здоров"я, спитай будь-якого лікаря...

 

7 годин тому, Hemingue сказано:

коли потім все це виливалося у проблеми

то чому мовчали під час комісії? якщо потрібно і є проблеми, то направляють на дообстеження до відповідних фахівців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Basil сказано:

@Zheny@ , фігню пишеш. ти ті граблі бачив? просто в декого при слові "військомат" починається когніти́вний дисона́нс, то це правда... а в страху очі великі, як відомо...

ніхто нікого не гребе. і якщо є законні підстави для відстрочки, то вона надається.. .

 

Кому ти розказуєш?  в 15 році восени план треба було виконувати. комісар сам їздив збирав. Мого брата з хворою спиною, за декілька днів "зробили" здоровим і забрали в армію.Протирати штани і бєрци в частині.А так як частина недоукомплектована, ще і робити роботу за 2х)) В висновку, після нової грижі і оніміння ноги, О чудо, визнали що хворий і не дослуживши списали... РІК з копійками ПРОТРИМАЛИ!)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Basil сказано:

Неправда, ще є загальний аналіз крові та сечі, а цього достатньо для визначення стану здоров"я, спитай будь-якого лікаря...

@Basil  при всій до тебе повазі - Не рекламуй і не говори фігні. 

Достатньо прямо! Лікар чи що?

завжди так брали до війська: яйця помацав - здоровий.

А ще могли зуби з карієсом повиривати. Замість полікувати. А хулі, менше зубів, менше буде їсти.

 

Я в 90-х пішов після першої повістки. таких дурних як я, там було ще чоловік 7.

То нас ще дивилися, питалися, щось там слухали і оглядали.

Після 3-ї повістки уже на стан здоров'я не дивився ніхто. патамуша нєдабор.

Однокласника так забрали. Через рік комісували.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Basil сказал:

Неправда, ще є загальний аналіз крові та сечі, а цього достатньо для визначення стану здоров"я, спитай будь-якого лікаря...

 

 

угу, а для визначення психічного стану здоров"я цього теж достатньо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, halcogen сказано:

Та й кваліфікація в них як правило низенька,

Ну, не скажи.

На скільки я знаю, то останнім часом лікарів "штатних"  немає у воєнкоматі - вони приходящі.

Залучають лікарів із лікарень і поліклінік.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну про "комісію" в Луцьку я писав півтора роки тому як проходив... повторювати не буду – але від комісії там лише назва, практично всім срати на стан твого здоров'я. Маньяк може доповнити – в нього комісія ще поярчє була.
То коли така срака в обласному центрі – можна лише здогадуватися що робиться по селах.
Система не стає кращою до людей, навпаки гноїть ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так там ніхто не дивиться на твої боляки, для них ти чистий лист. В низу листа ти підписуєш згоду що всі надані тобою дані правда. А далі коли ти заходиш до лікаря ти маєш знати всі свої болячки і говорити про них лікарю. Якщо людина заходить і набравши в рот води на питання "болячки є?" киває немає то її проблеми. Наприклад я перед тим як йти на комісію більш менш вивчив своїболячки, щоб правильно називати. Так, погоджусь, що система дещо змінилася порівняно з совком. Раніше було що комісовували через якусь болячку, а зараз комісовують через аналіз впливу цієї боляки на функціональні можливості носія. Наприклад, раніше було написано що ті в кого йух 2см не придатні для служби, то зараз аналізують: чи довжина х@я впливає на біг, можливість подавати снаряди, керування вт і т.д. якщо ні то годен! Придатний по одній з 3х категорій.

По них розділяють: строковики, мобілізовані, та офіцери (офіцери допускаються на службу навіть без кінцівок і оргагів). Це щось схоже до Ізраїльської системи, але на віміну від них в нас до служби не притягають жінок.

Тому наприклад коли я проходив нещодавно комісію я підівчив всі свої боляки і називав їх на комісії. Мене направляли на дообстеження в поліклініку, а з неї в лікарню. Проходив я його 2тижні, загалом аж 6 повних робочих днів.

Зібравши всю інформацію до купи в кінцевому результаті по ції системі я вже став придатний хоч і 2кат. і нічого погоного в цьому не вбачаю. На всі мої запитання пляснити чому вони прийняли таке рішення? лікарі (2 різні спеціаліста) відкривали статті документів і пояснювали, що на основі отриманих даних обстеження і дообстеження вони не мають права писати щось інше інакше штраф/турма. Почитавши їх і справді там все більш менш доступно написано для людини навіть з середнім рівнем інтелекту. В результаті так, вручили мені повіску на випадок мобілізації.

Так що  не бздіть "інваліди" підемо мам/сім'ю захищати разом.

В мене хформа, берци і каска куплені  за свої ще з 14-го лежать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, halcogen сказано:

тому і не вилічать.

А як можуть вилікувати від того, по чому не підлягаєш мобілізації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розповім і я історію з свого життя. В далекому 94-му році мене призвали в армію. Пішов в воєнкомат проходити комісію. В мене діагностували всд. Дали відстрочку на півроку. Через півроку знову комісія - невропатолог поставив комісацію в запас (годний у воєнний час). І ось я вже проходжу останній етап комісії, де облвоєнком, тримаючи в руках мою справу з результатами комісії, раптом дивиться на моє фото, де я в морській формі (нагадаю, що на той час я вже закінчив мореходне училище) і видає таке заключення: "Що? Моряк? І хворий? Не може таке бути. В армію!" І мене записали в армію). Ось таке бл@дство творилось в тому воєнкоматі. Думаю, зараз не краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лютий 2016р. на роботу з військомата приносять 4 повістки, одна з них мені.

3 повістки взяли в т.ч. і я. Один поморозився. Що цікаво з військомата ніхто нервів за це не робив., що я к на мене дивно.

Йду я на кічкарівку. Там кажуть галяк, комісія щосереди на Теремнівській (чи яка там вул.) в обласному військоматі.

Чекаю середу валю туди. Морозитись намірів немав. не служив, був як в більшості непридатний в мирний і придатний у військовий час.

Прийшов, почав проходити. Дійшло до тьотки яка там тиск виміряє і так далі. Питання як самопочуття? - Нормуль ніби. Тиск високий а який саме не сказала якогось милого. Дають мені направлення в другу лікарню. На халяву і без черг (плюс медкомісії від військомата) проходжу все що написано.

Заключення тиск валить постійно високий і відповідно збивається тільки таблетками.

Беру заключення, валю у військомат.

Вам на 4-й чи 3-й поверх там дадуть папірець, що не годєн.

Така от комісія.

з трьох взятих повісток, я пішов проходити, один казав що якось там порішав, Інший звільнився з роботи. На біса брали ті повістки загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Соромітник сказал:

Маньяк може доповнити – в нього комісія ще поярчє була.

ну не то щоб поярче, але при мені воєнком декількох *вилічив*. Сказав - годні, в понеділок з речами на таку то годину й не гребе, щщо там понаписували лікарі. Правда справи почитав їхні, мою теж дивився, але мабуть здогадався, що всю військову частину обьїм й форми на мене не знайдуть, то *годєн* мені не сказав й я таки пішов на дообслідування в поліклініку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і по поводу обслідування в поліклініці, то *шманали* по повній програмі. І зонд ковтав і голову провіряли й узі робили, аналізи й з пальця й з вени по декілька раз брали, й в Сінево окремо аналізи здавав й на компьютері, що хребет провіряє (МРТ), провіряли. Все безкоштовно (але з чергами,як і всі), крім компьютера (100грн) й аналізів в Сінево, вже не памьятаю скільки, як не як, вже два роки пройшло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, enTi77 сказано:

Мені приносили теж на роботу, 2 рази не брав, на третій раз сказав , що я гей,  дівчата на роботі ще згадують мені це досі ))))  Цього року вже неприносили)

Ми теж не забудемо... ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

https://golos.ua/i/649879

Воєнкомат жжот! Інфа реальна, у нас під заводською прохідною на минулому тижні так само хлопця забрали - тицьнули "корочку" і повезли на Теремнівську.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...