Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

невже так важко назвати кілька, ті перехресття не залежать від якості доріг, точніше залежать але якістю там нічого не виправиш.

підказка два з них найаварійніші

Ну біля срібних лелек аварія майже раз в тиждень. Часто аварії були там де я жив на Грушевського 1 на кільці. Но то через Версаль. Постійно влітали на кільце бухі тусовщики.

А де на вашу думку самі аварійні і небезпечні перехрестя. Мені якось пофіг... кажу скоро буду в центрі міста. Давайте зустрінемось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

да не можу я зустрітись з дитиною іду гуляти зараз,

найгірші дубнівська і ківерцівська,

Соромітник,

якщо не сліпі, то гадаю можна назвати кілька, на вашу думку поганих перехресть, хочаб рівненька відродження.

от людина назвала, і відпали сумніви, що не лучанин.

якщо інформація дійсна, то все ще гірше, те що по кількості втрат брешуть, то ясно.

просто тоді вийде, що і весь фейсбук на гачку у влади, в любому випадку че спливе за день два.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что бы доказать что ты с Луцка, пришли ксерокс паспорта ( всех страниц ) идентификационного кода ))) Хрень какая то )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо інформація дійсна, то все ще гірше, те що по кількості втрат брешуть, то ясно.

просто тоді вийде, що і весь фейсбук на гачку у влади, в любому випадку че спливе за день два.

Нічо. В нас такий народ, що все проковтне. І втрати хлопців, і втрату Терміналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте, щоб не запідозрювати у вас агента,

І тут Остапа понєсло. Агентів вони ловлять, трясця <_<

Хлопакам в Самообороні руки треба - там можете і зустрітись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

задав просте питання, людина нормально відповіла, відпали лишні питання, двоє користувачів мене підтримали в тому питанні,

зате усім поверам треба покакати, какайте на здоровя, може мізки прочистяться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повістки вже приходять, причому вибір оригінальний, згідно якогось генератора випадкових ідентифікаційних кодів - чуваку біля 60-ки. З таким підходом повістка може прийти батькам і дідусям. Воєнкомати живуть своїм життям і інтересами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також чув, що декому вже приходять. Але серед знайомих нікого з повістками на руках ще нема. Можливо просто слухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фамілію називати? Якщо це виявиться не одиничний випадок, то мобілізація буде весела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Пісках зара бої. Вишло вийти на звязок з хлопцями які там. Вчора артилерія не дала підтримку нашим. Майже в упор зайшла піхота під підтримкою техніки сепарів. Пару отрядів двічи закріплялись вже в Пісках. Але вибили. Зара знову бої. АП вчора майже без пітримки були. Підмогу не відправляли. Диверсійні групи вчора засіли і взяли в облогу наших. Спроба прориву була відбита сеперами. Втрат вистачає. АП кажуть вже втратили повністю. Дві групи наших вишло з АП і вночі пришли в Піски. Генштаб заборонив їм замінувати все там перед відходом, щоб взірвати у випадку здачі терміналу.

майже кожне речення не відповідає дійсності, або сильно перекручене.

хоча. мої джерела не надійні, це лише бійці 80-ї з нового терміналу й ДУК. що тримає пєскі, звідки вони щось можуть знати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фамілію називати? Якщо це виявиться не одиничний випадок, то мобілізація буде весела.

Ромаха, особисте питання: а ти сам строкову служив чи може проходив вiйськову кафедру?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви в більшості і не бачили один одного, може людину яку ви ображаєте, просто кльовий чувак.

мабуть відкрию страшну таємницю, але ПОЛЮБОМУ хтось для когось *кльовий чувак*. Бандит для бандита, грабіжник для грабіжника, корумпований суддя для корумпованого судді. По словах й діях вирішуєтся, хто для кого *кльовий чувак*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, це ще походу повістки не на мобілізацію, моїм знайомим теж поприходили, і лише тим хто постарше, визвали на мед. комісію, такі повістки походу потроху всю осінь слали, принаймні в селах точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандит для бандита, грабіжник для грабіжника

ну, вперше з тобою не погоджусь... якщо людина стала "бандитом" завдяки корумпованому судді...

та й взагалі, багато "бандитів" особисто бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та звичайно йти..зброю отримати ..патрони..а там ..вжа розберемось на кого її направити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандит для бандита, грабіжник для грабіжника

ну, вперше з тобою не погоджусь... якщо людина стала "бандитом" завдяки корумпованому судді...

та й взагалі, багато "бандитів" особисто бачив?

Всі ми люди і всі однакові.Просто кожен живе або виживає як хоче або як може!ніхто незнає що з ним буде далі чи стане бандитом чи судею!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romaxa11, це ще походу повістки не на мобілізацію, моїм знайомим теж поприходили, і лише тим хто постарше, визвали на мед. комісію, такі повістки походу потроху всю осінь слали, принаймні в селах точно.
ну так по селах, але який зміст цих повісток? 60 років, вік говорить сам за себе. Не служив, але й не відмазувався, аспірантура.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є якісь моменти з тими повістками. Більшість учасників АТО - хлопці з сіл. Чи то голови сільрад так бали заробляють, чи просто вони не мають змоги відмазатись і по здоров'ю більш-менш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бандит для бандита, грабіжник для грабіжника

ну, вперше з тобою не погоджусь... якщо людина стала "бандитом" завдяки корумпованому судді...

та й взагалі, багато "бандитів" особисто бачив?

я не про те мав на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так по селах, але який зміст цих повісток? 60 років, вік говорить сам за себе. Не служив, але й не відмазувався, аспірантура.

Смисл їх незнаю, можливо відбирають резерв, шукаючи більш менш здорових, щоб у випадку часу "Ч" не тратити час на пошук здорових.

Є якісь моменти з тими повістками. Більшість учасників АТО - хлопці з сіл. Чи то голови сільрад так бали заробляють, чи просто вони не мають змоги відмазатись і по здоров'ю більш-менш?

Наскільки я знаю (зі слів людини яка займається військовим обліком в нас в селі) селищні ради до мобілізації не мають відношення, повістки приходять із військомата. Єдине кому вручали повістки із селишної ради це тим кого набирали в загони тер. оборони, але далі записів діло не пішло, не проводили ні зборів ні навіть інструктажів (знаю бо сам записаний в такий загін). Можливо ще селищний голова має відношення то того кого викликають на мед комісію, але знов таки до призиву це відношення не має, кого призивати знов таки будуть вирішувати у військоматі, за їм одним відомою логікою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не про те мав на увазі

та і я не про те, просто як хтось вже сказав - "бандит,не бандит" - це "ярлик", якщо людина хоче боронити свою Батьківщину (не плутати з партією) - то забороняти цьому бажанню - злочин! Купа випадків коли беруть зовсім недосвідчених людей, а іншим - відмовляють, бо колись,десь,була судимість... йопта, то ж не на генеральські посади претендують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да йошкін кот, то я для прикладу написав. Людина пише, що мол чого ми нападаємо на тих, хто не хоче служити, може в житті він хороша людина (кльовий чувак). Я йому відповідаю, що навіть погані люди для когось є хороші, й привів в приклад бандитів і грабіжників й інших. Що хорошість (нехорошість) не повод не осуджувати (бо хорошість поняття субьєктивне, про що я й кажу ) людину за конкретно взяті вчинки й слова. А ти чомусь армію приплів сюди, хоча мова йшла про тих, хто пише на борді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хорошість (нехорошість) не повод не осуджувати (бо хорошість поняття субьєктивне, про що я й кажу )

згоден, просто - не так тебе зрозумів :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевно я теж отримаю клеймо «ватніка», який тільки й думає про те, як зірвати нові хвилі мобілізації в Україні, та все ж…

На хвильку уявіть себе чоловіком, який тільки що отримав повістку. У вас в руках білий клаптик паперу з печаткою і всього кілька секунд щоб самому для себе прийняти правильне рішення і знайти мотивацію йти та, можливо, загинути на фронті. Або повернутися калікою, або зникнути безвісти чи потрапити в полон. Інше вже формальність: якось пояснити своє рішення родині, знайти кошти на амуніцію – все це технічні питання, якось це вирішиться і це буде потім.

Отож, Луцьк, січень, похмуро і вогко. Мені десь 35, я Лучанин, в мене є кохана дружина і маленька дитина, які для мене і складають увесь світ. Ще є маленький бізнес і великі надії на майбутнє. Я активно підтримав Майдан, потрохи "воював" на ідеологічному фронті в інтернеті. А зараз мені потрібно прийняти рішення йти воювати. Залишити сім'ю, маленьку затишну квартирку з невиплаченої іпотекою, відкласти всі свої плани на майбутнє і йти на війну з дивною назвою "АТО".

Навколо мене мирне життя, є дипломатичні відносини і вільний в’їзд/виїзд із північним сусідом, йде торгівля з Росією, показують зняті в Росії фільми і транслюють російські канали, працюють банки Росії і мене майже напевно вб'є зброя, яка була турботливо надана Росією.

А при владі і при своїх інтересах ті ж самі політики й олігархи, які в минулому відкрито підтримували розкол країни. Дехто з них і зараз спонсорує терористів, тільки мовчки. І вони, як і раніше, на волі, а деякі навіть зберегли мандат і недоторканність та продовжують ходити на ток-шоу. І активної боротьби з корупцією не спостерігається, і реформ, яких ми так жадали на Майдані, ніхто не збирається проводити. Навіть пари гучних справ не було заведено, все по-старому...

Але щось я надто довго думаю і починаю вагатися. Піду но я збирати речі мовчки, без зайвих питань. Адже Україні потрібно навіщось "тягнути час", потрібно навіщось не називати війну війною, так треба комусь, правда ж? Піду додам плоті в м'ясорубку "гібридної" війни з дивною назвою "АТО", адже тисячі вже загинули, а скільком ще доведеться, то чому це маю бути не я?

Мені потрібно йти, бо не можу не йти . Принципи і виховання, от і вся моя мотивація. Тільки, на жаль, внутрішня. Ззовні не мотивує ні-чо-го!

Вибачайте за багато букв. Можна ніц не відповідати. Просто накипіло через лицемірство багатьох щодо цієї ситуації (як в інтернетах, так і в реальному житті).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повістки вже приходять, причому вибір оригінальний, згідно якогось генератора випадкових ідентифікаційних кодів - чуваку біля 60-ки. З таким підходом повістка може прийти батькам і дідусям. Воєнкомати живуть своїм життям і інтересами.

Повістки підуть з 20-го,з Луцька планують призвати біля 1000 чоловік.Зараз вже більше місяця розносять щось типу запрошення пройти медогляд і співбесіду,запрошують спєців не дивлячись на вік, "прощупують" добровольців,щоб в разі чого було більше користі і меньший резонанс.Крім того поправляють картотеку,уточнюють дані тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...