Перейти до змісту

Мобілізація


DM4K

Рекомендовані повідомлення

скільки непотрібних тем. якісь мякі нинче люди пішли.

по темі. прийде повістка - піду, чого ховатись? якщо не ми то хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ura - я вважаю що людське життя це найголовніше, як така тема може бути безглуздою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DM4K,Вважаю цю тему безглуздою, та щось поясняти це все одно що в ватніка вата в голові а він каже що ні.

Перечитай ТСтарт, тема не проте. Йде свідоме знищення люду, а всі хто починає то аналізувати- провокатор...

Це хуйло навіть прямо назвати Парашу агресором не може... А щодо миттєвої реакції - то, взагалі, епічно. Готуйтеся стати агентами Кремля, якщо не забажаєте подихати за жирну наволоч під час режиму одностороннього припинення вогню...

А цензура - зло.

В мирний час - так. А у воєнний час цензура просто необхідна!

А в нас оголосили військовий стан?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видаліть цю тему, бо вже зло аж бере!!

Повидаляти всі теми які тобі не подобаються? Декому тра виши-ватника з голови викинути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DM4K, Мене саме більше зацепило що ти написав пушичне м'ясо, тобто ти рахуєш що воїни які зараз там воюють, вони м'ясо???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пояснення від Ura, всі відповіді на свої питання я отримав, можна закривати тему! Приблизно такі відповіді я і очікував від компетентних на даний момент органів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ТС: послухай, що говорить комбат "пушечного м'яса" (іноді думай, що говорити про людей, які зараз на передовій та про тих, хто загинув, бо за твоєю логікою ті, хто загинув під Іловайськом - це "гарматне м'ясо):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви дійсно готові іти в АТО в якості м'яса, в окопи на розстріл, коли нова влада забезпечує озброєнням, яке наші військові навіть не хочуть брати на озброєння, коли нові бандити розкрадають країну ще швидше ніж сім'я, коли люди гинуть в окопах замерзаючи та голодуючи? А можливо нова влада просто хоче знищити тих, хто може їх відкинути від кормушкі! Хотів би почути реальні думку, про патріотизм вже багато писалось і говорилось, але з вилами проти танків - це люди на м'ясо! Чому люди сидять в окопах і ловлять гради, а не відведені на безпечні позиції, коли в терористів працює артилерія? Хіба не можна відвести на безпечну відстань військових і всі наступальні дії ворога знищувати артилерією? Для чого тримати людей на роздачі? Кому це вигідно? За допомогою гугла можна почути думки великої кількості спеціалістів військової справи, які дійсно можна раціонально сприймати! Мобілізація - це добре, але якщо людей знову почнуть відправляти від так званий Іловайськ кому це буде вигідно? Коли нас як бидло перестануть кидати на збереження активів олігархів та дій нової злочинної влади? Саме ти готовий завтра їхати в землянку під обстріли градів????? Заради чого і кого?????? Мова про наступ навіть не йде, навіть про знищення вогневих точок ворога, навіть стріляти у відповідь - це стаття!!!!!

Скажіть будь ласка, люди які вже були на Сході, в курсі ІСТИННОГО СТАНУ СПРАВ? Як що так( а я наївно думаю що такі да), то чого вони приїхавши на ротацію в повному бойовому, не розвернули автобуси на Київ, і не влаштували "котел" владі недолугій? Сьогодні, на приклад, кум мого знайомого з 13 батальйону повертається разом з хлопцями на схід. Він також гарматне м'ясо? Вам би краще спитати про це в них. Запитання Ваше. по великому рахунку, дивне))) Помирати не хоче НІХТО. Можливо ВИ маєте пропозиції, як виправити ситуацію про яку Ви пишете? Як що ні, то поясніть, будь ласка, сенс чергового "відкривання" очей на дії влади?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Путінський план по зриву мобілізації в дії?

Пропоную модераторам подібні теми видаляти, а авторів - в безстроковий бан! :0156:

А я про це вже писав.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки волонтерів смердить на канапі і в армію йти не хоче!!!!!! добровольці потрібні вже зараз!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви заразв окопі і пишете сюди звідти, чому ви не там?

В нас держава для армії хіба що іржаві калаши та відсирілі патрони дає, і то не знаю чи достатню кількість, бо ті генерали що зараз якраз були причетні до розвалу всієї армії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка - головна проблема в тому, що одні йдуть на війну віддавати своє життя за країну, а інші собі сидять по кабакам і теплим домівкам. Чому весь народ не працює на перемогу?

Бояться, що рашка прийде?? Моє ІМХО, якщо б рашка могла, вона давно вже б прийшла.

Вибачите, але просто виморожують пости типу: "Якщо прийде повістка то тєльняшку на груді". Але в ж душі сидимо і думаємо: "дай Бог не прийде"? Правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо моя думка: рОсія тут знищує свої відброси, а наше керівництво національно свідомих громадян, і саме страшне, що це робиться на свідомому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке на будьякій війні, свідомих громадян гине найбліьше, і ми тут не виключення. Це і двох світових війн стосується і локальних, які були опісля і ми тут не виключення.

Москалі мають можливість посилати різні відброси на убой, ми ж такої можливості не маєм, не ми почалу цю війну і якщо їх там не зупинити вони прийдуть сюди, і тут вже питати не будуть хто ти. А хто думає шо не прийдуть згадайте історію 39 рік, заяви і написи на техніці бойовиків, ну і після криму теж всі казали що на материкову Україну вони не полізли, як бачите таки полізли, і будуть лізти далі, якщо там їх не зупинити.

Ну а те що нас чекатиме у випадку приходу териків сюди, можете самі уявити на основі того кого вони рахують Бандеровцями і з заяв шо ми у всьому винні і шо з нами треба зробити.

І не треба казати що якщо вони прийдуть сюди то я тоді візьму зброю в руки і буду захищати свій дім, от тоді ти точно перетворишся на гарматне мясо, причому з великою імовірністю ще до того як роздубудеш зброю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, я не це мав на увазі. Перечитай попередні мої пости.

Пани деруться, а в холопа чуб тріщить...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EleKtrik, а в нас не війна? Чи якщо введуть військовий стан то щось кардинально зміниться і армія різко почне воювати, солдати стануть бесмертними рембо, всі хто косить різко стануть добровольцями?

Те що в нас не вводять військовий стан звязано не з тим шо наші не хочуть олігархів трогати, чи бояться москалів розізлити.

То ж не страшно шо країнам в яких введено військовий чи особливий стан, інші країни не мають права поставляти будьяку продукцію військового чи подвійного призначення, а також надавати фінансову допомогу.

Тобюто губай гумінтарка з Канди і США вже не буде нам втіхаря різні "безобідні" штучки присилати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свою думку озвучив, щось комусь нав'язувати чи переконувати в чомусь не збираюсь. Почитай визначення війни і порівняй з тим, що у нас!

Наскільки пам'ятаю- значна частина тої гуманітарної до Захисників так і не дісталась!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаєте мене дуже дивує в людях дві одночасні точки зору,

мол

"треба ввести військовий стан"

і

"я не буду платити ті нові нелюдські податки"

так от у разі військового стану, генерали наші, більшість з яки уже підтвердили свою "квалфікацію", будуть богами,

можна буде для нужд війни забрати авто на фірмі і навіть в приватної особи, можна поселити солдат у вашій хаті на ніч, бо це ВП,

і да якщо ми оголосимо ВП, значить ми офіційно оголошуємо війну росії, точніше так подасть це росія в змі, і полетять російські літачки, бо протиставити їм, нам нема чого, і от долетить бомбардувальничок до луцька, і подумає людина, ну у нас же ВП, значить війна, а податки я не буду платити, бо держава неефективна, і нащо мені зараз давати їй хоч якийсь шанс вистояти, я от дождусь мира руського, там податків не буде, нічого не буде...

по темі, не хочете бути гарматним мясом, готуйтесь фізично+інтелектуально, і тоді збільшите свої шанси на виживання, хоча звичайно гарантій нема навіть для Валери Ананьєва, ото козак, ото дух, тіло і інтелект, а як він тролить...

одні віддають усе не задумуючись, інші ниють навіть не сьорбнувши горя,

почитайте про вуйка з луцька, вже рік як воює, з 11 грудня 13 року, майдану, був медиком, потім медик стрілок в нацгвардії, потім в кульчицького, зараз в медроді, в медроті найважче, оце ж глопці розбились, з кульчицького, так він там надивився, потім ще 2 з кульчицького, тепер хтось з медиків загинув, спілкувався з ним десь 4-5 числа, криша в людини вже починає їхати від перенапруги, а ротації нема, ну такі як він незамінні, просто медикам ще важче, вони біль і страждання бачать частіше, навіть ті хто добровольцями туди їхали, повертатись не хочуть,

куски тіл з бтр витягувати це пісец, а шити, відрізати.

так як не служив (ходив на тренування волинського щита, зрозумів, що військовій справі треба вчитись і вчитись) і маю 1-річну дитину, то добровольцем не пішов, але якщо прийде повістка, то піду, і зараз все частіше зустрічаю такі думки, якщо викличуть то піду.

http://youtu.be/SH74Sz7m4-U

Наскільки пам'ятаю- значна частина тої гуманітарної до Захисників так і не дісталась!

перша частина тої канадської форми таки не потрапила до військових, бо пішла до прикордонників, ну да, то треба читати, моніторити, розбиратись, а іноді хочеться просто пожалітись на країну, на життя, на армію.

Є такі слова чингісхана,

хто йде - того доля веде,

а хто не хоче - того волочить.

упд, відос походу старий з листопада

забув додати,

немотивовані вояки бухають більше, під волновахою, коли літом блокпост розстріляли, сусід знайомого, який там був, і вижив розказував, бухали прямо біля дороги, так і спали на столі і на землі, а він не бухав, пішов спати в окоп, тому і вижив.

жж вуйка, часом пише

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рада підтримала Указ ПОПа щодо мобілізації:

Рада підтримала нову мобілізацію

Верховна Рада проголосувала за оголошення чергової хвилі часткової мобілізації.

За відповідне рішення проголосували 268 народних депутатів.

Таким чином Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про часткову мобілізацію, який він підписав 14 січня.

Перед голосуванням Турчинов пояснив причини, плани мобілізації та забезпечення армії.

Як відомо, Порошенко підписав указ про проведення трьох хвиль часткової мобілізації у 2015 році, ввівши в дію рішення РНБО.

Президент запевнив, що новобранці, мобілізовані за призовом, не будуть направлятися в зону АТО, і він уже готує указ про демобілізацію бійців, які вже несуть військову службу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, пишуть наших вже з пісків вибили ? Це правда? Якщо да то це п******... з мобілізацією ми затянули. Аби пізно не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви дійсно готові іти в АТО в якості м'яса, в окопи на розстріл, коли нова влада забезпечує озброєнням, яке наші військові навіть не хочуть брати на озброєння, коли нові бандити розкрадають країну ще швидше ніж сім'я, коли люди гинуть в окопах замерзаючи та голодуючи? А можливо нова влада просто хоче знищити тих, хто може їх відкинути від кормушкі! Хотів би почути реальні думку, про патріотизм вже багато писалось і говорилось, але з вилами проти танків - це люди на м'ясо! Чому люди сидять в окопах і ловлять гради, а не відведені на безпечні позиції, коли в терористів працює артилерія? Хіба не можна відвести на безпечну відстань військових і всі наступальні дії ворога знищувати артилерією? Для чого тримати людей на роздачі? Кому це вигідно? За допомогою гугла можна почути думки великої кількості спеціалістів військової справи, які дійсно можна раціонально сприймати! Мобілізація - це добре, але якщо людей знову почнуть відправляти від так званий Іловайськ кому це буде вигідно? Коли нас як бидло перестануть кидати на збереження активів олігархів та дій нової злочинної влади? Саме ти готовий завтра їхати в землянку під обстріли градів????? Заради чого і кого?????? Мова про наступ навіть не йде, навіть про знищення вогневих точок ворога, навіть стріляти у відповідь - це стаття!!!!!

вишивата...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...