Перейти до змісту

Пошук фірм по доставці води


Kreiven

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую "Джерело здоров'я".

Швидка доставка, смачна вода, яка не залишає накипу:

http://www.topwater.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. Захотів також привозити таку водичку, але бачу що сервіс тут класний, я не конкурент)). Доречі тара "провайдера" чи Ваша?

Тут щоб щось заробити, теба зараз хоть 400 літрів привозити, врахувавши доставку по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оконський, як виявилося, не один. Їх декілька. Так що можемо говорити про різних хлопців

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если вы мне, то я просто потребитель!

Довольный потребитель.

))) ясно. Наскільки знаю, то тара не власна, а надавача послуг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Скажіть будь-ласка, хто, знає де не подалік Луцька є джерело чи скважина щоб набирати чисту воду для домашнього харчування і не було в ній накипу! (можна в ЛС) Дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

http://akvasvit.lutsk.ua/jodis-lazurna замовляю цю воду. Але беру тільки ту, що з йодом. Беру також газовану літом 1,5 літрову і на треню в спортзал інколи беру негазовану 1,5 спайку. Але зара наливаю в бутилку з бутля бо так дешевше. Вода звичайна. Привозять по різному. Інколи і за 10 хв. Інколи дві три години втикаєш. Краще указувати при замовлені точний час коли треба привезти. Тоді якось більш менш. Вода не крута така як Аляска зі скважин самих чистих альпійських гор. Але мені якась вона однакова вся яка не дає накипу. Бо там процес походу будь яку воду робить однаковою. Фк Волинь їх водичку футболісти дують значить терпима.

А взагалі бутильована вода то для чаю кави чи інколи запити. А так гідроковбаса з крану і то вкусніша. Оконська прикольна тільки коли свіжа і сам набрав, знаю в неї свойства типу не можна її газувати. Не виходить ))) а то давно була би мінералочка Оконська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось щось чув за ту "супер очищену і за бажанням мінералізовану" воду, що розливають на Грушевського зліва від Салюту? Реклама висить вздовж проспекту мало не на кожному стовпі. Зайшовши до них, хотів поцікавитись хімічним складом тої водички, але, як виявилось, його у них чомусь не було і з'явиться не раніше вівторка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спригнув з Акви. Був з ними два роки. Те, що вони останнім часом привозили водою назвати важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня.

Я замовляю оконську воду вже не перший місяць в одного хлопця. Вода завжди свіжа, доставка по часу мене влаштовує. Ціна на сьогодні у нього 20 грн за 19 літрів. Накипу немає, я знаю що вони возять із самого Оконська.

Раджу всім спробувати. Доставка води вчасна.

ось телефон 0662280011, 0508844029

Взагалі без накипу? То точно оконська. Накипу мало, але з часом є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня.

Я замовляю оконську воду вже не перший місяць в одного хлопця. Вода завжди свіжа, доставка по часу мене влаштовує. Ціна на сьогодні у нього 20 грн за 19 літрів. Накипу немає, я знаю що вони возять із самого Оконська.

Раджу всім спробувати. Доставка води вчасна.

ось телефон 0662280011, 0508844029

Взагалі без накипу? То точно оконська. Накипу мало, але з часом є

Так, оконська. Мені пропонували поїхати із ними набирати, робоча сила їм не мішала.

Я не там по ходу набираю ))) в якомусь іншому оконську. Бо накип не одразу, а з часом є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 за Оконську воду. Купуємо вже більше 2 місяців нарікань жодних.

Також берем цю воду але їздимо раз в два тижні самі, берем 100 літрів +- на кілька тижнів на чай каву вистачає, якшо читають рибалки то попробуйте зварити на цій воді горох. Розварюється на ура. Ефект супер перевірено і не раз. Тай просто пємо та діти пють. Також за цю воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для тих хто замовляє воду з Оконська. Вчора був на грибах на бетонці, по дорозі додому хотів, як завжди, набрати кілька бутлів водички додому. Набрав першй 6-ти літровий бутель, глянув а там куча всякої @рані плаває. Подумав може в бутлеві, щось було, хоча попередньо сам їх добре помив. Набрав другий, та сама @рака. Воду вилив навіть не напився. Не знаю, що там за тим забором відбувається, але за оконську воду скоро можна буде забути.У всякому разі з того безкоштовного джерела, що завжди люди набирали. Зате осетрів почали продавати всього за 198 грн. :0156:

Ну то вже давно. Оконську яка типу оконська зараз хлопці набирають на фірмах, що розливають в Луцьку. А таких фірм всього дві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

чи може хтось підсказати фірми які займаються доставкою води в маяки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 7 місяців потому...
14 hours ago, novefoto said:

Доброго вечора!

Доставка джерельної води по Луцьку та Ківерцях  тел. 0996294574.  Ціна за 1 бутель 19л. - 25 грн

 

Звідки вода? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Я набираю вже майже рік воду з водоматів ЧистаВода ( якось так) . На чорновола,супермаркет Велмарт,Єршова в фуршеті і тд..... Вода смачна ,накипу немає!!!! А саме головне не від кого не залежний,закінчуєиься- поїхав і набрав. А то до цього возили хлопці з оконська воду,чекайте нас в вечері)))))))) і цілий вечір пропав)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись чув від лікарів,що оконська для частого вживання не підходить!!!! Хоча сам пару років вживав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.02.2018 at 10:06, Alex S сказано:

Це район третьго ЖЕКу ,в гаражах центр Луцьк ,в одному з гаражів скажина і машини грузяться день та ніч бутлями з мінеральною водою з курортних регіонів.....

Я щось думав, що то в них типу логістичний гараж. Привозять вантажівками ту воду, а розвозять по місту вже меншими

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...