Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

В нас якась мода пішла на заборони

Шкода ,що не вміють створювати щось на благо

Хлібом не годуй - дай щось заборонити

 

Вслед за популярными российскими соцсетями Одноклассниками и ВКонтакте советник министра внутренних дел Зорян Шкиряк призвал заблокировать в Украине и почтовый сервис mail.ru. Об этом он написал в Facebook, отметив, что в СБУ и Администрации Президента поддерживают такую идею.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
7 минут назад, avermat сказал:

Компания для Шкиряка

Це всього лише якийсь радник, а веде себе і каже ніби він міністр якийсь і всі його типу слухають, погоджуються! А от в адміністрації і в СБУ все такі тупі, що без його "порад" нічого не знають?! :) У цього Зоряна Шкіряк не знає що робить! Да нехай вже вимикають весь інтернет - чого вже панькатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, kroha сказал:

завжди підтримую ваші пости,а в даному випадку не погоджуся

я не сижу в ВК комусь на зло

я там,бо мені зручно і подобається

в однокласниках не подобається -і не сижу

мені не зрозуміла логіка таких вибіркових дій щодо певних заборон

ви ще скажіть заробітчанам ,щоб не їздили в росію на заробітки на життя заробляти

 

p.s до речі промивання мізків не було помічено ні разу

може що не хожу там по дурним товариствам

 

 

Крошечка моя мила, я пишу не заради підтримки моїх постів - я висловлюю свою думку, бачення. Якщо її підтримують, то значить я не один такий і вона (думка) навряд хибна.

А вмирають? Так вмирають. По-перше, через ВК наводять  артилерію нга позиції наших військ. По-друге, в сусідній темі описується, як діти "грою" доводяться до самогубства. В ФБ такого чомусь немає. Не знаєте чому? Я, як батько 15-річної дитини, всіма руками "ЗА" за заборону цієї зручної клоаки зла!!!

Зі: Щойно, будучи на ювілеї в одному закладі три дитини-сестри сділи поруч і замість розмовляти одна з одною втупилися в свох сторінки в ВК. Пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Savage сказал:

На Ютубі повно каналів, де також промивають мізки. Пропонуєш заблокувати і його?

Там є скарга, 10 (вродє) скарг і канал блокують. У ВК таке є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раби,підніжка,грязь Москви.

Ми ніколи не порвемо з Росією, поки не навчимося поважати себе достатньою мірою.

Як це поляки,чи чехи, чи румуни обходяться без вк?

І ми обійдемось, заблокувати ,і через рік ніхто і не згадає про цю кацапню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це не парадоксально, апологети заборони рос. соц мереж працюють на рашку :) Отакі парадокси буття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Savage сказал:

Я так і думав. Без образ, але це просто емоції, які не мають нічого спільного з реальними чи логічними причинами блокування ВК. Це те саме, що вимагати заборони читати, скажімо "Метро 2033 / 2034 / 2035", тільки через те, що ці книги написав російський письменник. І чим тоді ми будемо відрізнятися від "ватників", де нам зверху будуть вказувати, що дивитися, що читати, на які сайти заходити і т.д.?

 

Повторюсь, потрібно не забороняти доступ до інформаціїї, а вчити правильно нею користуватися і вміло її фільтрувати.

Бля, @Savage , скільки тобі років? Ти маєш дітей? Вчиш? "Нє думаю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, zplanetaz12 сказал:

карамба, перестань мене цитувати будь-ласка. Бо кожен раз як ти пишеш свій черговий висер в мене дзинькає той дзвіночок зверху, а твої дописи не варті того дзинькання.

:D:sm110:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 минут назад, vaz75 сказал:

Я, як батько 15-річної дитини, всіма руками "ЗА" за заборону цієї зручної клоаки зла!!!

 

Підтримую тебе, друже, і в цьому питанні на всі 100. Я своїм дітям просто заборонив заводити там акаунти і взагалі там "сидіти". Але ж 100-процентної гарантії все одно немає. Тут говорили про ютуб, фейсбук...Я щось там не бачив, наприклад порнухи, яка наскрізь присутня в вк. І не потрібно мені говорити, що порнухи вистачає і так в неті. Це різні речі, коли спєцом її шукаєш, і коли сидиш в вк, і вона вспливає, хочеш ти цього чи ні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Бля, @Savage , скільки тобі років? Ти маєш дітей? Вчиш?

А, тобто, щоб твої діти не сиділи в ВК, давай його відрубаємо всім? Хороша логіка. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Rock said:

бльо ,я думав карамбу під цим ніком випиляли :(

 

Користувач ака "Карамба" створив за майже 10 років на Борді більше сотні облікових записів. 

Кропітка праця, що заслуговує поваги. А декому мінстець видав куплений акаунт - і вперед, в поля, відробляти 30 срібняків ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Savage сказал:

А, тобто, щоб твої діти не сиділи в ВК, давай його відрубаємо всім? Хороша логіка. 

 

8 часов назад, vaz75 сказал:

Бля, @Savage , скільки тобі років? Ти маєш дітей? Вчиш? "Нє думаю".

Дякую за відповідь, все ясно.

Коли будеш мати дітей, старших, менших, то зрозумієш, що бачиш їх не так і багато, працюєш ти, вчится, ходить на гуртки, гуляє з друзями, і контролювати її аля Бог не можеш ніяк. Батьки дають тільки частину моделі соціальної поведінки, а левову частку - соціум, в якому дитина знаходиться. Немає масової спокуси, немає масової проблеми. Соціальні мережі, особливо російські, це одне з найгірших винаходів людства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, vaz75 сказал:

Крошечка моя мила, я пишу не заради підтримки моїх постів - я висловлюю свою думку, бачення. Якщо їх підтримують, то значить я не один такий і вона (думка) навряд хибна.

А вмирають? Так вмирають. По-перше, через ВК наводять  артилерію нга позиції наших військ. По-друге, в сусідній темі описується, як діти "грою" доводяться до самогубства. В ФБ такого чомусь немає. Не знаєте чому? Я, як батько 15-річної дитини, всіма руками "ЗА" за заборону цієї зручної клоаки зла!!!

Зі: Щойно, будучи на ювілеї в одному закладі три дитини-сестри сділи поруч і замість розмовляти одна з одною втупилися в свох сторінки в ВК. Пісєц.

Теж часто спостерiгаю таку картину,особливо мене це живые на дитячих! Днях народженнях

Але це проблема не ВК,а дiтей та батькiв

Звичайно,коли дорослi святкують то не думають,що дiтям не цiкаво сидiти-iсти-пити ,а як мiнiмум треба дитячий куток та анiмат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

 

Підтримую тебе, друже, і в цьому питанні на всі 100. Я своїм дітям просто заборонив заводити там акаунти і взагалі там "сидіти". Але ж 100-процентної гарантії все одно немає. Тут говорили про ютуб, фейсбук...Я щось там не бачив, наприклад порнухи, яка наскрізь присутня в вк. І не потрібно мені говорити, що порнухи вистачає і так в неті. Це різні речі, коли спєцом її шукаєш, і коли сидиш в вк, і вона вспливає, хочеш ти цього чи ні. 

На ютубi дурнi вистачае

В далеких дорогах доводиться дитинi вмикати мультики

Планшет на ремонтi з листопада (дай Боже хай вже все зроблять) ,а е телефон з youtube

То там таке дурне попадаеться,що я в шоцi

Може знаете\вмiете блокувати акаунт чи вiдео -навчiть мене!

Що для мого обл запису було не доступно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, kroha сказал:

Теж часто спостерiгаю таку картину,особливо мене це живые на дитячих! Днях народженнях

Але це проблема не ВК,а дiтей та батькiв

Звичайно,коли дорослi святкують то не думають,що дiтям не цiкаво сидiти-iсти-пити ,а як мiнiмум треба дитячий куток та анiмат

Частково так. Але то проблема часу: інтернет всюди. Коли моя менша дитина ще не дуже ютуб дивилася, то коли ми ходили в Базилік першою справою бігла в дитячий майданчик, а зараз нізащо, дай тато телефон. Коли дітям кажеш що йдемо в гості, де не буде дитячого майданчика, і може лишитися, то в два голоси - "ні". Коли там поїли - нудяться, можна в ВК зайти? Ну і як мають діяти батьки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, kroha сказал:

 

Може знаете\вмiете блокувати акаунт чи вiдео -навчiть мене!

 

 

2017-02-18.png

ну і звісно періодично полядувати, що дитина дивиться, і роз'яснити дитині, чому те чи інше дивитися не варто дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Частково так. Але то проблема часу: інтернет всюди. Коли моя менша дитина ще не дуже ютуб дивилася, то коли ми ходили в Базилік першою справою бігла в дитячий майданчик, а зараз нізащо, дай тато телефон. Коли дітям кажеш що йдемо в гості, де не буде дитячого майданчика, і може лишитися, то в два голоси - "ні". Коли там поїли - нудяться, можна в ВК зайти? Ну і як мають діяти батьки?

Менi то дуже знайоме ,проблема телефону )

Колись вдома не було що робити,мультик рiдко показували-гайда на вулицю,гуляти

Цукерки й торти по святам-а не на день 100 разiв

А зараз купа розваг бiля екрану 

I оця залежнiсть вiд телефону значно бiльша бiда,нiж вк

Iмхо

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Savage сказано:

потрібно не забороняти доступ до інформаціїї, а вчити правильно нею користуватися і вміло її фільтрувати.

Начебто правильно

От тільки в Кремлі так величезна машина, такий молох запущений, щоб не те що діти, а дорослі не могли відрізнити і фльтрувати інформацію.Тут елементарного навчити не вистачає ресурсу.

Уяви собі, як дитина спробує наркотиків- то можна в пил розбитися, доказуючи, переконуючи  ,благаючи.

Тільки вже пізно.

 

І ще такий момент.У військовій доктрині Росії записано, що вона має право на ЯДЕРНИЙ УДАР в разі загрози їй на землі, в повітрі,морі чи в сфері ІНФОРМАЦІЇ,

Може проясниться тепер ,яке значення має інформація сьогодні.?

І як позбутися корисного ідіота в собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, Savage сказано:

потрібно не забороняти доступ до інформаціїї, а вчити правильно нею користуватися і вміло її фільтрувати.

Начебто правильно

От тільки в Кремлі так величезна машина, такий молох запущений, щоб не те що діти, а дорослі не могли відрізнити і фльтрувати інформацію.Тут елементарного навчити не вистачає ресурсу.

Уяви собі, як дитина спробує наркотиків- то можна в пил розбитися, доказуючи, переконуючи  ,благаючи.

Тільки вже пізно.

 

І ще такий момент.У військовій доктрині Росії записано, що вона має право на ЯДЕРНИЙ УДАР в разі загрози їй на землі, в повітрі,морі чи в сфері ІНФОРМАЦІЇ,

Може проясниться тепер ,яке значення має інформація сьогодні.?

І як позбутися корисного ідіота в собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Начебто правильно

От тільки в Кремлі так величезна машина, такий молох запущений, щоб не те що діти, а дорослі не могли відрізнити і фльтрувати інформацію.Тут елементарного навчити не вистачає ресурсу.

Уяви собі, як дитина спробує наркотиків- то можна в пил розбитися, доказуючи, переконуючи  ,благаючи.

Тільки вже пізно.

 

І ще такий момент.У військовій доктрині Росії записано, що вона має право на ЯДЕРНИЙ УДАР в разі загрози їй на землі, в повітрі,морі чи в сфері ІНФОРМАЦІЇ,

Може проясниться тепер ,яке значення має інформація сьогодні.?

І як позбутися корисного ідіота в собі.

А що заважало і заважає за стільки років Україні створити свої соцмережі,мультики,кіно ?

Свою інформаціюну політику грамотно вести?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, kroha сказал:

А що заважало і заважає за стільки років Україні створити свої соцмережі,мультики,кіно ?

Свою інформаціюну політику грамотно вести?

 

Відсутність розумної некорисливої влади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, kroha сказано:

А що заважало і заважає за стільки років Україні створити свої соцмережі,мультики,кіно ?

Свою інформаціюну політику грамотно вести?

Ну, українських соцмереж насправді, є дуже багато, наприклад:

І нічого з нього не розвинулось, а дехто переорієнтувався чи взагалі ліквідувався.

Також в Інтернеті можна натрапити на такі українські соціальні мережі, як: "Friend.ua", "UkrFace", "Yachudo", "Друккар", "Ц.УКР", "Я тут", "Українці онлайн", але вони як візуально, так і функціонально значно поступаються вище згаданим українським проектам, вже не кажучи про закордонні.

 

Але ніякого задоволення від користування ними, отримати неможливо. Якщо подумати про альтернативу, то, звичайно, найбільше для цього підходить Facebook, але багатьом там не буде вистачати музики.

 

Насправді ми, крім ВК і ОК, користуємось великою кількістю іншого російського контенту, це і російська частина Youtube, і нескінченна кількість форумів і порталів.

І три основні причини, на мою думку, такі:

  1. спорідненість мов. Наприклад, набагато простіше читати російський форум, ніж англійський/американський чи польський, через те, що в нас майже абсолютна частина населення розуміє російську;
  2. кацапстан це великий центр впливу. Звідти до нас приходить мода на музику, фільми і багато інших речей (наприклад, якщо в свій час ВК став популярним в кацапстані, то він стане популярним і в нас);
  3. масштабність. Цільова аудиторія в декілька десятків чи сотень разів більша.

В мене в браузері приблизно 400 закладок, і, мабуть, половина з них з російських джерел. Мені так зручно. І знайти для них аналогів або непросто, або неможливо. Просто треба вміти користуватись і фільтрувати для себе інформацію, а це вже залежить від саморозвитку, самоосвіти, самовідповідальності. Ну, а що стосується дітей, то тут вже складніше - можна відпускати дитину на вулицю і говорити, щоб не пила й не курила, а вона чогось п'є й курить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один шлях боротьби.

В тих самих вк треба створювати український контент, якісний, , компетентніший, сучасніший, кращий за російський.

І побєм москалів їх же зброєю.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Є ще один шлях боротьби.

В тих самих вк треба створювати український контент, якісний, , компетентніший, сучасніший, кращий за російський.

І побєм москалів їх же зброєю.

 

 

Утопія. ФеСеБе ж там, не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...