Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

On 10.10.2017 at 00:01, rl72 сказано:

Ukrainians закрили 

запускають ЄСВОЄ

ти тему взагалі не читаєш? Ще місяць тому, прямо на цій же сторінці декількома постами вище твого вже обсмоктали і закриття, і це ЄСВОЄ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Чотири заборонені сайти входять до рейтингу найпопулярніших в Україні за середньою денною аудиторією, передають Патріоти України з посиланням на дослідження компанії Factum Group.

Ідеться про соцмережі "ВКонтакте" (четверте місце) та "Одноклассники" (восьме місце), пошукову систему "Яндекс" (шосте місце) та сервіс Mail.Ru (11-те місце).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 хвилин тому, Volyniaka сказано:

пошукову систему "Яндекс" (шосте місце) та сервіс Mail.Ru (11-те місце)

це завдяки завірусованим яндексо-мейдрушним-псевдобраузерам-аля-"Інтернет".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Volyniaka сказано:

сервіс Mail.Ru (11-те місце).

це такий жах, що мене досі тіпає, як згадаю, як ця потвора просочилась до мене на комп. Я тепер і яндекс звідусіль вичищаю зразу, бо то він мені його протяг. Прийшлось перевстановлювати віндовс, тоді тільки позбулась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.02.2018 at 17:21, Volyniaka сказано:

Чотири заборонені сайти входять до рейтингу найпопулярніших в Україні за середньою денною аудиторією, передають Патріоти України з посиланням на дослідження компанії Factum Group.

Ідеться про соцмережі "ВКонтакте" (четверте місце) та "Одноклассники" (восьме місце), пошукову систему "Яндекс" (шосте місце) та сервіс Mail.Ru (11-те місце).

 

Треба щоб пиздило током кожен раз, коли якесь захоче зайти на ВК чи ОК. Повторюсь: скільки наш народ там буде шаритись - стільки у нас буде війна і жопа. А на тих мудаків, які клепають ВПН для входу туди, треба перевірку СБУ, фіскалів, пожежників і тюремних проктологів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.02.2018 at 17:21, Volyniaka сказано:

Чотири заборонені сайти входять до рейтингу найпопулярніших в Україні за середньою денною аудиторією, передають Патріоти України з посиланням на дослідження компанії Factum Group.

Ідеться про соцмережі "ВКонтакте" (четверте місце) та "Одноклассники" (восьме місце), пошукову систему "Яндекс" (шосте місце) та сервіс Mail.Ru (11-те місце).

 

Патріоти якої України?

В Україні багато Україн, та щоумовно близька нам для щонайменше половини населення території малозрозуміла. Це якщо не враховувати лнрднр чи крим (вони в срср живуть і очевидно, житимуть). Влада повністю орієнтується на російську модель побудови держави і тільки титанічні зусилля небайдужого Заходу ще якось втримують її від повного зкацапщення. Власники каналів і газет - олігархи, яким на Заході нічого не світить, окрім купівлі якоїсь нерухомості. Вся система їх бізнесу також орієнтується на фєдєрацію. Президент України має декілька підприємств в кацапії: кондитерські, с/г, виготовлення муки і крохмалю.

Більшість населення не може дозволити собі якісне телебачення чи інтернет, а отже живуть в інформаційному просторі створеному інтером, 1+1 і всякими ньюзванами. Це страшний обмежений простір. Звідки в дівчини з Харкова. яка ніколи українською не говорила і ніде її не чує має взятись якась рефлексія до України?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, romaxa11 сказал:

вони в срср живуть і очевидно, житимуть).

А чого їм не хотіти ссср? Це в твоїх предків забрали землю, висилали в Сибір. А їм то ссср побудував заводи, вивчив, дав роботу, дав житло. А потім Україна здобула незалежність і багато з них ту роботу втратили. Так де вони будуть хотіти жити? Думаю, зрозуміло.

 

13 минут назад, romaxa11 сказал:

Звідки в дівчини з Харкова. яка ніколи українською не говорила і ніде її не чує має взятись якась рефлексія до України?

А ось це дуже складне питання. Все залежить від виховання. Та дівчина може розмовляти російською, але бути патріоткою і не хотіти ні сссрів, ні росій, ні хнрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, SunSeth сказал:

Треба щоб пиздило током кожен раз, коли якесь захоче зайти на ВК чи ОК. Повторюсь: скільки наш народ там буде шаритись - стільки у нас буде війна і жопа. А на тих мудаків, які клепають ВПН для входу туди, треба перевірку СБУ, фіскалів, пожежників і тюремних проктологів.

Чим ви краще ніж роскомнадзор?

Поки люди самі не зрозуміють фіг ви що забороните. При срср не змогли заглушити радіо свободу а зараз, в епоху інтернета:0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Electronshik сказал:

Поки люди самі не зрозуміють фіг ви що забороните.

Ну не скажи. Раз  на декілька місяців заходжу в ВК подивитися що там і до чого. Так в групах суттєво зменшився срач. Чи то боти  зрозуміли, що у ВК вже не той грунт для вбросів, чи то кількість українських відвідувачів настільки зменшилась. Раніше під кожною новиною овер 200 коментів, а тепер рідко до 50 доходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@volks а я про що? Люди потихеньку самі покидають ці помийки. І цей процес набагато кращій, ніж заборони. Бо заборони призводять до нездорового ажіотажу. Згадайте, кли почались блокування то коменти: "вай мы все умрём без однокласников и контактиков." 

Хто бажав, поставив впн. Якби почали давити далі, то ажіотаж продовжився б далі. А так, хто хотів той обійшов цю заборону, випустив пар, подивився що там взагалі то і немає що робити, а потім видалився сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.google.com/search?client=ubuntu&channel=fs&q=овал+луцьк&ie=utf-8&oe=utf-8

Цитувати

Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ✈» була заснована 8-го серпня 2010 року волинськими любителями авіації і займається дослідженням та висвітленням історії авіації міста Луцька і Волинської області, а також авіаційних подій сьогодення, які відбуваються на теренах Волині.

Вони і зараз у вконтакті знаходяться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Electronshik сказал:

Люди потихеньку самі покидають ці помийки.

Не самі, а тому що заборонили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, volks сказано:

Раз  на декілька місяців заходжу в ВК подивитися що там і до чого. Так в групах суттєво зменшився срач. Чи то боти  зрозуміли, що у ВК вже не той грунт для вбросів, чи то кількість українських відвідувачів настільки зменшилась. Раніше під кожною новиною овер 200 коментів, а тепер рідко до 50 доходить.

правильно, бо боти тепер в фейсбук переїхали. Нічого не змінилося, воші йдуть за собаками. І так завжди буде. Ніякими заборонами вату в голові мізками не заміниш. Якщо юзер в ВК вівся на "промивання мізків", то тепер той же юзер "промивається" в ФБ. 

Фігня ті заборони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.02.2018 at 18:10, Oberegy сказано:
On 18.02.2018 at 17:21, Volyniaka сказано:

сервіс Mail.Ru (11-те місце)

це такий жах, що мене досі тіпає, як згадаю, як ця потвора просочилась до мене на комп. Я тепер і яндекс звідусіль вичищаю зразу, бо то він мені його протяг. Прийшлось перевстановлювати віндовс, тоді тільки позбулась.

Воно не "просочується", його самі встановлюють неуважні юзери. І вичищається воно швидко і просто, тим більше без АЖ перевстановлення Вінди, просто у Вас не було кому допомогти, певно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачу трьом подобається в гімні копирсатись, їм свободу вибору перекривають. Даунбасята так само волали, шо їм на рсуком йєзикє біндєри запрєщяют размавлять і кидались під наші БТРи. Все у другому реченні мого повідомлення вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гімні копирсаєшся ти, якщо досі піднімаєш цю тему, а суто я користуюсь тим продуктом, котрий задовольняє мої потреби якнайкраще для мене, а не для порошенка. І саме тому я досі користуюсь Яндексом, так як Гугл поступається декількома зручними для мене моментами (і результатами пошуку)

А будь-яка цензура, яким би "благим наміром" вона не аргументувалася б, все-одно лишається цензурою, а відповідно і обмеженням свободи слова. Тому або ми Європа, або ми Корея. 

Чим, напр., шкодив пошуковик Яндекс? Чи Кінопоіск? Хотіли щось банити - вперед банити суто небезпечні ресурси чи конкретних ботів. Кацапи могли банити "жалобами" наших користувачів і в ФБ, навіть без застосування адмінресурсів. А наші пішли легшим шляхом - заблокувати все. Бо ж вибирати - це ж треба комусь тим займатись, а ще й РОЗБИРАТИСЬ в тому! А так - взяли на роботу студента, котрий порозносив припис провайдерам, і все, країну вратували! Війна закінчилась!

Дебіли, та й все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 jack74

  • Слава Україні!!! Пам'ять героям!!!

Реальне поцреот. Но от ВК і хуЯндекса не откажусь, бо там продукт *facepalm.gif*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, SunSeth сказано:

Но от ВК і хуЯндекса не откажусь

покажи, де я написав про "ВКнеоткажусь"

 

Не ліпи своїх фантазій, диванний "патріот"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому це в Китаї не працюють ні Гугл, ніФейсбук,ні Вк,ні  Вайбер, ні Телеграм? 

І чому це китайці не скаржаться на свою владу

І чому це китайці  скоро захоплять всю планету, а країни з тупими ,,скаржунами,,  будуть на них працювати.

Не маєш своєї армії- годуєш чужу.

Читаєш  чужий інтернет-годуєш чужу країну.

Незалежно, що ти при цьому говориш, і ким себе представляєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Nokian сказано:

І чому це китайці не скаржаться на свою владу

Ти китаєць? Чи може хоча б в Китаї живеш? То звідки тобі знати, щоб таке стверджувати? Це по-перше. А по-друге, ми в Радянському Союзі теж багато чого не мали і теж не скаржились, а тому це гнилий аргумент.

 

35 хвилин тому, Nokian сказано:

Читаєш  чужий інтернет-годуєш чужу країну.

:) Ото-то тебе занесло, таваріщь Бєрія :) 

 

Я не буду їздити до райцентру в біліотеку, хоч там і книжок більше! Я принципово буду ходити в нашу місцеву сільську, хоч там і всього три книжки! 

так? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, halcogen сказал:

Китай - це сила, і пересічний китаєць це розуміє.

 

Розкажи цим пересічним "в чьом сіла, брат"  (дивитись з 30.25 по 33.30 хвилини)

 

https://rutube.ru/video/ae606a5888ca3b422ce72ab888e726b0/

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

Ти китаєць? Чи може хоча б в Китаї живеш? То звідки тобі знати, щоб таке стверджувати?

Пів Юванта отримує товар з Китаю, і ніяк крім їхнього Вічату з ними не звяжешся.Зрештою це знає весьсвіт,крім тебе.

Тож твоя категоричність лиш підтверджує, що багатьом людям таки дійсно не можна давати самому обирати інформацію.

Часто доводилося шукати різну інфу на россайтах, і це ж видно неозброєним лком, як вони сунутьсвої спаїв  та намагаються вкрасти паролі.

 Зрештою

Ти і сам іногда не поймешь

Отчего так биваєт порой

Что собою ти к людям приходішь

А уходішь от ніх нє собой.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, halcogen сказано:

Зато в кожного є смартфон і інтернет 

ти ціну "житла" чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:
11 годин тому, jack74 сказано:

Ти китаєць? Чи може хоча б в Китаї живеш? То звідки тобі знати, щоб таке стверджувати?

Пів Юванта отримує товар з Китаю, і ніяк крім їхнього Вічату з ними не звяжешся.Зрештою це знає весьсвіт,крім тебе.

Тож твоя категоричність лиш підтверджує, що багатьом людям таки дійсно не можна давати самому обирати інформацію.

вже не вперше бачу, що в тебе проблеми з сприйняттям суті написаного іншою людиною. Чи-то придурюєшся, чи-то дійсно мови не розумієш... Спробую ще раз

До чого до моєї цитати ти ліпиш про як зв'язувається з китайцями пів-Юванта? Я хіба щось писав про зв'язок?

 

11 годин тому, jack74 сказано:
12 годин тому, Nokian сказано:

І чому це китайці не скаржаться на свою владу

Ти китаєць? Чи може хоча б в Китаї живеш? То звідки тобі знати, щоб таке стверджувати? Це по-перше. А по-друге, ми в Радянському Союзі теж багато чого не мали і теж не скаржились, а тому це гнилий аргумент.

Переформатую: Звідки ти знаєш, що китайці не скаржаться на свою владу, якщо ти не китаєць і навіть там не живеш?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...