Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

7 хвилин тому, Savage сказано:

Не заходь свідомо на бидлопабліки для школоти і не будеш бачити гівноконтент. Простіше простого. Ну а якщо тебе тягне почитати щось в такому дусі, то може проблема не в ВК?

Я взагалі не знаю що таке паблікі :)

Просто деякі друзі які перейшли з кацапських соц мереж на ФБ постять періодично таке лайно, а я змушена або дивитись на це, або вимкнути відстеження за профілями цих друзів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
14 минуты назад, alexvvv сказал:

фейсбук?

я вконтакті переважно вмикаю музику

таку функцію в фейсбуці не помічала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, kroha сказано:

я вконтакті переважно вмикаю музику

таку функцію в фейсбуці не помічала

Бо в ФБ достримуються авторських прав, тому там музики і фільмів немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, BACbOK сказал:

Бо в ФБ достримуються авторських прав, тому там музики і фільмів немає.

а тебе нема вконтакті )

дякувати Богу,що вайбер не російський

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, zplanetaz12 сказал:

Бо мусить бути елементарна людська гідність, московія - агресор. Все кацапське - зло. 

А я не погоджуся

Часто доводиться купувати книги видавництва Манн,Иванов и Фербер

Звичайно ,я могла книги придбати і нашого видавництва,але де ж їх взяти?

Добре,хоч Гаррі Поттера перекладвють на українську - купуємо рідного Гаррі

Вся фішка в тому,що вже скільки років нашу державу грабують і не розвивають

Але щиро вірю - що цьому прийде кінець і таки дійде до нас Європа ,чи ми до неї

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, kroha сказано:

Перед тим як щось заборонити - треба дати альтернативу 

Запретный плод всегда сладок і ніколи заборона не приведе до бажаного результату

В нас все таки ще присутні певні свободи і кожен сам повинен вирішувати ,в яких соцмережах сидіти ,на концерти яких артистів ходити ітд

Держава в лиці своїх слуг народів має забезпечити розвиток та успішність, направивши українці в потрібне русло

Якщо вугілля держава  може купувати в ДНР/ЛНР , електроенергію в Росії - то чому я не можу дозволити собі сидіти в російській соцмережі,якщо це мені потрібне ?

Що це за такі подвійні стандарти?

Про фабрику в Липецьку я взагалі промовчу,вже знаємо що під вибори її продадуть )

 

Давайте не блокувати, давайте взагалі вступимо в русскій мір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, kroha сказал:

Перед тим як щось заборонити - треба дати альтернативу 

Запретный плод всегда сладок і ніколи заборона не приведе до бажаного результату

В нас все таки ще присутні певні свободи і кожен сам повинен вирішувати ,в яких соцмережах сидіти ,на концерти яких артистів ходити ітд

Держава в лиці своїх слуг народів має забезпечити розвиток та успішність, направивши українці в потрібне русло

Якщо вугілля держава  може купувати в ДНР/ЛНР , електроенергію в Росії - то чому я не можу дозволити собі сидіти в російській соцмережі,якщо це мені потрібне ?

Що це за такі подвійні стандарти?

Про фабрику в Липецьку я взагалі промовчу,вже знаємо що під вибори її продадуть )

 

Іпанутися логіка. А, ви торгуєте з ЛНР, а я вам назло Вкантатах буду сидіти. Де зв'язок?.Внаслідок діяльності Вкантактах і прмивання мізків людей\дітей вже гинуть люди. Альтернатва? Фейсбку, Твітер, Гугль+, Інстаграм... Мало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если мне не изменяет память, в 2014 году кто-то взялся делать аналог ВК для Украины. Вот он: http://weua.info/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, vaz75 сказал:

Іпанутися логіка. А, ви торгуєте з ЛНР, а я вам назло Вкантатах буду сидіти. Де зв'язок?.Внаслідок діяльності Вкантактах і прмивання мізків людей\дітей вже гинуть люди. Альтернатва? Фейсбку, Твітер, Гугль+, Інстаграм... Мало?

завжди підтримую ваші пости,а в даному випадку не погоджуся

я не сижу в ВК комусь на зло

я там,бо мені зручно і подобається

в однокласниках не подобається -і не сижу

мені не зрозуміла логіка таких вибіркових дій щодо певних заборон

ви ще скажіть заробітчанам ,щоб не їздили в росію на заробітки на життя заробляти

 

p.s до речі промивання мізків не було помічено ні разу

може що не хожу там по дурним товариствам

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, avermat сказал:

Як в владі, так і в інтернеті, все через сраку робиться просто, воно частіше непрацює ніж працює, колись реєструвався подивитися що за фрукт..

можна просто заходити і дивитися на цього гарного котика

такий гарненький і настрій піднімає )

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, avermat сказано:

Оце світобачення вже їсть мозок, які авторські права в Україні  з зарплатою середньою в людей 300 баксів, тай інтернет то свободна штука всі хто його хотів підконтролити собі зазнали невдачі. Піратству вже майже 700років, воно є і буде. Якщо сильно все продавати, то скоро додуваються і повітря продавати, а не тільки контент.

А правовласникам до лампочки який рівень доходів в Україні чи деінде, хочете інтеграції в цивілізований світ - мусите дотримувати їхніх вимог (така їхня точка зору).

І поступово в нас ці гайочки з неліцензійним софтом, музичкою, фільмами, книгами і т.д. будуть закручувати, як це зробили і роблять в усіх наших цивілізованих сусідів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zplanetaz12 сказал:

Все кацапське - зло.

Тобто це є основною причиною необхідності блокування ВК?

 

1 час назад, zplanetaz12 сказал:

Просто деякі друзі які перейшли з кацапських соц мереж на ФБ постять періодично таке лайно, а я змушена або дивитись на це, або вимкнути відстеження за профілями цих друзів. 

Ну так, проблема не в ВК, а в друзях, які постять / лайкають лайно. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 минут назад, vaz75 сказал:

Внаслідок діяльності Вкантактах і прмивання мізків людей\дітей вже гинуть люди

На Ютубі повно каналів, де також промивають мізки. Пропонуєш заблокувати і його?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, BACbOK сказал:

хочете інтеграції в цивілізований світ - мусите дотримувати їхніх вимог (така їхня точка зору).

Нічого подібного. В Європі і Америці купа піратського контенту. Просто трекери там, як правило, закриті для публічного доступу, а для реєстрації потрібні інвайти чи особливі вимоги. Сам на одному такому сижу.

Так що підтримую думку, що піратство було, є і буде. Просто десь більше, десь менше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Savage сказано:

Нічого подібного. В Європі і Америці купа піратського контенту. Просто трекери там, як правило, закриті для публічного доступу, а для реєстрації потрібні інвайти чи особливі вимоги. Сам на одному такому сижу.

Так що підтримую думку, що піратство було, є і буде. Просто десь більше, десь менше. 

Та це зрозуміло, що було, є і буде, проте, скажемо так - не кожен зможе грамотно ним скористатися, бо не всі вміють використовувати, наприклад, VPN, Tor і інші не дуже поширені технології...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Savage сказано:

Тобто це є основною причиною необхідності блокування ВК?

Так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kroh підтримую вашу позицію, але не можу поставити вам "+1" в репутацію, бо вже сьогодні все роздав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, avermat сказано:

Краще вк ніж, країна сраколизів,  дивіться жіночко лайкайте, вам сподобається такий підлиз. Більше ви нінашо не заслуговуєте. 

карамба, я таке не дивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, zplanetaz12 сказал:

Так

Я так і думав. Без образ, але це просто емоції, які не мають нічого спільного з реальними чи логічними причинами блокування ВК. Це те саме, що вимагати заборони читати, скажімо "Метро 2033 / 2034 / 2035", тільки через те, що ці книги написав російський письменник. І чим тоді ми будемо відрізнятися від "ватників", де нам зверху будуть вказувати, що дивитися, що читати, на які сайти заходити і т.д.?

 

Повторюсь, потрібно не забороняти доступ до інформаціїї, а вчити правильно нею користуватися і вміло її фільтрувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Savage сказано:

Я так і думав. Без образ, але це просто емоції, які не мають нічого спільного з реальними чи логічними причинами блокування ВК. Це те саме, що вимагати заборони читати, скажімо "Метро 2033 / 2034 / 2035", тільки через те, що ці книги написав російський письменник. І чим тоді ми будемо відрізнятися від "ватників", де нам зверху будуть вказувати, що дивитися, що читати, на які сайти заходити і т.д.?

 

Повторюсь, потрібно не забороняти доступ до інформаціїї, а вчити правильно нею користуватися і вміло її фільтрувати.

Соц. мережа контролюється рос спецслужбами

Рос спецслужби ведуть війну проти нашої держави

В мене все. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, avermat сказано:

В вас все ніколи не буває, да я таких жінок бачив в своєму житті не один десяток, як тільки вам держава не дасть субсидію чи пільги ви зразу станете проти неї ,  так і в відносинах спочатку любов-морковь, а потім скажеш в очі дура, і зранку бачеш машину поцапарану і колеса пробиті, Я таких жінок ідейних бачив достатньо з подвійними стандартами.

карамба, перестань мене цитувати будь-ласка. Бо кожен раз як ти пишеш свій черговий висер в мене дзинькає той дзвіночок зверху, а твої дописи не варті того дзинькання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, zplanetaz12 сказано:

карамба, перестань мене цитувати будь-ласка. Бо кожен раз як ти пишеш свій черговий висер в мене дзинькає той дзвіночок зверху, а твої дописи не варті того дзинькання.

в ігнор його та й все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, zplanetaz12 сказал:

Соц. мережа контролюється рос спецслужбами

Рос спецслужби ведуть війну проти нашої держави

В мене все. Дякую

в Белоруссии теж соц мережі контролюють соц. мережі.чого наші не можуть контролюватися нашими спецслужбими

які е аналогічні сайти де можна музику послухати.відео подивитися.ігри пограти як в вк.

багато хто бабосікі заробляе на пабліках.бахато хто за розповсюдження інформації.реклами....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, alexvvv сказал:

в ігнор його та й все

в нас в країні ніхто не відміняв свободу слова.кожен висловлюе свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яндекси, меілру, контакти, однокласники, каспєрскі - цю всю фігню давно пора в Україні заблокувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...