Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

11 хвилин тому, nickel сказано:

 

 

А до 14 року вони тобі були братнім народом, я так розумію?

 

Вибачаюсь, що влізаю у ваш мудрий діалог, але в крайності впадати не потрібно, принаймі я і багато з мого покоління, що виросли при совку, ворогами Росію не сприймали, де проживало до 4 млн. українців, і наших родичів.

 Усе змінилося, коли в Рашці до влади прийшло ботексне хуйло, і почалась промивка мізків, до речі, у нашій країні не далеко втекли. На все потрібно споглядати з деяким скептицизмом, і здоровий глузд ніхто не віднімав, якщо влада розповідає, як нам весело і заможньо живеться, при цьому урізають зарплати, ростуть ціни і підвищуюють пенсійний вік, то, напевне, і ярий прихильник чинної влади у себе на кухні матюжиться.

 А по темі від себе добавлю, те гебешне кубло треба було відразу в 14 році прикрити, а не лише тепер, коли шоколадному зайцю бізнес прикрили в Росії, тепер те жирне героєм стало, а якже обіцянки, що як стане президентом, то продасть свій бізнес? А, ні, то лише обіцянка-цяцянка, а дурневі радість.

Вибайчайте, кого образив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
15 минут назад, bormotuha сказал:

 

Вибачаюсь, що влізаю у ваш мудрий діалог, але в крайності впадати не потрібно, принаймі я і багато з мого покоління, що виросли при совку, ворогами Росію не сприймали, де проживало до 4 млн. українців, і наших родичів.

Тобто не було 33, 39 років і інших чорних дат і подій у нашій спільній історії?

15 минут назад, bormotuha сказал:

 Усе змінилося, коли в Рашці до влади прийшло ботексне хуйло

Хуйло прийшло до влади в 14 році? Бо ура-патріоти, чомусь до цієї дати привязуються, коли розказують про свій подвиг - вихід з російських соц.мереж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, nickel сказал:

Тобто не було 33, 39 років і інших чорних дат і подій у нашій спільній історії?

Хуйло прийшло до влади в 14 році? Бо ура-патріоти, чомусь до цієї дати привязуються, коли розказують про свій подвиг - вихід з російських соц.мереж.

черговий тролінг чи просто робите вигляд що не розумієте, що саме почалось в 14-у році ? спеціально для вас нагадаю - Росія вирішила що їй мало територій і почала "віджимати в нас землю" .. спочатку Крим, а потім і Донбас ... тільки не потрібно знову про казочку, що це "добровільна воля людей які там живуть" .. в них мізки промиті були вже давно і це основне упущення нашої влади з часів незалежності .. хоча .. як тоді, так і тепер нема кому думати на цю тему .. адже влада як була, так і є колишніми виходцями СРСР ... тому і так зрозуміло в чиїх інтересах вона діє ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, dj_design сказал:

черговий тролінг чи просто робите вигляд що не розумієте, що саме почалось в 14-у році ? спеціально для вас нагадаю - Росія вирішила що їй мало територій і почала "віджимати в нас землю" .. спочатку Крим, а потім і Донбас ... тільки не потрібно знову про казочку, що це "добровільна воля людей які там живуть" .. в них мізки промиті були вже давно і це основне упущення нашої влади з часів незалежності .. хоча .. як тоді, так і тепер нема кому думати на цю тему .. адже влада як була, так і є колишніми виходцями СРСР ... тому і так зрозуміло в чиїх інтересах вона діє ...

Я все розумію. Не можу зрозуміти лише чому ура-патріоти кічаться виходом з соцмереж саме в 14 році і наголошують на добровільності свого рішення. Чому не в 2013, коли фсб віджали в Дурова ВК? Чому не в 2003 після Тузли, адже тоді також в нас землю віджимали? Чому не після приходу хуйла до влади? Чому вони взагалі там реєструвалися, адже ОК відразу був під контролем фсб? Чи вони забули, що з нами робила Росія в 33 і 39 роках? Чому користуватися російським сайтом - це зло, а російським газом, куплений в Європі - це добро? Чому українцям не можна сидіти вк і ок, а Петі робити ракети для рашки можна?

В чому тут тролінг? І що значить черговий?

Якщо хтось і тролить ура-поцріотів, то це вони самі. В них є чітка позиція на все, але окремо. Єдиного бачення в них немає. Тому і виходить росгаз-добре, а россайт-погано, 33, 39 - не пам'ятають, а спільне срср - пам'ятають, тузлу - не пам'ятають, а крим пам'ятають. Береш їхні цитати про дві події, ставиш поряд і все, ніякого тролінгу не треба.

Таких людей історія нічому не навчила. Їм "партія сказала "надо", комсомол ответил - "есть"". Своєї голови немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

ніякого тролінгу не треба.

тролінгу не треба, але що Ви пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, nickel сказал:

Я все розумію. Не можу зрозуміти лише чому ура-патріоти кічаться виходом з соцмереж саме в 14 році і наголошують на добровільності свого рішення. Чому не в 2013, коли фсб віджали в Дурова ВК? Чому не в 2003 після Тузли, адже тоді також в нас землю віджимали? Чому не після приходу хуйла до влади? Чому вони взагалі там реєструвалися, адже ОК відразу був під контролем фсб? Чи вони забули, що з нами робила Росія в 33 і 39 роках? Чому користуватися російським сайтом - це зло, а російським газом, куплений в Європі - це добро? Чому українцям не можна сидіти вк і ок, а Петі робити ракети для рашки можна?

так, прикладів можна привести багато .. і так є подвійні стандарти .. але особисто для мене, 14-й рік став "переломним" .. тому що Росія виступили відкрито, показавши своє ставлення до нас .. так, блокування рос. ресурсів це не зовсім адекватна відповідь .. потрібно дотримуватись санкцій, блокувати кордони ... але .. блокування, або вихід з рос. ресурсів, це хоча би щось .. це той крок який може зробити кожен .. сам особисто .. а все інше - вимагати від держави ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

12 минуты назад, Oberegy сказал:

тролінгу не треба, але що Ви пропонуєте?

А я маю щось запропонувати? Чому? Кому? Прямо тут на Борді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Чому? Кому?

коли є така палка критика і несприйняття чогось, то певно, людина знає, як треба жити супер правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 минут назад, Oberegy сказал:

коли є така палка критика і несприйняття чогось, то певно, людина знає, як треба жити супер правильно.

Уважніше треба читати. Поки що я лише відбиваюся від "критиків", які вчать мене "як треба жити супер правильно".

Та й вчити когось як жити не збираюся, хай живуть як хочуть, а я з своїм сам розберуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Тобто не було 33, 39 років і інших чорних дат і подій у нашій спільній історії?

@nickel , за такою логікою треба винити грузинів, тому що Сталін був грузином. Але ж нє?

Голодомор робили радянські можновладці, а там був повний інтернаціонал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Electronshik сказал:

@nickel , за такою логікою треба винити грузинів, тому що Сталін був грузином. Але ж нє?

Голодомор робили радянські можновладці, а там був повний інтернаціонал.

Можу назвати інші дати і події, де грузинів не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Electronshik сказано:

@nickel , за такою логікою треба винити грузинів, тому що Сталін був грузином. Але ж нє?

не думаю що він був грузином

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, Electronshik сказано:

Але ж нє?

а що в грузинів процвітає шовінізм і імперська ідеологія, яку підтримує більшість населення? чи може грузини вбивають наших хлопців на сході? на жаль, росіяни в більшій своїй масі хворі на імперський менталітет, за яким нічого немає, тому таки в нас є право їх звинувачувати. Не всіх, звісно, але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@case_l, гугл та вікіпедія в допомогу.

@Oberegy , ви абсолютно вірно сказали, не всі вони такі. Колись як було сказано про німців: "Гітлери приходять та уходять але німецький народ залишається"

Для мене росіяни зараз, як німці при гітлері...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Electronshik сказано:

Для мене росіяни зараз, як німці при гітлері...

на жаль, вони і до гітлера такі були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

не думаю що він був грузином

Сталін скоріше за все був осетином.

Прикол в тому, що осетини це потомки скіфів.

 

Цитувати

 за яким нічого немає

Ну як немає - імперію вони все-таки створили (яку інше питання)

В кацапів є така фішка, вони генетично розуміють що переможців не судять, якщо ти добився результату то і автоматично правий

В українців цього нема - треба вчитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, snouden сказано:

В кацапів є така фішка, вони генетично розуміють що переможців не судять, якщо ти добився результату то і автоматично правий

В українців цього нема - треба вчитись

 

Не треба, бо наслідки такого мислення ми якраз намагаємося викорінити.

 

треба щоб до тебе тягнулися, винагорода має бути за позитивний результат, як в принципі в усьому цивілізованому світі.

Уяви

є лише швець і пекар. Пекар продає швецю хліб, швець продає пекарю одяг. Всім добре всі задоволені. Тут пекаря климить він заходить в майстерню швеця і мочить його качалкою, забирає його машинку. Після цього сам намагається щось шити, але в нього погано виходить відповідно ніц нікому продати путнього не може. Так як немає кому продавати хліб, а шити не вміє то помирає через деякий час в зимку від переохолодження..

Все звісно з модельовано дуже образно, але суть мені здається зміг передати: дружбою і чесними партнерськими відносинами можна досягти більшого результату в довгостроковій перспективі  ніж силою

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, snouden сказано:

імперію вони все-таки створили

не вони, а царі-німці, скориставшись тимчасовою слабкістю сусідів, і то через пень колоду. І я про сучасний етап. За їх потугами на світову гегемонію - зеро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, nickel сказано:

 Чому користуватися російським сайтом - це зло, а російським газом, куплений в Європі - це добро?

 

звідки ви знаєте чий газ горить у вашій комфорці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, nickel сказал:

Чому користуватися російським сайтом - це зло, а російським газом, куплений в Європі - це добро?

А тому що без газу ми замерзнемо, а без сайтів РФ проживемо якось (може й не всі, але то таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, vaz75 сказал:

А тому що без газу ми замерзнемо, а без сайтів РФ проживемо якось (може й не всі, але то таке)

Телевізора надивився? Давай разом рахувати: Україна в 2016 році добула 20 млрд. кубів власного газу, а населення і котельні спожили 17,6. Все ще холодно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, nickel сказано:

Телевізора надивився? Давай разом рахувати: Україна в 2016 році добула 20 млрд. кубів власного газу, а населення і котельні спожили 17,6. Все ще холодно?

Ти це оте отак не того. Ти що заводи олігархів захотів зупинити? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, vaz75 сказано:

А тому що без газу ми замерзнемо, а без сайтів РФ проживемо якось

ми на 75%-85% зможемо прожити без російського.

Є ОДИНИЧНІ речі ,які є ЛИШЕ в росії.  На вскидку не скажу, але тих вкрай необхідних речей - вкраймало.

 

А газ - це усього лиш заробляння олігархами бабла!

Бо *лярди гривень, які йдуть на рос-газ - можна вкласти у розвиток власного. І заробляти на ньому!

Принаймні, щонайменше, свій народ зігріти вийде 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бо *лярди гривень, які йдуть на рос-газ - можна вкласти у розвиток власного. І заробляти на ньому!

Принаймні, щонайменше, свій народ зігріти вийде 100%

Починати варто із ефективного використання газу - бо гріти вулицю у 21 столітті якось не тойво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Росія - Словакія - Україна. Від того що газ отримується через посередника він по свому походженню все одно залишається російським. Та й взагалі є сумніви що він перекачується туди-сюди, хіба що лише на бумагах.

так згідно заяв наших чиновників, така схема купівлі газу виходить дешевше ніж на пряму .. от не хоче Росія продавати нам газ по адекватній ціні ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...