Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, nickel сказано:

Я ж писав, якщо з аналізом туго, то ти не зловиш рибку, навіть якщо тобі вудку дати.

Ти тупо шукаєш відповіді в видачі пошуковика. Включи мізки, читай між рядків. От чому, наприклад, Linkedin заблокований Роскомнадзором за порушення закону "О персональных данных", а Гугл - ні?

 

 

От вам аналіз: в росії  кішка тонка, що заборонили всі продукти гугл. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Только что, SΩLΩMΩN сказал:

 

От вам аналіз: в росії  кішка тонка, що заборонили всі продукти гугл. 

Це не аналіз, це... я краще промовчу, а то ти знову почнеш, що я тебе ображаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це не аналіз, це... я краще промовчу, а то ти знову почнеш, що я тебе ображаю.

 

такий як і ваш, без фактів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

приймуть інший закон і Гугл дані українців так само люб'язно надасть ФСБ, згідно закону РФ.

як це Ви собі уявляєте? і чому зразу не американців? гугл працює на теренах рф і передає дані за їхнім законодавством. Просто гроші і ніякої політики. Ми при чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Oberegy сказано:

я за вас дуже рада.

 

не звертаєте уваги, по аналізам пана Нікеля, гугл зливає інформацію про користувачів з усього світу ФСБ.

 

Цитувати

Мы видели это на примере 242-ФЗ, который требовал от операторов персональных данных с 1 сентября 2015 года перенести все персональные граждан РФ на территорию страны, однако те же Facebook и Twitter это сделать отказались, по этому поводу даже проводились отдельные встречи на уровне руководства Facebook и Роскомнадзора. Поэтому и в случае с новым приказом ФСБ, как говорится, возможен индивидуальный подход.

 

Например, Google и Facebook до сих пор не перенесли персональные данные на территорию России. Однако, они это делать прямо не отказываются, что почему-то удовлетворяет Роскомнадзор, который обязан следить за соблюдением этого закона.

 

П.С. от і мінус від Нікеля пішов, як останній аргумент в спорі на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

не звертаєте уваги, по аналізам пана Нікеля, гугл зливає інформацію про користувачів з усього світу ФСБ.

І це серйозне джерело, якому можна довіряти? Ну ок, сусідня стаття на тому ж сайті

Цитата

Роскомнадзор не получил прямого отказа от исполнения закона о персональных данных от Facebook и «удовлетворен темпами локализации» пользовательских данных со стороны Google и Facebook. Такое мнение в интервью газете «Известия» высказал глава ведомства Александр Жаров.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

І це серйозне джерело, якому можна довіряти? Ну ок, сусідня стаття на тому ж сайті

 

 

Це джерело краще ніш ваші аналізи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Це джерело краще ніш ваші аналізи.

Я ж сказав "Ок". Будемо йому довіряти. Так от воно в сусідній статті каже, що Гугл слухняно переносить дані користувачів на територію РФ. Ти шукав докази? Так от я їх тобі надав з того джерела, якому ти довіряєш. А якщо взяти до уваги, що стаття річної давнини, то впевнений, що вже й перенесли до цього часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

14 хвилин тому, nickel сказано:

Я ж зказав "Ок". Будемо йому довіряти. Так от воно в сусідній статті каже, що Гугл слухняно переносить дані користувачів на територію РФ. Ти шукав докази? Так от я їх тобі надав з того джерела, якому ти довіряєш. А якщо взяти до уваги, що стаття річної давності, то впевнений, що вже й перенесли до цього часу.

 

ок, виділю у ваші цитаті іншу частину. Нічого  ви мені не надали крім ваших аналізів і щось з цитат роскомнагляду.

 

Цитувати

Роскомнадзор не получил прямого отказа от исполнения закона о персональных данных от Facebook и «удовлетворен темпами локализации» пользовательских данных со стороны Google и Facebook. Такое мнение в интервью газете «Известия» высказал глава ведомства Александр Жаров.

 

І ще раз, причому тут українці до росіян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

ок, виділю у ваші цитаті іншу частину. Нічого  ви мені не надали крім ваших аналізів і щось з цитат роскомнагляду.

Ти прикидаєшся? Мнєніє було про те, що Роскомнадзор, в особі голови Роскомнадзора, удовлєтворьон темпами. Його навіть в лапки взяли, як цитату. Те що Гугл переносить дані, ніхто крім тебе і не сумнівається.

53 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

І ще раз, причому тут українці до росіян?

Сьогодні ні причому, а завтра - час покаже. Вчора вк і ок були також ні причому до війни, яка триває вже три роки, а сьогодні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, SΩLΩMΩN сказал:

П.С. от і мінус від Нікеля пішов, як останній аргумент в спорі на борді.

Це лише твоя думка чи аналіз. А який ти аналізатор, я вже побачив. З пророцтвами в тебе значно краще виходить. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, charlie сказано:

я користуюсь QIP 2005 клієнтом :D, сам сайт  QIP працює, треба було вже і його банити. 

є декілька людей за інтересами. QIP займає декілька мегабайт і не з"їдає оперативу. Нах мені Skype ставити, який вже досі 2 гіга займає, і вижирає вагон оперативи ?

Qip особо не любив... Хоча юзав пару років, до Міранди, теж 2005... А потім тільки Міранда.

Офіційний клієнт аськи практично ніколи не юзав...

До сих пір стоїть перед очима сторінка щоденника, десь за 2000 рік, з міні-заміткою про icq

I Seek You...

А зараз... Понапридумували гавна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, charlie сказал:

я користуюсь QIP 2005 клієнтом :D

Аж заностальгірував. Запустив свій портейбл QIP 2012 (колись на флешці носив), там під'єднані всі акки з соцмереж. Мой мир робить, ОК також. ВК показує хто онлайн, але пише чат недоступен, буржуйські ФБ, Твітер і Google Talk не конектяться. Закинув як перестав по соцмережах висіти. До речі квіп і допоміг спригнути з них. Запускаєш квіп і всіх друзів бачиш і можеш переписуватися, з тими хто онлайн в любій соцмережі, без стрічок, новин і іншої лабуди. А потім і це набридло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, nickel сказано:

Ти прикидаєшся? Мнєніє було про те, що Роскомнадзор, в особі голови Роскомнадзора, удовлєтворьон темпами.

 

ось і розкрите ваше джерело інформації. І ви наївно вірите роскомнадзору? Ви досі не відповіли на моє перше питання, які саме сервера гугл переносить в росію? Сервера бачите бувають різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

 

ось і розкрите ваше джерело інформації. І ви наївно вірите роскомнадзору? Ви досі не відповіли на моє перше питання, які саме сервера гугл переносить в росію? Сервера бачите бувають різні.

во ти ............, навіть не знаю як назвати, щоб не образити лишній раз. Ти ж сам це джерело показав. а Нікель в ТВОМУ Ж ДЖЕРЕЛІ вказав на правильність своїх думок. Ти мурижив мурижив, включав окуня, а тут ще й видав, що то Нікель це джерело висунув. Лютий піпєц. Клініка :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

во ти ............, навіть не знаю як назвати, щоб не образити лишній раз. Ти ж сам це джерело показав. а Нікель в ТВОМУ Ж ДЖЕРЕЛІ вказав на правильність своїх думок. Ти мурижив мурижив, включав окуня, а тут ще й видав, що то Нікель це джерело висунув. Лютий піпєц. Клініка :) 

 

це не я показав, Це нікель сказав менні ввести в гуглі. Вот я і ввів і нічого крім інформації від роскомнадзору не знайшов. Джерело Нікеля - роскомнадзор. Чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SΩLΩMΩN сказал:

 

це не я показав, Це нікель сказав менні ввести в гуглі. Вот я і ввів і нічого крім інформації від роскомнадзору не знайшов. Джерело Нікеля - роскомнадзор. Чи ні?

нє нє, Мене на цю вудку вже не спіймаєш :) Я вже бачу вірогідні можливості прогресу в спорі з тобою. :) Таке враження часом складаєтся, що то Нокіан собі клона завів :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

це не я показав, Це нікель сказав менні ввести в гуглі. Вот я і ввів і нічого крім інформації від роскомнадзору не знайшов. Джерело Нікеля - роскомнадзор. Чи ні?

Ну да, це ж Нікєль винуватий, що ти Гуглом користуватися не вмієш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Ну да, це ж Нікєль винуватий, що ти Гуглом користуватися не вмієш.

 

Чому ж не вмію. Ваше джерело інформації знайшов, мені цього достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

25 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

І ви наївно вірите роскомнадзору?

Це твої ж слова, про це джерело

2 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Це джерело краще ніш ваші аналізи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

 

Це твої ж слова, про це джерело

 

те джерело вивело на ваше джерело. А ваше джерело - роскомнадзор. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Чому ж не вмію. Ваше джерело інформації знайшов, мені цього достатньо.

Чиє-чиє джерело ти знайшов? В тебе що шизофренія і пройшла чергова перезмінка особистостей? Ну то перечитай сторінку дві назад, хто з нас і що знайшов. Тільки не починай нити, що Нікєль знову перейшов на образи. Спочатку ти щось нагуглив, я тобі на тому ж сайті знайшов докази на свою користь і тепер ти цей сайт мені приписуєш? Я нічого не переплутав?

 

6 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

те джерело вивело на ваше джерело. А ваше джерело - роскомнадзор. 

Це точно шиза.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Це точно шиза.

 

Ну як немає що відповісти, це теж відповідь. Якщо я помиляюсь - назвіть своє джерело інформації. Невже це так важко зробити? Чи ваше джерело все-таки роскомнадзор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...