Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

І знаючи їх можливості і прецеденти для Дурова все закінчилось ой як добре.

бо йому було чим відкупитись, от і відкупився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
3 минуты назад, Oberegy сказал:

бо йому було чим відкупитись, от і відкупився

ну да віддав усе і пообіцяв тримати язика за зубами в обмін на те що його з родиною відпустять і потім не будуть мститись, і кожен на його місці зробив би те саме. Повірте як тільки кацапія загнеться випливе стільки інформації що світ буде шокований більше ніж від фашистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Dieselsmart сказано:

що світ буде шокований

так, вони вже зараз шоковані. А що буде тоді? Швидше б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Oberegy сказано:

гугл між іншим дуже вперто тримає оборону від фсб, не збираючись іти на поступки. Тому я обираю їхні продукти, хоч не всі вони мені подобаються.

:) Мені цікаво, а звідки ж така впевненість? ;) Сам ГУГЛь сказав? Чи ФСБ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, jack74 сказано:

Сам ГУГЛь сказав? Чи ФСБ?

ой! і тут зрада. Ну як Вам не хочеться вірити світовому лідеру-пошуковику, то вірте фсб. Тут вже писали - хочете повної безпеки - в ліс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Oberegy сказал:

гугл між іншим дуже вперто тримає оборону від фсб, не збираючись іти на поступки. Тому я обираю їхні продукти, хоч не всі вони мені подобаються.

Щоб не писати "чота ржу".

Цитата

Подчиняясь закону о хранении персональных данных россиян, который вступит в силу с сентября, Google начал переносить серверы в дата-центры, расположенные на территории РФ

"Новина" за 2015 рік єсішо.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

"Новина" за 2015 рік єсішо.

вони закону рф підкоряються і передають дані росіян. А ми при чому? а от з вк і яндексом не все так просто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, nickel сказано:

 

Цитувати

Подчиняясь закону о хранении персональных данных россиян, который вступит в силу с сентября, Google начал переносить серверы в дата-центры, расположенные на территории РФ

 

Щоб не писати "чота ржу".

"Новина" за 2015 рік єсішо.
 

 

А гугл за це знає? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

А гугл за це знає? 

Гугл мені про це і підказав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Oberegy сказал:

вони закону рф підкоряються і передають дані росіян.

А як же "дуже вперто тримає оборону від фсб, не збираючись іти на поступки."?

2 часа назад, Oberegy сказал:

А ми при чому?

При тому, що там такі ж дибіли при владі як і в нас, приймуть інший закон і Гугл дані українців так само люб'язно надасть ФСБ, згідно закону РФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, nickel сказано:

Гугл мені про це і підказав.

 

Значить у вас особливий гугль.

Мені показує таке:

 

https://www.google.com/about/datacenters/inside/locations/index.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Значить у вас особливий гугль.

Мені показує таке:

 

https://www.google.com/about/datacenters/inside/locations/index.html

Мабуть важко таким бути? Слова ніби читаєш, а речення не розумієш.

Ніхто і не стверджує, що гугл побудував власний дата-центр в Росії, тому такого і немає на карті. Він переніс свої сервери в дата-центр Ростелекома, фактично орендував.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Мабуть важко таким бути? Слова ніби читаєш, а речення не розумієш.

Ніхто і не стверджує, що гугл побудував власний дата-центр в Росії, тому такого і немає на карті. Він переніс свої сервери в дата-центр Ростелекома, фактично орендував.

 

 

Факти є? Чи це просто чутки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, SΩLΩMΩN сказал:

 

Факти є? Чи це просто чутки?

Тебе в Гуглі забанили? Ти ж такий розумашка, тикав усім, що закони читаєш. От візьми і прочитай рос. закон "О персональных данных". А потім задумайся, чому Гугл досі працює в Росії, тому що виконав вимоги закону чи тому що проігнорував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Тебе в Гуглі забанили? Ти ж такий розумашка, тикав усім, що закони читаєш. От візьми і прочитай рос. закон "О персональных данных". А потім задумайся, чому Гугл досі працює в Росії, тому що виконав вимоги закону чи тому що проігнорував.

 

Ви відповіли на питання чи у вас є факти, про ваші твердження. Які сервера гугл перевів в російські датацентри?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Ви відповіли на питання чи у вас є факти, про ваші твердження. Які сервера гугл перевів в російські датацентри?

Доведенням аксіом не займаюся. Маєш пробіли в знаннях, прошу дуже в Гугл-пошук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Доведенням аксіом не займаюся. Маєш пробіли в знаннях, прошу дуже в Гугл-пошук.

 

Пошук показує, що крім статей ЗМІ, які посилаютсья на заяви ростелекома іншої інформації немає. І доречі сервера бувають різними. В гугла є багато офісів в росії, може це сервера  працівників гугла, які працюють на території росії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Пошук показує, що крім статей ЗМІ, які посилаютсья на заяви ростелекома іншої інформації немає. І доречі сервера бувають різними. В гугла є багато офісів в росії, може це сервера  працівників гугла, які працюють на території росії?

Я тобі дав алгоритм пошуку інформації. Але якщо з аналізом геть туго, то він не допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icq також заборонили ? а то в мене заходить тільки через прокси, чим icq завинило, ним ж ніхто не користується крім олдскула :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Я тобі дав алгоритм пошуку інформації. Але якщо з аналізом геть туго, то він не допоможе.

 

Нічого ви мені не дали. Підтверджень вашої інформації немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, charlie сказал:

icq також заборонили ? а то в мене заходить тільки через прокси, чим icq завинило, ним ж ніхто не користується крім олдскула :(

" 2010 року російський фонд Digital Sky Technologies (DST, пізніше перейменований на Mail.ru Group) купив сервіс ICQ у компанії AOL за $187,5 млн. "  ... думаю далі пояснень не потрібно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, charlie сказано:

icq також заборонили ? а то в мене заходить тільки через прокси, чим icq завинило, ним ж ніхто не користується крім олдскула :(

Треба глянути потім. Зрідка захожу - там ще є люди :) 

Якщо забанять і аську, це кінець на тер. України... Мало хто вже буде паритись щоб обійти блок. Падли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я користуюсь QIP 2005 клієнтом :D, сам сайт  QIP працює, треба було вже і його банити. 

Цитувати

там ще є люди 

є декілька людей за інтересами. QIP займає декілька мегабайт і не з"їдає оперативу. Нах мені Skype ставити, який вже досі 2 гіга займає, і вижирає вагон оперативи ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

Нічого ви мені не дали. Підтверджень вашої інформації немає.

Я ж писав, якщо з аналізом туго, то ти не зловиш рибку, навіть якщо тобі вудку дати.

Ти тупо шукаєш відповіді в видачі пошуковика. Включи мізки, читай між рядків. От чому, наприклад, Linkedin заблокований Роскомнадзором за порушення закону "О персональных данных", а Гугл - ні?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...