Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
2 годин тому, WebTraveller сказано:

Незнаю було в темі чи ні. А от кому Кінопоіск заважав?))

 

Власник Кінопоіска яндекс. А проти яндекса санкції.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, MANJAK11 сказано:

 

а українською мовою такого ролика нема ?

На Закарпатті десь так і розмовляють. Якщо зрозумів, то вже добре)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я думаю сплеск шифрувальників це на 90% через намагання обійти заборону простим шляхом :)

Чому б не нажитися... якщо люди тримають соц. сторінки на серверах країни агресора  навряд у них продвинутий захист. 

А навіть якщо захист є то завжди можна написати "Для запуска ВконтактиВпнМенеджера отключіте ваши антівіруси так как неудасца запустіть нашу мегагавнопрограмулігу!" і відсотків 50 відключать ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом:

Цитувати
Гітлянська Олена
7 хв. ·
 

СБУ дійсно проводить обшуки в офісах дочірньої структури російської компанії «Яндекс» у Києві та Одесі.
Слідчі дії відбуваються у рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 111 Кримінального кодексу України (Державна зрада).
Деталі згодом, слідкуйте за сайтом Служби безпеки України.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.05.2017 at 08:18, rl72 сказано:

юзаю це https://chrome.google.com/webstore/detail/доступ-к-вк-обойти-блокир/jkemdjjapecjldnfaijaffnaagjlcjoo?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog

підставних проксі немає, швидкість норм, працюють всі сайти. може кому стане в пригоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на тему українських альтернативних соцмереж... Колись вже була одна мертвонародженна weonline.org.ua

Потім типу створювали ще одну - ДРУЗІ (був druzi.org.ua, а тепер druzi.life)

Цитувати

Вітаю шановні користувачі та гості нашого сайту, ми є тими ж розробниками які в 2014 році відкривали проект druzi.org.ua, на жаль нам його довелося закрити через крадіжку домену. У зв'язку з тим що вийшов указ Президента П. Порошенко про блокування Російських соц. мереж в Україні, ми вирішили відновити свій проект.
Всі питання за проектом і реєстрації писати на пошту [email protected]

- то на ньому навіть зареєструватись не можу! Ввожу своє реальне Прізвище ти Ім'я, пише "Спеціальні символи і прогалини заборонені". Не знав, що в моїх ПІБ є прогалини... Якщо звичайні не приймає, то що казати вже про подвійні прізвища?! Короче, "блін комом"

 

Тепер он ще одну анонсують:

Замінити ВКонтакте: Канадці створюють соцмережу Ukrainians

Цитувати
19 травня
Команда з 30 програмістів із канадської IT-компанії StartupSoft заявила про бажання створити соцмережу Ukrainians

Про це повідомляє офіційна сторінка соцмережі. (повідомляла, бо вже лише "Підписуйтеся та слідкуйте за нашими оновленнями")

"Команда з 30 програмістів із StartupSoft разом з Олександрою Струмчинською готові розробити українську соцмережу одночасно для трьох платформ: web, iOS i Android", - йдеться у повідомленні.

Наразі розробники збирають підписи, щоб пересвідчитись в потребі такої соцмережі.

"Якщо до 1 червня кількість підпиcників досягне 50,000+, StartupSoft розробить продукт протягом 4-х місяців", -йдеться у повідомленні Ukrainians

Ось її адреса ukrainians.co

Далі

Команда програмістів з Канади StartupSoft почала створення української соціальної мережі Ukrainians

Цитувати

Про це йдеться на головній сторінці майбутньої соцмережі.
Програмісти були готові почати роботу, коли на соцмережу підпишеться 50 тис. людей. Станом на 13:00, 23 травня, підписалося вже понад 67 тис. (а на зара вже 73509)
"Перша мета в 50 тис. передплатників досягнута, а значить, розробку української соціальної мережі починаємо вже сьогодні", - заявила співзасновниця соцмережі Ukrainians Олександра Струмчинська.
Соцмережу Ukrainians хочуть створити всього за чотири місяці відразу для трьох платформ - web, iOS і Android.

ну, дай Бог їм наснаги на створення хорошого функціоналу (бо умови він їм вже створив :))

 

Хоча в інтернеті нереально створити "адміністративні кордони відповідно реальним", як би це намагались робити законотворці. А "населення соцмережі" буде збільшуватись лише тоді, коли ця соцмережа дасть функціонал крутіший від "сусідів". А ні - то буде чергове "мертве місто"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, flashmax сказал:

чим фейсбук не влаштовує народ ?

Не зручний. Не можна слухати музику. Багато лишнього. Список можна продовжувати довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Та багато чим

1. Незвичний, а від того незручний. Я б навіть сказав "непослов'янськомудружній" інтерфейс :)

2. Нема халявної музики (чи є?)

3. Нема ігор (да, багатьом, виявляється, треба десь грядочки тримати)

4. Відео з ФБ - на форуми толком не вставляється; щоб знайти потрібне відео на ФБ - навіть не знаю як...

 

Короче, то не то. ФБ - це твоя візитка, твій месседжер, твій "публічний щоденник", а ВК і ОК - це вже цілий комплекс "життя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я на ц.укр зависаю. У них сире все, звісно, але роблять спільноту на новій платформі. Є мобільний додаток, правда, не в плей маркет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oberegy сказано:

я на ц.укр зависаю. У них сире все, звісно, але ...

пропонують як варіант перенести все з твого ВК - це роблять копію чи дійсно переносять з видаленням у ВК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, jack74 сказано:

пропонують як варіант перенести все з твого ВК

там трабли з цією опцією постійні, але мені вдалося. Переноситься профіль, я зразу змінила пароль. Всі альбоми перенеслись теж. Музики нема в мене, тому не знаю, чи можна перенести. А у Вк можна видалити профіль. У ц.укр тепер інша назва буде, до речі, більш інтернаціональна https://overlinked.net це сайт для ознайомлення. Мені в них подобається простий інтерфейс. Народ так живенько заходить, групи створює. Може щось і вийде. Треба ж з чогось починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Хочу знайти, чий він, цей Ц.УКР - нічого не знахожу, але коли тицяєш кномпочку "Перенести з ВК" має відповідь "

Цитувати

Немає зв’язку із сайтом

Хост oauth.vk.com довго не відповідає.

Ти точно ним користуєшся? Чи цей сайт - то проіскі Путіна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось що каже про нього WhoIs

Показати прихований контент  
Whois Server Version 1.0
Domain Name (PUNYCODE): xn--v1a.xn--j1amh
Domain name (UTF8): ц.укр

Registry Domain ID: D00102499-ukr

Updated Date: 02-Jan-2015 11:54:12 UTC
Creation Date: 11-Mar-2014 16:53:03 UTC
Expiration Date: 11-Mar-2024 16:53:03 UTC

Registry Status: ok

Registrar: ТОВ “Інтернет Інвест”
Registrar URL: http://imena.ua
Registrar ID: uaimena
Registrar Abuse Contact Email: @imena.ua
Registrar Abuse Contact Phone: +380442010102

Registry Registrant ID: imena-4738027
Registrant Name (Organization): hidden
Registrant Street: hidden
Registrant City: hidden
Registrant Postal Code: hidden
Registrant Country: hidden
Registrant Phone: hidden
Registrant Phone Ext: hidden
Registrant Fax: hidden
Registrant Fax Ext: hidden
Registrant Email: hidden

Registry Admin ID: imena-4738028
Admin Name: hidden
Admin Organization: hidden
Admin Street: hidden
Admin City: hidden
Admin Postal Code: hidden
Admin Country: hidden
Admin Phone: hidden
Admin Phone Ext: hidden
Admin Fax: hidden
Admin Fax Ext: hidden
Admin Email: hidden

Registry Tech ID: imena-4738030
Tech Name: hidden
Tech Organization: hidden
Tech Street: hidden
Tech City: hidden
Tech Postal Code: hidden
Tech Country: hidden
Tech Phone: hidden
Tech Phone Ext: hidden
Tech Fax: hidden
Tech Fax Ext: hidden
Tech Email: hidden

Registry Billing ID: imena-4738029
Billing Name: hidden
Billing Organization: hidden
Billing Street: hidden
Billing City: hidden
Billing Postal Code: hidden
Billing Country: hidden
Billing Phone: hidden
Billing Phone Ext: hidden
Billing Fax: hidden
Billing Fax Ext: hidden
Billing Email: hidden

Domain servers in listed order:
nsd1.srv53.com
nsc1.srv53.net
nsb2.srv53.com
nsa2.srv53.net
nsa4.srv53.org
nsd2.srv53.net
nsa1.srv53.com
nsd1.srv53.org
nsb2.srv53.org
nsb4.srv53.net
nsc2.srv53.org
nsc1.srv53.com


URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 27-May-2017 09:45:42 UTC <<<
Hide  

тобто нічого... Лише те, що зареєстрували домен в ТОВ “Інтернет Інвест”, а вся конкретика по власнику - х...ідден

 

...мутнєнький...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невже хтось дійсно вірить в те що вистрілить хоть одна укр соц мережа, які сча кліпають на хайпі)))

 

тут массовість рішає... й звичка людей... хто захоче той найде спосіб юзати вк а як ні то ФБ витіснить усі укр. псевдо соцмережі.... 

 

немає й сенсу тратити час на це) дяді зароблять троха на хайпі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

ВК і ОК - це вже цілий комплекс "життя"

якось весь цивілізований світ живе без цього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, AnimaNoir said:

Не зручний. Не можна слухати музику. Багато лишнього. Список можна продовжувати довго.

 

Після Одноглазіків заходиш у ФБ і...

 

web.jpg.90d3082585a839068b9e30d58902fda6.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Насправді ФБ не такий й склдний як здається на перший погляд....  до всього можна звикнути.

Але для мене особисто є один дуже великий мінус в порівнянні з ВК...

В стрічці новин відображається (УВАГА) ТЕ ЩО ЛАЙКАЮТЬ мої друзі.... Навіщо? )))) 

ТАм мають бути ПОСТИ моїх друзів/груп і РЕПОСТИ, що вони десь прочитали лайкнули і репостунли собі...

Ато виходить всю єресь що лайкає кожен з моїх друзів ФБ пхає в стрічку новин... жах )

 

я розумію шо та стрічка розумна і пристосовується з часом і тд... але всерівно дико незручно..

 

Мо я чай не найшов як де можливо можна це налатувати, прошу підкажть! Буду безмежно радий... але здаєтсья мені що це не можливо... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ФБ два види стрічки - найпопулярніше і найновіше. Деякі думають, що вони розумніші за ФБ і їм то не торт і "дико незручно", потім починаєш звикати і розуміти, що там не олені сидять і свою з/п отримують не даремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

цей Ц.УКР - нічого не знахожу

нічий, два хлопи надумались і зробили, давно вже. Один з Одеси, а інший забула звідки. Як цікаво, то ось один з них https://ц.укр/u9 Нічого вони на ньому не заробляють, тільки тратять поки, бо сервери прийшлось прикупити. Ну і програмістів найняти. Мене більш за все приваблює україномовний контент і вати мало. Хоча зараз полізли рашкінські тролі. З іншого боку, значить, побачили перспективи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...