Перейти до змісту

Вийди з рос.соц.мереж.


atol

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, dj_design сказал:

так вашу заборонили а мою ні .. заборонять - відмовлюсь .. от вам і вся логіка ... я ж не винен що не користуюсь "вашою халявою" ;) і її заборонили

А можна детальніше, що мені заборонли і де? Вибач, що повторююсь.

9 минут назад, nickel сказал:

До речі, підкажіть де сказано, що мені не можна користуватися Яндексом, Мейлом, Ок і Вк. І яка відповідальність за порушення ЦЬОГО?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, nickel сказано:

Та з радістю, тільки ж ти товчеш воду в ступі. Давай ще в тебе запитаю

До речі, підкажіть де сказано, що мені не можна користуватися Яндексом, Мейлом, Ок і Вк. І яка відповідальність за порушення ЦЬОГО?

 

З радістю відповім, що вам ніхто не забороняв і не забороняє користуватись російськими сервісами. Українських провайдерів зобов'язали не надавати доступ до тих ресурсів. Чому так? Тому-що якщо ви ідете через ВПН там є нюанси з статистикою для власників сайтів. І відповідно з прибутками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

З радістю відповім, що вам ніхто не забороняв і не забороняє користуватись російськими сервісами.

Ніхто не забороняв і не забороняє, "но сало лучше перепрятать" на китайський Юньпань? Знову повторюсь, і ти вже вибач, ну ок, залізна логіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, nickel сказал:

А можна детальніше, що мені заборонли і де? Вибач, що повторююсь.

 

я особисто вам нічого не забороняв, а висказав свою думку щодо користування сервісом (і спорами про відсутність альтернативи). . є указ президента про санкції щодо відповідних ресурсів ... який стосується провайдерів інтернета .. вони указ виконали, доступ закрили ... якщо ви маєте змогу обійти "закритий доступ" - користуйтесь собі на здоров'я ... яка відповідальність за це ? а така ж сама як і за ліцензійний софт - ніби є, але ніхто не карає .. і це питання вже до правоохоронних органів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Не ставив собі за мету. Але скажу, що якщо добре пошукати, то можна знайти і нахаляву під акцію більше ніж акційних 1 Тб від майл.сру.

 

How To Get 36 TB Free Cloud Storage From Qihoo 360 Yunpan (Cloud Drive)?

 

Але ж аналогов сру нєт?

Сервис будет постепенно сокращен и затем отключен. 1 ноября 2016 будут отключены возможности загрузки на сервер и другие функции записи данных. Пользователи должны забрать свои данные с серверов до 31 января 2017. 1 февраля 2017 года аккаунты и данные с серверов будут удалены. Пользователям оплаченных аккаунтов денежные средства будут возвращены.

 

непогана альтернатива, ага...  ця фігня тільки з юрособами лишила надання послуг

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, dj_design сказал:

я особисто вам нічого не забороняв, а висказав свою думку щодо користування сервісом (і спорами про відсутність альтернативи). . є указ президента про санкції щодо відповідних ресурсів ... який стосується провайдерів інтернета .. вони указ виконали, доступ закрили ... якщо ви маєте змогу обійти "закритий доступ" - користуйтесь собі на здоров'я ... яка відповідальність за це ? а така ж сама як і за ліцензійний софт - ніби є, але ніхто не карає .. і це питання вже до правоохоронних органів ...

Ну ясно... не забороняв... всі ми грішні... не ангели. Злилися обоє. А я ще хотів вам російський газ через впн реверс згадати. Також мабуть обоє повідрізали собі добровільно ще в 2014.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, nickel сказал:

Ну ясно... не забороняв... всі ми грішні... не ангели. Злилися обоє. А я ще хотів вам російський газ через впн реверс згадати. Також мабуть обоє повідрізали собі добровільно ще в 2014.

о ... "да ви батенька просто троль" .. вам глибоку плювати на суть теми, аби потролити на пару сторінок .. от ви і відкрили свою суть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vampirich сказано:

Сервис будет постепенно сокращен и затем отключен. 1 ноября 2016 будут отключены возможности загрузки на сервер и другие функции записи данных. Пользователи должны забрать свои данные с серверов до 31 января 2017. 1 февраля 2017 года аккаунты и данные с серверов будут удалены. Пользователям оплаченных аккаунтов денежные средства будут возвращены.

 

непогана альтернатива, ага...  ця фігня тільки з юрособами лишила надання послуг

 

 

Чим погано було пару місяців мати 36 Тб? Жоден москальский сервіс стільки не дає. Не бачив, щоб зараз москалі більше 100 Гб давали. А 100 Гб можна не тільки в москаликів отримати. Альтернатива завжди є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Чим погано було пару місяців мати 36 Тб? Жоден москальский сервіс стільки не дає. Не бачив, щоб зараз москалі більше 100 Гб давали. А 100 Гб можна не тільки в москаликів отримати. Альтернатива завжди є.

пару місяців - це нормальна альтернатива?

ну я хз кунішно, які у тебе поняття про зручність, але через кожні пару місяців переносити дані з сервіса на сервіс імхо трохи секас

ps у самого mega для файлопомойки, бо 50 гіг, google для фоток

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever

 

чому не працює оплата комуналки, вчора півдня небуло... блокують? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щойно мій ліцензійний антивірусник заблокував раз 5 підряд сторінку mc.yandex.ru Це що значить, хто пояснить. Яндекса нема на компі, сторінок яндекса не відкривала. Тільки і.уа, пошту і цю. Це що вірус? буду вдячна за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oberegy

це Яндекс-метрика, збирає статистику та таке інше...

сайт напевно свій маєте чи блог?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Oberegy сказано:

щойно мій ліцензійний антивірусник заблокував раз 5 підряд сторінку mc.yandex.ru Це що значить, хто пояснить. Яндекса нема на компі, сторінок яндекса не відкривала. Тільки і.уа, пошту і цю. Це що вірус? буду вдячна за відповідь

а точно антивірусник, чи може adblock/ublock/adguard ? в мене ublock блокує це сміття

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, Oli сказано:

це Яндекс-метрика,

так, антивірусник обновився і почав блокувати яндекс-метрику. Зі свого сайту приберу. А на Борді хай думають, бо мене скоро може не пустити сюди зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Oberegy сказано:

А на Борді хай думають, бо мене скоро може не пустити сюди зовсім.

 

ну да, на форумі ще висить лічильник...

 

що за антивірус?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, що потрібно яндекс-метриці від мене, сайта не маю, блогами не займаюсь, а ublock матюкається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Oli сказано:

 

ну да, на форумі ще висить лічильник...

 

що за антивірус?

ESET Internet Security

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vampirich сказано:

пару місяців - це нормальна альтернатива?

ну я хз кунішно, які у тебе поняття про зручність, але через кожні пару місяців переносити дані з сервіса на сервіс імхо трохи секас

ps у самого mega для файлопомойки, бо 50 гіг, google для фоток

 

А яка альтернатива халявним 32 Тб?  А 100 Гб і Шведи дадуть. https://degoo.com/  Альтернатива кацапам є. Хоча я не проти використовувати їх сервери в якості файлопомийки. Треба загадити їхні сервіси :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, charlie сказано:

а ublock матюкається

ну так тут є лічильник. Хіба не через це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

А 100 Гб і Шведи дадуть. https://degoo.com/

 

 

military grade encryption     :ohmy::rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Oberegy сказано:

ну так тут є лічильник. Хіба не через це?

 

так раніше все ок було, напевно обновили бази як і антивірус, і виявили  зло окупанта :D

 https://degoo.com/ побачим, що за штука. Чим мені побобається mega, тим що, коли їх закривали попередній раз (megaupload), то давали час на викачку файлів, а то з іншими файлообмінниками бувало закрили за піратство і всі файли разом з ними зникали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...