Перейти до змісту

Порадьте антивірус для слабкого комп'ютера


andrik_w

Рекомендовані повідомлення

антивірус любий жере ресурси - просто не сидіть під адміном от і все, а то як черговий раз виходить вінда і всі хом'ячки дружно рапортують, що у них нова вінда швидша - забувають встановити свій улюблений тормоз-антивірус :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

антивірус любий жере ресурси - просто не сидіть під адміном от і все, а то як черговий раз виходить вінда і всі хом'ячки дружно рапортують, що у них нова вінда швидша - забувають встановити свій улюблений тормоз-антивірус :)

Ну не всегда так. У меня например, когда я купил ноут, у меня был уже предустановленный антивирус. И мой ноут все равно летал. Потом когда я загрузил всякими программами то, тогда уже начал тормозить. Я вообще думаю чтобы ноут быстро работал нужно вместо HDD ставить SSD и все будет просто как по маслу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаю шо в мене на старенькому компі котрий був ще на SD-RAM стояв антивірус AVG доволі не поганий такий собі антивірус , майже не грузить систему.

Можеш спробувати - http://free.avg.com/ru-ru/homepage

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам"ятаю шо в мене на старенькому компі котрий був ще на SD-RAM стояв антивірус AVG доволі не поганий такий собі антивірус , майже не грузить систему.

Можеш спробувати - http://free.avg.com/ru-ru/homepage

він тормозить і жере багато памяті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я використовую microsoft security essentials (який у хр також працює :) ) + користувач без адміністративних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я використовую microsoft security essentials (який у хр також працює :) ) + користувач без адміністративних

Я пользовался этим антивирусом. Но он вирусняк не очень хорошо удалял.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже не пользовался долгое время. Потом как проверил на вирусы и был в шоке от того что пришлось удалять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже не пользовался долгое время. Потом как проверил на вирусы и был в шоке от того что пришлось удалять.

Також не користуюсь - лише сканую час від часу, з вірусів знаходить лише кряки до ігр :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не забувайте, що від інету ще залежить кількість загроз. Наприклад на інтертелекомі (3g), певно і місяця не пройшло б, а багато що вже понавилазило б. На укртелекомі (adsl) також значно більше вірусів хапав ніж тепер на airbites/ ну і від ОС залежить, на сімці трохи ризиковано без ант вір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить від користувача, а не нету - немає чого лазити під адміном і качати всяку каку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

залежить від користувача, а не нету - немає чого лазити під адміном і качати всяку каку

багато користувачів, яким ставлять ос толком і не знають як міняти користувачів ос. та і качати не обовязково, можна просто серфити і наприклад oursurfing сам залізе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже не пользовался долгое время. Потом как проверил на вирусы и был в шоке от того что пришлось удалять.

То можливо зря перевіряли?))

Наскільки я Вас зрозумів Вам більше шкоди приніс антивірус ніж вірус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, просто ноут у меня уже начал конкретно глючить. И выбора у меня не было. Поэтому устанавливать антивирус пришлось. Но когда весь вирусняк я удалил я и его снес чтобы не тормозил комп. Потому что все антивирусы ужасно грузят систему. И хочу заметить что антивирусы портативные для лечения они тоже не до конца удаляют вирусы

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Поставив потестити цю Pandу, щось я не замітив її роботи) Щось сканує сама по собі, але за час користування ніяких вірусів не знайшло, і на сайти на які я заходив раніше з ESET заходить без попередження...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу на ЕСЕТ нод 32, хто може порекомендувати якийсь більш кращий антивірус? Функцію виконує свою відмінно, але чомусь в інтернеті при включеному антивірусі погано грузяться відео на ютубі, тільки но відключаю, наприклад на 10 хвилин, відео 1080р грузиться моментально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте непогану антивірусну програму для слабкого компа (одноядерний проц, 512Мб оперативки), така щоб була ефективна і не нагржала комп.

 

Спробуйте вітчизняний продукт - Антивірус Зілля. Є безкоштовна версія.

http://zillya.ua/antivirus-free

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сижу на ЕСЕТ нод 32, хто може порекомендувати якийсь більш кращий антивірус? Функцію виконує свою відмінно, але чомусь в інтернеті при включеному антивірусі погано грузяться відео на ютубі, тільки но відключаю, наприклад на 10 хвилин, відео 1080р грузиться моментально...

можете спробувати Norton Internet Security. сиджу на ньому вже давненько, все влаштовує. пам'яті їсть мало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Сижу на ЕСЕТ нод 32, хто може порекомендувати якийсь більш кращий антивірус? Функцію виконує свою відмінно, але чомусь в інтернеті при включеному антивірусі погано грузяться відео на ютубі, тільки но відключаю, наприклад на 10 хвилин, відео 1080р грузиться моментально...

можете спробувати Norton Internet Security. сиджу на ньому вже давненько, все влаштовує. пам'яті їсть мало

Ага подякував, спробую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Порадьте непогану антивірусну програму для слабкого компа (одноядерний проц, 512Мб оперативки), така щоб була ефективна і не нагржала комп.

 

Спробуйте вітчизняний продукт - Антивірус Зілля. Є безкоштовна версія.

http://zillya.ua/antivirus-free

 

 

Ну, не скажіть, колись це чудо встановлював на Пенька 3, години чотири встановлювалось, не вистачило терпіння, щось і сумніви беруть, що тормозити систему не буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...