Перейти до змісту

Допоможіть вірус - шифратор


AndVan

Рекомендовані повідомлення

принесли ноут .. зловили бяку яка пошифрували всі документи (розширення файлів *.xtbl) ... на ноуті нічого не робили і було вільне місце .. відновив "видалені файли" .. зишифровані просто грохнув ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

зишифровані просто грохнув ...

Не завжди таке можна зробити. От мені тепер потрібно гратися із розшифровкою. ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зишифровані просто грохнув ...

Не завжди таке можна зробити. От мені тепер потрібно гратися із розшифровкою. ....

співчуваю .. але ти спробуй . на всяк випадок .. декілька програм перевір .. можливо і допоможе...

p/s буду вдячний якщо в когось залишився лист з "сюрпзом" . - [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюю це дуже важливо..не починайте лікувати самотужки

!!!ПОБАЧИЛИ КАРТИНКУ НА ВЕСЬ ЕКРАН ВІДРАЗУ ПРИНОСЬТЕ ДОПОМОЖЕМО!!!!

але яякщо ви вже вбєте сам локер файл програмний то вже вам після того файли ніхто не розшифрує....

post-6471-0-90837600-1422516932_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюю це дуже важливо..не починайте лікувати самотужки

!!!ПОБАЧИЛИ КАРТИНКУ НА ВЕСЬ ЕКРАН ВІДРАЗУ ПРИНОСЬТЕ ДОПОМОЖЕМО!!!!

але яякщо ви вже вбєте сам локер файл програмний то вже вам після того файли ніхто не розшифрує....

шановний великий спеціаліс ... може досить постити свою рекламу ? ... відомі фірми офіційно сзали що файли не розшифровуюься на даний момент !!! от тільки ви один все можете ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повторюю це дуже важливо..не починайте лікувати самотужки

!!!ПОБАЧИЛИ КАРТИНКУ НА ВЕСЬ ЕКРАН ВІДРАЗУ ПРИНОСЬТЕ ДОПОМОЖЕМО!!!!

але яякщо ви вже вбєте сам локер файл програмний то вже вам після того файли ніхто не розшифрує....

шановний великий спеціаліс ... може досить постити свою рекламу ? ... відомі фірми офіційно сзали що файли не розшифровуюься на даний момент !!! от тільки ви один все можете ..

можливо він автор даного шедефра....що знає як його розшифрувати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо він автор даного шедефра....що знає як його розшифрувати. :)

в такому випадку - приношу вибачення за те, що засумнівався в компетентності ... нехай представиться, напише адресу - буду знати кому набити ................ (цензура) за те що створив такий "шедевр" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже створив на virusInfo темку, де прошу допомоги.

Про результати дам знати.

Весь комп і 90% файлів на флешці - зашифровані.

Решту ,просто не встиг. Я вимкнув компа.

Підозрілих процесів (невідомих) я не зустрів, але от svchost забив майже 100% проца!

Може бяка вчепилася до нього і шифрувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи ви не пробували сканувати утiлiтою Dr. Web у безпечному режимi?

Ні, не пробував. Це мені не допоможе. Утиліта знайде лише сам вірус і грохне його, а мені необхідно розшифрувати файли, поки що, CureIT цього не вміє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопцi, розслабтесь.

Я бiльше $2000 перерахував власникам шифраторiв, дуже багато людей зверталось за допомогою.

Не буде нiяких CureIT з пiдбором ключiв. На найпотужнiших кластерах процес пiдбору займае вiд пару рокiв до пару десяткiв тисяч рокiв. Шифрувальщики тепер - головна проблема.

Раджу всiм, кого ще не зачепило, поставити другий носiй, або якийсь YandexDisk i бекапити важливi данi.

P.S. До речi, один мiй клiент пережив повторне шифрування, з бекапу, за що я йому дуже вдячний.

P.S. я тут ще раз прикiнув - на рахунок $2000 я трошки прибрехав, але бiльше $1500 точно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пзд... краще б мені скинув )))

Це ринок. Попит породжуе пропозицiю. Краще б люди не запускали всякi там VKsaver i iншу ерунду, тодi i нам роботи було б менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопцi, розслабтесь.

а ми й не напрягалися.

розшифрувати можна. головне прислати потрібним людям ті файли, які шифрували. Тобто самого шифратора. Бо він використовує ключ. А при наявності ключа, можна і розшифрувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, трохи не так, якщо RSA, то ключа для розшифрування там нема, шифрується відкритим ключем, але знаючи цей ключ розшифрувати не можна, для цього треба закритий ключ, який є лише в того хто генерував пару відкритий-закритий ключі.

Вірусні лабораторії маючи вихідний і зашифрований файл намагаються віднайти оцей закритий ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопцi, розслабтесь.

а ми й не напрягалися.

розшифрувати можна. головне прислати потрібним людям ті файли, які шифрували. Тобто самого шифратора. Бо він використовує ключ. А при наявності ключа, можна і розшифрувати.

дик при "асиметричних алгоритмах" шифрування відбувається одним ключем (відкритим), а розшифрування іншим (закритим)

наявність відкритого ключа ніяк не допомагаю в розшифровці :(

p.s. і якщо автори не ідіоти - саме асиметричний "алгоритм" використали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...