Перейти до змісту

Моя пневматика, хвастаємось, ділимся досвідом...


EleKtrik

Рекомендовані повідомлення

Власне дозбирав до купи свою ПЦП( все небуло часу), і охота похвалитись :_08:

TICN.th.jpg

Виходе під 50 пострілів jsb 0,67 при швидкостях 240+-3мс. В планах добитись більшої шв зі збереженням плато :) та кучності. Та тра буде змінити конструктив модера, бо глуше на 4...

P.S. Приймається до уваги конструктивна критика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 200
  • Створено
  • Остання відповідь

щось переробляв на свій лад, чи "самокльоп повний"?

Перероблене заводське, або зібране зі складових наших майстрів. Ну і зібране та налаштоване на свій лад. Щоб з нуля виготовляти тра знайти толкового фрезервуальника-токаря. Сам поки фрезерного непотягну(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може пора вже переходити на вогнепальну?

Мороки багато, та й просто так непостріляєш(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненько...... Зроби скобу - захист спускового (обовязково)...... Виклади схему модера....... Хто його робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарненько...... Зроби скобу - захист спускового (обовязково)...... Виклади схему модера....... Хто його робив?

Модер Костін,(як і залізо) - прості конуса, але з відводом назад, та викидом в атмосферу, треба ще поанодувати. Думав в leniadp замовити, або пітерських на 3д принті наробити. А зі скобою ще вагаюсь, 3d принт чи латунь.

Зіі тебе щось невідать, аль арсенал пороспродував?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, і типу я замалююся зі своєю Крискою :0155: :

y7XhD.th.jpg

vRBi6.th.jpg

qOeVI.th.jpg

Виходе під 50 пострілів jsb 0,67 при швидкостях 240+-3мс. В планах добитись більшої шв зі збереженням плато :) та кучності.

А чого 50 при 240? Який обєм резіка? В мене 60 при 260мисах, далі від майстра Кості "Резеруар дюраль 30х2,5мм, тестирован на 350атм, рабочее 235атм. Объем 173куб.см. Манометр пейнтбольный, порт заправки 7мм.Ударно-клапанная группа. При заглушеном до 70-ти куб. резервуаре, выдала 220м/с +/-5 тяж.Люмном 40 раз, расход 8,1-8,3куб/дж. При полноразмерном резике(173куб) предполагается около сотни выстрелов. Взвод совместно-раздельный.Ствольная коробка. Не моя, предположительно произведена в южных областях страны, доработана, высокая, под магазин Мародера.Ствол- 300мм, в девичестве был 22-м ИЖом.Модер мой, из трубы 30мм."

Коли порівняємо кучність стволів від одного майстра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене порядка 110 кубів.Та вже надивився іжика з колбою. І подивлююсь в сторону Української напівбулки.

Мо в цю суботу вирвемся, то й буде нагода постріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееее народ! А що то за майстер такий і як з ним зв"язатись! Чи хоч в личку - дуже цікаві "цяцьки"))) Я колись з тировою "воздушкою" бавився) там поршня троха переробляв, пружину міняв і т,д. Потім закинув то все) але цікаво ДУУЖЕ!

"Сцилков накидайте" будь ласка! (якщо ваша ласка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така пневматична гвинтівка

MAGNUM HATSAN mod.125

то в неї початкова швидкість приблизно 360 м/с

стріляв з такої: пляшки в - дрєбєзгі, емалірований чайнік пробиває одну стєнку насквось. Ото штука, люкс!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееее народ! А що то за майстер такий і як з ним зв"язатись! Чи хоч в личку - дуже цікаві "цяцьки"))) Я колись з тировою "воздушкою" бавився) там поршня троха переробляв, пружину міняв і т,д. Потім закинув то все) але цікаво ДУУЖЕ!

Той майстер просто так невізьметься.

в мене порядка 110 кубів.

А, це ж Мурка, так?

Так)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееее народ! А що то за майстер такий і як з ним зв"язатись! Чи хоч в личку - дуже цікаві "цяцьки"))) Я колись з тировою "воздушкою" бавився) там поршня троха переробляв, пружину міняв і т,д. Потім закинув то все) але цікаво ДУУЖЕ!

Та там зараз глухий номер, дуже зайнятий чоловік. Вироби дорогі, але якість просто вбиває. Для прикладу, Дімич не дасть збехати, я своєю на 25-30м гільзи 9мм 8 з 10 без особих прицілювань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така пневматична гвинтівка

MAGNUM HATSAN mod.125

то в неї початкова швидкість приблизно 360 м/с

стріляв з такої: пляшки в - дрєбєзгі, емалірований чайнік пробиває одну стєнку насквось. Ото штука, люкс!

360 там і не пахне, невіриш мо хроном заміряти, а по друге ванни дірявити і попадати, то різні речі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така пневматична гвинтівка

MAGNUM HATSAN mod.125

то в неї початкова швидкість приблизно 360 м/с

стріляв з такої: пляшки в - дрєбєзгі, емалірований чайнік пробиває одну стєнку насквось. Ото штука, люкс!

О, так це просто пілота ж :0159: .

А якщо чесно, то фуфло це все. Краще, ніж зроблено під себе не має.

Блін, ми і думаємо однаково :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ееее народ! А що то за майстер такий і як з ним зв"язатись! Чи хоч в личку - дуже цікаві "цяцьки"))) Я колись з тировою "воздушкою" бавився) там поршня троха переробляв, пружину міняв і т,д. Потім закинув то все) але цікаво ДУУЖЕ!

Та там зараз глухий номер, дуже зайнятий чоловік. Вироби дорогі, але якість просто вбиває. Для прикладу, Дімич не дасть збехати, я своєю на 25-30м гільзи 9мм 8 з 10 без особих прицілювань.

Та да.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така пневматична гвинтівка

MAGNUM HATSAN mod.125

то в неї початкова швидкість приблизно 360 м/с

стріляв з такої: пляшки в - дрєбєзгі, емалірований чайнік пробиває одну стєнку насквось. Ото штука, люкс!

360 там і не пахне, невіриш мо хроном заміряти, а по друге ванни дірявити і попадати, то різні речі.

Стріляти мені з неї сподобалось. Це не шкільна воздушка ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись в мене була hammerli 900, з підствольним взводом. Апарат ще той, приємна, потужна, але вага та звук піпець.

2ckeS.th.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така пневматична гвинтівка

MAGNUM HATSAN mod.125

то в неї початкова швидкість приблизно 360 м/с

стріляв з такої: пляшки в - дрєбєзгі, емалірований чайнік пробиває одну стєнку насквось. Ото штука, люкс!

Колись з свого хача знущався :_07:

gUGHS.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна цяцька, природня така))

А приціл такий, надіюсь не для того, щоб горобців стріляти? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарна цяцька, природня така))

А приціл такий, надіюсь не для того, щоб горобців стріляти? ))

Карандаш- того, бо це єдине, що на ньому жило, інше сипалось :_07: Щоб заставити хача попадати туди куди цілишся- тра не одну ніч недоспати :_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...