Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2015


Onil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Рено 25 перевернулось на повороті і вдарилось в стовп

25-ка крепка машина. Щоб таке зробити швидкість мала бути за 120км

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так как я понял, он гнал на большой скорости, вылетел с дороги и попал прямо в столп, после чего столп упал и перебил опять машину на части, кстати примерно без 15 семь утра при въезде в Колки тоже один улетел в кувет, дорога очень скользкая была, самого чуть задок занесло на повороте.

post-25261-0-67345500-1424639084_thumb.j

post-25261-0-80735900-1424639100_thumb.j

post-25261-0-77831100-1424639118_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за пафос, але отакі корчі на базарі коштують ~5 000 $

За що питається платити такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за пафос, але отакі корчі на базарі коштують ~5 000 $

За що питається платити такі гроші?

це де рено 25 по 5 кусків то продають ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, мав на увазі взагальному б/у іномарки. Ціни на більш-менш на вигляд авто 4-5к баксів, а на виході буде теж саме що і на фото вище ((

В Європі такі авто коштують 200-300 євро (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, мав на увазі взагальному б/у іномарки. Ціни на більш-менш на вигляд авто 4-5к баксів, а на виході буде теж саме що і на фото вище ((

В Європі такі авто коштують 200-300 євро (((

Якщо я правильно зрозумів, питання в тому, що старе авто не надійне? Якщо так, то ось - https://www.google.com.ua/search?q=%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%B8+%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F&rlz=1C1AFAB_enUA451UA451&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=f07qVMPVJcGgyAPwkIL4Cw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=679

https://www.google.com.ua/search?q=%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%B8+%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F&rlz=1C1AFAB_enUA451UA451&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=f07qVMPVJcGgyAPwkIL4Cw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=679#tbm=isch&q=%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%88+%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

https://www.google.com.ua/search?q=%D1%84%D0%B5%D1%80%D1%80%D0%B0%D1%80%D0%B8+%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F&rlz=1C1AFAB_enUA451UA451&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=f07qVMPVJcGgyAPwkIL4Cw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1366&bih=679#tbm=isch&q=%D0%B1%D0%BC%D0%B2+%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F

Питання тільки в швидкості, а не в марці авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогоднішня аварія біля села Сокиричі . Рено 25 перевернулось на повороті і вдарилось в стовп

Foto0447jp_8354588_16164776.jpg Foto0448jp_5848192_16164798.jpg

Водія, мешканця Ківерець, 1982 року народження, госпіталізували в реанімаційне відділення, однак, на жаль, врятувати життя постраждалого не вдалося! :(

Після такої "молотки", людина ще жила, фантастика... Бачив ДТП менш страшніше, і людина гинула на місці.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я правильно зрозумів, питання в тому, що старе авто не надійне? Якщо так, то ось - https://www.google.c...iw=1366&bih=679

https://www.google.c...h&q=порш авария

https://www.google.c...ch&q=бмв авария

Питання тільки в швидкості, а не в марці авто.

Я зрозумів, що Ви хочете сказати. Але уважно подивіться Ваші ж посилання. Більшість ДТП, за участі таких авто, несуть мвнвмальну загрозу для життя водіїв/пасажирів. Тому ті авто стільки і коштують.

Що хочу сказати - Ви категорично не праві з висновком. За швидкості 60км/год, при, припустимо, лобовому зіткненні, за життя водія Порше я б абсолютно не переймався. А от життя водія тої ж Рено 25 я б вже вважав в небезпеці. Як мінімум - для першого побите обличчя, перелом ребра-двох, струс мозку. А для іншого - тяжкі травми, переломи і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, на мосту по пр. Перемоги в напрямку до Там-Таму подвійна ДТП. Мінівен догнав Мерседеса, а за 150-200м тролейбус (?!) якогось легковика. Темно, мокро - марок і моделей розібрати не зміг. Значних пошкоджень не спостерігалося, але от "корок" на мості гарантовано буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в это же время (или чуть раньше) на мокром и блестящем от фонарей кольце у Исторического несвежая "Ауди"(?) попыталась продефлорировать джипик "Хёнде"(?) :)

Визуально повреждений не видно, бампера на месте, но телефоны водителей аж красные от "решалова" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку Ауді на закордонних номерах стояла на спуску з мосту до Порт-Сіті. Розбитий бампер і спущене праве колесо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, мав на увазі взагальному б/у іномарки. Ціни на більш-менш на вигляд авто 4-5к баксів, а на виході буде теж саме що і на фото вище ((

В Європі такі авто коштують 200-300 євро (((

який взаємозвязок між темою обговорення, цією дтп, причинами, діями кермувальника старої чи нової машини і цінами на авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Согодня близько 9.15 на підйомі з вул.Карпенка-Карого в сторону школи№5 Рено Мегане догнало Опель Аскону.

Согодня близько 9.15 на підйомі з вул.Карпенка-Карого в сторону школи№5 Рено Мегане догнало Опель Аскону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку Ауді на закордонних номерах стояла на спуску з мосту до Порт-Сіті. Розбитий бампер і спущене праве колесо

Їхав там вчьора вночі (00-30) бачів як ппс і гаї стояли з мигалками і заламували якогось мужика лицем в землю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автомобіль Самооборони Волині насмерть збив представника ДУКу Правого Сектору.

5 ранку. Проспект Відродження.

http://www.volynnews.com/news/city/dtp-u-lutsku-avtomobil-samooborony-nasmert-zbyv-predstavnyka-pravoho-sektoru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую Таню.

Велике прохання до всіх, не поспішати з висновками до кінця слідства. Ви знаєте наших журналістів. У цій статті дуже смакується подія і в під певним кутом.

По перше, це не машина Самооборони, а машина самооборонівця, який не був при виконанні. По друге, знаю особисто хлопця, власника машини. Одні позитивні враження. А батько його, взагалі, прекрасна віддана людина, зараз при смерті.

http://samooborona.v...-na-25-lyutoho/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одні позитивні враження - алкоголь,авто, швидкість, труп,бойові патрони в салоні та посвідчення самооборони. :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По друге, знаю особисто хлопця, власника машини. Одні позитивні враження.

при всій повазі до Самооборони, дана особа є злочинцем. Сіла за руль в нетверезому стані і збила на смерть людину. А корочка самооборони певно додавала їй відчуття вседозволеності, може без неї вів би себе тихіше. Через дурну голову сам вскочив ше й на самооборону пляму поставив. Як казав бацька, частіше "перетрахивать" своїх членів варто, щоб ті хто останеться були зразком для простих смертних. Якийсь каламбур вийшов....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую Таню.

Велике прохання до всіх, не поспішати з висновками до кінця слідства. Ви знаєте наших журналістів. У цій статті дуже смакується подія і в під певним кутом.

По перше, це не машина Самооборони, а машина самооборонівця, який не був при виконанні. По друге, знаю особисто хлопця, власника машини. Одні позитивні враження. А батько його, взагалі, прекрасна віддана людина, зараз при смерті.

http://samooborona.v...-na-25-lyutoho/

Мати рідна, що Вас заїло з тими висновками???

Прийде до Вас пьяний добрий дядько і *обне по голові до полусмерті, Ви потім будете НЕ РОБИТИ ПОСПІШНИХ висновків??

Самі на форумі пишуть які чинуши пагані, розвалили державу і бла бла...а як знайомий мудак забив людину, то вже тіхо не спішіть???то чим Ви кращі за тих чинуш?

П.С. і мудак він через те, що ВІН П,ЯНИЙ СІВ ЗА КЕРМО от і все...причина, а наслідок смерть. ЧИ то висновок не вірний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процитую Таню.

Велике прохання до всіх, не поспішати з висновками до кінця слідства. Ви знаєте наших журналістів. У цій статті дуже смакується подія і в під певним кутом.

По перше, це не машина Самооборони, а машина самооборонівця, який не був при виконанні. По друге, знаю особисто хлопця, власника машини. Одні позитивні враження. А батько його, взагалі, прекрасна віддана людина, зараз при смерті.

http://samooborona.v...-na-25-lyutoho/

Мати рідна, що Вас заїло з тими висновками???

Прийде до Вас пьяний добрий дядько і йобне по голові до полусмерті, Ви потім будете НЕ РОБИТИ ПОСПІШНИХ висновків??

Самі на форумі пишуть які чинуши пагані, розвалили державу і бла бла...а як знайомий мудак забив людину, то вже тіхо не спішіть???то чим Ви кращі за тих чинуш?

П.С. і мудак він через те, що ВІН П,ЯНИЙ СІВ ЗА КЕРМО от і все...причина, а наслідок смерть. ЧИ то висновок не вірний?

миша, перестань писати фігню по всіх темах. Ніхто не виправдовує хлопця, невже не зрозуміло? Не потрібно звинувачувати в злочині однієї людини організацію. Випадкові люди бувають скрізь. І помилитись може кожен. І відповісти за свою помилку повинен конкретно той хто її допустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міша, ти або дурачка клеїш, або тобі гроші платять за пости.

Якщо українець зіб"є поляка - Польща буде звинувачувати Україну? От і тут тобі кажуть , повторюсь ще раз: чувак їхав на своєму авто, на Самообороні його не бачили з півроку, наклейка на машині тому, що вона належить його батькові- дяді Вові, якого дуже поважають на Самообороні і не тільки. І тим більше Самооборона не буде його кришувати чи відмазувати. Що тобі не ясно, Міша?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дтп на Володимирській біля Луцьк кондитера. Сорі за фігові фото. Фоткав за кермом і телефон фокусувався на лобовом склі.

в дтп потрапило 3 машини Віваро жига 4рка і жига дєсятка. У всіх биті передки зі сторони водія. як вони так я навіть не уявляю

Дтп на Володимирській біля Луцьк кондитера. Сорі за фігові фото. Фоткав за кермом і телефон фокусувався на лобовом склі.

в дтп потрапило 3 машини Віваро жига 4рка і жига дєсятка. У всіх биті передки зі сторони водія. як вони так я навіть не уявляю

post-25393-0-44554800-1424967013_thumb.j

post-25393-0-92619400-1424967026_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дтп на Володимирській біля Луцьк кондитера. Сорі за фігові фото. Фоткав за кермом і телефон фокусувався на лобовом склі.

в дтп потрапило 3 машини Віваро жига 4рка і жига дєсятка. У всіх биті передки зі сторони водія. як вони так я навіть не уявляю

Згідний якість фото не фонтан, але на першій фото (чорне авто) не жига десятка, а Форд Ескорт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...