Перейти до змісту

Волинський інтернет провайдинг aka VIP-NET


Рекомендовані повідомлення

Власне мова піде про провайдера, який пропонує свої послуги по підключенню до високошвидкісного інтернету в Рованцях.

Мама сказала: "Я вже по телефону дала заявку на підключення, бо на днях бачила, як тянуть якісь дроти по стовбах на масиві. Через сусідів випитала хто такі і що ведуть", і виявилось, що то сабж.

Вирішив провірити і в неті нарив аж таку домашню сторінку розроблену чи то п'ятикласником, чи то "другом-професіоналом" за пачку чіпсів. Де крім номерів телефонів немає ніяких даних про надавача послуг.

Тому цікавить, чи хто що чув/знає про: -хто надає послугу; -де офіс; - яка карта покриття; -чи є техпідтримка; - якість зв'яку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, наприклад, на сайті є номери телефонів операторів мобільного звязку. можна зателефонувати, поцікавитись. ;)

і на борді є представники цього оператора.

так, звичайно, наповненість сайту бажає кращого....

п.с. оскільки альтернативи немає, буду підключатись

п.п.с. надають послуги доступу до інтернет в "старій" частині Рованець, тепер розширюють покриття на новий (нові) масив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підключений до цього інтернета. Підключають за 20 хв. Якість нормальна. Тариф у мене 25 мб за 100 грн. Реальна швидкість 25-27 без просідань. Віддача також 25-27. Пінг 10-15. Торенти качають по 4-4.5 мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підключений до цього інтернета. Підключають за 20 хв. Якість нормальна. Тариф у мене 25 мб за 100 грн. Реальна швидкість 25-27 без просідань. Віддача також 25-27. Пінг 10-15. Торенти качають по 4-4.5 мб

Цікаво, такі високі показники, бо ти поки єдиний абонент?

Хто ж в них "донор" - Аірбайтс чи КС?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спид тест показуэ уарнет. Вони казали що це просто так пише. Я не эдиний кліэнт, вже багато людей підключено.

Я щось певно путаю, торенти качають 4-4.5 мбайт при тарифі 25 мбіт?

Так, все правильно зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість завантаження не може бути вища за швидкість тарифу, а в вас виходить 40-45 мБІТ

Звісно якщо не працює локалка, але в нових провайдерів я щось сумніваюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось скрін спід теста. Щойно зробив. Паралельно дивлюся фільм в фул хд.post-7779-0-02696800-1419459152_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну все правильно, швидкість буде 2-2.5 мбайт

P.S хто там такий розумний мінусує, якщо щось не так пишу прошу обгрунтувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 25мбітах, швидкість завантаження повинна бути 3.1мбайт/сек. А 4.5мбайт/сек це вже 36мбіт/сек!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу зробив скрін. швидкість торента. На нормальному торенті дотягує до 3,5мб Для мене цілком вистачає.

post-7779-0-03083700-1419502100_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окей. Вже хоть якась інфа від користувачів. Будемо підключати. Бо дійсно - альтернатив поки ніяких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Укртелекомі в Турійську, за такі гроші, така швидкість навіть не світить((( Заздрю блін))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В нас в Рованцях від хлопців-інтернет! Вони молодці і звязок-супер..Привіт Валентину, від колективу магазину інструментів! Ось викладу скрін швидкості від " волинський интернет провайдинг"...

post-1740-0-51745900-1420446367_thumb.pn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас в Рованцях від хлопців-інтернет! Вони молодці і звязок-супер..Привіт Валентину, від колективу магазину інструментів! Ось викладу скрін швидкості від " волинський интернет провайдинг"...

Приэднуюся, інтернет супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні отримав СМС "Ви залишали заявку на підключення. Орієнтовна дата підключення 05.02. Ми звяжемось з Вами для уточнення деталей..." Це радує.

навіть на фоні того, що обіцяли підключення до нового року, потім з 21.01. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...