Перейти до змісту

Програма для монтажа відео


Andriy_L

Рекомендовані повідомлення

Найпростіший варіант для початківців це Nero 2015 (Nero Vision)

+

простішим за нього тільки віндовий буде хоча вони дещо схожі в роботі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого часу грався простенькою програмою Wondershare Video Editor ... Так як мав слабенький ноутбук, трохи получалось, пробував Sony Vegas Pro -- так в мене звук несходився, мені говорили що слабенький ноутбук. Відео робив з фотопарата нікон...

звук не сходиться бо він пишеться незалежно від відео, а тому інколи софт не правильно зчитує відео наприклад 29.7 кадрів розпізнає як 25 (тобто плутає PAL з NTSC) і відповідно розтягує відеодорожку, тому між дорожками відео та звуку виникає певна різниця в довжині, і ця проблема не залежить від софту яким монтуєш, краще спочатку перекодувати в один з поширених форматів а потім вже монтувати, а бо ж при бажанні гратись з стандартами відео одразу в програмі монтажу, найчастіше це зустрічалось при оцифровці VideoCD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony Vegas Є і на рос. мові, працює стабільно. Це одна з найкращих., тільки компютер треба не слабенький.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чому ви всі так кажете що Соні Вегас так споживає багато ресурсів, працював на ноутюуці де два ядра по 2.1 ГГц, інтегрована інтеловська графіка та 4 Гб оперативки, дискомфорту особливого не відчував, ну звісно рендеринг у трийчі довше, якщо не більше, але це ж ноутбук,.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дєвачькі! Не ссортєсь.

Для швидкої оцифровки\монтажу домашнього відео (малеча в основному) я користувався старенькими версіями Пінаклі, 9-10 здається версія. Інтуїтивний інтерфейс, невеликі (порівняно) запити ресурсів, але широкий вибір можливостей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Незнаю чому ви всі так кажете що Соні Вегас так споживає багато ресурсів, працював на ноутюуці де два ядра по 2.1 ГГц, інтегрована інтеловська графіка та 4 Гб оперативки, дискомфорту особливого не відчував, ну звісно рендеринг у трийчі довше, якщо не більше, але це ж ноутбук,.

підтримую, в мене бюджетний ноут з такимиж характеристиками і оперативкою 2 Гіга і проблем не виникло з роботою на 10-й версії Соньки

перед тим як щось монтувати подумайте чи саме ваше залізо потягне якість FullHD чи іншу мега бяку в якій ви хочете зробити монтаж, і який взагалі сенс від того що ви DVD картинку розтягнете на HD чи FullHD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, не знаю куди діти хороший відеоурок по базовим функціям соні вегас, так що кину сюди:

Автор старався, так що не забуваємо ставити лайк, так як скоріше за все, у вас всіх стоять всіллякі адблоки і ви ніякого комерційного перегляду не принесете автору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої 5 копійок "за" Едіус вставлю. Є комп на основі і3 першого покоління. В Едіусі HD файли спокійно відтворюються і редагуються в ріалтаймі, а тіж самі файли в Премьєрі відчутно пригальмовують. Заради експерименту запхнув їх ще в Вєгас - той взагалі при редагуванні за замовчуванням знизив якість зображення. Може Вєгас і потянув би, не знаю - в налаштування не лазив, бо вирішив голову лишнім не забивати. Отакі спостереження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свої 5 копійок "за" Едіус вставлю. Є комп на основі і3 першого покоління. В Едіусі HD файли спокійно відтворюються і редагуються в ріалтаймі, а тіж самі файли в Премьєрі відчутно пригальмовують. Заради експерименту запхнув їх ще в Вєгас - той взагалі при редагуванні за замовчуванням знизив якість зображення. Може Вєгас і потянув би, не знаю - в налаштування не лазив, бо вирішив голову лишнім не забивати. Отакі спостереження

в вегасі якість яку бачиш на перегляді не завжди та з якою працюєш, зверху є перемикач режиму якості перегляду от і все. він дуже зручний коли багато великих по розмірам в гектарах шматків з великим розширенням, щоб не забивати непотрібним оперативку підчас чорнового монтажу, а для кінцевої підгонки щоб всі краказябри побачити вмикаєш на повну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, не знаю куди діти хороший відеоурок по базовим функціям соні вегас, так що кину сюди:

Автор старався, так що не забуваємо ставити лайк, так як скоріше за все, у вас всіх стоять всіллякі адблоки і ви ніякого комерційного перегляду не принесете автору.

хороший ролик, буде що знайомим скидувати щоб не паритись з поясненями )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

A якою програмкою, можна поєднувати відеофайли з фотопарата (4К відео), "GoPro4" та відеореєстратора???

Недавно продав два своїх ноутбуки (Sony VAIO та Тоshiba) тільки тому що, просто "не тянуть" для перегляду відео в якості 4К... а потрібно ще - це все відрегувати. Дивлюсь в сторону "Маковськой" програмки і ноута "MacBookPro", aле... дуже дорого, зараза...

Станціонарного компа купити не можу, бо завжди подорожую... тому - тільки ноутбук!

Що порекомендуєте - який ноут і яку програмку???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з фотопарата (4К відео), "GoPro4" та відеореєстратора???

для чого поеднувати 4к і хд,

4к ви вже маєте на чому дивитись?

Що порекомендуєте - який ноут і яку програмку???

зрозуміти суть форматів,

ноут на базі і7

програма потрібна від складності монтажа, судячи по вищезгаданих висловах

продав два своїх ноутбуки (Sony VAIO та Тоshiba) тільки тому що, просто "не тянуть" для перегляду відео в якості 4К.

, гадаю corel studio саме те,

якщо ж вам потрібен проф монтаж то премьер, авід медіа або ж звертайтесь до мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 4 місяця потому...

Як покращити звук ?  Зробив відео програмою Vegas Pro робив перший раз , фільм вийшов довгий 3.3- години, від середини звук почав рипіти, хрипіти. Оригінал видалив, не я так получилось...  Чи є можливість покращити звук???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть можливості покращити вже такий звук нема. Візьми віднови видалені файли. Не знаю як в Sony Vegas, але коли працюю в Premiere, то такого ні разу не було.

Якщо відновиш файли і є проект Sony Vegas твого відео, тоді ще раз попробуєш зробити експорт. Бульш ймовірно, що з кодеком щось не так. В іншому форматі спробуєш експортувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. Візьми віднови видалені файли. 

Дякую,..... от якраз можливості відновити файли нема, вінт полетів і всі мої файли.

Я- думаю що, не витягнув мій ноутбук, і за того таке відео, а як можна його хоч трохи покращити??? це для мене загадка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

@0003854546 якщо зі звуком питання актуальне, викладіть на ех.юа і сктньте лінк, гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 hours ago, Revolver said:

А що саме потрібно, щось зробити чи проконсультувати, можете в пп.

І перше і друге...  

Ваші відео можна глянути ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...