Перейти до змісту

Привітайте Ярчика!


atoller

Рекомендовані повідомлення

Приєднуюсь до привітань! Від себе побажаю здоров'я і удачі, це зайвим ніколи не буває! Ну і всього найкращого!

І на додачу, з наступаючим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ураа!!! хай зима буде тільки навколо, а всередину не закрадається!

з днем народження ще раз!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бульк.

ЗЫ и шоб я никада к тебе не обращалси за проф помощью... тьху три раза через левое

ЗЗЫ бульк!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до привітень, з хепібьоздейом тебе! Ти знаєш, що я тобі бажаю найбільше, не буду повторюватись ;)

Ну і величезного тобі людського ЩАСТЯ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я приєднаюсь до всіх вітань, і побажаю ще любові. Так саме любові. До коханої, рідних, близьких, друзів, колег... неколег;).

Всього самого найкращого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панові Ярчику вітання з Днем народження! Хоч і не знайомий особисто, але пости шановного несуть професіоналізм,коректність, інтелігенцію та уважугу зі сторони читаючого! Всього і багато!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорогі друзі та подруги!

Щиро дякую всім Вам за те, що серед передноворічних клопотів знайшли час на привітання ;) Надзвичайно приємно було сьогодні проснутися, продерти очі, зайти на борду – і побачити віншування в мою адресу: виявилося, що форум привітав мене найперший! Ще раз щира вдячність Вам усім, гарного Нового року, здійснення всіх Ваших задумів – і дякую долі, яка завела мене на board.lutsk.ua та познайомила з Вами!

Щиро Ваш, Ярослав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з Днем Народження ЛЮДИНУ, що завжди може проконсультувати і допомогти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю!!! Зичу залізобетонного здоров"я і хорошого настрою. Успіхів і значних досягнень!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я найпізніше((((. Але як кажуть краще пізніше, ніж ніколи.

Бродячи по борді я не раз зтикався з твоїми написами, і побачив один і навіть не один недолік...ти не можеш щоб не допомогти. Це показує що ти є дуже "добра душа", як кажуть у народі. І тобі побажати можна тільки те , щоб ти завжди бродив по борді і не тільки, а й у своєму житті та прикрашав своє життя, щоб тобі попадались тільки такіж "добрі душі" як ти є сам.

Написано щиро від мені ;)

А те що ти є хороший працівник та надійний друг товариш показують ці привітання на твою адресу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...