Перейти до змісту

Виготовлення теплових насосів


Рекомендовані повідомлення

7 годин тому, sergkots сказано:

Я вам не бажаю поганого. Посилання на тему форуму надав, щоб подивились що викладають інші люди в суміжній темі. Тому, що мало виготовити - потрібно правильно подати інформацію про власну роботу. Графіки споживання електроенергії, температура теплоносія та інше. Комунікуйте із потенційними клієнтами, покажіть як ваш продукт "живе".

 

Дякую за пораду ми подумаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Kolyakm сказано:

Ну давайте я спробую вам навести приклад з життя а не з теоретичної точки зору про яку говорить "бородатий дядько".

 

Про окупність. Щоб не вдаватися в подробиці термін окупності теплового насоса, який працює на будівлю з тепловтратами в межах 15 кВт, на даний момент становить 8 років. При умові що ви вже грієтесь газом і думаєте чи встановлювати додатково тепловий насос.

 

 

  До речі це менш ризиковано ніж депозит у нашому банку на 8 років та майже так само прибутково, депозити беруть під 10% річних що становить 800 євро в рік а тепловий насос економить 24000 грн в рік. А коли тарифи подорожчають то дохідність "переплюне" депозит. Аж смішно. 

 

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Kolyakm Можеш графіки теплових характеристик тут надати?

8 Кєвро - то ціна під ключ (з земельними роботами, теплоносієм, бойлером непрямого нагріву)?

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 годин тому, vaz75 сказано:

@Kolyakm Можеш графіки теплових характеристик тут надати?

8 Кєвро - то ціна під ключ (з земельними роботами, теплоносієм, бойлером непрямого нагріву)?

 

зі всім що ви перечислили окрім бойлера. (для газової котельні бойлер також не враховував). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 минут назад, Kolyakm сказал:

 

зі всім що ви перечислили окрім бойлера. (для газової котельні бойлер також не враховував). 

Для 2-контурного газового котла бойлер особо не потрібен

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.04.2018 at 10:03, vaz75 сказано:

Для 2-контурного газового котла бойлер особо не потрібен

Для приватного будинку 2-х контурний газовий котел майще ніхто не ставить, бо багатьох причинах. 

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.04.2018 at 09:43, vaz75 сказано:

@Kolyakm Можеш графіки теплових характеристик тут надати?

8 Кєвро - то ціна під ключ (з земельними роботами, теплоносієм, бойлером непрямого нагріву)?

які графіки вас цікавлять?

 

ми монтуємо теплові насоси типу земля-водя або вода-вода, на них не впливає зовнішня температура, у них груглорічно стабільний СОР. І знаходиться в межах четвірки. Тобто при витраті 1 кВт. електроенергії ми завжди отримаємо 3,7-4,2 кВт. теплової енергії. 3,7-4,2 така розбіжність виходить при нагріві температури теплоносія з температури 35 до 45 гр.ц. Чим вища температура подачі у систему опалення тим нищий СОР.

 

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Kolyakm сказано:

Для приватного будинку 2-х контурний газовий котел майще ніхто не ставить, бо багатьох причинах. 

 

хм, чому?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 05.04.2018 at 18:37, Oli сказано:

 

хм, чому?

на вскидку парочка причин.

1. Можна поставити двоконтурний газовий котел за 1000 євро та  потім усе життя боятися 
помити руки чи спустити бачок унітаза у той момент, коли дружина приймає душ, бо їй піде 
захолодна чи загаряча вода з під крану і вона за це вам "подякує".
2. Майже кожен рік потрібно чистити теплообмінник.

  • Збентежений 1
  • Cумний 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, ipua сказано:

Який зв'язок унітазу з гарячою водою?

 

надто довго пояснювати, тема створювалась не для пояснень мінусів двоконтурних газових котлів.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, ipua сказано:

Як власник двухконтурного котла з 10-ти річним стажем можу сказати що це повний бред. Що про унітаз, що про миття рук, а також про чистку теплообмінника кожного року.

 

Власник двоконтурного котла у будинку 200+ м.кв?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нехочу з вами дискутувати на цю тему, можу лиш гарантувати що коли приймати душ і в той же час мити руки в іншому сан вузлі або на кухні ви отримаєте зміну тумператури води з лійки душу і це факт. 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Kolyakm сказано:

можу лиш гарантувати що коли приймати душ і в той же час мити руки в іншому сан вузлі або на кухні ви отримаєте зміну тумператури води з лійки душу і це факт

я б не був такий категоричний...

по-перше, надто багато залежить від тиску води (і гарячої, і, як не дивно холодної - наприклад, в мене бачок набирається повільно, а на кранах стоять аератори-"економайзери")

по-друге, таке явище зустрічається значно частіше, ніж двоконтурні котли в будинках 200+, і навчилось вже людство на даному етапі цивілізації трохи способів з цим боротись

по-третє, якщо вже хтось там потратив схолєри кілобаксів спочатку на будову 200+, а потім кілобакси на систему опалення - то тут вже "проситься" бойлер непрямого нагріву (так, на додачу до двоконтурного котла), а в першу чергу - термостатичний змішувач. в мене поки немає будинку понад 200 "квадратів", і газового котла за 1000 євро також немає, але собі на душ поставив термостатичний змішувач - і можу думати тільки про те, що треба було поставити його багато років раніше...

 

щоб не зовсім відходити від теми - то теплові насоси це поки більше забаганка для багатих, якщо я з початку сезону на опалення витратив трохи більше 10тис.грн. на газ - то мови про окупність ТН і бути тут не може.

якщо є можливість опалюватись і газом, і електрикою - то на газ потратитись доведеться менше.

якщо є можливість користуватись електрикою по тарифу "для опалення" - може бути приваблива економіка для великих будинків. але для великих будинків є цікаві перспективи з піролізними твердопаливними котлами ;)

а щоб ТН виграв економічну конкурентну боротьбу з іншими видами опалення - то буде не так і багато ситуацій, де ТН буде економічно доцільно ставити (а якщо ще й взяти грунтові теплообмінники з рекуператором як різновид ТН... ;))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 року потому...

підніму тему. На сайті багато нових фото виконаних обєктів. Замовляйте нашу продукцію, ціни найкращі в регіоні. 0955944046 Микола

www.earthenergy.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 03.04.2018 at 00:13, Kolyakm сказано:

Три роки тому вартість одного куба газу складала 1,2 грн. на даний момент він коштує 7,2 грн. Скільки буде коштувати газ через 3 роки? Задумайтесь. 

три роки тому, перших 100кВт на загальних умовах коштували 90грн., зараз - 168грн.

якщо брати конкретно 2018 - то в квітні 2015 року, 100кВт коштували 30.84грн.

2015 - 30.84

2018 - 90грн.

лютий 2021 - 168грн.

електроенергія за 6 років подорожчала в 5 з половиною майже разів.

 

тепер беремо газ. на 100кВт треба спалити 9-11куб.м

квітень 2015 - це 71.88грн.

квітень 2018 - 68.79грн.

лютий 2021 - 88грн.

газ за 6 років подорожчав майже на чверть.

але є маленький нюанс.

на поточний опалювальний сезон можна було купити газ по 5грн./куб.м, тобто дешевше, ніж три роки тому.

також, ціна газу падала минулого опалювального сезону - наприклад, в лютому 2020 - 5грн./куб.м, а в квітні 2020 - 3.7123грн./куб.м. а на електроенергію ціна тільки зростала весь цей час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...
On 01.03.2021 at 12:42, rrid сказано:

три роки тому, перших 100кВт на загальних умовах коштували 90грн., зараз - 168грн.

якщо брати конкретно 2018 - то в квітні 2015 року, 100кВт коштували 30.84грн.

2015 - 30.84

2018 - 90грн.

лютий 2021 - 168грн.

електроенергія за 6 років подорожчала в 5 з половиною майже разів.

 

тепер беремо газ. на 100кВт треба спалити 9-11куб.м

квітень 2015 - це 71.88грн.

квітень 2018 - 68.79грн.

лютий 2021 - 88грн.

газ за 6 років подорожчав майже на чверть.

але є маленький нюанс.

на поточний опалювальний сезон можна було купити газ по 5грн./куб.м, тобто дешевше, ніж три роки тому.

також, ціна газу падала минулого опалювального сезону - наприклад, в лютому 2020 - 5грн./куб.м, а в квітні 2020 - 3.7123грн./куб.м. а на електроенергію ціна тільки зростала весь цей час.

от тільки вартість доставки ви чомусь не рахуєте). та і навіщо вам дешевий газ в кінці весни якщо опалення потрібне взимку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тепер ми маємо досвід встановлення теплонасосів понад 8 років!!!! Звертайтесь, завжди будемо раді співпраці. В багажі наших робіт тільки задоволені клієнти!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Є на форумі люди що користуються тепловими насосами? В ідеалі ТН вода- вода.
Маю свердловину, цікаво наскільки можна її використати в зимовий час для отримання тепла.
Бо щось мені здається що з газом буде опа)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Dima4s сказал:

Бо щось мені здається що з газом буде опа)

Дрова, торфобрикет більш надійніше. Тепловим насосам також потрібна електрика. А якщо будуть вєєрниє відключення електрики -  будете мерзнути.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, webmaster сказано:

Дрова, торфобрикет більш надійніше. Тепловим насосам також потрібна електрика. А якщо будуть вєєрниє відключення електрики -  будете мерзнути.

настільки апокаліптичний варіант я не розглядаю.
викопне паливо мені не прикольно таскати. цікаво саме "зелений варіант"
Основна проблема в тому, що готові варіанти коштують космічних грошей. Хоча нічого такого дорогого і технологічного в ТН немає. КОндиціонер вартує 400 доларів, а ТН чомусь 5 тис...

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, Dima4s сказал:

Хоча нічого такого дорогого і технологічного в ТН немає. КОндиціонер вартує 400 доларів, а ТН чомусь 5 тис...

Ти ще поцікався чи кожна скважина для цього підходить. 

Як на мене, то простіше взяти хороший кондиціонер повітря-повітря від того ж Мітсубісі.  

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, webmaster сказано:

Ти ще поцікався чи кожна скважина для цього підходить. 

Як на мене, то простіше взяти хороший кондиціонер повітря-повітря від того ж Мітсубісі.  

так от і шукаю в кого то поцікавитись.
Думаю в ідеалі було б взагалі поєднати повітря і свердловину, та нічого такого поки не знайшов. щоб в +8 і вище працював повітряний, а нижче водний контур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, Dima4s сказано:

Є на форумі люди що користуються тепловими насосами? В ідеалі ТН вода- вода.
Маю свердловину, цікаво наскільки можна її використати в зимовий час для отримання тепла.
Бо щось мені здається що з газом буде опа)

Однієї свердловини мало - куди воду будеш дівати охолоджену?

закачують в іншу свердловину, але є ньюанс - потрібна безперебійна робота бо замерзне і розірве все. Плюс не знаю наскільки законно воду перекачувати з одного водоносного слою в інший чи просто викачувати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sergkots сказано:

Однієї свердловини мало - куди воду будеш дівати охолоджену?

закачують в іншу свердловину, але є ньюанс - потрібна безперебійна робота бо замерзне і розірве все. Плюс не знаю наскільки законно воду перекачувати з одного водоносного слою в інший чи просто викачувати.

КОли город поливаю, перекачую з одного слоя в інший. ніби ніхто ще не прибігав штрафувати)
там і кількість води не така велика. близько куба в годину.
Треба вивчити тему. з того що знаю, все що не артезіанська і не використовується для промисловості, на власній ділянці- дозвіл не потрібний.
А от з зливом да.. я думав можна крутнути ще одну, не настільки глибоку, але щоб дістати до дзеркала води+ пару метрів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...