Перейти до змісту

Виготовлення теплових насосів


Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 2 тижня потому...
  • 5 місяців потому...

Цікавим би чимось підіймали б тему.  А то нічого нового інформативного на Вашому сайті також не видно. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 07.01.2017 at 07:20, Vitaliy L сказано:

Цікавим би чимось підіймали б тему.  А то нічого нового інформативного на Вашому сайті також не видно. 

Що на вашу думку нового має зявлятись на нашому сайті крім фотографій виконаних обєктів?

 

прикріплю декілька фото сюди, решта на сайті.

 

www.earthenergy.com.ua

 

 

IMAG1148.jpg

IMAG0735.jpg

IMAG0736.jpg

image-0-02-05-1b97a8d1bedef1807b50b6eba7f61476b95f1225342bdc3514efbbe9297c7e97-V.jpg

image-0-02-05-5579d6d812d6e79bdc3804c724c97898877a0124cc6dd538048068dccc0a9705-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Kolyakm сказано:

Що на вашу думку нового має зявлятись на нашому сайті крім фотографій виконаних обєктів?

Подивись, що викладають в темі про рекуператори:

https://board.lutsk.ua/topic/204267-грунтовий-повітряний-теплообмінник-що-буде-реалізований-в-с-боратин/?page=10&tab=comments#comment-1053726316

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Я з вами на ти не переходив.

За посилання дякую гляну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Kolyakm сказано:

 

Я з вами на ти не переходив.

Це не образа, так типу прийнято - всі рівні. Але якщо це принципово....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам слідкую за даною темою, людина робить "рекуператор" експериментального типу, що саме по собі є новизною. Теплові насоси вже сформований продукт і пояснень фізики його роботи не потребує, оскільки експлуатується людством понад 40 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Це не образа, так типу прийнято - всі рівні. Але якщо це принципово....

Що на вашу думку нового має зявлятись на нашому сайті крім фотографій виконаних обєктів?

Якщо ми будемо спілкуватись на ви, то це ніяк не може визначити нашої рівності чи ні.

З незнайомими людьми правильно спілкуватись на ви а не на ти.

 

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Kolyakm сказано:

Що на вашу думку нового має зявлятись на нашому сайті крім фотографій виконаних обєктів?

Якщо ми будемо спілкуватись на ви, то це ніяк не може визначити нашої рівності чи ні.

З незнайомими людьми правильно спілкуватись на ви а не на ти.

 

Ви так слона не продасте :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Ви так слона не продасте :)

 

Я слона не продаю, я виготовляю достойний продукт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Kolyakm сказано:

Я слона не продаю, я виготовляю достойний продукт.

Я вам не бажаю поганого. Посилання на тему форуму надав, щоб подивились що викладають інші люди в суміжній темі. Тому, що мало виготовити - потрібно правильно подати інформацію про власну роботу. Графіки споживання електроенергії, температура теплоносія та інше. Комунікуйте із потенційними клієнтами, покажіть як ваш продукт "живе".

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Kolyakm сказано:

Я слона не продаю, я виготовляю достойний продукт.

Достойний продукт за яким не стоять черги? може не такий він і достойний?
Знайдіть собі менеджера з продажів, людину яка вміє говорити з потенційними клієнтами.
Бо з таким спілкуванням як я тут читаю- далеко не заїдете.

По сайту. Мені особисто, не вистачає нормального розділу ЦІНИ
Що скільки вартує, на яку площу +- розраховано, скільки часу монтується, яка гарантія, за який час окупається.


 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, dimmon сказал:

Скажіть свою думку на рахунок цього відео:

 

 

А що тут думати. Хто вчив у школі фізику та математику, може сам усе порахувати. Теплові насоси - це реальний розводняк тих, у кого халявне бабло й хто не платить податки й не знає, як ще з тим халявним баблом можна можна випендритись. Чоловік усе розжував та розклав по полицях. Просто перемножте на курс рубля до гривні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, не читав тему і не дивився відео. Не захищаю і не хвалю.

Але маю досвід клієнта свого (товариша).

Має двоповерхову баню, другий поверх он-оф кондиціонер 12000 бту, перший поверх 9000 бту гіперінвертер (ТЕПЛОВИЙ НАСОС повітря-повітря).

Має тариф на опалення, плюс лічильник ніч/день.

Так от. від тримав всю зиму перший поверх кондюшник на 19 градусів.

В середньому платив за місяць до 400 грн.

В мене двушка, централка, так в лютому 2100 грн влупили .

Ось вам результат.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, kayot сказал:

Ну, не читав тему і не дивився відео. Не захищаю і не хвалю.

Але маю досвід клієнта свого (товариша).

Має двоповерхову баню, другий поверх он-оф кондиціонер 12000 бту, перший поверх 9000 бту гіперінвертер (ТЕПЛОВИЙ НАСОС повітря-повітря).

Має тариф на опалення, плюс лічильник ніч/день.

Так от. від тримав всю зиму перший поверх кондюшник на 19 градусів.

В середньому платив за місяць до 400 грн.

В мене двушка, централка, так в лютому 2100 грн влупили .

Ось вам результат.

Брєхня. Я тобі вже це казав. Тут або він має окуєть субсидію, або електрика в нього поза лічильником (краде), або накрився лічильник. Ти ж сам маєш тепловий насос повітря-повітря (кондиціонер). Попали ним кілька днів і побачиш "ефект".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я роки 2 назад пробував рахувати сонячні колектри на гарячу воду, подібно як у відео вище. Окупність вийшла 13-15 років. Грію воду бойлером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Kolyakm сказал:

Що на вашу думку нового має зявлятись на нашому сайті крім фотографій виконаних обєктів?

 

мабуть не відкрию вам секрету, що технічний прогрес на місці нестоїть .  отож була надія що і на вашому ресурсі можна побачити впровадження найновітніших технологій, графіки окупності, економії та інші цікаві моменти, що привернули б вам увагу клієнтів, а також нормальний прайс як вже вказав дописувач вище.  а так бачимо сюжет з тв пятирічної давнити, ще всяке-різне-неконкретне і жодного позитивного відгуку від щасливого клієнта. а після сьогоднішньої вашої риторики на адресу дописувачів, мені особисто видається безглуздим занести до вас від 10к$  і очікувати позитивний результат.

 

p.s.  наведений вище сюжет з ютубу в свій час досить доступно і вчасно освіжив сприйняття такого надзвичайно економного виду опалення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, kayot сказал:

@vaz75 я веду мову тільки за ТН повітря/повітря.

Ну. Ти подивсь відео і спробуй вникнути в те, що говорить той дядько бородатий. Не тільки той факт, скільки він обходиться в місяць, а всю економіку.

 

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну давайте я спробую вам навести приклад з життя а не з теоретичної точки зору про яку говорить "бородатий дядько".

 

Про окупність. Щоб не вдаватися в подробиці термін окупності теплового насоса, який працює на будівлю з тепловтратами в межах 15 кВт, на даний момент становить 8 років. При умові що ви вже грієтесь газом і думаєте чи встановлювати додатково тепловий насос.

 

Тепер візьмемо той самий приклад тільки будинок новозбудований і газ ще ніхто до будинку не заводив. 

1.Вартість підключення до газової труби по луцьку становить 1,5-2,5 тис.евро (треба віддати сусідам які ту трубу біля вас проложили).

2.Вартість проектної документації на підведення газової труби у ваш будинок + роботи з підключення та монтажу газ труби. (незнаю скільки думаю в 500 евро повинні влізти). 

3.Вартість нормального сучасного газового конденсаційного котла становить 2-3 тис.євро. (котел який послужить не менше 10 років і який не потрібно буде промивати кожен рік - пів року).

4.Для конденсаційного газового котла є обов'язкова гільзовка комену. метр гільзи з роботою близько 100 євро 5м. висоти в середньому. 500 євро.

5. Послуги майстра який "обв'яже" газовий котел  500 євр. 

   итого 2+0,5+2,5+0,5+0,5 = 6 тис.євро.

 

Тепловий насос потужністю 15 кВт. Все в зборі 8 тис.євр. По програмі ЄБРР інформація на сайті http://www.iqenergy.org.ua/about компенсовують при купівлі теплового насоса 35% відсотків вартості, що складе порядка 2 тис.євр.

 

ВИХОДЯЧИ З ЦЬОГО ТЕПЛОНАСОС НА НОВИЙ БУДИНОК ОБХОДИТЬСЯ В ЦІНУ НОРМАЛЬНОГО ГАЗОВОГО КОТЛА!!!! 

 

КОЖНОГО РОКУ ЧИСТОЇ ЕКОНОМІЇ 24 ТИС.ГРН. ПРИ УМОВІ ЩО ГАЗ БІЛЬШЕ НЕ ЗДОРОЩАЄ.

 

КРІМ ТОГО ВИ НЕ БІГАЄТЕ ПО ВОЛИНЬГАЗУ З МРІЄЮ ЩОСЬ ВІД НИХ ДОБИТИСЯ, ДО ВАС ЩОРОКУ НЕ ХОДИТЬ БОГ ЗНА ХТО ПЕРЕВІРЯТИ СТАН ВАШОГО ДИМОХОДУ, ВАМ НІХТО НЕ РОЗКАЗУЄ ЩО Є НОРМИ ВСТАНОВЛЕННЯ ГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ І ВИ ПОВИННІ ВИКОНАТИ КУПУ ЇХНІХ УМОВ. ХТО ТУ ПРОЦЕДУРУ ПРОХОДИВ ТОЙ ДОБРЕ ЗНАЄ ПРО ЩО Я.

 

на будинок з такими тепловтратами станом на зиму 2017-2018 року, потрібно для опалення:

- газу на суму 4-4,5 тис.грн./міс.

- електроенергії на суму 1-1,2 тис. грн./міс.

в середньому у нас 6 опалювальних місяців (візьмемо 8 місяців для підрахунку + за приготування гарячої води в літній період).    Економія в місяць складає 3 тис.грн. * 8 місяців = 24 тис.грн. рік 

 

Р.S. Три роки тому вартість одного куба газу складала 1,2 грн. на даний момент він коштує 7,2 грн. Скільки буде коштувати газ через 3 роки? Задумайтесь. 

 

Бородатий дядько у відео ролику майже все сказав вірно і є доволі грамотною людиною але:

- наша компанія заключала договір, в якому було вказано що наш тепловий насос забезпечить будівлю необхідною кількістю телової енергії 12 місяців на рік без сторонніх нагрівачів. 

- реальний CОР теплового насоса вода-вода 4 а не 2,5. Є об'єкт де встановлено ел. лічильник та тепловий лічильник окремо для теплового насоса.

- він не враховував компенсації по програмі ЄБРР (оскільки такої компенсації в Росії немає).

- у нього в відео тепловий насос коштує 16 тис.євр. а не 8.

- температури подачі в 40 градусів повністю достатньо для обігріву приміщень навіть у -30,  якщо у вас нормально утеплений будинок. Якщо ваш будинок "дірявий" то краще витратити гроші на утеплення  ніж на тепловий насос. (особисто проживаю в будинку і при -25, температури подачі в 40 градусів повністю достатньо для того щоб в приміщеннях трималось +22).

 

 

 

  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Dima4s сказано:

Достойний продукт за яким не стоять черги? може не такий він і достойний?
Знайдіть собі менеджера з продажів, людину яка вміє говорити з потенційними клієнтами.
Бо з таким спілкуванням як я тут читаю- далеко не заїдете.

По сайту. Мені особисто, не вистачає нормального розділу ЦІНИ
Що скільки вартує, на яку площу +- розраховано, скільки часу монтується, яка гарантія, за який час окупається.

 

 

Ціну від квадратури не складеш, потрібно рахувати тепловтрати конкретно вашої будівлі. Якщо людина справді вирішить для себе встановити тепловий насос їй буде не важко з нами зустрітися та надати необхідну інформацію для підрахунку вартості теплового насоса. 

 

мабуть не відкрию вам секрету, що технічний прогрес на місці нестоїть:

- відкрию вам секрет що у теплових насосах в діапазоні цін до 10 тис нічого суттево не змінювалось понад 20 років!!!!, а ті насоси що поза межею в 10 тис кращі за своїх попередників всього на всього на якісь 0,1-0,2 СОР. (тобто якщо звичайний насос буде мати СОР 4 то інверторний з частотними насосами 4,1-4,2). 
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...