Перейти до змісту

Виготовлення теплових насосів


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

чому не можна отримати контактів людей в кого Ви встановили теплові насоси? Це навіюється думка або це була неякісна робота і клієнт не був задоволений. Хочеться поспілкуватись не з тим хто продає послугу , а з тим хто вже нею користується. Чи Ви думаєте що я чи інший приїде подивиться і самотужки це все зробить?

Якщо самотужки хтось може зробити то вже давно зробыв.

І по суті питання: уявіть собі ситуацію: ви клієнт який отримав мою послугу, я розмістив на форумі ваш адрес і телефон. Ви напевно мені за це дякую скажете.

Вище я писав :

Договір є, гарантія є. Юридична особа. Як можуть клієнти лишатись незадоволеними? У вас договір на руках в якому чітко прописано обовязки та права сторін.

Адреси замовників ну в любому випадку на форумі викладувати не буду, для тих хто хоче побачити все це в живу можу провести екскурсію. Дзвоніть домовимось.

0955944046 Микола.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема то хороша. Однак, через який проміжок часу окупиться система? Наприклад, площа будинку 250 м2. Ціна теплового насосу + сонячні батареі+ комплектуючі+ обслуговувавння ..... І не збуваємо що всі елементи імпортні. Курс валюти. На сьогоднішній день економнішого природнього газу немає. Це особиста моя думка...

В сьогоднішніх реаліях опалення за допомогою теплового насоса дешевше газу.

Трішки цифр: за січень місяць опалення будинку 80 м.кв (не найкраще утепленого) склало 250 грн.

З приводу: через який проміжок часу окупиться.

залежно від чого відштовхуватись. Якщо у вас все уже працює на газу доцільність встановлення під сумнівом.

Однак якщо ви будуєте новий будинок і ще не заплатили газовикам їхніх грошей (Тех, умови, врізка, проект,)- це все коштує немало грошей. За таких умов альтернатив тепловому насосу немає.

Ось статья в якій розписано про вартість 1 кВт тепла.

http://greensystem.com.ua/articles/46-hp-system/88-2012-11-05-08-43-08.html

до неї є 1 зауваження, у ній написано що ТН працює до -5 на вулиці. це не зовсім так. Геотермальні ТН працюють при будь якій температурі зовнішньго середовища.

А також добавлю, є можливісь використання ТН у реверсному режимі що забезпечує режим кондеціонування влітку.

Отже до вартості підключення газу добавте щей вартість кондиціонеру. Крім того усього Тепловий насос (в реверсному режимі) на 20-30 % окономічніший кондиціонера, що також в майбутньому збереже ваші кошти.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А також ще є 1 спосіб швидше відбити свої кровні:

Встановлюємо додатковий буфер (теплоакумулятор) між системою опалення та тепловим насосом. Розраховуємо його на теплоємність яка рівна 70% тепловтрат вашого будинку, після чого йдемо до РЕСу і пишемо заяву на перехір до трьохтарифного обліку електроенергії. Отримуємо нічний тариф з коефіцієнтом 0,3 від вартості. Гріємо будинок а також теплоакумулятор в ночі, вдень відключаємо ТН та підтримуємо температуру у приміщенні за допомогою теплоакумулятора.

Правда такий спосіб буде працювати допоки температура на вулиці буде вищою від -10, коли температура опуститься нижче економити багато не вийде, або доведеться на стадії проектування закладати в 3 рази потужніший ТН від потрібного що вважаю недоцьльним. Та всежтаки у нас 90% опалювального сезону температура на вулиці вища -10 гр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також якщо хтось скептично відноситься до українських виробників тісно співпрацюємо з Естонською компанією HeatingMaster. Можемо привезти їхній тепловий насос та встановити його для вас. Ціна в такому разі складе 6000 евр.(10кВт тепла). За котельню під ключ.

ось сайт компанії - http://heatingmaster.jimdo.com

а ось канал ютуб - https://www.youtube....r/HeatingMaster

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все добре та гарно. Через який час окупиться?

http://greensystem.com.ua/articles/46-hp-system/88-2012-11-05-08-43-08.html Як на сайті. Через 70-300 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все добре та гарно. Через який час окупиться?

http://greensystem.com.ua/articles/46-hp-system/88-2012-11-05-08-43-08.html Як на сайті. Через 70-300 років...

ТС ціну вказав 3500 євро, у посиланні 313000 грн. Також КОП 4 у нього, у вашому посилані 2.79. Не зовсім правильне порівняння.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все добре та гарно. Через який час окупиться?

http://greensystem.c...5-08-43-08.html Як на сайті. Через 70-300 років...

ТС ціну вказав 3500 євро, у посиланні 313000 грн. Також КОП 4 у нього, у вашому посилані 2.79. Не зовсім правильне порівняння.

по перше ви тарифи на газ приведені у посиланні дивились? в даний момент гаж на 70% доррожче, і зауважте чо це не крайня йому ціна.

Через який час окупиться? Через який час окупиться каналізація у вашому будинку? (можна ходити і на вулицю)

Через який час окупиться газове опалення? (люди раніше у печерах жили) аналогічно і водопостачання! (можна воду з колонки носити чи з сусідської криниці). Треба знати з чим порівнювати насамперед це 1 а друге люди платять за комфорт розмова про окупиться недоцільна. Та і будинок ви будуєте 100+ квадратів хоча можна нормально жити маючи 50 м.кв. Тому все відносне.

Дотогож я писав що даний тип опалення вбільшості орієнтований на нові будинки де ще не підведено газ. При таких умовах здебільшого затрати на встановлення теплового насоса є значно меншими ніж встеновлення наприклад газового опалення + системи кондеціонування. Тай єксплуатаційні затрати при використанні теплового насосу значно менші ніж інші джерела тепла та холоду.

Це все добре та гарно. Через який час окупиться?

http://greensystem.c...5-08-43-08.html Як на сайті. Через 70-300 років...

ТС ціну вказав 3500 євро, у посиланні 313000 грн. Також КОП 4 у нього, у вашому посилані 2.79. Не зовсім правильне порівняння.

Ви тарифи на газ приведені у посиланні дивились? в даний момент гаж на 70% доррожче, і зауважте чо це не крайня йому ціна. А от електроенергія, як не дивно, залишилася за тієюж ціною.

та і задавати таке питання і писати через 70-300 років... Ви доросла людина яка вивчала у школі предмет з назвою Математика. Так ось достатньо рівня 7-8 класу знань з математики щоб самому порахувати коли окупиться у вашому конкретному випадку, і на підставі цих розрахунків кожен сам взмозі зробити СВІЙ ВИБІР.

Тай з урахуванням світових тенденцій у недалекому майбутньому систему на ТН набагато легше зробити незалежною чим газову. (я маю на увазі вітряки та сонячні батереї).

Через який час окупиться? Через який час окупиться каналізація у вашому будинку? (можна ходити і на вулицю)

Через який час окупиться газове опалення? (люди раніше у печерах жили) аналогічно і водопостачання! (можна воду з колонки носити чи з сусідської криниці). Треба знати з чим порівнювати насамперед це 1 а друге люди платять за комфорт розмова про окупиться недоцільна. Та і будинок ви будуєте 100+ квадратів хоча можна нормально жити маючи 50 м.кв. Тому все відносне.

Дотогож я писав що даний тип опалення вбільшості орієнтований на нові будинки де ще не підведено газ. При таких умовах здебільшого затрати на встановлення теплового насоса є значно меншими ніж встеновлення наприклад газового опалення + системи кондеціонування. Тай єксплуатаційні затрати при використанні теплового насосу значно менші ніж інші джерела тепла та холоду.

Трішки статистики: У європі понад 70% приватного сектору обігріваються за допомогою Теплових насосів. У штатах понад 75%. Робіть висновки що єкономічніше.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця система можлива тільки для власного будинку. В умовах квартири ні, нажаль. І є питання:

Ну припустимо поставили тепловий насос витративши конкретну суму і тут бац! Електроенергію вирубили, (віярне відключення ще не забули?) і що тепер, мерзнути? Чи дизель рулить?

Якщо на вулиці буде -20 та нижче, я так зрозумів що такого опалення буде мало?

Газ буде рости у ціні, а електроенергія хіба ні? 38кВт на добу, немало! Може практичніше котел на тверде паливо?

Щодо соняшних панелей, вітрових станцій... класно но дуже дорого.

І, цікаво, скільки буде коштувати повністю автономне джерело енергії? Якщо ставити тепловий насос то як одну з підсистем смартбудинку. І тут знову все впреться у вартість, пєчалька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо років окупності - ссилка, це по-перше. По-друге, ТН можна встановити кого є зайві гроші, оскільки сьогодні в Украіні це не вигідно. По-третє, на вкус і цвєт товарища нет. Кожен вибає що хоче. Хочете, будуйте будинок на 80 м2 і встановлюйте ТП..., кожному своє......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо років окупності - ссилка, це по-перше. По-друге, ТН можна встановити кого є зайві гроші, оскільки сьогодні в Украіні це не вигідно. По-третє, на вкус і цвєт товарища нет. Кожен вибає що хоче. Хочете, будуйте будинок на 80 м2 і встановлюйте ТП..., кожному своє......

Час розставить всі крапки та розсудить. Подивимось як будуть дорожчати енергоносії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки статистики: У європі понад 70% приватного сектору обігріваються за допомогою Теплових насосів. У штатах понад 75%. Робіть висновки що єкономічніше.

пруф? є посилання на таку інформацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут можна трохи більше прочитати про теплові насоси:

http://ecotown.com.ua/search/?q=%F2%E5%EF%EB%EE%E2%E0+%EF%EE%EC%EF%E0

Ну і не забуваємо, що холодильник, морозильна камера також є майже тепловими помпами. Скільки вони можуть прослужити в такому режимі не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця система можлива тільки для власного будинку. В умовах квартири ні, нажаль. І є питання:

Ну припустимо поставили тепловий насос витративши конкретну суму і тут бац! Електроенергію вирубили, (віярне відключення ще не забули?) і що тепер, мерзнути? Чи дизель рулить?

Якщо на вулиці буде -20 та нижче, я так зрозумів що такого опалення буде мало?

Газ буде рости у ціні, а електроенергія хіба ні? 38кВт на добу, немало! Може практичніше котел на тверде паливо?

Щодо соняшних панелей, вітрових станцій... класно но дуже дорого.

І, цікаво, скільки буде коштувати повністю автономне джерело енергії? Якщо ставити тепловий насос то як одну з підсистем смартбудинку. І тут знову все впреться у вартість, пєчалька.

Якщо на вулиці буде -20 та нижче, я так зрозумів що такого опалення буде мало? Незнаю з чого такі висноски, скажу тільки що вони хибні.

Ну припустимо поставили тепловий насос витративши конкретну суму і тут бац! Електроенергію вирубили, (віярне відключення ще не забули?) і що тепер, мерзнути? Чи дизель рулить? Незнаю жодного сучасного котла котрий би працював без електроенергії - це по перше і по друге купив собі генератор поставив АВР (автоматичний вмикач резервного живлення), і маєш спокій!!!. І в хаті соляркою не смердить та і не переживаеш що вибухне.

Прочитайте будьласка тему повністю не хочу знову писати одней й теж саме. беріть 38кВт по тарифу 0,24 коп виходить чуть більше 9 гривень множимо на 30 днів отримуємо 274 гривні в місяць (але це повинно бути 30 днів поспіль -20 гр.ц).

Найдіть мені дешевше опелення!!! Дровами однозначно дорожче буде. Тай врахуйте: замов, привези, поріж, порубай, поскладай, підкинь у топку 3 рази в день. А коли у нас наведуть накінець то порядок з незаконною вирубкою лісу, тоді ви свій котел в металолом понесете, і хату прийдеться всю розвалити щоб систему опалення під тепловий насос зробити. То може краще відразу робити як годиться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дровами однозначно дорожче буде.

Це потрібно запитати жителів Любомиля та Шацька. Газу у них немає. Є хто звідти? Скільки куб дров у вас зараз?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо років окупності - ссилка, це по-перше. По-друге, ТН можна встановити кого є зайві гроші, оскільки сьогодні в Украіні це не вигідно. По-третє, на вкус і цвєт товарища нет. Кожен вибає що хоче. Хочете, будуйте будинок на 80 м2 і встановлюйте ТП..., кожному своє......

в Украіні це не вигідно. -

Насмішили. Назвіть мені більш єфективніше опалення ніж тепловий насос? І головне аргументуйте свій висновок!! Просто сказати небо червоне не достатньо бо воно голубе. Якщо ви вважаете інакше аргументуйте і зробіть це не ссилкою 2-х річної давності а розрахунком. Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Дровами однозначно дорожче буде.

Це потрібно запитати жителів Любомиля та Шацька. Газу у них немає. Є хто звідти? Скільки куб дров у вас зараз?

не так, відкрийте оголошення і знайдіть хто продає дрова у Луцьку або з доставкою у Луцьк. А потім у жителів Шацька, Любомля: запитайте скільки кубів вони спалять коли на вулиці цілий місяць -20 буде приматись. От тоді я порадуюсь.

Думаю цифра буде в раза 3 більшою від ТН.

Та ще не забудьте у твердотопливного котла включити режим кондеціонування на 20-30% єкономічніший кондиціонера.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно в Українських реаліях родині в якій чоловік працює токарем на заводі а дружина продавцем супермаркету сума на встановлення ТН є непідйомною, що викликає сум за нашу Країну :0156:

Та говорити що це недоцільно чи не вигідно є хибним.

Змінено користувачем Kolyakm
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки статистики: У європі понад 70% приватного сектору обігріваються за допомогою Теплових насосів. У штатах понад 75%. Робіть висновки що єкономічніше.

пруф? є посилання на таку інформацію?

посилання нажаль нема чув про таку статистику на одному з українських телеканалів.

Але точно знаю що наприклад в Німеччині, держава повертає 50% затрат на встановлення та купівлю теплового насоса домовласнику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть мені більш єфективніше опалення ніж тепловий насос? І головне аргументуйте свій висновок!! Просто сказати небо червоне не достатньо бо воно голубе. Якщо ви вважаете інакше аргументуйте і зробіть це не ссилкою 2-х річної давності а розрахунком. Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Дровами однозначно дорожче буде.

Взагалі-то, щоб слова продавця не "дзвеніли", він і мав би надати всі розрахунки - і по операційних витратах, і по загальних витратах з урахуванням амортизації капітальних інвестицій. Продавець має довести переваги товару, який він "тюхає" ;)

Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Простіше всього сказати, що розрахунки дворічної давності безнадійно застаріли... свої актуальні на сьогодні набагато важче дати (особливо, коли їх, вочевидь, просто немає).

Але точно знаю що наприклад в Німеччині, держава повертає 50% затрат на встановлення та купівлю теплового насоса домовласнику.

пруф?

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Назвіть мені більш єфективніше опалення ніж тепловий насос? І головне аргументуйте свій висновок!! Просто сказати небо червоне не достатньо бо воно голубе. Якщо ви вважаете інакше аргументуйте і зробіть це не ссилкою 2-х річної давності а розрахунком. Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Дровами однозначно дорожче буде.

Взагалі-то, щоб слова продавця не "дзеніли", він і мав би надати всі розрахунки - і по операційних витратах, і по загальних витратах з урахуванням амортизації капітальних інвестицій.

Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Простіше всього сказати, що розрахунки дорічної давності безнадійно застаріли...

Але точно знаю що наприклад в Німеччині, держава повертає 50% затрат на встановлення та купівлю теплового насоса домовласнику.

пруф?

Зрозумійте що розрахунок затрат у кожного індивідуальний і потребує індивідуального підходу. Та і навіщо мені напружуватись щоб вам все довести. Ви маєте СОР мого ТН, знаєте вартість електроенергії а також вартість других носіїв енергії, візьміть та порахуйте якщо вам це так цікаво, абож просто у своє посилання підставте реальні цифри по вартості енергоносіїв тай отримайте реальну картину, не забудьте також прорахувати затрати на кондиціонер. А потім ви наврядче будете сумніватись в доцільності і економічності цього виду опалення.

в 2012 році Україною був проведений тендер по переобладнанню декількох котелень центрального опалення. Українські виробники ТН не приймали участі у тендері оскільки не мають досвіду виготовлення настільки потужних ТН. Здається тендер виграла Шведська компанія.

Щоправда не знаю чи це було реалізовано чи залишилося тільки тендером.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За прогнозами Світового енергетичного комітету до 2020 року частка ТН у теплопостачанні, незважаючи на високу вартість, складе до 75%.

Про високу надійність і довговічність теплових насосів свідчать і результати опитування, проведеного для Інституту електронних досліджень ( Electric Power Research Institute ) у США. Для побутових і застосовуваних у сфері обслуговування теплових насосів класу «повітря-повітря» строк служби, впродовж якого половина установок експлуатувалася без ремонту або агрегатів, склав 15 років, для класу «вода-повітря» - 19 років. При цьому дослідження проводилося для реверсивних ТН, які мають два робочі режим – опалення та охолодження, тобто експлуатуються практично цілий рік.

У Німеччині експлуатуються сотні тисяч тепло насосних установок, які використовуються у водяних і повітряних системах опалення та кондиціонування повітря. Передбачена дотація держави на встановлення теплових насосів, що компенсує більшу частину їхньої вартості.

Взято ось звідци:

leacond.com.ua/news/interesting/full/0/1722/

встановлення 3000 теплових насосів та 900 котлів, що працюють на біопаливі;

(програма модернізації систем теплопостачання на 14-15рр.

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 17 жовтня 2013 р. № 948)

Назвіть мені більш єфективніше опалення ніж тепловий насос? І головне аргументуйте свій висновок!! Просто сказати небо червоне не достатньо бо воно голубе. Якщо ви вважаете інакше аргументуйте і зробіть це не ссилкою 2-х річної давності а розрахунком. Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Дровами однозначно дорожче буде.

Взагалі-то, щоб слова продавця не "дзвеніли", він і мав би надати всі розрахунки - і по операційних витратах, і по загальних витратах з урахуванням амортизації капітальних інвестицій. Продавець має довести переваги товару, який він "тюхає" ;)

Інакше ваші слова це пустий дзвін не вартий уваги.

Простіше всього сказати, що розрахунки дворічної давності безнадійно застаріли... свої актуальні на сьогодні набагато важче дати (особливо, коли їх, вочевидь, просто немає).

Але точно знаю що наприклад в Німеччині, держава повертає 50% затрат на встановлення та купівлю теплового насоса домовласнику.

пруф?

Продавець має довести переваги товару, який він "тюхає" ;) Я нічого не тюхаю я пропоную реальний товар за реальну ціну. А тюхають гнилі помідори на базарі під виглядом нормальних.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви навели максимальне споживання за жобу при -20. Яке споживання при температурі, як зараз -5С - +5С (будинок 100м2)? Яка потужність насоса?

Охолодження в ліку відбувається подачою холодної води в батарею? Не буде конденсату?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумійте що розрахунок затрат у кожного індивідуальний і потребує індивідуального підходу. Та і навіщо мені напружуватись щоб вам все довести.

Успіхів в продажах ;))

замість того, щоб чесно написати - тепловий насос вигідніший порівняно з опаленням електроенергією, - "рахуйте самі".

це нічим не краще, ніж продавати гнилі помідори під виглядом свіжих...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви навели максимальне споживання за жобу при -20. Яке споживання при температурі, як зараз -5С - +5С (будинок 100м2)? Яка потужність насоса?

Охолодження в ліку відбувається подачою холодної води в батарею? Не буде конденсату?

при температурі близькій 0 градусів споживання буде приблизно в половину від максимального оскільки дельта тепловтрат розраховується при 40 градусах. а 0 градусів відповідає 20 градусам дельти і становить 50% потужності ТН. Тобто насос за розрахунками повинен віддихати стількиж часу скільки й працювати 50/50.

Для того щоб взнати потрібну вам потужність потрібно зробити теплотехнічний розрахунок. Також, що буде неправильно можна зіслатись да ДБН (державні будівельні норми) та сказати що якщо ваш будинок відповідає чинним нормам теплоізоляції ДБН вам буде достатньо самого малого насоса з нашої лінійки виготовлення потужністю 6 кВт (згідно норм на 100 м.кв достатньо 4,5 кВт). Його ціна складає 2000 євр насос + 1500 євр встановлення та затрати на грунтовий колектор. Якщо на себе візьмите копальні, довбальні та бурові роботи встановлення буде коштувати 700 євр.

Охолодження в ліку відбувається подачою холодної води в батарею? Не буде конденсату?

Таким способом можливе охолодження але не в нас на Волині. Конденсат буде і багато, тому зазвичай відбувається за допомогою внутрішніх блоків кондеціонера.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хіба не можна розписати все зразу

насоси трифазні чи однофазні? на будинок згідно техумов дається встановлена потужність 3кВт - прийдеться її збільшувати.

якщо насос мінімальний 4.5кВт при -20С буде працювати 100% чи навідь 50%, споживання буде набагато більше заявленого вами.

Змінено користувачем Orfey
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...