Перейти до змісту

Виготовлення теплових насосів


Рекомендовані повідомлення

Займаюсь виготовленням та встановленням теплових насосів.

Ціни:

Будинок хороше утеплення 80 м.кв. - котельня на тепловому насосі під ключ 3500 €.

В ціну входить:

1) Безпосереднь темповий насос потужністю 6 кВт.

2) 3 скважени но 30 метрів кожна.

3) 3 мідні зонди для відбору тепла землі з скважин.

4) роботи з монтування геотермального контуру та встановлення теплового насосу.

З запитаннями звертайтесь у цій темі або по телефону 0955944046 Микола.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 181
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Можна трохи цифр економності та рентабельності в порівняні з аналогами. Бо наскільки мені дозволяють мої скромні знання , є багато підводних каменів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який компресор? 6 кВт потужність споживання чи теплова потужність на виході? При чому тут площа будинку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площа мабуть для прикладу., а з яких комплектуючих робите? потужність більшу робите?

ціна досить демократична, знаю одного чоловіка, минулого літа поставив собі ТН (біля Луцька будинок)то витратив більше десяти тис

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна трохи цифр економності та рентабельності в порівняні з аналогами. Бо наскільки мені дозволяють мої скромні знання , є багато підводних каменів.

Договір гарантія є. Юр особа і тд.

6 кВт теплової потужності.

більшу потужність робимо.

комплектуючі (чайна фри) китайські відсутні.

в вище зазначену ціну входить ротаційний компрессор можливе встановлення спирального за додаткову плату.

використовуються комплектуючі таких країн: Італія, Латвія, Франція, Сербія, Корея.

Цифри по економності та рентабельності. Якщо систему опалення виконаємо ми або за нашим проектом, можу в договорі прописати КОП 4, тобто при використанні 1 кВт єлектроенергії отримуємо 4 кВт тепла.

Котельня під ключ за 3500 євро буде працювати з копом > 4 при подачі теплоносія в систему опалення не більше 35 гр.

За додаткові витрати з вашої сторони можу виконати ТН з копом >5.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 кВт теплової потужності.

А на будинок в 80кв.м. то не замало?

Здається 100 Вт на м2 потрібно. Якщо правильно утеплений то ще менше. Правда гостро ще стоїть питання вентиляції - точніше втрати тепла через вентиляцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 кВт на 80 квадратів при хорошому утепленні повністю достатньо. Я б навіть сказав що то з невеличким запасом.

6 кВт тепловий насос здатний обігріти добре утепленне приміщення площею 80 м.кв. без додаткового підігрівання навіть при -20 на вулиці. Є досвід такої роботи, повністю достатньо для підтримання +21 гр.ц. в найхолоднішій кімнаті притіщення, в решту кімнатах +22 і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І скільки квт електрики йде в день на обігрів 80 кв м. при -20?

І ще як з підігрівом гарячої води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Категорично рекомендую всім хто надумає ставити тепловий насос - паралельно ставити і рекуператор.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото смисла робити взагалі не бачу, що особисто ви хочите побачити на фото? корпус насоса? чи траншеї до скважин)

Адреси замовників ну в любому випадку на форумі викладувати не буду, для тих хто хоче побачити все це в живу можу провести екскурсію. Дзвоніть домовимось.

З приводу єлектроенергії: в суткі при -20 за вікном буде використовуватись 38 +/-4 кВт. Але не розумію значення цього запитання. В будь якому випадку єлектроенергії буде використано в 4 рази менше ніж при використанні єлєктрокотла.

Змінено користувачем Kolyakm
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

З приводу єлектроенергії: в суткі при -20 за вікном буде використовуватись 38 +/-4 кВт. Але не розумію значення цього запитання. В будь якому випадку єлектроенергії буде використано в 4 рази менше ніж при використанні єлєктрокотла.

38 кВт?! За добу?!

Це в місяць виходить 1140кВт на обігрів.

По якому тарифові це буде рахуватись?

Якщо по тарифу як для електроопалення (див. сайт) то ще ладно, інакше дорогеньке задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 кВт?! За добу?! Це в місяць виходить 1140кВт на обігрів. По якому тарифові це буде рахуватись? Якщо по тарифу як для електроопалення (див. сайт) то ще ладно, інакше дорогеньке задоволення.

А в нас часто бувають такі місяці коли середньомісячна температура не піднімається вище -20? А якщо при тих же умовах опалювати суто електрикою, скільки б кіловат/годин витратили б?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

чому не можна отримати контактів людей в кого Ви встановили теплові насоси? Це навіюється думка або це була неякісна робота і клієнт не був задоволений. Хочеться поспілкуватись не з тим хто продає послугу , а з тим хто вже нею користується. Чи Ви думаєте що я чи інший приїде подивиться і самотужки це все зробить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз сонячні батареї виходять десь близько 100$ - 100Вт. На 1500$ - 1,5кВт/год від батарей (я тут не рахую витрати на контролери, акуми і т.д.) + тепловий насос і можна повністю відмовитись від "зовнішнього опалення". Якщо ще глянути, які зими пішли, то точно вистачить. Тільки б якість робіт і обладнання відповідала задумці. Темка супер!.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема то хороша. Однак, через який проміжок часу окупиться система? Наприклад, площа будинку 250 м2. Ціна теплового насосу + сонячні батареі+ комплектуючі+ обслуговувавння ..... І не збуваємо що всі елементи імпортні. Курс валюти. На сьогоднішній день економнішого природнього газу немає. Це особиста моя думка...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема то хороша. Однак, через який проміжок часу окупиться система? Наприклад, площа будинку 250 м2. Ціна теплового насосу + сонячні батареі+ комплектуючі+ обслуговувавння ..... І не збуваємо що всі елементи імпортні. Курс валюти. На сьогоднішній день економнішого природнього газу немає. Це особиста моя думка...

Мені цікаво, що ви скажете коли ціна за газ стане ринковою (350$*20=7000 грн/1000м3, 7 грн/м3).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так само і підніметься ціна на електрику... А сонячні батареі на таку кількість площі будинку не дешеве задоволення. Крім літом буде надлишок енергіі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надлишку не буває, є холодильники, кондекіонери і т.д. Це однозначно недешеве задоволення, але воно дешевшає і вдосконалюється, кількість виробників зростає, вдосконалюються технології. Близький час повної автономності. Ідеї тесли моторс також колись виглядали утопічними, а зараз не все вже так смішно, принаймі для нафтотрейдерів. Ціни на газ мають почати падати , оскільки там прописана заторможена реакція на падіння нафти. Але то в Європі а у нас свої договорняки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема то хороша. Однак, через який проміжок часу окупиться система? Наприклад, площа будинку 250 м2. Ціна теплового насосу + сонячні батареі+ комплектуючі+ обслуговувавння ..... І не збуваємо що всі елементи імпортні. Курс валюти. На сьогоднішній день економнішого природнього газу немає. Це особиста моя думка...

Мені цікаво, що ви скажете коли ціна за газ стане ринковою (350$*20=7000 грн/1000м3, 7 грн/м3).

Як тільки підніметься ціна на газ - відразу підтягнеться ціна на електрику. З електрикою у нас самі знаєте яка проблема і, я думаю, дешевої скоро у нас не буде (донбас).

При ринковій ціні на газ уявіть, яка буде ціна на комуналку в містах. Хто її зможе тягнути? 10% населення можливо

Ну і цікаво, яка зараз ціна теплового насоса стала... долар піднявся в 2,5 раза.

Сонячні панелі - теж зараз ціна космос+ акуми.

Там вище писали про 1,5кВт по панелях. Якщо врахувати скільки у нас сонячних днів, то панелей тре брати десь на 4,5кВт. Окупність таких систем - срашно рахувати.

При нашому рівні з/п - це поки неактуально, на мою думку

Змінено користувачем Natik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...