Перейти до змісту

Запитання до ГФ ОГП "Самооборона Волині"


difoto

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, jack74 сказано:

:blink: шо це?!

 

 

 

рекламка сайту якихось регіоналів :
 

Данный сайт работает на условиях франшизы компании CitySites

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Всіх.. без винятку, як журналістів, так і всіх без винятку лучан, волинян.

Запрошую на нічні чергування, на зустріч тіл загиблих бійців, на виїзди по допомозі поліції, нацгвардії, СБУ у стримуванні навали бурштинокопачів, на наші збори, на виїзди по відловлюванню псевдоволонтерів, на засідання громадських рад при ВСІХ структурах на які ходять активісти Самооборони, також запрошую на вручення відзнак бійцям за, які ми проплачуємо, запрошую долучитися до відновлення автомобілів, які потім відправляються на схід нашої держави де йде війна, пропоную ВСІМ долучитися до збору сухпайків, обклеювання бронеплит для захисту наших бійців, до формування ремнаборів солдатам, до збору продуктів по селах. Особливо обдарованим журналістам пропоную долучитится до поїздок в зону АТО і там зробити репортаж, як ми заробляєм кошти собі в кишеню, після того, як повернемось, поропоную відвідати діток, вдов, батьків загиблих хлопців і поспілкуватися з ними.

 

З.І.

1. Ігор Лапін ніколи не був і не є одноосібним керівником Самооборони.

2. Андрій Хведчак не є одноосібним координатором Самооборони.

3. Зборами активістів обрана рада у складі 17 чоловік, які СПІЛЬНО, на основі голосування питань обирають той чи інший напрямок руху Самооборони.

4. "Комбат сікюріті", саме так було написано, складається частково з колишніх Айдарівців і до Самооборони ніякого відношення не має.

5. З Національною поліцією співпрацюємо виключно в рамках закону, а саме ЗАРЕЄСТРУВАВШИСЬ у міськвідділі (заповнюється у двох екземплярах бланк, в якому вказується номер авто, прізвище водія, прізвище старшого групи та її склад) заступаємо на чергування і коментуємо тільки ті події безпосередніми свідками чи учасниками яких ми є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

«НАМ АКТИВІСТИ НЕ ДОПОМАГАЮТЬ», - ПОЛІЦЕЙСЬКІ ПІД ЧАС ВІЗИТУ «САМООБОРОНИ» ПІД МІСЬКВІДДІЛ

Будуть казати, що наклеп, заказуха, Самооборону ображають...? :) Той вже Аверс такий-сякий... :)  А от відяшка про порушення ПДР дуже цікава як і фігуранти в ній, яких неодноразово на підпитку бачили і як вони поводяться!!! Дуже цікавий факт, коли ці "фігуранти" примчали до згорівшого авто Лапіна, п'яні і ще поліціянтам погрожували, що мов не знайдете винних - кранти вам будуть... От така вона Самоо...рона :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, ForZa сказано:

А от відяшка про порушення ПДР дуже цікава як і фігуранти в ній, яких неодноразово на підпитку бачили і як вони поводяться!!! Дуже цікавий факт, коли ці "фігуранти" примчали до згорівшого авто Лапіна, п'яні і ще поліціянтам погрожували, що мов не знайдете винних - кранти вам будуть... От така вона Самоо...рона

Ти дурачок. З тобою навіть сумно спілкуватись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ForZa, ти дійсно вважаєш, що представник Самооборони визнає зашквар свого угрупування? От якби на тій блясі були чуваки з Варти порядку, от тоді би говна летіли в усі сторони. 

 

А взагалі, в черговий раз переконуюсь: бляхи = поху*зм на правила. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

З тобою навіть сумно спілкуватись

Раджу частіше дивитись у дзеркало! :) Коли правда очі коле, то саме воно, скочуватись до "сам дурак" :) Як це для таких притаманне... :) Нічого - час і суспільство все розкладе по полицях...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, ForZa сказал:

А от відяшка про порушення ПДР дуже цікава як і фігуранти в ній, яких неодноразово на підпитку бачили і як вони поводяться!!!

а який правильний висновок автор відео зробив : порушили ПДР, нафіг та Самооборона, не конкретно цей водій, не конкретно ця група, а вся Самооборона. Зловили пьяного пожежника - нафіг пожежну частину, зловили за зловживання проблисковими маячками водія швидкої - нафіг ту швидку, зловили поліціянта на хабарі - нафіг ту поліцію. Я правильно провів паралелі ?

37 минут назад, ForZa сказал:

Нічого - час і суспільство все розкладе по полицях...

як показує практика - фіг там. Чим довше живу, тим більше дивуюсь правдивості і геніальності цієї пісні :

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, MANJAK11 сказал:

а який правильний висновок автор відео зробив : порушили ПДР, нафіг та Самооборона, не конкретно цей водій, не конкретно ця група, а вся Самооборона. Зловили пьяного пожежника - нафіг пожежну частину, зловили за зловживання проблисковими маячками водія швидкої - нафіг ту швидку, зловили поліціянта на хабарі - нафіг ту поліцію. Я правильно провів паралелі ?

як показує практика - фіг там. Чим довше живу, тим більше дивуюсь правдивості і геніальності цієї пісні :

 

Ти звісно правий, але треба виходити з того, що є. А є те, що значна частина народу сприймає ситуацію на даний момент, не аналізуючи сукупність добрих і поганих справ, що скоєні раніше. Тобто випив, обматюкав, порушив ПДР - злочинець, і вже не герой, що 2 роки тому відбив жінку з дитиною від бандюків, попередив 20 пограбувань (це як приклад). Діє правило "ложка дьогтю псує бочку меду". Та й один поганий вчинок пам'ятається набагато довше ніж 10 добрих.

Тому, на моє переконання, має бути не

14 часов назад, difoto сказал:

Ти дурачок. З тобою навіть сумно спілкуватись :)

а "Самооборона розбереться з даним випадком, розібралася, виключила зі своїх лав ланку, що псує чесне ім'я організації". Ну чи типу такого.

То звісно моє імхо.

Спойлер

Ну на крайняк для емоційного Ді: "Успакойся, дурачок, Самооборона розбирається з цим, жди" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото живе просто по дурному принципу (який нажаль дещо притаманний й мені :( ) - він вважає, що те що очевидно для нього, очевидно й для всіх. А насправді то далеко не так, й часто приходится людям *розжовувати* здавалось би цілком очевидні речі. А він псіхує й усугубляє й так, хитку для багатьох, репутацію Самооборони, особливо дякуючи *компаніі чмиріння*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, ForZa сказал:

Раджу частіше дивитись у дзеркало! :) Коли правда очі коле, то саме воно, скочуватись до "сам дурак" :) Як це для таких притаманне... :) Нічого - час і суспільство все розкладе по полицях...

"Переубедить вас мне не удастся, поэтому сразу перейду к оскорблениям".

 

На жаль у Difoto останніми роками у дискусіях або лайка або нісенітниця.

І не одному мені зрозуміло що причина проста: "З ким поведешся - від того наберешся" , "з вовками жити - по вовчі вити"...

ще не забув як у відповідях Nokiany була нецензурщина та погрози і не тільки йому.

.. ось від цього реально сумно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, driok сказал:

Яку очивидну правду ви знаєте,

Єтіть-колотіть!!! З яких дзюрок ви лізете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, MANJAK11 сказано:

Діфото живе просто по дурному принципу (який нажаль дещо притаманний й мені :( ) - він вважає, що те що очевидно для нього, очевидно й для всіх. А насправді то далеко не так, й часто приходится людям *розжовувати* здавалось би цілком очевидні речі.

Ок, розжую.

П'яними Самооборонівці не їздять , випадки, коли це "проскакувало" по ітогу виявлялись напівфейками. Тобто так, був колись в нас такий чувак, так , зловили п'яним, але він на Самообороні півроку не з'являвся! Зрозумійте, коли організація створилась, до нас записалось більше 850 людей, хоча активних було не більше 200, а на даний момент - аби 50 було. Легенди про Самооборону на бурштині взагалі ржачні. Нещодавній випадок: до командиру підрозділа "БУГ", самооборонівця, дзвонять чи то з поліції, чи з СБУ і питають - "твої люди в лісі є? Щось патрулюють? - Ні! Моїх - немає, валіть їх!!!"

На слідуючий день на одному телеканалі виходить сюжет - правоохоронці затримали членів Самооборони Волині і підрозділу БУГ на бурштині. Нам вже просто смішно, нічого доказувати вже не бажаємо. І так - завжди. Нє чітайтє совєтскіх газєт  дивіться Аверс перед обідом.

В мене все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

В мене все.

Е, як це все? А про їзду на перебитих бляхах на червоний сигнал світлофору нічого сказати не хочеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляхи не перебиті, машина офіційно стоїть на обліку у військовій частині. Про червоний сигнал - не до мене, я не знаю подробиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карамба,ну коли ж ти ізийдеш...Тебе випилюють,а ти все лізеш і лізеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.03.2016 at 14:47, Lexx_Giant сказано:

Всіх.. без винятку, як журналістів, так і всіх без винятку лучан, волинян.

Запрошую на нічні чергування, на зустріч тіл загиблих бійців, на виїзди по допомозі поліції, нацгвардії, СБУ у стримуванні навали бурштинокопачів, на наші збори, на виїзди по відловлюванню псевдоволонтерів, на засідання громадських рад при ВСІХ структурах на які ходять активісти Самооборони, також запрошую на вручення відзнак бійцям за, які ми проплачуємо, запрошую долучитися до відновлення автомобілів, які потім відправляються на схід нашої держави де йде війна, пропоную ВСІМ долучитися до збору сухпайків, обклеювання бронеплит для захисту наших бійців, до формування ремнаборів солдатам, до збору продуктів по селах. Особливо обдарованим журналістам пропоную долучитится до поїздок в зону АТО і там зробити репортаж, як ми заробляєм кошти собі в кишеню, після того, як повернемось, поропоную відвідати діток, вдов, батьків загиблих хлопців і поспілкуватися з ними.

 

З.І.

1. Ігор Лапін ніколи не був і не є одноосібним керівником Самооборони.

2. Андрій Хведчак не є одноосібним координатором Самооборони.

3. Зборами активістів обрана рада у складі 17 чоловік, які СПІЛЬНО, на основі голосування питань обирають той чи інший напрямок руху Самооборони.

4. "Комбат сікюріті", саме так було написано, складається частково з колишніх Айдарівців і до Самооборони ніякого відношення не має.

5. З Національною поліцією співпрацюємо виключно в рамках закону, а саме ЗАРЕЄСТРУВАВШИСЬ у міськвідділі (заповнюється у двох екземплярах бланк, в якому вказується номер авто, прізвище водія, прізвище старшого групи та її склад) заступаємо на чергування і коментуємо тільки ті події безпосередніми свідками чи учасниками яких ми є.

 

Нагадую всім. Дату гляньте. Жоден  не прийшов. Так що можете сміливо направлятесь на ... Сцикуни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чому представники угрупування Самооборона порушують ПДР?"

 

Самооборонівець №1: "не до мене, я не знаю подробиць".

Самооборонівець №2: "ви всі сцикуни".

 

:)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, Savage сказано:

"Чому представники угрупування Самооборона порушують ПДР?"

Озброєного угрупування, прошу замєтіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, Savage сказал:

"Чому представники угрупування Самооборона порушують ПДР?"

 

Самооборонівець №1: "не до мене, я не знаю подробиць".

Самооборонівець №2: "ви всі сцикуни".

 

:)

 

 

Відповідаю на поставлене питання. Порушує Самооборона ПДР бо так вимагають ситуації в які потрапляють екіпажі. Життя і здоровя людей, а також збереження їхнього майна є першочерговим. Порушення ПДР відбувається без створення аварійної ситуації. Це з позиції здорового глузду і для нормальбних мислячих люей. Для сцикунів.. ІДІТЬ НА ХУЙ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зашквар №1.

Те, що ти і твої чувачки вважають себе лютими поцреотами, не ставить тебе вище над законом і не надає тобі права порушувати його, коли заманеться.

 

Зашквар №2.

Ви всі яро волаєте про свою "свідому позицію щодо дотриманням законів" і повинні були би першими показувати приклад, як потрібно їх дотримуватися. А не хизуватися тим, як ви на них плюєте.

 

Закшквар №3.

Такою поведінкою ви підсираєте довіру не тільки до свого угрупування, а й до мєнтів, які ніяк не реагують на порушення законів від певних "організацій".

 

Зашквар №4.

На відео з бляхами видно, що чуваки 2 рази пролетіли на червоний і повернули під знак, а потім спокійно займалися своїми справами. Про яку ситуацію, що загрожувала життю чи майну людей, ти мелеш? 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Собака гавкає, караван йде.

Самооборона не посадовці, а обєднання громадян. Всім подобатись не є метою організації. 

Метою є спільно з поліцією підтримувати громадський порядок в нашому місці. Що й виконується відмінно.

 

Прошу долучитися до чергувань і патрулювань. Поки не побачиш це все з середини і не скажеш я там був і знаю, як все насправді, доводити нічого не буду. За поцреота.. сука, прийди в очі скажи. Уїбан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, Savage сказано:

На відео з бляхами видно, що чуваки 2 рази пролетіли на червоний і повернули під знак, а потім спокійно займалися своїми справами.

а де лінк на те відео, дайте гляну, чи шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...