Перейти до змісту

Запитання до ГФ ОГП "Самооборона Волині"


difoto

Рекомендовані повідомлення

Бачу, до Самооборони останнім часом виникає багато запитань, тому прошу не встидатись та задавати їх у цій темі. Відповіді будуть надаватись по мірі їх надходження та моєї власної проінформованості та можливості взнати достовірну інформацію у керівництва.

Вам відповідатимуть:

по загальним та стратегічним питанням - командир штабу Андрій Хведчак,

по фінансовим - начфін Сергій Чуріков, коодинатор "скриньок Самооборони" Сергій Рижков

по "харчовому блоку", збору продуктів, сухпайкам - Павло ака ODZER

по Групі швидкого реагування та співпраці з міліцією - Олександр ака Lexx_Giant

поїхали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 74
  • Створено
  • Остання відповідь

Чи причетна Самооборона до незаконного видобутку бурштину в Маневицькому районі? Якщо так, то яким чином і хто з Самооборонівців керує цим процесом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом не замічаю Самооборону у патрулюванні з ДАЇ. Це у вас людей невистачає чи як ? ЧИ просто там новий механізм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По бурштину:

Самооборона причетна до нього лише тим, що ще з травня місяця на постійній основі виїжджає на місця його незаконного видобутку (тоді - на чолі з Ігорем Лапіним - його ідея), де вилучає разом з міліцією засоби видобування та іноді й сам бурштин. На все це складаються акти, все передається міліції. Обсяги вилученого - десятки тисяч доларів. Ані Хведчак, ані айдарівець "Кутузов" ні машини, ні квартири ні собі, ні для СО досі не купили. Повну широку відповідь вам може дати лише журналістське розслідування на місці. На чергові рейди ми завжди будем раді бачити журналістів, поки висвітлення відбувається лише через нас.

По чергуванню: СО з ДАІ не чергувала, лише допомагала. ГШР працює щоночі, з 20:00 до 8:00, від 1 до 5 екіпажів. Всі екіпажі діють виключно у рамках законодавства, злочинці, що затримуються на протязі години доставляються у міськвідділ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не може СО їздити по базарах і центру і визивати наряди ДАЇ щоб останні виписували штрафи за неправильне паркування ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи не може Самооборона чергувати в судах і прокуратурі, щоб судді виносили чесні рішення? Ні, не може. Самооборона нічого не винна громадянам, які хочуть , щоб Самооборона все порішала і за них, і за міліцію, і за ДАІ, і за комунальні служби, і за суддів. Вступайте у лави СО - беріть на себе цей напрямок, залучайте людський ресурс, а машину вам, паливо та координацію з ДАІ порішає самооборона. Підходить таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а пачєму ви нє слєдітє за калічествам пагаловія ската в калгоспє зорька? хдє кантроль за карупцію в нашем падєздє? почєму у маши нєрєгулярниє оргазми?

п.с. хлопці не виправдовуйтесь. робіть свою справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чи не може СО їздити по базарах і центру і визивати наряди ДАЇ щоб останні виписували штрафи за неправильне паркування ?)

Цікаво, А ви пробували правильно припаркуватися біля ринків? Можливо, це питання потрібно розглянути в плані парковок?

Точка зору лише як водія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправильна парковка? А цеглину на капот класти не пробували? Інколи навіть допомагає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п.с. хлопці не виправдовуйтесь. робіть свою справу.

Андрій, мєгаповага шо ти заглянув у цю тему, але завтра ти можеш опинитись у центрі обговорення. Хтось скаже - "Поліські Партизани" заробляють на імпорті контрабанді взуття.

Нам канєшна по;*й, але....

Я - просто за правду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу висловити велику подяку і повагу герою нашого часу котрий день в день стоїть жертвуючи собою та своїм часом на збір коштів для бійців ато, напроти там-таму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, в темі "Ярош звільнив Данильчука", пост #27, було піднято тему, відносно поваленого, розпиляного і вивезеного представниками ПС і СО бронзового пам'ятника лисому(леніну). Можеш щось "прояснити" відносно цього моменту? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, мєгаповага шо ти заглянув у цю тему, але завтра ти можеш опинитись у центрі обговорення. Хтось скаже - "Поліські Партизани" заробляють на імпорті контрабанді взуття. Нам канєшна по;*й, але.... Я - просто за правду.

так говорять. ти не в курсі де я запаркував бентлі, куплене за гроші на війну?

найбільше звиздять ті, що найменше роблять. тому й кажу, не переймайся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі...Або є,або його немає.Іншого не дано. Кожен сам мізгує,для себе...

Роби,що повинен і будь,що буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

еххх... завтра тема порідіє від зайвих питань.

А конкретних ніхто й не задав.

Ні , ми не валили Лєніна і не здавали на метал, питання до Правого Сектора - це не Самооборона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого Самооборона підтримуватиме, або висуне кандидатами до Рад місцевих найближчими виборами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого Самооборона підтримуватиме, або висуне кандидатами до Рад місцевих найближчими виборами?

Завтра запитаю у "керівників". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх пару копійок

1. Більшість форумчан з Луцька і району.Ніщо не заважає хоч раз прийти на Самооборону і прийняти участь в якійсь акції.Роботи вистачає.І ГШР,і збирання сухпаїв,і,мінімум раз в тиждень,погрузка допомоги нашим воїнам.Впевнений,що людина,яка хоч раз прийняла участь в роботі СО,не буде виїдатись зсередини сумнівами,що в СО сидять махінатори і маніпулятори.Бо все дається досить нелегко.Роботи багато,а людей мало.

2. Якщо допомогти наживо нема бажання або нема можливості,то можна слідкувати за діяльністю СО через фейсбук https://www.facebook.com/samooboronavolyn?fref=photo або через сайт http://samooborona.volyn.ua/ .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю своїх пару копійок

1. Більшість форумчан з Луцька і району.Ніщо не заважає хоч раз прийти на Самооборону і прийняти участь в якійсь акції.Роботи вистачає.І ГШР,і збирання сухпаїв,і,мінімум раз в тиждень,погрузка допомоги нашим воїнам.Впевнений,що людина,яка хоч раз прийняла участь в роботі СО,не буде виїдатись зсередини сумнівами,що в СО сидять махінатори і маніпулятори.Бо все дається досить нелегко.Роботи багато,а людей мало.

2. Якщо допомогти наживо нема бажання або нема можливості,то можна слідкувати за діяльністю СО через фейсбук https://www.facebook...olyn?fref=photo або через сайт http://samooborona.volyn.ua/ .

zaHARE, дякую тобі за твої "пару копійок"))) Є питання - вперед в штаб СО. Був, знаю - люди мудрі, адекватні, роблять свою справу, причому, цілком безкорисно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на Самообороні повна анархія демократія! В самому правильному сенсі! Я сьогодні вволю накричався на керівника та начфіна нашої організації. І ні в кого не виникло думки заткнути мені (та й іншим) рота. ;) Зате дійшли до певного конструктиву.

Нє, чесно - Самооборона - це мурашник, можливо трохи хаотичний, але всі працюють на одну мету, всі ліві відклеюються дуже швидко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого Самооборона підтримуватиме, або висуне кандидатами до Рад місцевих найближчими виборами?

Завтра запитаю у "керівників". :)

Уж полночь близится, а Германа все нет :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на Самообороні повна анархія демократія! В самому правильному сенсі! Я сьогодні вволю накричався на керівника та начфіна нашої організації. І ні в кого не виникло думки заткнути мені (та й іншим) рота. ;) Зате дійшли до певного конструктиву.

Нє, чесно - Самооборона - це мурашник, можливо трохи хаотичний, але всі працюють на одну мету, всі ліві відклеюються дуже швидко.

Частину грошей з автопробігу хотіли виділити Діфото на буржуйки. Я був проти, бо якщо людина працює безплатно значить їй неможна грошами мішати. :_07: Раз Ді сварився, значить послухали :_07:

Я не розумію критиканство деяких персонажів. Якщо не стане СО, вам буде легше і у вас все зразу вийде, мрії збудуться? Що якась нездорова фігня до цієї організації? В кожного були свої власні причини піти в СО, ПС чи Автомайдан, але мета в більшості була та сама. Що там за коти поперебігали між окремими персонажами, то нехай на їх совісті буде, але я проти звинувачення цілих організацій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частину грошей з автопробігу хотіли виділити Діфото на буржуйки. Я був проти, бо якщо людина працює безплатно значить їй неможна грошами мішати. Раз Ді сварився, значить послухали

а їх таки дали, тільки не на буржуйки, а на машини швидкої допомоги, на їх відновлення. Шах і мат - я не міг відмовити, насвари мене :)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще на Самообороні повна анархія демократія! В самому правильному сенсі! Я сьогодні вволю накричався на керівника та начфіна нашої організації. І ні в кого не виникло думки заткнути мені (та й іншим) рота. ;) Зате дійшли до певного конструктиву.

Нє, чесно - Самооборона - це мурашник, можливо трохи хаотичний, але всі працюють на одну мету, всі ліві відклеюються дуже швидко.

Частину грошей з автопробігу хотіли виділити Діфото на буржуйки. Я був проти, бо якщо людина працює безплатно значить їй неможна грошами мішати. :_07: Раз Ді сварився, значить послухали :_07:

Я не розумію критиканство деяких персонажів. Якщо не стане СО, вам буде легше і у вас все зразу вийде, мрії збудуться? Що якась нездорова фігня до цієї організації? В кожного були свої власні причини піти в СО, ПС чи Автомайдан, але мета в більшості була та сама. Що там за коти поперебігали між окремими персонажами, то нехай на їх совісті буде, але я проти звинувачення цілих організацій.

Рома, друже, завжди були, є, і будуть( на жаль), незадоволені "бійці за свободу пригнічених пінгвінів Антарктики". Когось не підпустили до "годівниці", і ці "хтосі" "праведно" схвильовані( бляха, ну майже як колись Європа))), "без порядками" СО, чи ПС. Інші просто, "із врєдності" ляпають язиками. А є і просто ті, хто робить висновок по вчинку , забуваючи, що сам є людина, і може помилитись. Я не роблю компліментів ні ПС, ні СО, але скажу так - собаки гавкають, караван іде. Хлопці, успіху вам .
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...