Перейти до змісту

Сімейна економіка


lilechka

Рекомендовані повідомлення

milana, ви просто не бачили як приходить якийсь паморок і слухає навушники

каже "якісь тихі, гавно" і виймає їх з вух повністю в сірці... таке відчуття що з тою пробкою із-за якої і не чути

"клієнт" посилається нахєр, навушники ідуть в смітник

....

а в когось звичайно вішаються назад... так що діло кожного :)

P.S.: звиняйте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Всім забудькуватим - в Салют на Грушевського не йдіть, там гаплик які черги, аж на всю довжину залу...

А от Колібріс, шевелиться значно скоріше, 3-4 людей і касири не щолкають, а хутко пікають товар :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі,він все життя не знав,для чого існіють вушні палички з ваткою))).

це гігієнічні палички. У кого проблема із сіркою є краплі спеціальні. Вибачте за офтоп але тими паличками люди собі клопоту із вухами можуть наробити.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це гігієнічні палички.

А чистка вух - це не гігієна, по Вашому?

Вибачте за офтоп але тими паличками люди собі клопоту із вухами можуть наробити.

Якщо не вмієте ними користуватись - не користуйтесь. Ніхто ж не змушує.

http://elikar.pp.ua/?p=2328

почитайте а потім про гігієну поговоримо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день до Нового Року замінив всі лампи в квартирі на LED. Навіть у кухонній витяжці. Бюджет ~1500 грн. 5W видають більше світла, як лампа розжарювання 50W. 5(!) років гарантія.

В магазині залишки по старих (відносно) закупках. Ціна - 90 грн. В брендовому інтернет-магазині - 119 грн. На hotline найдешевше - 107 грн.

Магазин "Люстри", вул. Конякіна, 37А:

bSWVg.th.jpg

P.S. В квитанції за січень чітко побачу, на скільки відсотків знизиться споживання електроенергії за місяць.

P.P.S. У всіх кімнатах раджу мати колір світла одного відтінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день до Нового Року замінив всі лампи в квартирі на LED. Навіть у кухонній витяжці. Бюджет ~1500 грн. 5W видають більше світла, як лампа розжарювання 50W. 5(!) років гарантія.

В магазині залишки по старих (відносно) закупках. Ціна - 90 грн. В брендовому інтернет-магазині - 119 грн. На hotline найдешевше - 107 грн.

Магазин "Люстри", вул. Конякіна, 37А:

bSWVg.th.jpg

P.S. В квитанції за січень чітко побачу, на скільки відсотків знизиться споживання електроенергії за місяць.

P.P.S. У всіх кімнатах раджу мати колір світла одного відтінку.

очень интересует ваш опыт, с нетерпением буду ждать результатов. сам, постепенно перевожу по комнате на лед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитячі підгузники найдешевші на Північному і в одній точці на Варшавці.

А взагалі ціни на них ростуть з космічною швидкістю :(

Ми купуємо різні:

польські Dada 4 - 54 шт - 150 грн. (2,77 за шт.)

Helena Harper 50 шт - 135 грн (2,7 за шт)

Happy 70 шт - 190 грн (2,71 за шт)

Huggies Classic 68 шт - 195 грн. (2,87 шт)

Pampers брали 1 і 2, а потім порівняли з Dada і зрозуміли, що кардинальної різниці нема (крім ціни).

Ще рік тому купували в пологовий Памперс 1 27 шт десь за 45 грн., а зараз вони у ВАтсонс коштують більше 100 грн.

Сьогодні в мене був шок, коли побачила ціну на Happy в супермаркетах - 315 грн!!!!!! А на ринку 190 грн.

А де ви купуєте підгузники? І які саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брав Dada 2 - 78 шт. за 165 грн. на Лідавській

То ви дорожче заплатили, ніж на Північному - в цих підгузниках ціна однакова незалежно від кількості памперсів в пачці, а зі збільшенням номеру кількість памперсів зменшується. В 5 їх всього 46

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ви дорожче заплатили, ніж на Півночному

тепер я і всі інші користувачі будемо знати, що на Північному дешевше ця марка вартує. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://elikar.pp.ua/?p=2328

почитайте а потім про гігієну поговоримо.

Не учите меня жить, лучше помогите материально :_07: .

Як допогти? Готівка, на картку? Думав Захисникам допогти але якщо потребуєте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де недорого можна придбати свічки?

Крайній раз купував в "Колібрісі" (на Грушевського) по 4 гривні з копійками (парафінові, досить великі). Дешевших не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми теж користуємось підгузниками Дада. Ціна на них постійно росте. Влітку брали по 130, тепер вже ціна 150. Але всеодно співвідношення ціна-якість мене влаштовує. То пару днів тому взяли одразу три пачки про запас на Північці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дівчатка, а де засоби гігієни купуєте і якого виробника? Ціни виросли більш ніж у два рази((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчатка, а де засоби гігієни купуєте і якого виробника? Ціни виросли більш ніж у два рази((

Зараз у Watsons акція на багато товарів, в тому числі, на засоби гігієни.

Always велика пачка 40 шт - 52 грн. В супермаркетах бачила в районі 74 грн.

Сенсодин 27 грн. з копійками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Низькі ціни на медикаменти (обїздив половину аптек Луцька так як певні необхідні медикаменти дорого коштували): аптека Волиньфарм №61 вул. Львівська, 61а тел.767336; аптека "Дбай про себе" пр.Грушевського,4а тел.740081.

Продукти харчування (декілька прикладів): супермаркет "Наш" на вул. Конякіна; гуртівня "ПАККО" на Ковельській; також на К.-Карого перед ж/д переїздом направо (як їхати від Варшавки) проїхавши 200 м є склади де дуже багато різноманітного товару: продукти харчування, посуда, постіль, деякі побутові прилади (китай) і інші госп. товари. Низькі ціни, думаю більшості це місце знайоме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я трішки розчарувався у всій цій "долбаній" економії? Економиш,економиш,місяцями(багато чому собі відмовляєш)а тут бац! якийсь форс-мажор! і до дупи вся ця економія((.

PS: тільки не питайте що таке форс-мажор, відразу сюди http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%BE%D1%80%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D0%B6%D0%BE%D1%80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я трішки розчарувався у всій цій "долбаній" економії? Економиш,економиш,місяцями(багато чому собі відмовляєш)а тут бац! якийсь форс-мажор! і до дупи вся ця економія((.

PS: тільки не питайте що таке форс-мажор, відразу сюди http://uk.wikipedia....wiki/Форс-мажор

Суть, як Ви кажете в "цій "долбаній" економії" полягає в тому що у випадку форс-мажора (на який ви люб'язно дали лінк, бо ми тут знаєте не "сєміп'дяєй во лбу" і що таке ФМ не знали) Ви маєте більшу кількість грошей для пом'якшення наслідків цього форсмажора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я трішки розчарувався у всій цій "долбаній" економії? Економиш,економиш,місяцями(багато чому собі відмовляєш)а тут бац! якийсь форс-мажор! і до дупи вся ця економія((.

PS: тільки не питайте що таке форс-мажор, відразу сюди http://uk.wikipedia....wiki/Форс-мажор

Ви маєте більшу кількість грошей для пом'якшення наслідків цього форсмажора...

Я нічого не зрозумів.Що значить для пом"якшення наслідків цього форс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не живу для того щоб чекати форс-мажора!! і грошей для цього не відкладаю, бо бл.ть вже навідкладався, як взнав які проблеми .... тут промовчу(здоров"я), то ніяких там пару сраних копійок не допоможе!! над якими я трусився пару років! у супермаркетах, і (майже) у всьому собі відмовляв. Економте)) але ви повірите що це мізер, аби вам було б добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є одна цікава ідея.

Наприклад житомирська сиркова маса(з курагою ,ізюмом, журавлиною ,або приправами) коштує 32 грн за кг.

А якщо брати ящик(5 кг) То ціна вже по 29.5грн

Ділити ящик на 2-3-4 досить просто.

Крім вигоди в ціні є ще момент , що у цілому ящику буде свіжий творожок, а коли продають на вагу, запросто можуть докинути вчорашнього непроданого.

І так можна по дуже багатьом групам товарів.

Треба цілий новий розділ стврити для зручності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...