Перейти до змісту

Сімейна економіка


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Сухофрукти, різні горіхи,фініки та ще 100 найиенувать на любий гаманець і смак в узбеків на Пасажі.Не переважував,але вага там електроннв.

Там же на Пасажі є ряд ,де селяни продають молоко, моркву,картоплю, буряк і т.д.Ціни та якість нормальні.

через ряд оптово роздрібні фрукти та овочі, там же риба морожена та солена.

Коротше Пасаж такий собі супермаркет.Але якщо в ТамТамі ціни нормальні ЛИШЕ на акційний товар, то на Пасажі на весь.

Звісно треба за якістю та цінами слідкувати всюди.

Трохи інша опера, але додам

З аптек найкращі ціни біля Північного,поблизу гастроному.Найкраз навпроти Фуршету..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Чай . В супермаркеті - 33 грн ,на старому базарі 25 грн ...

який чай купуєте?

порадьте хороший чай. Цікавить чорний крупнолистовий

Менi найбiльше подобаються 2 :

AHMAD TEA (сьогоднi купувала на варшавцi упаковку на 100 пакетикiв за 52 грн,в там-тамi така ж 70 з копiйками )

Grace бленд чорного та бiлого чаю - його вперше скуштувала давно i не в нас

У нас нiде не продавали

Зараз можна купити,але не в кожному магазинi.Тут на цiну не дивлюся -де е,там i купую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в "М'ясній точці" на ЛПЗ борошно вагове по 4-39 гривень за кіло. Там же, розливне молоко по 7 грн./літр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заморожене рибне філе де недорого можна придбати? Що скажете на рахунок "Океану", як там ціни у порівнянні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часом у Пакко ціни дешевші можуть бути на акційні товари. В неділю, якщо є картка пакко, ціни оптові. Якщо картки не маєте - можна попросити у когось в черзі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була сьогодні на старому ринку. Мандаринки по 22-25 грн (на варшавці у неділю були по 20-22 грн), печериці по 23 грн дрібні і по 25 грн середні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене мама купили мандаринки вчора по 22 грн в Нашому Краї в районі Лучеська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де недорого продають ляльки серії "Монстер Хай"

Минулого року племінниці на аукро купували. Вийшло суттєво дешевше чим в магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, де недорого продають ляльки серії "Монстер Хай"

Минулого року племінниці на аукро купували. Вийшло суттєво дешевше чим в магазинах

Аукро не підходить. Потрібно сьогодні купити.

ПС. Що,ніхто не знає, де ляльки продаються??? Підскажіть хоча б пару точок з хорошим вибором - проїдусь по ним.

Мабуть,треба йти в магазини типу Пелікан чи Тигрес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порт-сіті , 2-ий поверх , назву магазину не пам'ятаю . Там вибір дуже великий.

І Вам велике дякую. Все. Поїхав по магазинам. Побажайте удачі)).

Удачі , а мені Миколай нехай принесе багато кіндерів-сюрпризів !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене мама купили мандаринки вчора по 22 грн в Нашому Краї в районі Лучеська.

В "Сільпо" (ЦУМ) сьогодні мандаринки були по 17,77 грн. З невеликою кількістю кісточок, але досить солодкі і гарно очищаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Сільпо" (ЦУМ) сьогодні мандаринки були по 17,77 грн. З невеликою кількістю кісточок, але досить солодкі і гарно очищаються.

Коли попердній раз тут розказували за мандарини в Сільпо по 17 грн, то сестра пішла і хотіла купити, але вони були дуже страшні на вигляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли попердній раз тут розказували за мандарини в Сільпо по 17 грн, то сестра пішла і хотіла купити, але вони були дуже страшні на вигляд.

зверху всі переграбані-перемацані-некондішин, я ось 2 години тому купував, зняв верхній ящик, набрав собі гарненьких, без дефектів, кісточок не бачив, хоч і десяток вже злопав, хороші, можна брати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо назад, люди хай теж собі добрих візьмуть, мені не шкода.

подумаєш ну трохи не феншуй, торчить один ящик з напів-цвіло-гнилим желє над усіма, ну то таке...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,

Консультанти до с*аки. Вони продають те, що їм цікавіше з фінансової точки зору продавати (за кожен товар свій відсоток до з/п). За компетентність середньостатистичного консультанта я вже мовчу. Спілкуються мовою сухих показників "на коробці". Так що раджу звернути увагу на акційні позиції в мережевих точках продажу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, теж збираюсь купувати навушники і теж поки не знаю де краще. Чула від друзів таку пораду, що бажано купувати і при них пробувати, тобто йти з телефоном/планшетом. Бо буває що вхід той, що треба, а не фуричить щось і все. Я вже раз так в там-тамі зібралась купити (в магазинчиках перед касами), спробувала, а один навушник грає, а другий мовчить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, підгузки найдешевше брати на Північному

Брав тиждень назад памперс 6 ку на північці 280 грн. Вже майже 10 років таремось на цьому ринку. І не тільки хімія а й мясо продукти та дитячі речі. Потім на днях проїздом був в Ківерцях і на ринку натрапив та купив за 250 грн. Тіж самі памперси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула від друзів таку пораду, що бажано купувати і при них пробувати, тобто йти з телефоном/планшетом.

маєте непереборне бажання сунути собі в вуха навушники після когось незнайомого ?

так ото ж... а комусь пропонуєте слухати після вас :)

в нормальних магазинах вкладиші і вакуумки пробувати не дозволяють бо це як тампон приміряти і назад покласти

...в крутих магазинах можуть бути зразки, но то не про Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, ще поки жодного разу не купувала навушників, тому не задумувалась над цим питанням. А як тоді бути? Ну куплю я їх так, а вдома виявиться, що один не працює. Знову бігати з тими навушниками туди-сюди поки не купиш справні? А як бути тоді як писав ? Адже він обирав не тільки щоб робочі були, а й по якості звуку, щоб було те, що йому до вподоби. То получається не почувши не обереш. Якось палка в двох кінцях получається. І з вами згідна і в той же час як тоді обрати?

ПиСи. Порівняння навушника з тампоном то вже якось перебор, а то у голову приходить автоматом аналогія вуха з ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...