Перейти до змісту

Сімейна економіка


lilechka

Рекомендовані повідомлення

Мене не перестають лякати ціни на продукти, які ростуть мало не щодня. А зарплати наші зменшуються, або, у кращому випадку, залишаються такими ж

Отож, актуально, на мою думку, буде ділитись місцями продажу товарів за прийнятну ціну

Розпочну...

шукала де можна дешево придбати горіхи та сухофрукти. Найдешевше, як на мене

на варшавці біля пасажу точка є де багато сухофруктів всяких

Цукерки ТМ "Волинські солодощі" вигідно замовляти на сайті з самопідбором

Солодкі мандарини (купувала на ринку за 21-22 грн) та хурму (купувала за 36 грн) десь можна дешевше купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 171
  • Створено
  • Остання відповідь

Замітив цікаву тенденцію ціноутворення на мандарини. Спускаючись по Кравчука від Там-Таму побачив прилавок з продажу фруктів, захотів купити мандарин, Іспані - 37! грн, пройшовши до ФанФото - 33-35 грн, за Мадотом 30 грн, перед поворотом на автостанцію через прохід мимо будівельних контейнерів - 25-27 грн, зайшовши на теріторію автостанції біля ряду де на землі люди торгують - 23-25 грн, зайшовши на пасаж - 22 грн, пройшовши вкінець - 20 грн. І це все одна і та ж Іспанія )

Тому ходіть, шукайте і діліться в цій темі )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не перестають лякати ціни на продукти, які ростуть мало не щодня. А зарплати наші зменшуються, або, у кращому випадку, залишаються такими ж

Отож, актуально, на мою думку, буде ділитись місцями продажу товарів за прийнятну ціну

Розпочну...

шукала де можна дешево придбати горіхи та сухофрукти. Найдешевше, як на мене

на варшавці біля пасажу точка є де багато сухофруктів всяких

Цукерки ТМ "Волинські солодощі" вигідно замовляти на сайті з самопідбором

Солодкі мандарини (купувала на ринку за 21-22 грн) та хурму (купувала за 36 грн) десь можна дешевше купити?

мандарини цього року беру виключно в 7/23...там доречі зараз вони по акції 18.99...мандарини іспанія,без кісточок.

завжди закупляюсь їхньому маркеті на 40,недалеко від салюта.

а з сухофруків бачив в колібрісі біля "золотого дракона" курагу по 9,75 ніби за 100 грам...але про якість нескажу,щось руки не доходили купити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в сільпо мандарини 16,99, не самі солодкі, але хороші, також дешеві апельсини, а банани у 7/23 біля вокзалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

основні поради при походах в магазин:

1) не йти голодному

2) не брати велику корзину

3) йти зі списком покупок

і найголовніше 4) за покупками з п.3) має йти чоловік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

так на зекономлені кошти і виходять макарони з оліями ;)

як не крути, свята на носі, і цитрусові, скажімо, то неодміннний атрибут, не зустрічати ж картоплями в голиві і чорним сухим хлібом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останнім часом продуктами закуповуємося на Старому ринку

Свинина 60 грн,навіть уступають ще кілька гривень . В супермаркетах - в межах 80 ,хоча в краю шию і по 70 бачила на днях

Курятина в одну ціну що на базарі,що в магазині - купую в магазині

Чай . В супермаркеті - 33 грн ,на старому базарі 25 грн ...

А от за мандаринами їжджу на Варшавку . Купую там,де продають по 2 цінникам - опт/роздріб

Мені зараз найбільше подобаються ті,що по 20 грн

p.s. завжди купую на одній і тій же точці ,сьогодні проїжджало мимо зранку - думаю заскочу за мандаринами

на моїй точці зачинено,а на сусідній - такі самі

запитую чиї це - кажуть Греція

купую і вже на роботі виявляю що вони абсолютно не такі

бо після сьогоднішніх всі руки оранжеві , а ті що купувала завжди - не линяли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

Олію купую на пр.Перемоги, 24 (кіоск біля колишньої прохідної тарно-бондарного комбінату) - рафінована по 15 грн./літр (якісна, "не стріляє"). Там же недорогий туалетний папір та консервовані зелений горошок і кукурудза (ціну точно не пам"ятаю, кукурудза була по 8 грн. жерстяна банка 420 грам).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

тобто, якщо я дитині купляю кг мандарин на тиждень, то я Ахметов чи Фірташ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

тобто, якщо я дитині купляю кг мандарин на тиждень, то я Ахметов чи Фірташ?

Ді ні.... :)

Просто у 1 пості так написано, що типу зарплати малі ціни великі і тут опа- хурма , мандарини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

М'ясоковбасні вироби практично любого виробника дешевше всього на ринку (пасаж, м'ясомолочний павільйон). Найдорожче - у маркетах. Різниця може досягати 30%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pampers active baby 4 86шт. - 280грн.

Pampers active baby 5 68шт - 280грн.

Польські.

"Берегиня", магазинчик, іти від Там Таму до формули вниз, зліва, самий ближчий до входу формули.

Ціна ще по меншому курсу, далі буде дорожчати, пояснила жіночка.

Ціна супер. Зараз в Польщі по такій ціні не купиш, по курсу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сюдячи з ваших постів Ви всі не бідуэте. Хоч би один написав де купити крупи, макарони,олію і т.д по нормальним цінам.

тут ще питання пріоритетів відіграє велику роль. Корисна, поживна та якісна їжа - це останнє на чому я буду економити

Смажене їмо рідко, отож, пляшки соняшникової олії вистачає на декілька місяців. До салатів купую оливкову. Доречі, де вигідно придбати 5-ти літрову каністру оливкової олії?

Щодо макаронів - купую італійські виробника Barila - найбільше смакують. Уже 25 грн за упаковку продають(( Хто знає де купити дешевше?

Рис або польський, або італійський беру

Гречку їмо рідко

Консерви, соуси, майонези не купую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спускаючись по Кравчука від Там-Таму побачив прилавок з продажу фруктів,

Трошки розкажу про ці прилавки. Я живу на Кравчука (в цьому районі) і вже декілька років спостерігаю як одні й ті самі люди зранку привозять товар і продавців а ввечері забирають. Незнаю їхньої національності, назву азерами. У них від зупинки напроти там-таму і до Слона літом було до 12 точок, зараз менше. Так от все було добре, поки нам неподарували кухонну електронну вагу - такого обважування я ще ніколи незустрічав. Купляю кавун по 3 грн/кг, продавчиня важить - 4.5 кг, посміхається і каже забирай за 12 грн, прийшов додом, переважив - 3,150 кг. Дині і виноград, та сама історія, кажу зваж мені правильно, я живу недалеко і вдома переважу - ,єр там. Сваарився, кричав, ходив цього літа в захист прав споживачів, на Ковельській, сказали - потрібно ПІБ власника, на кого писати заяву. Продавці незнають хто власник, документи на товар немають (або нехочуть показувати), хотів через адміністрацію ринку взнати, так там територія декількох ринків знайти крайнього нереально.

Некуплю там нічого навіть якщо поставлять ціну в два рази меншу ніж в інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарні закупи носіть у кишені таку штучку, щоб застидувати недобросовісних продаванів і не дати себе обдурити.

200pcs-lot-40kg-20g-Weight-Digital-Scale-Hook-Handy-Scales-Hanging-Luggage-Fishing-Pocket-With-Blue.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо макаронів - купую італійські виробника Barila - найбільше смакують. Уже 25 грн за упаковку продають(( Хто знає де купити дешевше?

на старому ринку, в ряді поряд із зупинкою (крайній контейнер, там де перехрестя) продають макаронні вироби. продавець каже що рівненські, з мадярської (венрія) муки. 12 грн. упаковка. непогані по якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна ще по меншому курсу, далі буде дорожчати, пояснила жіночка.

я цю мантру слухав кожен раз ще 5 років тому, коли купував малій памперси на "Північному". Бувало, на наступний раз вони були дешевші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чай . В супермаркеті - 33 грн ,на старому базарі 25 грн ...

який чай купуєте?

порадьте хороший чай. Цікавить чорний крупнолистовий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хурму (купувала за 36 грн) десь можна дешевше купити?

Десь у вівторок чи в середу мама купувала хурму в Сільпо у "Слоні" по 30грн., заїзджав в гості то попробував, ну дуууже смачна, сьогодні може схожу подивлюся чи ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь у вівторок чи в середу мама купувала хурму в Сільпо у "Слоні" по 30грн., заїзджав в гості то попробував, ну дуууже смачна, сьогодні може схожу подивлюся чи ще є.

По 30 грн. вже не має. То була тижнева акція в Сільпо до 11.12.2014.

http://silpo.ua/ua/actions/priceoftheweek/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на базарні закупи носіть у кишені таку штучку, щоб застидувати недобросовісних продаванів і не дати себе обдурити.

200pcs-lot-40kg-20g-Weight-Digital-Scale-Hook-Handy-Scales-Hanging-Luggage-Fishing-Pocket-With-Blue.jpg

Хороша ідея. Особливо після перегляду наглядного відео Підкажіть де можна такого купити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аліекспрес, ібей, 100500 китай-магазинів, олх, аукро, просто офф-лайн магазини, абсолютно не дефіцит :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

свинина біля вокзала магазинчики, лопатка 56грн. В фуршеті ікра червона)))))) баночка 26грн - акція. трохи рідкувата, але на смак норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...