Перейти до змісту

Живець


pushistij

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!Хто підкаже,де в Луцьку,окрім Варшавки,можна купити живця для жерлиць.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив у рибацькому магазині на Шевченка, біля "Нової лінії", маленькі карасики плавали у великому акваріумі :).

Ціни не запитував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив у рибацькому магазині на Шевченка, біля "Нової лінії", маленькі карасики плавали у великому акваріумі :).

Ціни не запитував.

Я купляв в цьому магазині по 1,5грн. штука. Брав 20 живців, то ще накинув 5 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На старому ще біля зупинки можна придбати.

.....Але бажанно зранку приходити.

Ще на північному є два магазини. минулого року живці були по 1грн\1шт, цього року поки-що не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім,хто відгукнувся.Живець куплено на Шевченка)Завтра буду пробувати когось зловити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім,хто відгукнувся.Живець куплено на Шевченка)Завтра буду пробувати когось зловити)

НХНЛ і чекаєм на фотозвіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Може хто знає, до зараз в Луцьку можна купити малих карасиків?

Правильно писати де можна поблизу Луцька половити маленьких карасиків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно писати де можна поблизу Луцька половити маленьких карасиків.

Ну половити немає як, так як карасики треба на вихідні, до яких я на роботі(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Хтось знає де зараз купити, або наловити маленьких карасів на живців. Був на Старому базарі, на Варшавці, на Північному...ніде нема на рибних точках... а в рибацьких магазинах є? по скільки зараз? хтось в курсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав сьогодні на варшавці живці. За 20 карасиків заплатив 15 грн. На ціну не звернув увагу. Була ціла балія, ажиотажу не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на днях засік акваріум з маленькими карасиками в рибальському магазині в салюті на соборності.гривня штучка. магазин працює до восьмої. не реклама.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав сьогодні на варшавці, живець великий, ще й хвилин 20 по балії ганявся щоб зловити. Казали у вівторок буде багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

сьогодні завезли дуже класний свіженький живець в рибацький магазин що в салюті біля загсу.я затарився вже на 3 дні рибалки.ціна 1.5 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибацький магазин що в салюті біля загсу.сьогодні привезли.живець бомба.я тільки що звідти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рибацький магазин що в салюті біля загсу.сьогодні привезли.живець бомба.я тільки що звідти.

називається реклама без паліва...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от блін, і тут "проіскі" олігархів. нафіга сарказм. корисна дуже інфа. живець плаває в акваріумі, а не у відрі під прилавком, бачив було багато піскарів. люди ж тут цікавляться живцем, то ж не обзивати їх за це темними.

давайте жити дружно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от блін, і тут "проіскі" олігархів. нафіга сарказм. корисна дуже інфа. живець плаває в акваріумі, а не у відрі під прилавком, бачив було багато піскарів. люди ж тут цікавляться живцем, то ж не обзивати їх за це темними.

давайте жити дружно.

Я ж не кажу, що вони погані. Це дуже добре, що є живці. Сам їх шукаю. Краще б написали, що це пишуть з рибацького магазину і продають живці, а для клієнтів з борди знижка у вигляді бонусних живців і все.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...