Перейти до змісту

Чоловік в маяках займається вирощуванням цитрусових


stepanov

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, цікавить таке питання, хто чув або знає де в маяках чоловік вирощує на продаж цитрусові!!?? Просто хотів би придбати собі декілька рослин а де його знайти не знаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудо человек Иван! Зачем тебе цитрусовые? Лучше сразу крокодиловая ферма - больше прибыли!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудо человек Иван! Зачем тебе цитрусовые? Лучше сразу крокодиловая ферма - больше прибыли!

Для крокодила людина буде обслуговуючим персоналом і потенційно десертом. Із цитрусовими не так екстремально. Правда якщо не займатись селекцією по Мічуріну - урожаєм може прибити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їв я і мандарини і апельсини і навіть банани вирощені в теплиці. Не займайтесь дурницями - ніколи вони не зрівняються із відкритим грунтом та справжнім сонцем. Вирощувати для себе інша річ. Цитрусові фактично всі можна прививати на лимоні, можна і ціле цитрусове дерево виростити - одна гілка лимон, інша апельсин, ще одна мандарин і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

halcogen, спробуйте. Для себе можна, а на ринку вони не конкурентні - сонця мало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

http://lutsk.vol.olx...-ID58qfl.html саме в маяках)

RHL6.jpg

та ну)

Відкрилась... Глюк OLX)))))

http://lutsk.vol.olx...-ID58qfl.html саме в маяках)

Дуже цікавий варіант. Лимон здоровенний.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://lutsk.vol.olx...-ID58qfl.html саме в маяках)

RHL6.jpg

та ну)

Відкрилась... Глюк OLX)))))

http://lutsk.vol.olx...-ID58qfl.html саме в маяках)

Дуже цікавий варіант. Лимон здоровенний.

В мене схожий виріс, 0,432 кг.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікавий варіант. Лимон здоровенний.

Це не лимон, а Пондероза, дехто називає лимон Пондероза, але це не зовсім правильно. Найлегший вид з усіх цитрусових по догляду для початківця-цитрусовода, легко розмножується черенкуванням. Вчасно поливай, підживлюй, пересажуй і будуть плоди до 1 кг, Плодів не багато, але вони великі. В мене зазвичай в межах 300 грам. На смак схоже на лимон але менш кислий, інколи трішки гірчить як грейпфрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікавий варіант. Лимон здоровенний.

Це не лимон, а Пондероза, дехто називає лимон Пондероза, але це не зовсім правильно. Найлегший вид з усіх цитрусових по догляду для початківця-цитрусовода, легко розмножується черенкуванням. Вчасно поливай, підживлюй, пересажуй і будуть плоди до 1 кг, Плодів не багато, але вони великі. В мене зазвичай в межах 300 грам. На смак схоже на лимон але менш кислий, інколи трішки гірчить як грейпфрут.

Лимон Пондероза (или Лимон Канадский)

Лимон Пондероза - гибрид лимона с грейпфрутом. Среднерослый, НЕПРИХОТЛИВЫЙ, комнатный сорт. Высотой незначительно ниже Павловского лимона. Ствол без колючек, хотя иногда бывают. Саженцы зацветают на 1-2 год. Зачастую черенки зацветают через месяц после укоренения. Плоды обратнояйцевидно-округлой формы с кожурой средней толщины. Весом 300-900 граммов. Цветы крупные, растут пучками соцветий на концах побегов. Урожайность невысокая 3-7 плодов в год. Листья крупнее, чем у других сортов. Этот сорт легко отличить от других - по листьям. Они продолговато-округлой формы, черешок короткий с небольшими, но отчетливыми крылышками.

Мировой рекорд - Канадцы C. и D. Knutzen в 1983 году вырастили лимон Пондероза весом 2кг.834гр. !

Есть клон с толстокожими, многосемянными плодами. Один из клонов (выведенный в Польше) называется Лимон Скерневицкий. В своей книге профессор Пёненжек пишет, что это бессемянный сорт. Деревья вырастают чуть-чуть ниже чем у Пондерозы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лимон Пондероза (или Лимон Канадский)

Я ж кажу дехто помилково вважає його лимоном, але в жодному сортовому реєстрі немає такого сорту. А от окремий вид цитрусових - Пондероза є, якщо це принципово, то зможу навіть найти скан з іноземного реєестру сортів цитрусових. На форумах цитрусоводів вже не одного списа зламали, сперечаючись чи це сорт лимону чи окремий вид цитрусових, і з чим це гібрид - з грейпфрутом, помело (помпельмусом) чи цитроном.

В Києві є шахрай Патій, який стверджує, що вивів новий сорт лимонів - Киїівський крупноплідний і продає усім бажаючим Пондерозу. :) Він же ще й патенти на теплицю-термос продає, насправді там трішки видозмінений вегетарій Іванова в поєднанні з траншейною теплицею. До речі на фото продавця з Маяків також теплиця-термос Патія. Скоріше за все Патій його добряче розвів і на патенті і на саджанцях Пондерози.

Інколи Пондерозу продають як лимон сорту Ювілейний.

В мене самого є такі деревця, найстарішому вже років з 20. Перечитано гори літератури, можу лекції читати і давати поради по догляду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, тю а що ж там від вегетарію? Звичайна траншейна теплиця. Дах трохи специфічний.

У мене листя постійно ставало липким - побороти не зміг. Віддав друзям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, тю а що ж там від вегетарію? Звичайна траншейна теплиця. Дах трохи специфічний.

У мене листя постійно ставало липким - побороти не зміг. Віддав друзям.

Утеплення стін і покриття їх світловідбиваючим шаром.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене листя постійно ставало липким - побороти не зміг. Віддав друзям.

А зря. Це щитовка. Легко виводиться актарою (поливається один раз, через 2-3-4 тижні ще один контрольний полив), але плоди краще після неї не їсти, хоча вона і застосовується як хімікат в городництві і садівництві, але при кімнатному застосуванні концентрацію роблять сильнішою.

п.с. Народ в мене тема є на Борді про цитрусівництво, айда туди. :)

п.с.2 Ну звісно, якщо ми не збираємося обговорювати чоловіка з Маяків. Це краще тут робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Утеплення стін і покриття їх світловідбиваючим шаром.

ну це так. Доречі ці моменти діють.

Легко виводиться актарою

поливав, оприскував - знов з’являлась. Щось у мене із рослинами не склалось :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну це так. Доречі ці моменти діють.

Ну не просто так же про Іванова і його рекордні врожаї легенди ходять вже понад пів століття. Хоча по теплицях я "спец в теорії". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По теплицях маю трохи практики. Десь була тема можу там розповісти, що знаю. Бо тут нафлудили вже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поливав, оприскував - знов з’являлась. Щось у мене із рослинами не склалось :(

Можливо на інших вазонах в квартирі також була щитовка, ти її з лимонів виводиш, а вона перелазить з інших, можливо з відкритого вікна залітає. В мене люба рослинність, що попадає в квартиру, стоїть місяць-два на окремому вікні чи в окремому місці - на карантині. Жінка спочатку пробувала возмущатися, коли усі букети після її дня народження стояли на кухні, але тепер має орхідею і все зрозуміла - в орхідей і цитрусових вороги однакові. Зараз її нова орхідея стоїть на кухні, в карантині, оброблена Актарою від борошнистого червеця, а моя зелень по інших кімнатах.

Апд. Оприскувати щитовку майже бесполєзно, вона ж з панцирем, хіба на молодняк діє, котрий ще без щитка (панцира).

Апд.2 Мене теплиці не особо цікавлять, я ж в квартирі живу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots:

По теплицях маю трохи практики. Десь була тема можу там розповісти, що знаю.

Може таки в цій темі про теплиці і поговорим,мене теж цікавлять такі теми!Був у Патія,маю проект Патія,залишилось збудувать!Вся суть"наухау"-будуєтся теплиця з блоків пінопластових,з зовні і з середини магнезітові плити,стіни обклеюють фульгою,розміщення з заходу на схід.Південна частина даху прозора,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots:

По теплицях маю трохи практики. Десь була тема можу там розповісти, що знаю.

Може таки в цій темі про теплиці і поговорим,мене теж цікавлять такі теми!Був у Патія,маю проект Патія,залишилось збудувать!Вся суть"наухау"-будуєтся теплиця з блоків пінопластових,з зовні і з середини магнезітові плити,стіни обклеюють фульгою,розміщення з заходу на схід.Південна частина даху прозора,

А у Вас якісь ескізи даного виробу є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots:

По теплицях маю трохи практики. Десь була тема можу там розповісти, що знаю.

Може таки в цій темі про теплиці і поговорим,мене теж цікавлять такі теми!Був у Патія,маю проект Патія,залишилось збудувать!Вся суть"наухау"-будуєтся теплиця з блоків пінопластових,з зовні і з середини магнезітові плити,стіни обклеюють фульгою,розміщення з заходу на схід.Південна частина даху прозора,

А у Вас якісь ескізи даного виробу є?

Є теплиця як у патія. Правда за 50 км. Там тепер товариш господарює. По ній можу розповісти все. Рекомендувати її не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...