Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

А можливо ця справа має перекрити увагу до іншої. Коли представник США їде в зону оос, а наш президент - в Одесу. Трамп пишуть не в захваті від такого перебігу подій, адже платники податків зза океану можуть не зрозуміти навіщо нам виділяти щороку по 500млн. зелених....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, frv сказано:

А можливо ця справа має перекрити увагу до іншої. Коли представник США їде в зону оос, а наш президент - в Одесу. Трамп пишуть не в захваті від такого перебігу подій, адже платники податків зза океану можуть не зрозуміти навіщо нам виділяти щороку по 500млн. зелених....

Ви думаєте, президент не в курсі  стосовно  представника?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, bublik007 сказано:

Ви думаєте, президент не в курсі  стосовно  представника?))))

100% що в курсі, просто своя рубашка (ліга сміху) ближче до тіла. Він ще не змирився з тим що старий бізнес має відійти на другий план. Та й логіка мені підказує, що наші політики йдуть у владу не заради приставки "ВЕЛИКИЙ", а заради великих грошей. Час покаже...

 

Я  ніколи не вклав би в президенську компанію суму, яку на посаді не отримаєш і за 20 років...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офис Интерпола в Украине находится в Луцке? Не первый раз его вижу на границе

15645970503998178810645932400352.jpg

15645971032878524075637232858309.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, romanc said:

Офис Интерпола в Украине находится в Луцке? Не первый раз его вижу на границе

 

Та який там інтерпол, звичайні грантоїди, громадська організація мусорів. 

Spoiler

РЕГІОНАЛЬНІ ВІДДІЛЕННЯ (ОСЕРЕДКИ) МПА

ВОЛИНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ

Чуйко Олександр Петрович

Адреса: м.Луцьк, вул. Винниченка, 11
Tел./факс (0332) 74-24-13              
E-mail:  [email protected]


А бусом певно папіроси і бурштин в Європу контрабасять ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Цікаво, чи наші прикордонники  її б затримали.

https://hromadske.ua/posts/glava-nacpoliciyi-poyasniv-chomu-jogo-eks-druzhinu-zupinyali-u-polshi-v-avto-razom-z-euro05-mln

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Nokian сказал:

Цікаво, чи наші прикордонники  її б затримали.

https://hromadske.ua/posts/glava-nacpoliciyi-poyasniv-chomu-jogo-eks-druzhinu-zupinyali-u-polshi-v-avto-razom-z-euro05-mln

Ні

Цитата
Evgeniy Plinskiy
5 годин тому

Смех сквозь слезы.

По оперативной информации и обновленным данным супруга Князева Виктория вывозила кэш из Украины в ЕС на протяжении этого года 6 раз.

Тем же составом.

2 раза через Волынь
3 раза через Закарпатье
1 раз через Львов.

Весной прокуратура Польши уже брала эту компашку на границе изъяв 500к Евро и 50к$.

Но тогда Князеву удалось удержать информацию и обеспечить ее не выход в СМИ.
Тоесть мы и меем дело не с разовым прорывом границы, а с системным каналом нелегальной переправки денежной массы под крылом ТОП сотрудника Нацполиции через разные таможни.

Вот вам и ответы на вопросы про бурштын, сигареты, игорные залы, проституцию код крылом Нацполиции..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті спецоперації правоохоронці затримали організатора та виконавця замаху на вбивство офіцера поліції Андрія Іванківа.

Спойлер

Поліція розкриває подробиці замаху на начальника Управління захисту економіки у Закарпатській області в липні 2019 року. Правоохоронці кажуть, що встановили всіх причетних до замаху на ліквідацію офіцера поліції. Спільними діями ДВБ, бійців КОРДу та поліції особливого призначення, оперативників ДЗЕ, слідчих ГСУ затримано головних фігурантів злочину: 38-річного організатора та 25-річного виконавця замаху на вбивство правоохоронця. 

 

Також проведено 60 санкціонованих обшуків за місцем мешкання цих та інших фігурантів змови. Виявлено та вилучено кошти, 4 пістолети, 1 рушницю, більше сотні набоїв, оргтехніку, мобільні телефони, банківські картки, кайданки та чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність. Повідомляється, що наразі затриманих вже доставили до Києва та оголосили їм підозри, встановлюється їхня причетність до інших злочинів.

 

Оце ж вони шерстять, коли на їхнього скоїли замах. А якщо якийсь громадський активіст чи взагалі пересічний громадянин, то насрати їм на все.

Але нічого, Геращенка знову радником Авакова призначили, то тепер реформи не спинити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, Віталій СК сказал:

В результаті спецоперації правоохоронці затримали організатора та виконавця замаху на вбивство офіцера поліції Андрія Іванківа.

  Скрыть контент

Поліція розкриває подробиці замаху на начальника Управління захисту економіки у Закарпатській області в липні 2019 року. Правоохоронці кажуть, що встановили всіх причетних до замаху на ліквідацію офіцера поліції. Спільними діями ДВБ, бійців КОРДу та поліції особливого призначення, оперативників ДЗЕ, слідчих ГСУ затримано головних фігурантів злочину: 38-річного організатора та 25-річного виконавця замаху на вбивство правоохоронця. 

 

Також проведено 60 санкціонованих обшуків за місцем мешкання цих та інших фігурантів змови. Виявлено та вилучено кошти, 4 пістолети, 1 рушницю, більше сотні набоїв, оргтехніку, мобільні телефони, банківські картки, кайданки та чорнові записи, які підтверджують злочинну діяльність. Повідомляється, що наразі затриманих вже доставили до Києва та оголосили їм підозри, встановлюється їхня причетність до інших злочинів.

 

Оце ж вони шерстять, коли на їхнього скоїли замах. А якщо якийсь громадський активіст чи взагалі пересічний громадянин, то насрати їм на все.

Але нічого, Геращенка знову радником Авакова призначили, то тепер реформи не спинити.

пишут, что приехали кошмарить сигаретную мафию и уже задержали эксдепутата, народ гадает Ланьо или из Балог?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.09.2019 at 00:19, Nokian сказано:

Цікаво, чи наші прикордонники  її б затримали.

Цитувати

"Як не дивно, але тут прямої провини митників немає. Йшли зеленим коридором, ризики не спрацювали ні на машину, ні на людей. Митники не обшукують приватні машини. Я дивився відео з камер, непомітно порушень технології роботи. Є певні дивні речі трохи далі по руху, нехай ДБР досліджує, є факти, що хтось цю машину супроводжував", - пояснив Нефьодов.

 

https://espreso.tv/news/2019/09/25/quotne_obshukuyut_pryvatni_mashynyquot_nefodov_poyasnyv_yak_eksdruzhyna_knyazyeva_proskochyla_povz_mytnykiv_z_piv_milyona_yevro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не по Зєньці шапка.

Яке моральне право має зекаманда  вимагати громадян платити податки,мита і тд., Коли такий великий реформатор Нєфєдов- такий сліпий?

І що це в проекті бюджету на 2020 ,надходження від митниці в тих же об'ємах,що і за минулі роки?

А як же всі ці крики про хабарництво?

Якщо воно було- то нові керівники митниць забезпечать значне збільшення надходжень.

А його не планується,значить -або не було хабарництва,або й надалі буде.

Головне ж тоді при звільненні було поставити свої людей на хлібні місця.

Пока зєлєбоби лапшу ще лопають 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Nokian сказано:

А його не планується

@Nokian а то ти, уважно стежучий за політикою і бюджетом, не чув досі і не знаєш, що зарашній бюджет, котрий неможливо підготувати за два тижні, є тупо копіркою гройсмановської заготовки ;) Буде день - буде піща, май терпіння.

Чи то ти так уважно слідкуєш за "митним бюджетом", бо почав переживати за свою контрабанду? ;) 

 

 

 @Віталій СК :) хтів ще вчора написати, що як ти не пнешся впровадити на Борді запорєбрикове поганяло, повторюючи його в кожному своєму пості, а воно все ніяк не уживається тут, ан ні! - Нокіан вже зомбанувся! :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, jack74 сказано:

 @Віталій СК :) хтів ще вчора написати, що як ти не пнешся впровадити на Борді запорєбрикове поганяло, повторюючи його в кожному своєму пості, а воно все ніяк не уживається тут, ан ні! - Нокіан вже зомбанувся! :_39:

Ти неуважно читаєш форум - його вже кілька користувачів вживали.

 

Та й  "порохобот"  колись теж не зразу у маси пішло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ти неуважно читаєш форум - його вже кілька користувачів вживали.

не переживай, я бачив :) Але вони вживали в контексті відповіді тобі, тому й відповідали тобі просто твоїми словами :) А от Нокіан вже використав "незалежно" :) Так диви, пройде ще з місяць, може всі й забудуть, звідки ти його притягнув ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я прізвиська відчуваю.

І Зєлєбоби якнайкраще підходять для виборців Ще.

Бо з виборців Пороха ,порохоботів,тобто тих,х о реально займався піаром Пороха було відсотків 5 може.

Але дуже грамотно це накинули на всіх прихильників і створили ілюзію,що всі проплачені.

Отже  прізвисько порохобот коректне лише для мізерної частини виборців і в широкому сенсі є неприроднім.

Натомість Зєлєбоб дуже промовисто характеризує саме основну масу виборців Зе.

І їхні мотиви,точніше один.

До...йобізм.

По життю.

Тому це прізвисько ну 100 процентів у точку 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

Яке моральне право має зекаманда  вимагати громадян платити податки,мита і тд., Коли такий великий реформатор Нєфєдов- такий сліпий?

Ніби дорослий чоловік і мав би знати, що сплата податків - це твій обов'язок, незалежно хто при владі ЗВО чи за ПОПа, незалежно голосував ти за ЗВО чи за ПОПу, подобається тобі їхня політика чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Я прізвиська відчуваю.

І Зєлєбоби якнайкраще підходять для виборців Ще.

Бо з виборців Пороха ,порохоботів,тобто тих,х о реально займався піаром Пороха було відсотків 5 може.

Але дуже грамотно це накинули на всіх прихильників і створили ілюзію,що всі проплачені.

Отже  прізвисько порохобот коректне лише для мізерної частини виборців і в широкому сенсі є неприроднім.

Натомість Зєлєбоб дуже промовисто характеризує саме основну масу виборців Зе.

І їхні мотиви,точніше один.

До...йобізм.

По життю.

Тому це прізвисько ну 100 процентів у точку 

Знову пригорає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Nokian сказал:

Я прізвиська відчуваю.

Так само як і курси валют?

Чи не ти тут кричав шо як Зе прийде до влади, то до жовтня курс будет за 30?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, jack74 сказано:

Так диви, пройде ще з місяць, може всі й забудуть, звідки ти його притягнув ;)

Ну "звідти" притягнув його не я, а ти. А я взяв його саме з українського сегменту фейсбуку, але ти ж всеодно мені не повіриш та й фіг з ним.

 

4 хвилин тому, WebTraveller сказано:

Чи не ти тут кричав шо як Зе прийде до влади, то до жовтня курс будет за 30?)))

Не кажи гоп - ще чотири дні.:D

 

Та й тобі, якщо логічно подумати, високий курс долара вигідний мав би бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти повний Зєлєбоб,

Читай уважніше мої прогнози.

Дехто з моїх опонентів вже місяць назад таки признав мою правоту.

Хоч я і не для цього роблю прогнози.

І ще ,я не так проти Зе.,як проти зєлєбобізма в людях.

За них же переживаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Не кажи гоп - ще чотири дні.:D

Тільки сам це хотів дописати))

1 минуту назад, Віталій СК сказал:

Та й тобі, якщо логічно подумати, високий курс долара вигідний мав би бути.

Та мені якось пофігу) вистачає і такого на хліб з маслом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Читай уважніше мої прогнози.

Ну розкажи детальніше. Розжуй для повних зєлєбобів.

може і ми признаєм тебе як гіганта мислі. Кидай той ювант. Іди на біржу торгувати)) Чи хоча б у валютчики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже ж казав,що я роблю це не заради визнання,

Тому й доказувати,а тим більше розжовувати  нічого не збираюсь.

А роблю я те,що мені подобається.

Завтра може інше буду робити.

Як карта ляже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...