Перейти до змісту

Реформи МВС? Міліція-->Поліція? ДАІ давайдасвіданья?


jack74

Рекомендовані повідомлення

Ця практика добром не закінчиться, колись буде випадок коли поліцейському дадуть по голові і заберутть зброю (((

В мене така сама думка була. Напарниця сиділа в машині, спиною до нього, і щось робила в планшеті. Так що...

зараз тільки в лінивого немає зброї :(

а в "канкретних пачанциків" завжди була... #Йовбак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 994
  • Створено
  • Остання відповідь

В конкретних пацанчиків була і буде.

В Йовбака, доречі, зброя зареєстрована. Боятись треба пацанчиків з незареєстрованою, які її викинуть в річку і все. Кінці в воду у прямому сенсі.

Вся зареєстрована зброя відстріляна і маючи кулю, гільзу, зброю, тіло... можна все звязати дуже швидко.

Щодо того, що відберуть зброю і будуть проблеми... фігня то все.. 1-2 стволи нічого не рішають + їхні дані в куле-гільзотеці ну.. і поліцейські показали свою готовність до застосування зброї, застреливши собаку.. (дуже шкода тварини, краще б, блядь, господар застрелився.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В конкретних пацанчиків була і буде.

В Йовбака, доречі, зброя зареєстрована. Боятись треба пацанчиків з незареєстрованою, які її викинуть в річку і все. Кінці в воду у прямому сенсі.

Вся зареєстрована зброя відстріляна і маючи кулю, гільзу, зброю, тіло... можна все звязати дуже швидко.

Щодо того, що відберуть зброю і будуть проблеми... фігня то все.. 1-2 стволи нічого не рішають + їхні дані в куле-гільзотеці ну.. і поліцейські показали свою готовність до застосування зброї, застреливши собаку.. (дуже шкода тварини, краще б, блядь, господар застрелився.)

собака вижила http://eveningkiev.com/article/24909
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman Sinicyn поширив світлину від Паши К. Кашчука.

5 год ·

11709862_952331984789358_7678122785825783617_o.jpg

Паша К. Кашчук

Берем на контроль очередной потенциальный конфликт новой полиции и старой милиции. Пишет мой сотрудник, информация 100% верна.

И что самое интересное smile emoticon В сообщение об этом происшествии на сайте МВД http://www.mvs.gov.ua/

ничего не сказали о том, что пьяный водитель угрожавший патрулю пистолетом предъявил удостоверение майора МВД.

Интересно, а в протоколе это указано?

Anton Gerashchenko, до сих пор Вы очень оперативно и адекватно реагировали на такие происшествия. Ждем и сейчас вашей реакции, а также комментария от Artem Shevchenko.

Дело уже замято?

P.S. Блин, я, походу, становлюсь ФБ-троллем smile emoticon

Далее пост-оригинал от Артем Киселев:

https://www.facebook.com/kyselov.artem/posts/890404097662110

Впервые сегодня своими глазами увидел работу полиции и считаю, что работают они слишком вежливо. Надо жестче! Намного жестче! Вкратце дело было так…

Патруль чем-то насторожил Jeep Grand Cherokee, припаркованный на тротуаре недалеко от метро Черниговская, рядом с супермаркетом Novus. Полицейские подошли к машине, чтобы спросить, все ли в порядке и не нужна ли помощь? Сидевший в Grand Cherokee мужик в заблеванной футболке оказался в говнище пьяным и, вполне ожидаемо, борзым. Отъебитесь, говорит, я уезжаю. На что полиция справедливо возразила и заблокировала своим Приусом американский внедорожник. Мужику это сильно не понравилось и он, недолго думая, достал пушку. Передернул затвор, угрожал выстрелить. Короче, дальше были терки, пушку у мужика забрали. А дядя оказался непростой – майор милиции Николай Кузьменко (если я правильно запомнил), отдел по борьбе с экономическими преступлениями. Сразу стало понятно, откуда дорогая тачка и переизбыток борзости. Вызвали милицию. А пока те ехали, полиция с железной выдержкой, очень культурно окружила мужика, не давая ему уйти, хотя он предпринял несколько попыток. Но вот у меня вопрос: почему все это время ему было позволено стоять на ногах и куда-то звонить? Почему оно не было прижато еблетом к асфальту в то же мгновение, когда у него отобрали пушку? На него даже наручники не надели… Лишь предупреждали, что если он будет оказывать сопротивление, к нему применят силу.

Тем не менее, ребята молодцы. А вот граждане наши ссыкливые. Как поглазеть, так с удовольствием, и полчаса не жалко, а как стать понятыми попросили – все сразу такими занятыми заделались, ты шо… Я согласился понаблюдать за оформлением пушки и прочими формальностями, подписи поставил. Поблагодарил полицию за службу, они сказали спасибо за то, что не смылся и не пожалел времени. На том и разошлись. Ментам спасибо не сказал. Во-первых, потому что вели себя они как колхозники, а во-вторых, очень сомневаюсь я, что они этого уебана не отпустят и не спустят все на тормозах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не поняв, його мордою в асфальт поклали чи ні?

ні. що дуже погано для нашої нової поліції, якісь вони ще дуже не рішучі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не та вагова категорія була. Ти ж глянь, який боров відкормлений. Вони для того викликали підкріплення. Але, певно, поки те домчало, то цей троха втихомирився...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два попередження і кулю в ногу, тільки так.

Хрєн хто буде хизуватися зброєю.

В яку ногу, після того як він затвор передьорнув? Два [постріли] в голову, тоді це буде і для інших попередження.

ні. що дуже погано для нашої нової поліції, якісь вони ще дуже не рішучі

Якщо я не помиляюся, то закон про поліцію ще не діє, а тому вони не мають права на вогнепальну зброю, звідси і нерішучість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюся, то закон про поліцію ще не діє, а тому вони не мають права на вогнепальну зброю, звідси і нерішучість.

Де-юре - вони працівники МВС і на них розповсюджуються норми ЗУ "Про міліцію" і зі всіма "витікающімі".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де-юре - вони працівники МВС і на них розповсюджуються норми ЗУ "Про міліцію" і зі всіма "витікающімі".

Я не юрист, сперечатися не буду.

Авакаов: "Педантам: До подписания Президентом нового закона о Нацполиции - новый патруль работает законно, согласно моего приказа, как патрульная служба МВД "Патрульная полиция" в рамках Департамента патрульной полиции. Приказ зарегистрирован в Минюсте. Не волнуйтесь."

Але ті самі педанти написали, що не знайшли такого наказу в Мінюсті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не юрист, сперечатися не буду.

А я з вчителем педантів теж сперечатись не буду )))). Але, вони працівники МВС. Наказ, про який каже гуру педантизму, не бачив. Буде час і натхнення - пошукаю і викладу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось у мене повне розчарування з тими реформами. Особливо з останными темами на Борді, варто згадати теми про Волиньгаз, штраф за оголошення про кота, арешт авто за борг Укртлекому.

Так і нові поліцейські так само "запрацювали".

ТАКА ЦІКАВА СЬОГОДНІ РОБОТА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!

ОНОВЛЕНО:

На вул. Саксаганського,42 поліцейський аншлаг!!!

Близько десятка поліцейських автомобілів оточили Porshe Cayenne.

Від самих поліцейських я довідався, що вказаний автомобіль перебуває у розшуку. Номерних знаків спереду автомобіля немає, проте задній номер ще залишився АА 0040 АІ. Також, за словами поліцейських напередодні цей автомобіль вчинив ДТП та збив пішохода.

Наразі, водій Порше забарикадувався всередині свого авто та відмовляється вийти. Цьому передувала злісна непокора поліцейським та погрози з боку водія.

Отже, поліцейськими на підмогу викликано евакуатор, щоб евакуювати розшукуваний автомобіль разом з водієм.

ПРОБЛЕМА:

Так як автомобіль в розшуку, вирішити питання про затримання водія повинна не поліція, а міліція. Проте, на місце поприїжджали багато невідомих кремезних чоловіків, махають ксивами, представляються представниками прокуратури. Як наслідок - міліція відмовляється приїхати на місце події.

Що далі...?

Після тривалого спілкування поліцейських з друзями водія та самим водієм коментарі поліцейських дещо змінилися.

Нова версія: автомобіль припаркувався у невстановленому місці, отже близько десятка патрульних авто приїхали просити його перепаркуватися. А версія з розшуком автомобіля та збитим пішоходом вже не актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

змішались в кучу коні, люди...

Щось у мене повне розчарування з тими реформами. Особливо з останными темами на Борді, варто згадати теми про Волиньгаз, штраф за оголошення про кота, арешт авто за борг Укртлекому.

Так і нові поліцейські так само "запрацювали".

ТАКА ЦІКАВА СЬОГОДНІ РОБОТА ПОЛІЦЕЙСЬКИХ!

ОНОВЛЕНО:

На вул. Саксаганського,42 поліцейський аншлаг!!!

Близько десятка поліцейських автомобілів оточили Porshe Cayenne.

Від самих поліцейських я довідався, що вказаний автомобіль перебуває у розшуку. Номерних знаків спереду автомобіля немає, проте задній номер ще залишився АА 0040 АІ. Також, за словами поліцейських напередодні цей автомобіль вчинив ДТП та збив пішохода.

Наразі, водій Порше забарикадувався всередині свого авто та відмовляється вийти. Цьому передувала злісна непокора поліцейським та погрози з боку водія.

Отже, поліцейськими на підмогу викликано евакуатор, щоб евакуювати розшукуваний автомобіль разом з водієм.

ПРОБЛЕМА:

Так як автомобіль в розшуку, вирішити питання про затримання водія повинна не поліція, а міліція. Проте, на місце поприїжджали багато невідомих кремезних чоловіків, махають ксивами, представляються представниками прокуратури. Як наслідок - міліція відмовляється приїхати на місце події.

Що далі...?

Після тривалого спілкування поліцейських з друзями водія та самим водієм коментарі поліцейських дещо змінилися.

Нова версія: автомобіль припаркувався у невстановленому місці, отже близько десятка патрульних авто приїхали просити його перепаркуватися. А версія з розшуком автомобіля та збитим пішоходом вже не актуальна.

якщо написав А, то пиши й Б.... під постом обговорення цієї ситуації.... але ж обмазати когось в г..но - це так душу гріє, правда?

Михаил Киндракевич Я вже вам писав вище тут. Наїзд стосується іншої машини. Угон - хтось собі придумав мабуть.

До речі,

накладення штрафу від восьми до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас самооборона робить добру половину обов"язків поліції тільки безкоштовно і на добровольчих засадах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rl72,

тобто по версії цього чоловіка 10 поліцейських машин приїхали до водія, який неправильно припаркувався?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось тут ще є стаття про це:

Данное ЧП произошло в Киеве на ул.Саксаганского 42, вечером 23.07.2015. Там несколько патрульных автомобилей заблокировали Порш Каен.

По словам полицейских, погоне и задержанию предшествовало ДТП - Порш АА 0040 АІ задел пешехода. Вскоре оказалось что автомобиль находится в розыске. Водитель отказывался выходить из автомобиля и угрожал патрульным.

На место вызвали оперативно-следственную группу милиции и эвакуатор, однако затем произошло самое интересное. Как пишет в ФБ Сергей Мельниченко, на место происшествия прибыли мужчины с удостоверениями прокуратуры, и после общения с патрульными версия происшествия изменилась - якобы ДТП и розыска не было, а авто просто припарковали в запрещенном месте и 10 патрульных авто прибыли его переставить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що? журналісти там були? розбирались що і як?

ні. написали статтю на основі поста в ФБ Сергея Мельниченко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

статтю на основі поста в ФБ Сергея Мельниченко

Якщо Сергій Мельниченко дав неправдиву інформація, то ним повинні занятись відповідні органи. А якщо правдиву, то стид і срам новій поліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас самооборона робить добру половину обов"язків поліції тільки безкоштовно і на добровольчих засадах

Самооборону повним складом перевести у патрульних - profit

спочатку всю міліцію звільнити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в новинах в "бігущій строці" було написано, що завтра Аваков у Луцьку представить нову патрульну поліцію.

Хто що чув, знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в новинах в "бігущій строці" було написано, що завтра Аваков у Луцьку представить нову патрульну поліцію. Хто що чув, знає?

Завтра у Луцьку презентують нову поліцію. ОНОВЛЕНО

Нову поліцію презентують у Луцьку 28 липня.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

У вівторок 28 липня о 11:30 на Замковій площі міста Луцька відбудеться презентація нової патрульної поліції за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе та голови Департаменту патрульної поліції міста Києва МВС України Олександра Фацевича.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков їде в Луцьк, аби презентувати на Волині нову поліцію. Окрім Авакова, на Волинь завітають із робочим візитом міністр юстиції Павло Петренко та прем’єр Арсеній Яценюк.

До слова, сьогодні, 27 липня, розпочався набір кандидатів до майбутніх підрозділів патрульної служби Дніпропетровська, Ужгорода та Мукачевого.

Як відомо, патрульна поліція розпочала свою роботу в столиці 4 липня. Нову патрульну поліцію Києва очолив командир «Світязя» Олександр Фацевич.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заходи за участю представників Уряду та МВС розпочнуться о 10:00 в приміщенні Центрі надання адміністративних послуг (м.Луцьк, вул. Лесі Українки, 35).

Після цього об 11:00 відбудеться презентація нової патрульної поліції та нагородження правоохоронців роти «Світязь» (м.Луцьк, Замкова площа).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...